Wydawnictwo Young do -50%

Wydawnictwo Young do -50%

Wydawnictwo Young do -50%

Wakacje to idealny czas na czytanie. Z tego względu w naszej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl przygotowaliśmy świetną promocję dla nastolatków.

Teraz wszystkie książki z Wydawnictwa Young złapiecie taniej nawet do -50%!

Jeśli macie na swojej czytelniczej liście tytuły, które pragniecie mieć w swojej biblioteczce, teraz jest doskonała okazja, by je zamówić z fantastyczną zniżką. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link, a otworzą się przed Wami bramy do tanich młodzieżówek!

Wydawnictwo Young do -50%!Tego nie mogę Ci powiedziećTego nie mogę ci powiedzieć, Justyna Sznajder


Karolina to dziewczyna z dobrego domu, której świat wywrócił się do góry nogami. Odcina się od znajomych i całe dnie spędza w domu, składając origami lub grając w LOL-a. To właśnie w tej grze poznaje Kubę, chłopaka z zupełnie innego środowiska. Jego codzienność to stosujący przemoc ojciec, zastraszona matka oraz młodsze rodzeństwo, które chłopak chciałby uchronić przed złem tego świata. Gdy między Kubą a Karoliną powstaje więź wykraczająca poza przyjaźń z Internetu, postanawiają spotkać się w realu. Czy będą w stanie się w ogóle porozumieć? Czy Karolina wreszcie zdradzi Kubie swój największy sekret? Ten, który do tej pory zbywała krótkim „tego nie mogę ci powiedzieć”?


Sprawdź >>
Hurt/ComfortHurt/Comfort, Weronika Łodyga


"Hurt/Comfort" to propozycja czytelnicza od Weroniki Łodygi, w której poznajemy losy dwóch chłopaków z klas maturalnych - Artura i Janka. Pierwszy nie ma pojęcia, jak poradzić sobie w życiu. Zbliżająca się matura przeraża go, jego rówieśnikom wszystko przychodzi z łatwością, a ON gubi się w podstawach języka polskiego. W dodatku nie może wytrzymać w domu, gdzie emocjonalnie zdystansowany ojciec dyktuje wszystkie warunki i zabrania rozmów o matce. Artur nie lubi ludzi, do tego stopnia, że w autobusie do szkoły zawsze udaje głuchego, by nikt nie wdawał się z nim w rozmowę.
Jankowi bardzo podoba się chłopak, którego codziennie obserwuje w autobusie. Wysoki i introwertyczny, udający głuchego, by nikt mu nie przeszkadzał. Janek postanawia zdobyć się na odwagę i zagadać do chłopaka. To najlepsza decyzja, jaką podejmie w swoim młodym życiu. Taka, która zmieni wszystko. Na zawsze.Sprawdź >>


Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein

Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein, Kiersten White

Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein" to opowieść rzucająca nowe spojrzenie na losy Victora Frankensteina. Choć książka odnosi się do znanej wszystkim historii najsłynniejszego potwora wszech czasów, to zastajemy w niej relację nową, bardzo osobistą, przedstawioną przez żonę Victora, Elizabeth. To ona jest bowiem główną bohaterką powieści Kiersten White.Sprawdź >>
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać