Współczesna bogini

Autor:

Roxana Bowgen

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Rok wydania
2016
Nasza cena: 31,79 zł 34,90 zł Taniej o: 9%

Produkt niedostępny

ZAPAMIĘTAJ MAGICZNE RÓWNANIE:
MOTYWACJA + INSPIRACJA = SUKCES!!!
KLUCZEM DO ROZWIĄZANIA JEST WSPÓŁCZESNA BOGINI


PORADNIK DLA NOWOCZESNYCH KOBIET XXI WIEKU ZBUDOWANY NA FUNDAMENCIE AUTENTYCZNEGO DOSWIADCZENIA


Pozwól, aby niebanalna biografia Roxany Bowgen skłoniła Cię do podjęcia kroków, które na zawsze zmienią twój światopogląd. Nie zamykaj umysłu… Pamiętaj, że potencjał, który w tobie drzemie, tylko czeka, aby wyjść na wolność. Pozwól poprowadzić się profesjonalistce w tej dziedzinie – kobiecie, dla której niemożliwe nie istnieje.

Autorka książki jest zapaloną podróżniczką, która od najmłodszych lat zwiedzała najdalsze zakamarki świata. Trudniła się niejednym zajęciem: zajmowała się handlem, pośredniczyła w obrocie nieruchomościami, organizowała programy pomocy dla krajów Trzeciego Świata. Gdy życie rzucało jej kłody pod nogi, cieszyła się, że będzie miała „opał” na rozpalenie entuzjazmu.

Roxana pod koniec każdego rozdziału zadaje ci szereg pytań – musisz pamiętać, że czas przeznaczony na autorefleksję nigdy nie jest czasem zmarnowanym. Zadając sobie pytania, pokazujesz, że jesteś otwarta na możliwość dialogu – również sama ze sobą. Natomiast odpowiadając na nie, sięgasz do swego wnętrza i uczysz się stawiać sobie priorytety. To działa i ułatwia planowanie, rozwijanie ambicji i realizowanie marzeń – przekonaj się sama!

Stymulująca i nieszablonowa mieszanka biografii i poradnika buduje motywacyjne przesłanie


Opinia o książce

Cudownie napisany poradnik łączący dojrzałą prozę oraz duchowe przesłanie. Ta książka z pewnością stanie się w przyszłości klasycznym dziełem opisującym to, w jaki sposób wykorzystać swój największy potencjał i zacząć żyć pełnią życia

 Nicole Gabriel, autorka książki Finding Your Inner Truth
 

Przeczytaj darmowy fragment książki


Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie nie zawsze układa się nam tak, jakbyśmy pragnęli. Problemy uczuciowe, kłopoty z pracą, brak pieniędzy to tylko niektóre z kłód, jakie życie rzuca nam pod nogi. Co zrobić? Załamać się, poddać? Rozpaczać? A może wynieść z każdej takiej sytuacji jakąś lekcję? Przeanalizować sytuację, zahartować charakter przez niepowodzenia? Właśnie to drugie podejście chce pokazać czytelniczkom Roxana Bowgen w książce Współczesna bogini.

  Autorka na przykładzie własnego życia przedstawia, jak bywa ono nieprzewidywalne. Pokazuje też, że nieważne, co się dzieje, ważne jest podejście do wydarzeń i nauczenie się czegoś nowego. Życie Bowgen jest niezwykłe – dużo podróżowała, wykonywała różne prace, nieraz coś ją zaskakiwało. Jednak nie poddawała się, każda nowa sytuacja uczyła ją czegoś, a ta wiedza dawała jej siłę. Teraz tę siłę zamierza przekazać czytelniczkom.

  Rozdziały pisane są w pierwszej osobie. Nie brakuje zwrotów bezpośrednich do czytelnika. To skraca dystans i powoduje, że czujemy się, jakbyśmy rozmawiali z autorką twarzą w twarz. Bardzo lubię ten zabieg przy różnego rodzaju poradnikach. Dzięki niemu nie czujemy sztuczności, nie jesteśmy upominani przez kogoś ponad nami, lecz nawiązuje się rodzaj przyjacielskiej nici z autorem, który zwierza się nam z czegoś, co sam przeżył.

  Co ważne – rozdziały kończą się pytaniami do czytelnika. Nie są to jedynie pytania retoryczne czy rzucone ot tak. Wydawnictwo zadbało o pozostawienie miejsca do wpisania swoich odpowiedzi. Pytania są tematycznie związane z opowieścią z życia autorki. Zmuszają nas do przemyśleć i zastanowienia się nad swoim życiem. To konkretne zadania do analizy, nie jakieś błahe pytania.

  Mocną stroną pozycji, poza pytaniami, jest fakt, że autorka, odnosząc się do własnego życia, pokazuje, że czasem warto zaryzykować, że trzeba wierzyć w siebie, a porażki przekłuwać w sukcesy, wynosić z nich lekcje i nie poddawać się. Autorka zachęca do odrzucenia lęku i wahań, poszukiwania nowych dróg. Pokazuje, że nie zawsze przynoszą one sukces, ale zawsze dają nam coś nowego, wzbogacają doświadczenie życiowe.

  Współczesna bogini jest inspirującą lekturą, choć powiem szczerze, że spodziewałam się po niej czegoś więcej. Owszem, pomysł z pytaniami i przedstawieniem, jak podchodzić do tego, co nas spotyka, jest interesujący, ale chyba chciałabym więcej bezpośrednich rad, motywacji, nie tylko opisu tego, jak autorka radziła sobie z problemami i jak była wdzięczna za to, co szczęśliwego przyniósł jej los. Oczywiście niektóre z wydarzeń można potraktować uniwersalnie i, jak pisze sama Bowgen, uznać za własne, zmieniając jedynie imiona bohaterów. Mimo wszystko czasem brakło mi tej przysłowiowej kropki nad „i”. Brak ten zrekompensowało mi na szczęście Posłowie.

  Jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda połączenie biografii i poradnika, pragniecie wrócić do pewnych wydarzeń ze swojego życia i przeanalizować je na nowo, odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące swojego podejścia do życia i przyszłości, sięgnijcie po Współczesną boginię. Czyta się ją z przyjemnością, niczym literaturę... bowiem życie pisze najlepsze i najbardziej nieprzewidywalne scenariusze, prawda?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  To nie jest zwykły poradnik dla sfrustrowanych kobiet. To świadectwo życia niezwykłej osobowości, która pokazuje wszystkim, że można żyć inaczej. Poprzez swoje świadectwo Roxana Bowgen udowadnia, że można żyć inaczej, znacznie lepiej i szczęśliwiej. Musimy tylko tego chcieć. Samo z siebie nic nam nie przyjedzie, jednak wystarczy odrobina wiary i chęci, a na prawdę wszystko może się zdarzyć. Niezależnie od tego, jak bardzo nieprawdopodobne by się wydawało.

  Całość recenzji dostępna pod adresem: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Naturalnym sposobem wszyscy chcielibyśmy poczuć prawdziwe szczęście, choć przez chwilę. Szczególnie szukamy w życiu spokoju, który często wydaje się być nieosiągalny. Czy rzeczywiście łatwo jest rozbudzić swój potencjał i dotrzeć do zamierzonego celu?

  Roxana Bowgen urodziła się w Peru, ale od dziecka wiele podróżowała. Z czasem konieczność stała się jej pasją, gdy poprzez częste zmiany miejsca zamieszkania poznawała inspirujących ludzi. To kobieta posiadające wiele zainteresowań, imająca różnych zajęć i chcąca przekazać innym mądrość, którą poznała. Pragnie wyprowadzić wszystkich z ich strefy komfortu, namówić do podejmowania ryzyka. Na własnym przykładzie pokazuje, że możemy otrzymać to, czego nie tylko pragniemy. Po prostu pójść najlepszą z dróg, choć bywa ciężka.

  Mam pewien problem z poradnikami. Zazwyczaj są pełne oczywistych prawd, podanych w oczywisty sposób. W życiu trafiłam na dwie książki tego typu, które wzbudziły we mnie szczerą sympatię. I tak się złożyło, że ta będzie trzecia. Przyznam, że początkowo nie przeczytałam opisu i wyszłam z założenia, iż mam do czynienia z jakąś powieścią. Niespodzianka! Warto dawać szanse obcym autorom, bo po co od razu bawić się w uprzedzenia? Mój egzemplarz poczekał na mnie kilka dni, gdyż podchodziłam do przeczytania troszkę opornie, mimo ładnej i zachęcającej okładki. Początki zawsze są trudne. Cóż, potem żałowałam momentu zawahania! Roxana Bowgen wciągnęła mnie w swoją historię, a to nie jest taki typowy poradnik, wzbudzający na twarzy uśmiech politowania. ˜„Współczesna bogini” trafiła na podatny grunt, ponieważ przemyślenia moje i Bowgen w wielu momentach się pokrywają.

  Ujęło mnie podejście do czytelnika. Bezpośrednie, jednak trudno pomylić je z bezczelnością. Ze słów autorki bije czyste ciepło, prawdziwe zainteresowanie, a za cechę charakterystyczną można uznać poruszanie kilku tematów w tym samym momencie. Aczkolwiek trudno się pogubić w wątku, Roxana wydaje się być autentycznie zorganizowaną osobą, o czym wspominała. Poszperałam w Internecie. Znalazłam jej zdjęcie. I rzeczywiście, sprawia wrażenie niesamowicie miłej osoby, choć mój wrodzony sceptycyzm podpowiadał, że może udaje w tej książce, może liczy na łatwy zysk, łatwo jest zmanipulować ludzi uroczymi słówkami. Ale Bowgen jest szczera, ufam w to. Dlatego chętnie przerzucałam kolejne strony.

  Tę kobietę spotkało mnóstwo ciekawych, choć często przykrych wydarzeń. W swej książce wiele miejsce poświęciła religijności, bez narzucania wiary i opinii. Sięgnęła po różne imiona Boga, pochodzące z różnych wyznań. Sama należy do osób o eklektycznym podejściu do tego tematu, czerpiąc z judaizmu, katolicyzmu, hinduizmu. Szukając w nich po prostu miłości, wskazówek. Ciekawostką są fragmenty dotyczące fizyki, więc także umysły ścisłe znajdą coś interesującego. Ba, Roxana określa się właśnie tym mianem, przepada za liczbami. Ten poradnik dotyczy wykorzystywania potencjału drzemiącego w każdym z nas, a co najważniejsze określa, że do tego celu prowadzi wiele dróg.

  Na końcu każdego rozdziału widnieją pytania, z wyznaczonym miejscem na odpowiedź. Ten zabieg pozwala przeanalizować wcześniej przeczytane słowa, skupić się na sobie. Tym bardziej, że są to trudne przemyślenia, wymagające czasu i koncentracji. Roxana również się nad nimi pochylała, a uzyskane odpowiedzi stały się dla niej siłą napędową do tworzenia. Tworzenia dobra, właśnie taki postawiła sobie w życiu cel. Trafiała w miejsca, gdzie brakowało pożywienia, dachu nad głową, takich podstaw, których potrzebuje człowiek. Dowiedziała się też prawdy o swojej rodzinie. Autorka wplotła w tę biografię uniwersalne spostrzeżenia, zmieńmy parę imion, parę okoliczności — mamy książkę o większości ludzi. Pragnących wykorzystać dany im w dniu narodzin potencjał.

  Lektura „Współczesnej bogini” sprawiła mi sporo przyjemności. Myślę, że spodoba się osobom szukającym chwili wytchnienia, lubiącym głębokie refleksje. Zachęcam do wybrania się w podróż razem z Roxaną Bowgen. Możemy odkryć coś, co najważniejsze — swoje wnętrze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorzy własnego życia...

  „Brak wiary w siebie jest chorobą. Jeśli stracisz panowanie nad tym, wątpliwości staną się twoją rzeczywistością” – australijski pisarz, John Flanagan, doskonale ujął w słowa cały proces, który zachodzi w naszym życiu, jeśli brak nam wiary. To właśnie niezachwiane przekonanie o własnej mocy jest podwaliną wielkich osiągnięć, to dzięki wierze w siebie jesteśmy w stanie przekraczać swoje granice, opuszczać strefę komfortu, rozwijać się i wzrastać. Tak właśnie powstają wielkie biznesy, tak działają wielcy ludzie – w ich życiu nie ma miejsca na niepewność, na straty energii, na wątpliwości, czy sobie poradzą. I nawet, kiedy popełniają błędy, kiedy upadają, to każda porażka jest cenną lekcją.

  Jak jednak odzyskać wiarę w siebie, jak zyskać poczucie, że zmierzamy we właściwym kierunku? Na te pytania odpowiedzi poszukiwała w swoim życiu również Roxana Bowgen, której burzliwa przeszłość śmiało mogłaby służyć jako kanwa filmu, a już z pewnością fabuła wciągającej powieści. Ze swoich doświadczeń postanowiła ona jednak uczynić pożytek i pomagać ludziom tak jak ona zagubionym, pełnym pretensji, doświadczającym spektakularnych upadków. Stworzyła zatem bestseller - wyjątkowy poradnik, który jednak daleki jest od typowych pozycji obecnych na półkach księgarni. Na stronach opublikowanej nakładem Wydawnictwa Kobiecego książki „Współczesna bogini” nie znajdziemy recept na wszystkie bolączki tego świata, nie znajdziemy również obietnic, że życie może stać się łatwiejsze i barwniejsze w przeciągu zaledwie kilku minut. Wręcz przeciwnie – autorka udowadnia, że dopiero sinusoida, jaką było jej życie, uczyniła jej doświadczenia wartościowymi, namawia zatem i nas do wyruszenia w podróż w głąb siebie.

  Lepsze poznanie swojego wnętrza, swoich pragnień i ograniczeń skutkować będzie zmianą postaw oraz odejściem od schematów, według których żyjemy i które nas ograniczają. Tym samym książka jest pozycją dla wszystkich, którzy nie są szczęśliwi w miejscu, w którym się znajdują, dla wszystkich poszukiwaczy gotowych na ciężką pracę nad sobą i nad swoim życiem, a także dla psychologów, psychoterapeutów i filozofów. Właśnie ten filozoficzny wydźwięk książki może też być przeszkodą dla części odbiorców oczekujących na uniwersalny przepis na życie i na zmianę.

  Opowiadając o swoim życiu autorka oszczędza nam przykrych szczegółów, jednak z poszczególnych rozdziałów wyłania się obraz dziecka, które tak naprawdę nigdy w dzieciństwie nie zaznało poczucia bezpieczeństwa. Ciągłe pretensje matki, nieobecny w jej życiu ojciec alkoholik, nieustanne przeprowadzki – z pewnością tu należy szukać korzeni przyszłych wydarzeń mających miejsce w życiu autorki. Od najmłodszych lat szukała ona czegoś, co dawałoby jej możliwość oparcia, co stanowiłoby kotwicę w jej wzburzonej egzystencji. To oparcie znalazła w nauce, okazało się bowiem, że jest bardzo dobra w naukach ścisłych. Jednak samo zrozumienie wzorów jej nie wystarczało – ona chciała zrozumieć, chciała dotknąć tego, co nie jest namacalne, wyobrazić sobie to, co niewyobrażalne. To doprowadziło ją do zgłębiania religii i filozoficznych zagadnień, do szukania innych form spełnienia niż tylko praca zawodowa. Ta zresztą przynosiła jej dużo satysfakcji i pieniędzy, ale równie spektakularne jak wzloty, miała też upadki. Poznała smak bankructwa, dowiedziała się czym jest nieuczciwość ze strony kontrahentów, a mimo to wybrała ścieżkę podążania za swoim sercem i niesienia pomocy. Postanowiła dzielić się sobą, pracą swoich rąk z innymi, uczestniczyła w wielu misjach, między innymi w pracach grupy w Boliwii i Rwandzie. Owocem tego wszystkiego, tej podróży przez życie, jest książka „Współczesna bogini”, która pozwala nam odkryć prawdę o sobie, dotrzeć do swojego wnętrza i odbudować poczucie własnej wartości. Każdy rozdział zakończony jest pytaniami, nad którymi warto się pochylić, na które odpowiedzi są kluczowe dla naszego procesu rozwoju. Lektura książki Roxany Bowgen dopiero wówczas pociągnie za sobą zmiany, kiedy to my zrobimy pierwszy krok.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Krótkie rozdziały opisują życie autorki, które nie należało do najłatwiejszych. Od dzieciństwa niewłaściwe relacje z matką, brak kontaktu uzależnionym od alkoholu ojcem wpłynęło na jej późniejsze spostrzeganie własnej osoby oraz otaczającego świata. Autorka opisuje również swoje bogate i momentami fascynujące życie - podróże, karierę, życie prywatne. W swojej książce Roxana Bowgen duży nacisk kładzie na sprawy duchowe oraz rolę jaką pełni w jej życiu religia. Kartka, po kartce obserwujemy przemianę autorki. Pokazuje ona jak mimo wszystko można cieszyć się życiem i dążyć do realizacji własnych celów. Przekonuje, że bywa różnie, raz dobrze, a raz źle, ale z każdej sytuacji trzeba szukać dla siebie jak lepszego wyjścia. Porównuje się do kwiatu agapantu, czyli lilii afrykańskiej, która niekorzystne warunki przesypia w postaci niepozornej cebulki, a budzi się w sprzyjającym środowisku.

  Każdy rozdział rozpoczyna się cytatem odnoszącym się do treści, a kończy się pytaniami skierowanymi do czytelnika, które mają na celu zachęcić go do poznania samego siebie i swojego celu w życiu.

  No może nie do końca zgadzam się w jednym z Roxana Bowgen, że ograniczenia mamy tylko i wyłącznie we własnej głowie. A może jeszcze nie dojrzałam do tego...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Roxana Bowgen
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 312
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365506122
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak wiara w siebie może zmienić wszystko
 • Oryginalny tytuł: Agapanthus Rising. Reawaken Your Inner Soul to Live with Passion, Peace and Purpose
 • Tłumacz: Dumińska Katarzyna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365506122
 • EAN: 9788365506122
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Zielona bogini 5/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zielona bogini

Przejdź na zieloną stronę mocy i podejmij 30-dniowe wyzwanie na smuklejsze ciało stworzone przez czołową ekspertkę w dziedzinie zdrowia i urody Sophie Uliano odkrywa sekrety diety, która nie tylko skutecznie zwalcza kilogramy, ale jest też bezpieczna dla naszej planety. Okazuje się, że jedzenie...
Boginie w każdej kobiecie 0/5 Nasza cena:
31,45 zł 43,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie w każdej kobiecie

Kariera czy rodzina? Namiętny romans czy stabilne małżeństwo? Kompromis czy ostra rywalizacja? Pieniądze czy satysfakcja z pracy? Takie decyzje nie są łatwe, bo na naszą psychikę wpływają różne, czasem sprzeczne, siły wewnętrzne, przez autorkę przedstawiane pod postacią greckich bogiń. Hera...
Jak spławiać facetów Poradnik wyłącznie dla bogiń seksu 0/5 Nasza cena:
20,79 zł 23,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak spławiać facetów Poradnik wyłącznie dla bogiń seksu

Tysiące napalonych facetów z wywieszonymi jęzorami na brodzie to twoja codzienność? Jednym uśmiechem zamieniasz faceta w potulnego pieska warującego u twych stóp? Po upojnej nocy facet z miejsca Ci się oświadcza? Jeżeli te problemy dotyczą również Ciebie to ta książka spieszy Ci z pomocą! Może już...
Wiedźma. Droga do siebie 3/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedźma. Droga do siebie

Porywające, alchemiczne połączenie pamiętnika i manifestu czarownicy, która opisuje swoją drogę do świata magii. Amanda Yates Garcia, amerykańska czarownica i uzdrowicielka, praktykująca jako Wyrocznia Los Angeles, opisuje swoją życiową podróż, w której pokonywała kolejne stopnie wtajemniczenia i...
Królowa oszczędzania 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa oszczędzania

Czy da się wytrzymać rok bez zakupów? Oto niesamowita historia pewnego eksperymentu. Jeżeli uważasz, że to kolejna książka o życiu w duchu minimalizmu, jesteś w błędzie. „Królowa oszczędzania” to wzruszająca i dająca nadzieję prawdziwa historia, która pokazuje jak piękne jest życie bez rzeczy,...
Zen jak cholera 4/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zen jak cholera

"Mamtowdupizm" w praktyce, czyli jak opanować sztukę olewania i osiągnąć pieprzony spokój. Hej, Złotko! Jeżeli cicha medytacja i kojące mantry to nie twoja bajka – ten dziennik jest dla ciebie. Z jego pomocą uda ci się zgromadzić pieprzone dobro, które jest wokół ciebie, i kopnąć w tyłek całą...
Boska bez włoska 5/5 Nasza cena:
34,55 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boska bez włoska

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet. W Polsce rozpoznaje się go zwykle o kobiet w wieku 50-70 lat, jednak ostatnie badania wskazują na to, że ta choroba dotyka coraz częściej dużo młodsze kobiety.
Żyj przytulnie 4/5 Nasza cena:
16,81 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj przytulnie

Hygge, lagom, ikigai – te wszystkie koncepcje szczęścia łączy jedno – przytulność, której każdy z nas chce doświadczyć. Dowiedz się,  jak celebrować ją na co dzień, również w swoje relacje z innymi. Otocz się komfortem, spokojem i żyj przytulniej każdego dnia!
Umysł doskonały 2/5 Nasza cena:
22,08 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umysł doskonały

Jak zwiększyć wydajność i produktywność umysłu? Czy można przyspieszyć jego regenerację po wysiłku intelektualnym? Wyobraź sobie, że dzięki prostym ćwiczeniom relaksacyjnym zwiększasz odporność na stres, jesteś bardziej produktywny, a twoja kreatywność rozwija się w szalonym tempie i nie ma granic....
Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą

Spójrz na swoją pracę z zupełnie innej strony! Dan Zigmond – nauczyciel zen, redaktor „Tricycle”, największego magazynu o tematyce buddyjskiej w Ameryce Północnej – w swojej najnowszej książce pokazuje, jak starożytna mądrość odnosi się do naszego współczesnego życia i podpowiada nam, w jaki sposób...
W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej

Rozpoznaj narcyza i uwolnij się z toksycznej relacji Niezwykle pouczające studium narcystycznego zaburzenia osobowości (NPD) i jego traumatycznego wpływu na członków rodziny i partnerów. Wnikliwa, pełna współczucia i oferująca praktyczne strategie powrotu do zdrowia – lektura obowiązkowa zarówno...
Siła spokoju 0/5 Nasza cena:
17,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siła spokoju

Kultowa książka prezesa Fundacji Davida Lyncha, Boba Rotha. Niesamowity zbiór historii ludzi, którzy przekonali się o wielkiej potędze Transcendentalnej Medytacji. Przekonaj się, jak ta prosta praktyka może zmienić życie każdego, w tym również twoje.
Wybrane bestsellery
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,58 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,45 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,25 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula