Wszystko wina kota!

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,80 zł
Nasza cena: 28,22 zł 34,00 zł Taniej o: 17%

Jeżeli uwielbiasz literaturę kobiecą i to na najwyższym z możliwych poziomów, to książka "Wszystko wina kota!" z pewnością dostarczy Ci masy pozytywnych wrażeń. To gwarancja świetnej rozrywki i chwili relaksu.

Lidka to trzydziestoparoletnia kobieta zamieszkująca peryferia Wrocławia. Jest autorką bestsellerowych powieści. Żyje na uboczu literackiego świata, czas woli spędzać na spotkaniach z najbliższymi przyjaciółmi oraz na pisaniu. Autorkę męczy pewien internauta, który czyta i recenzuje każdą jej kolejną książkę, jednak nie są to pozytywne komentarze. Miarka się przebrała. Pisarka postanawia poradzić sobie z tą sytuacją. I jeszcze ten przystojny sąsiad?

"Wszystko wina kota!" to fantastyczna powieść o miłości, zaufaniu i wielkiej przyjaźni. Książka wyzwala w Czytelnikach całą tęczę emocji, nie pozwala się oderwać od lektury.

Agnieszka Lingas-Łoniewska od kilku lat zajmuje się pisaniem prozy kobiecej. Jest laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne. Prywatnie uwielbia koty. Sama posiada trzy i w dodatku jeszcze psa.
Recenzje (9)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię, gdy historia przedstawiona w książce jest opisana z perspektywy kilku osób. Tutaj mamy Lidkę, Anetę, Tatianę, Karolinę, Jeremiego i tajemniczego blogera Jacka Sparrowa. Dziewczyny to prawdziwe przyjaciółki, jeśli któraś ma problem lub sprawę do omówienia zwoływały się pod hasłem RESET i w trybie pilnym zjawiały się z reguły u Lidki ze smakowitym jedzonkiem i dużą ilością wina. Sąsiadem Lidki – pisarki był wymieniony wyżej przystojny i tajemniczy Jeremi. Mężczyźnie sąsiadka bardzo się podobała i skrycie się w niej podkochiwał.

  Bliższe zapoznanie sąsiedzkie zafundował kot Lidki o imieniu James (Lidka, jako fanka ostrych brzmień nazwała pupila na cześć frontmana zespołu Metallica). Sprytny kocur przeskakiwał niepostrzeżenie na podwórko Jeremiego, wkradał się przez otwarte okno do domu a następnie mościł się w sypialni na jego poduszce. Chcąc nie chcąc Jeremi musiał kota odnosić z powrotem do uroczej sąsiadki. Tym samym nasz bystrzach zainicjował pierwsze rozmowy. I jak tu nie lubić kotów!

  Pozostałe bohaterki zmagają się z mniejszymi i większymi problemami. Jedna boi się pokochać kogokolwiek, ponieważ nie chce zostać zraniona tak jak w poprzednim związku. Aneta przeżywa kryzys w małżeństwie. Karolina użera się w pracy z Lidką, która napisała kolejny bestseller pod pseudonimem i nie chcę się ujawnić mimo wskazań marketingowych wydawcy. W życiu prywatnym zaś boryka się z problemem ponownym pojawienia się, eks, który zostawił ją w ciąży wiele lat temu.

  Czy Lidka przełamie się i ujawni prawdziwą twarz? Czy mąż Anety ją zdradza? Jak potoczą się dalsze losy Tatiany i Karoliny? Jakie tajemnice skrywa przystojny Jeremi? Czy zabiegi Jamesa okażą się skuteczne i doprowadzą do bliższego zapoznania się Jeremiego z Lidką? No i wisienka na torcie, – kim jest złośliwy bloger ukrywający się pod zawadiackim pseudonimem Pirata z Karaibów?

  Zawirowane perypetie bohaterów tak absorbują uwagę, że zapomina się, choć ma moment o własnych kłopotach i smuteczkach. Podczas lektury i się śmiałam (szczególnie z pewnej sceny z Anetką) i kilka razy otarłam łzę. Podobało mi się umieszczanie tytułów utworów muzycznych przy każdym rozdziale. Można poczuć większą więź z bohaterami. Mimo że treść przewidywalna uważam, że to bardzo przyjemna lektura. Idealna na wiosenno – letnie wieczory lub wakacyjny weekend.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Mam
  wrażenie, że po kolejnej z rzędu recenzji książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, ludzie pomyślą, że nie mam innych książek lub że tylko jedna pisarka istnieje na świecie. Otóż drogi czytelniku, jeśli czytałeś mój wpis z Lipca (link tutaj), w którym zadaję pytania ulubieńcom, powinieneś wiedzieć, że książki tej autorki biorę w ciemno. I tak się akurat złożyło, że po skończeniu jednej książki Pani Agnieszki w moje rączki wpadła jej najnowsza powieść pt. „Wszystko wina kota”. Matko, jak ja czekałam na tę książkę! Komedia z nutą obyczaju i romansu to jest to, co lubię.

  Fabuła

  Akcja powieści dzieje się we Wrocławiu. Poznajemy w książce kilka naprawdę sympatycznych osób. Główną bohaterką jest bestsellerowa pisarka o pseudonimie Róża Mak, za którą kryje się Lidia Makowska, trzydziestopięcioletnia kobieta z burzą loków na głowie i masą pomysłów na nowe historie. Książka głównie opiera się na temacie ujawnienia się Lidki przed światem, jako że od samego początku kobieta pisze swoje książki pod pseudonimem. Jej agentka, a zarazem przyjaciółka Karolina, naciska na nią od pewnego czasu na wielkie „come out” z pompą, na co Lidka niekoniecznie chce przystać. Obiecuje kobiecie, że się nad tym zastanowi, ale tak naprawdę tylko przeciąga temat, mając nadzieję, że ta odpuści.

  Bohaterowie

  Lidka ma trzy przyjaciółki, bez których jej życie nie miałoby sensu. Są bardzo ze sobą zżyte i dzielą się każdą nowiną. Karolina jest jedną z przyjaciółek pisarki, a zarazem jej agentką. Kolejną postacią, którą poznajemy, jest Tatiana, poważna pani dyrektor dużej firmy, singielka od wielu lat. Trzecią przyjaciółką Lidki jest Anetka, idealna żona i matka dwójki dzieci. Popełniłabym błąd, nie wspominając o sąsiedzie Lidki, Jeremim, który otrzymał od niej przezwisko amerykański surfer. Mężczyzna jest bardzo przystojny i jak sama nazwa wskazuje, przypomina rozgrzanego słońcem aktora filmowego, szalejącego po falach. Za każdym razem, kiedy facet pojawia się na ganku swojego domu, kobieta nie może spuścić z niego wzroku. Jako że tytuł książki to „wszystko wina kota”, grzechem byłoby nie wspomnieć, że tytułowy kot nosi imię James. Rudy sierściuch nieźle namiesza w życiu Lidki.

  Kilka słów o książce

  Kome­dia omy­łek-tak opi­sana była książka. Lubię ten gatu­nek, a zwa­żyw­szy na to, że napi­sany przez ulu­bio­nego autora przy­cią­gnął mnie jesz­cze bar­dziej. Bar­dzo pozy­tyw­nie zasko­czył mnie pomysł na podzie­le­nie roz­dzia­łów książki, gdzie każdy z boha­te­rów miał szansę opo­wie­dzieć nam tro­chę o swoim życiu i mogli­śmy wejść do głowy każ­dego z nich, żeby prze­ko­nać się, o czym myślą i co czują. Muszę stwier­dzić, że histo­ria jaką stwo­rzyła autorka była tro­chę zbyt prze­wi­dy­walna. Prak­tycz­nie od samego początku wie­dzia­łam jak zakoń­czy się spo­tka­nie Lidki i zna­nego blo­gera, Jacka Spar­rowa. Nie byłam zawie­dziona, ale ocze­ki­wa­łam, że Pani Agnieszka wypro­wa­dzi nas odro­binę w maliny, krę­cąc tu i tam. Tak się nie stało. Ogól­nie powieść oce­niam bar­dzo pozy­tyw­nie, cho­ciaż tro­chę zabra­kło mi tego poczu­cia humoru, a miała być to kome­dia. Szcze­rze mówiąc nie śmia­łam się w niebo głosy, ale poja­wiały się momenty kiedy uśmiech zawi­tał na moich ustach. Powieść w pew­nych momen­tach smu­ciła mnie, kiedy czy­ta­łam o pro­ble­mach kobiet, które na prze­mian były nar­ra­tor­kami. Nie jest to do końca tylko kome­dia, jako że mamy do czy­nie­nia z bole­snymi prze­ży­ciami boha­te­rów, ale książka z pew­no­ścią nie roz­cza­ruje czy­tel­nika. Chyba nie uwie­rzę, że komuś kto lubi twór­czość Pani Agnieszki oraz tego typu histo­rie, nie spodoba się ta lek­tura. Książka jest jak naj­bar­dziej godna uwagi i gorąco zachę­cam do zapo­zna­nia się z nią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agnieszka Lingas- Łoniewska to pisarka o której słyszałam wiele. Ba! Spotkałam nawet osobiście. Wiem też, że książki jej autorstwa są popularne w mojej ulubionej bibliotece.

  Dlatego to, co teraz piszę może się wydać odrobinę dziwne. Otóż dopiero dzięki "Wszystko wina kota" zaczynam poznawać twórczość pani Agnieszki. Tak, to moja pierwsza książka. Dziś już wiem, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie. Plany są takie: czytam na bieżąco, śledzę premiery oraz nadrabiam zaległości. Czy mi się to uda? Mam nadzieję, że tak, chcę w to wierzyć.

  "Wszystko wina kota" to powieść interesująca. Odrobinę przewidywalna- dla mnie, dla osoby, któraa wiele książek ma za sobą. Na szczęście jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.

  Bohaterką jest Lidia, pisarka. Jako Róża Mak pisze bestsellery (20 powieści to bardzo dobry wynik). Powodzenie w pracy nie przekłada się na szczęście w miłości. Jesteśmy jednak świadkami rodzącego się uczucia.

  Bardzo podobała mi się fabuła. Jak już wiecie- książka jest o pisarce, a więc w postaci Róży Mak możemy odnaleźć niektóre cechy Agnieszki Lingas- Łoniewskiej (o czym sama wspomina). "Dostaje się" też nieco blogerskiemu światkowi.

  Czy historie miłosne mogą być ciekawe gdy tak naprawdę czyta się ich setki? Może Was zdziwię, ale tak. Każda mimo podobieństw jest inna. Czy to Lidka, Aneta czy Tatiana- one nie są do końca przygotowane na to co niesie im los.

  Z wielu powieści, których autorką jest Agnieszka Lingas- Łoniewska wybrałam akurat tę. To chyba przeznaczenie, dzięki temu wiem, że sięgnę po inne jej książki, nadrobię zaległości.

  Może się to wydać dziwne, ale dawno nie widziałam powieści wydrukowanej na białym papierze.

  Zadajecie sobie pytanie- skąd w tytule kot. Nie zdradzę! Zapraszam do lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Taka miłość nie zdarza się często.

  To jest coś, o co warto walczyć.

  Nie mam pojęcia, która to już przeczytana przeze mnie książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, jednak za każdym razem autorce udaje się mnie zaskoczyć.

  Główną bohaterką tej książki jest Lidia Makowska, która jest autorką ukrywającą się pod pseudonimem Róża Mak. Wszystkie książki Róży szybko zyskują tytuł bestsellera, czytelniczki je kochają, blogerzy uwielbiają o nich pisać, zwłaszcza jeden z nich upodobał sobie jej książki — Jack Sparrow. Czepliwy bloger jest cierniem w oku autorki, recenzuje każdą jej książkę, uszczypliwie wytykając błędy, przesadną słodycz i romantyzm. Lidka właśnie skończyła swoją najnowszą powieść, a co za tym idzie, zaczyna się dla niej gorący okres promocji książki. Autorka pod pretekstem rozmowy o recenzji swojej powieści rozpoczyna mailową korespondencję z Jackiem. W życiu prywatnym Lidki pojawia się pewien przystojny sąsiad, dotychczas podziwiała jedynie go ze swojego mieszkania, jednak za sprawą kota, który upodobał sobie poduszkę sąsiada, nawiązują bliższą znajomość. Róża koresponduje z Jackiem, Lidka spotyka się z Jeremim — co może pójść źle?

  Życie to nie tylko cholerne kwiatuszki.

  Czasami to pot, krew i łzy.

  I nie tylko romantyczne płatki róż.

  Czasami to tłusty i prosty hamburger.

  Tego chcę od życia i tego chcę od ciebie.

  Niekiedy kwiatów i dywanu z płatków,

  a niekiedy prostej strawy,

  po której powiesz mi, kto [motyla nóżka]ł ci dzień.

  Agnieszka Lingas-Łoniewska nie bez powodu nazywana jest dilerką emocji, Wszystko wina kota! nie odbiega od wcześniejszych jej książek i trafia prosto w serca czytelniczek. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Muszę wspomnieć o sprawie, która wywołała uśmiech na mojej twarzy — w swojej najnowszej książce autorka wspomniała o dwóch blogerach, do których często zaglądam. Mowa tutaj o Angelice z Lustro Rzeczywistości i Tomaszu z Nowalijek. Bardzo fajnie ze strony pani Agnieszki, że umieściła ich na kartach powieści, której ważnym elementem stał się pewien bloger.

  Obserwując grupę fanowską Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, nie mogę nie zauważyć podobieństwa głównej bohaterki do autorki, obie tworzą popularne książki dla kobiet, lubią mocniejsze brzmienie i muzyka jest w ich życiu bardzo ważna. Jeśli zaglądacie na mojego bloga, to wiecie, że bardzo łatwo zakochuje się w książkowych bohaterach, tak było też i tym razem. Jeremi to facet, którego łatwo było pokochać, pomimo jego przeszłości, która dopiero pod koniec wychodzi na jaw, został ON moim najnowszym książkowym mężem. Relacje pomiędzy bohaterami są pełne wzlotów i upadków, bardzo podobało mi się wplecenie wydarzeń z życia przyjaciółek Lidki, chętnie poznałabym je bliżej, i tak szczerze, to każda z nich zasługuje na własną książkę. Jednak czytając Wszystko wina kota! poczułam się odrobinkę oszukana, patrząc na okładkę i tytuł, spodziewałam się, że więcej będzie o Jamesie, a tu tylko kilka razy autorka o nim wspomniała. Pomijając to jedno maleńkie rozczarowanie, książka bardzo mi się podobała.

  Wszystko wina kota! to zabawna, lekka i przyjemna książka opisująca losy zwariowanej autorki i czepliwego blogera. W swojej najnowszej powieści Agnieszka Lingas-Łoniewska porusza tematy miłości, przyjaźni i zostawienia przeszłości za sobą. Po raz kolejny autorka porwała mnie do świata swoich bohaterów, dzięki niej zyskałam nowego książkowego męża, którego nie oddam. Książkę czyta się niesamowicie szybko i choć niemal od razu odkryłam tajemnicę Jacka Sparrowa, to nie przeszkadzało mi to w odbiorze książki. Mnie do czytania książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej nie trzeba namawiać, poznałam jej styl i wiem, że sięgając po nie, nigdy się nie zawiodę. Jeśli jeszcze nie znacie twórczości autorki a Wszystko wina kota! jeszcze przed wami to gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wszystko wina kota jest więc ciepłą, optymistyczną i zabawną powieścią nie tylko o miłości, ale również o prawdziwej, bezwarunkowej i typowo babskiej przyjaźni. Choć całość osadzona została w literackim świecie, swoje pięć minut w opowieści dostaje nie tylko poczytna pisarka, ale również pozostali ciekawie i autentycznie wykreowani bohaterowie mnogich wątków pobocznych, co sprawia, że opowieść z rozdziału na rozdział coraz mocniej intryguje i pozostawia głód na ciąg dalszy, który koniecznie trzeba czym prędzej zaspokoić… kolejnym rozdziałem, rzecz jasna!

  Lekki w odbiorze, plastyczny język, błyskotliwe dialogi naszpikowane uszczypliwym dowcipem, zabawne sytuacje, niespodziewane zwroty akcji i odmierzone w odpowiednich proporcjach skrajne emocje, jak zwykle idealnie doprawiają całość, fundując czytelnikom powieść, w której mimo ogólnego komediowego klimatu nie brakuje poważnych kwestii i głębszych refleksji, takich jak ta, że miłość można spotkać w każdym wieku i tam, gdzie niekoniecznie się jej spodziewamy.

  Wszystko wina kota! to w moim odczuciu przyjemna, zabawna i życiowa powieść doskonała na letnie wakacje i popołudniowe leniuchowanie na słoneczku. Wciągnie w swój wir, rozbawi i z łatwością zrelaksuje, nie zalewając przy tym litrami lukru i totalnie odrealnioną fabułą. W końcu to przecież życie pisze najlepsze scenariusze!

  Ach… No, i ten tajemniczy bloger…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Gwiazd naszych wina 5/5 Nasza cena:
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazd naszych wina

Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły...
Dla Ciebie wszystko 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla Ciebie wszystko

CZY POTĘGA MIŁOŚCI WYSTARCZY,  ABY ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE? Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi na ich drodze uroczą, młodą i bardzo wrażliwą panią doktor.  Czy tak różni ludzie, mogą w ogóle mieć ze sobą coś wspólnego?  Rudowłosa Ania Kraska, która...
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak 5/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna i chłopak wszystko na opak

Niezwykła opowieść o poddawaniu w wątpliwość tego, w co się wierzy, i o wierze w to, co się czuje. Bryce zawsze wiedział, co czuje do Juli. Jest dziwaczką. I to niebezpieczną. Patrzy na niego w taki sposób, że odstrasza go od siebie od pierwszej chwili, gdy wpakowała się do jego życia. Juli już...
Jinny z Finmory 10. Gra o wszystko 0/5 Nasza cena:
16,92 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jinny z Finmory 10. Gra o wszystko

10 tom cyklu JINNY Z FINMORYNieoczekiwanie wyjaśnia się tajemnica pochodzenia Shanti. Jinny otrzymuje list od właścicielki odległej stadniny. Kobieta podejrzewa, że kasztanowa arabka to wykradziona jej przed laty klacz. Groźba utraty ukochanego konia jest coraz bardziej realna Mimo to Jinny...
Wszystko co minęło 0/5 Nasza cena:
26,86 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko co minęło

Opowieść o odważnej kobiecie, która postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Justyna zaczyna wszystko od nowa. W starym życiu była porzuconą córką, starszą siostrą, gotową do poświęceń przyjaciółką i zdradzoną żoną. Teraz jest niezależna, samowystarczalna i bezkompromisowa. Nie szuka przyjaźni,...
Mogę wszystko 5/5 Nasza cena:
24,89 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mogę wszystko

Na długie zimowe wieczory, z kubkiem gorącej herbaty obok...Tatiana, zwariowana 40-latka posiadająca kochającą rodzinę, wiedzie ułożone i szczęśliwe życie. Odnosi sukcesy w pracy, wraz z najbliższymi przeprowadza się do wymarzonego domu. Wydaje się, że wszystko idzie po jej myśli. Do pewnego...
To wszystko przez ciebie 0/5 Nasza cena:
30,94 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To wszystko przez ciebie

Julia, właścicielka dużej warszawskiej firmy PR-owej, prowadzi ustabilizowane życie samotnej trzydziestopięciolatki. Nieliczne wolne chwile, których nie poświęca pracy, spędza w swoim eleganckim apartamencie na Kabatach, na ogół sama, ponieważ kolejne związki z mężczyznami szybko się kończą....
Seria w kratkę. Wszystko świetnie 0/5 Nasza cena:
15,09 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seria w kratkę. Wszystko świetnie

Malwina czuje ucisk w żołądku na myśl o dniu, kiedy zostaną ogłoszone wyniki matur. Skandynawistyka, którą chce studiować, wydaje się jej nierealna i odległa. Odnosi wrażenie, że wszystko jej się wymyka... Klarze podobają się kolczyki w uszach. Ma już dwa, ale nie zaszkodzi jeszcze jakiś trzeci,...
Wszystko albo nic 5/5 Nasza cena:
31,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko albo nic

„Wszystko albo nic” opowiada niezwykłe historie miłości, które nie zawsze kończą się w przewidywalny sposób. To historia przyjaciółek Lindy i Wandy oraz ich nietypowego wspólnika Eda. Właściciele małej księgarni w Pradze, którzy doświadczają dokładnie tych samych radości i trosk życia jak my...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula