Wirtualne Targi Książki - złap kod rabatowy!

Wirtualne Targi Książki. Złap kod rabatowy >>

Wybierz się na Wirtualne Targi Książki. Co powiesz na specjalny, targowy kod rabatowy?

W czwartek zaczynają się 10. Warszawskie Targi Książki. To największa książkowa impreza w centralnej Polsce. Na tym wydarzeniu oczywiście nie zabraknie też znakomitej reprezentacji naszej księgarni. Będzie można się z nimi spotkać na stoisku 28/D3. Więcej na temat tego, co przyszykowaliśmy dla wszystkich Moli Książkowych, którzy odwiedzą w ciągu najbliższych dni PGE Narodowy, przeczytacie w tym miejscu.

Z nami jest już tak, że pamiętamy o wszystkich Książkoholikach i dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy będą mieć możliwość, żeby wziąć udział w Warszawskich Targach Książki. Dlatego u nas, w TaniaKsiazka.pl, zorganizowaliśmy Wirtualne Targi Książki. Podczas ich trwania możesz złapać uciekający kod rabatowy.

Co to znaczy? Im wcześniej go złapiesz, tym większy rabat dostaniesz. 

Sprawdź swój kod rabatowy >>

Wirtualne Targi Książki potrwają do 28 maja.Skorzystaj z kodu rabatowego, żeby złapać książki, które polecamy!


Stylistka >>Stylistka Rosie Nixon

Jeden moment całkowicie odmienił życie bohaterki książki “Stylistka”. Znalazła się w świecie, o którym nawet nie śniła, a na dodatek na horyzoncie pojawiła się prawdziwa miłość. Ale to dopiero początek zmian!

Amber Green nigdy nie spodziewała się, że dostanie pracę jako asystentka słynnej stylistki gwiazd Mony Armstrong. A jednak właśnie tak się stało! Dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że to niepowtarzalna szansa na rozpoczęcie zawodowej kariery i wkroczenie do świata wielkiej mody. Z uwagi na to, robi wszystko, aby doskonale wypełniać powierzone jej zadania.

Kup książkę! >>Podaruj mi jutro >>Podaruj mi jutro Ilona Gołębiewska

Aniela Horczyńska, córka profesora Fiodora Horczyńskiego, to malarka, której prace są znane na całym świecie. Gdy jej ojciec umierał przed kilkunastu laty, Aniela przysięgła mu, że zrobi wszystko, żeby rodzinny majątek wrócił do prawowitych właścicieli. Zatem to na jej barkach spoczął ciężar zadbania o rodzinną tradycję i dziedzictwo.

Aniela zmęczona światowym życiem postanawia powrócić do rodzinnego Dworu na Lipowym Wzgórzu. Tam zakłada Akademię Sztuk Anielskich. Jednak nie tak łatwo będzie jej zyskać poparcie innych kobiet z rodziny Horczyńskich.

Kup książkę! >>Tajemnice walizki generała Sierowa >>Tajemnice walizki generała Sierowa Iwan Sierow, Aleksandr Jewsiejewicz Hinsztejn

Opublikowane przez wnuczkę w 2016 roku w Rosji, czyli dwadzieścia osiem lat po śmierci Iwana Sierowa, dzienniki wywołały burzliwą dyskusję wśród historyków i w mediach. Ich autor, niewątpliwie jedna z najmroczniejszych postaci XX wieku, niezależnie od narracji, jaką przyjął, i systemu, w jakim funkcjonował, w masowej świadomości Polaków i wielu innych narodów był i pozostanie oprawcą.

Ta książka nikogo nie pozostawi obojętnym. Jest to jedyna dostępna osobista relacja generała służb specjalnych ZSRR. Ukazuje zaplecze stalinowskiej polityki z czasów II wojny światowej, techniki działania NKWD i KGB, szczegóły tajnych akcji wywiadu, a także metody i przebieg komunizacji okupowanych po wojnie państw, w tym Polski.

Kup książkę! >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać