Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej!

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego teraz w naszej księgarni są tańsze o 40%!

My, książkoholicy, wiemy, że z książką kobiecie do twarzy. ;) Właśnie dlatego powstało Wydawnictwo Kobiece, które głównie wydaje lektury dopasowane do kobiecych upodobań czytelniczych.

W ofercie tego wydawnictwa znajdziecie między innymi romanse, książki erotyczne, powieści obyczajowa, a także sensacyjne, kryminalne i thrillery. To też moc książek dla młodzieży z nurtów Young Adult i New Adult, w tym bestsellerowe fantasy. Po za tym są tam też tytuły z nurtu non-fiction i kobiece poradniki.

Wybraliśmy mnóstwo książek Wydawnictwa Kobiecego, a ich ceny obcięliśmy aż o 40%! Ale uwaga, będą tańsze tylko do 4 grudnia

Sprawdź wszystkie książki z Wydawnictwa Kobiecego >>

Polecamy:Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej w TaniaKsiazka.pl Najnudniejsza książka świata Prof K McCoy dr Hardwick

Książka, jakiej jeszcze nie było. Zapomnij o książkach do niszczenia i odkryj książkę, która nie jest do przeczytania. Odkłada się sama – wypada z rąk w czasie czytania!

Na czym polega jej fenomen? Jej sekret to potężny, skoncentrowany ładunek absurdu i nudy!

Ta książka jest tak nudna, że jej tłumacz ledwie zdołał skończyć pracę, bo ciągle zasypiał podczas tłumaczenia.  Redaktor i korektor musieli ratować się hektolitrami kawy i energetyków. Ich serca ledwo to wytrzymały. Dzięki ich cierpieniu i poświęceniu teraz Ty możesz sięgnąć po tę książkę i podjąć wyzwanie. Jesteś nocnym markiem? Nie szkodzi, "Najnudniejsza książka świata" Ciebie też wyśle w objęcia Morfeusza.

Kup książkę >>


Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej w TaniaKsiazka.plWysłannicy. Tom 2. Guerra Melissa Darwood

Drugi tom serii "Wysłannicy", w której milość jest silniejsza od śmierci!

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem, ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy, które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Kup książkę >>Wybrane książki z Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej w TaniaKsiazka.plBluff Point. Tom 2. Wyszczekana miłość Jenn McKinla

Chociaż może nam się wydawać, że w jednej chwili zawalił się cały świat, zawsze jest nadzieja. W najmniej oczekiwanym momencie los uśmiechnie się do nas ponownie! “Wyszczekana miłość” to powieść pokazująca wszystko, co najpiękniejsze w życiu.


Carly miała nadzieję na to, że wszystko się odmieni. Niestety, bardzo się zawiodła i musiała wrócić do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Ma jednak do kogo wracać, czeka na nią stary labrador i wygadana papuga. Dołączyli do niej jeszcze przed tymi strasznymi wydarzeniami. Od tej pory Carly chce skupić się na sobie… Ale czy jej plan dojdzie do skutku?

Kup książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać