Widzę Cię

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Ilość stron
532
Rok wydania
2017
Nasza cena: 27,53 zł 39,90 zł Taniej o: 31%

Produkt niedostępny

Nowy thriller autorki międzynarodowego bestsellera "Pozwolę Ci odejść".

Gdy Zoe Walker zauważa swoje zdjęcie w sekcji ogłoszeń londyńskiej gazety, postanawia się dowiedzieć, jak się tam znalazło. Rodzina jest przekonana, że osoba z ogłoszenia tylko Zoe przypomina. Nazajutrz w gazecie pojawia się zdjęcie innej kobiety, a dzień później – kolejnej. I każda z nich pada ofiarą przestępstwa.

"Widzę Cię" to psychologiczny thriller jednej z najgłośniejszych i najbardziej cenionych angielskich debiutantek roku 2015. Powieść, która nie pozwoli zasnąć. Tym bardziej przekonująca, że Mackintosh służyła w policji kryminalnej. Konieczności przeczytania jeszcze jednej strony nabiera tu zupełnie nowego wymiaru.

Clare Mackintosh odeszła z policji w roku 2011, by jako wolny strzelec zająć się dziennikarstwem. Pracowała również jako konsultant do spraw mediów społecznościowych. Jest założycielką Chipping Norton Literary Festival. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz trójką dzieci i pisze na pełny etat.

Jej debiutancka powieść  „Pozwolę Ci odejść” trafiła na listę bestsellerów „Sunday Times”, została przetłumaczona na trzydzieści języków i była najszybciej sprzedającym się debiutem kryminalnym w 2015 roku. Ponad milion egzemplarzy „Pozwolę Ci odejść” sprzedało się na całym świecie. Tytuł był wybrany przez Richard and Judy Book Club (gdzie czytelnicy ogłosili go najlepszą powieścią lata 2015) oraz przez program ITV Loose Books, prowadzony w ramach cyklu Loose Women. „Pozwolę Ci odejść” zdobyło nagrodę Theakston Old Peculier Crime Novel of the Year w 2016 roku. Druga powieść Clare „Widzę Cię” trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów w Wielkiej Brytanii.
 
Clare jest patronką Towarzystwa Silver Star, organizacji charytatywnej z Oksfordu, która wspiera pomocą placówkę szpitala Johna Radcliffe’a, otaczając szczególną opieką matki z powikłaniami medycznymi w okresie ciąży.

Więcej informacji o autorce można znaleźć na jej stronie internetowej www.claremackintosh.com lub śledzić jej profil na Facebooku www.facebook.com/ClareMackWrites lub Twitterze @ ClareMackint0sh #ILetYouGo #ISeeYou
Recenzje (5)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy myślicie,że wszędzie jesteście bezpieczni ? Nawet nie zdajecie sobie sprawy,jak bardzo się mylicie. Nawet zwykła,codzienna jazda środkiem lokomocji,pokonywana zawsze tą samą trasą,może zostać wykorzystana do zaplanowania przestępstw. Przestępstw,na które narażone są kobiety. Zastanawiacie się, jak to możliwe.Tłumaczycie sobie "przecież w tłumie ludzi nic nam nie grozi. Nic złego się nie stanie".A jednak...Przekonacie się o tym sięgając po książkę "Widzę cię".To co przydarzyło się głównej bohaterce Zoe Walker wydaje się nieprawdopodobne. Zaczęło się zupełnie niewinnie. Zoe,matka dwójki dorosłych już dzieci i mieszkająca z drugim partnerem, wraca metrem z pracy w biurze nieruchomości.Przeglądając gazetę zauważa zdjęcie kobiety łudząco do niej podobnej.Jest przekonana,że to jej zdjęcie.Tą informacją dzieli się z partnerem i dziećmi. Kobieta ma nadzieję,że potwierdzą jej przypuszczenia.Jednak partner jak i dzieci tłumaczą Zoe,że to nie jej zdjęcie.Kobieta nie zgadza się z nimi. Drugiego dnia znajduje zdjęcie innej kobiety,a następnego-kolejnej.Wkrótce dowiaduje się,że te kobiety padły ofiarami przestępstw.Główną bohaterką targają negatywne emocje poprzez lęk,strach i obawa o własne życie.O życie rodziny. Postanawia zwrócić się o pomoc do policji.Policjantka Kelly stara się rozwiązać sprawę. Dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń,których Zoe nigdy by się nie spodziewała.I to po kim....? Po kimś,kogo zna. Akcja tego thillera psychologicznego jest bardzo dynamiczna i tak poprowadzona,że nie pozwala czytelnikowi na chwilę oddechu. Autorka książki, Clare Mackintosh w sposób perfekcyjny opisuje pracę policji. Zna się na tym, ponieważ sama pracowała w policji.Gdy przeczytacie ten thiller to długo go nie zapomnicie. Nigdy nie opuści Was to dziwne wrażenie,że jesteście obserwowani. Już zawsze będziecie oglądać się za siebie,oglądać się przez ramię. Polecam wszystkim tę książkę !!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kusi mnie wizja thrillera psychologicznego, który zdaniem zapowiedzi ma przenikać czytelnikowi głęboko do umysłu i nieźle w nim namieszać. Lubię gdy coś się dzieje, spowija mnie gęsta sieć niepewności i nie mam pewności co do tego, co czeka mnie na kolejnej stronie. Clare Mackintosh w najnowszej powieści udało się połączyć to wszystko w całkiem zgrabnie poprowadzoną fabułę.

  Zaczęło się niewinnie, jak to w podobnych historiach często bywa. Główna bohaterka, Zoe zauważyła swoje zdjęcie w gazecie, w sekcji ogłoszeń. Decyduje się odnaleźć tego, kto umieścił jej zdjęcie bez żadnego uprzedzenia. Jednak nie ma w nikim sojusznika, bo rodzina utrzymuje, że to tylko ktoś łudząco podobny do Zoe. Następnego dnia w gazecie pojawia się zdjęcie innej kobiety, a kolejnego - jeszcze innej. Wszystkie padają ofiarą przestępstwa. Czy to czysty przypadek?

  Zoe to intrygująca postać. Autorka postanowiła osadzić ją w roli narratora powieści i dzięki czemu wszelkie towarzyszące jej emocje a w tym: niepewność, strach i wielka determinacja malują się przed czytelnikiem w rzeczywistych barwach. Kobieta decyduje się pójść tropem niepewnej tajemnicy, w której ktoś z dużą śmiałością manipuluje jej danymi osobowymi. Podświadomie dąży do rozwiązania zagadki, jednak w natłoku wydarzeń dookoła niej widziałam jak miota się od zdarzenia do zdarzenia nie pewna czy wybrała słuszny kierunek. Dzięki temu wydała mi się ludzka, prosta, zwyczajna - jak każda z nas, co z łatwością umożliwiło mi utożsamienie się z jej postacią, chociaż nigdy nie miałam do czynienia z podobnym tematem.

  Autorka pracowała w policji kryminalnej, więc doskonale wie jak ugryźć temat by ten okazał się wciągający i warty kontynuowania. Fabuła faktycznie intryguje od samego początku i dałam się wciągnąć w wir wydarzeń. To przede wszystkim zasługa stylu autorki - lekkiego, niezobowiązującego, a jednak podejmującego tam zaskakujący temat, że nie sposób się oderwać od rozgrywanych wydarzeń. Śledząc poczynania Zoe i jej próbę odnalezienia się w niecodziennej sytuacji sama próbowałam dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi, ale wcale nie było to takie łatwe. Autorka przede wszystkim zabazowała na mojej podświadomości, podsyłała mi różne pomysły na rozwiązanie sytuacji.

  "Widzę Cię" to przemyślany, dobrze napisany thriller psychologiczny, który wprowadza stopniowane napięcie i nie pozwala oderwać się od powieści do ostatniej strony. Nie jest to historia porywająca, nie przyspiesza bicia serca a akcja nie gna na złamanie karku. To nie tego typu powieść. Tutaj wszystko ma swoje miejsce i swój czas, a swoboda z jaką opowiedziana jest historia mocno konkuruje z rozwiązaniem wydarzeń i klimatem niepewności. Bardzo dobrze bawiłam się w czasie czytania tej książki i nie żałuję żadnej poświęconej jej chwili. Mam nadzieję, że autorka postanowi kontynuować swoją literacką karierę, bo kryje się w niej spory potencjał.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zoe Walker pracuje w biurze, zajmuje się księgowością, pewnego dnia gdy wraca do domu metrem zauważa coś podejrzanego. W codziennej gazecie widnieje zdjęcie kobiety, która wygląda praktycznie tak jak ona, a jest to przy ogłoszeniu portalu randkowego. Ta sprawa nie daje spokoju Zoe, tym bardziej że z czasem okazuje się, że kobiety, które wcześniej były umieszczone przy tym ogłoszeniu spotkały nieszczęścia takie jak gwałt, morderstwo, czy prześladowanie. Kobieta zaczyna się obawiać o siebie, oraz swoją rodzinę. Sprawa zostaje zgłoszona na policję, jednak dochodzenie jest skomplikowane a policja ma problem ze znalezieniem sprawcy. Nie jest wiadome to, kto publikuje zdjęcia, kto stoi za niebezpieczeństwem, za nieszczęściem które może się w każdej chwili wydarzyć.

  Od samego początku czuć mroczny, tajemniczy klimat tej książki. Czytając czujemy pewną niepewność, niebezpieczeństwo które w każdej chwili może nastąpić. Razem z główną bohaterką odkrywamy intrygę, zastanawiamy się kto może stać za publikacją zdjęcia, co się dalej wydarzy... Dodatkowo ciekawe jest to, że akcję śledzimy z różnych perspektyw. Zoe, dziewczyna która zobaczyła swoje zdjęcie, opowiada o swojej codzienności, o strachu i niepewności który jej towarzysy. Kelly, policjantka która prowadzi dochodzenie, poznajemy jej myśli, obserwujemy dochodzenie policyjne, rozwiązywanie problemów, szukanie tropu. A co najlepsze... możemy poznać też krótkie, bardzo tajemnicze, mroczne przemyślenia osoby, która prześladuje kobiety. Nie wiemy jednak kim jest ta osoba, znamy tylko jej myśli, krótkie przemyślenia.

  "Widzę Cię" to świetnie wykreowana historia, bohaterowie są nam przedstawieni szczegółowo, tak że bez problemu możemy wyrobić sobie zdanie na ich temat, poznać ich charakter, myśli, obserwować zachowanie. Każdy z bohaterów ma w tej historii duże znaczenie, jednak my do końca nie wiemy, kto jest tym dobrym, a kto złym. Snujemy przemyślenia, śledzimy akcję która owiana jest tajemniczością, a zakończenie książki jest dla nas ogromnym zakończeniem. To rewelacyjny thriller, przerażający, z dreszczykiem, po którym możemy obawiać się podróży autobusem, czy metrem, będziemy oglądać się za siebie. Autorka trzyma nas w niepewności, tworzy niesamowity klimat i akcja nawet przez chwilę nie jest nudna. Zdecydowanie warto zainteresować się tą powieścią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zoe Walker na co dzień pracuje w biurze, w którym zajmuje się księgowością i innymi dokumentami. Pewnego dnia, w czasie powrotu do domu metrem, zauważa w codziennej gazecie zdjęcie, na którym widnieje kobieta niemalże identyczna jak ona - na dodatek, przy ogłoszeniu portalu randkowego. Sprawa wydaje się podejrzana, a z czasem niebezpieczna. Okazuje się, że kobiety, które wcześniej pojawiały się w owym ogłoszeniu, spotykały nieszczęścia - gwałty, morderstwa, prześladowania.

  Zoe czuje, że coś jest na rzeczy, a na zdjęciu z całą pewnością była właśnie ona. Bohaterka zaczyna obawiać się o siebie oraz o swoją rodzinę. Policjantka Kelly bierze sprawę w swoje ręce i zaczyna dochodzenie, które niespodziewanie się komplikuje, a komenda ma problemy ze znalezieniem sprawcy. Nie wiadomo, kto publikuje zdjęcia ani kto aktualizuje portal randkowy, na którym można obserwować każdy krok niemalże setek kobiet. Każdy może je śledzić, obserwować, porywać... wystarczy wykupić członkostwo. Kto stoi za czyhającym niebezpieczeństwem? Czy Zoe może w dalszym ciągu ufać swoim znajomym?

  Klimat panujący w powieści od samego początku tworzy "aurę" niepewności i tajemnicy mającej miejsce na kartach książki. Czytelnik czuje, że za rogiem czai się niespodziewane niebezpieczeństwo, a intrygi odgrywają znaczącą rolę. Autorka wspaniale przedstawia nam zarys historii, który przenosi w zupełnie inny, książkowy świat. Zmysły i wszystkie myśli osoby czytającej zostają przejęte przez powieść, a naszym zadaniem staje się rozszyfrowanie, kto stoi za niebezpieczeństwem i podejrzanymi portalami. Czytelnik ma okazję wykazać się sprytem i swoimi detektywistycznymi zdolnościami, jednak zapewniam - z całą pewnością ciężko domyślić się, kto jest wszystkiemu winny.

  "Widzę cię. Ale ty mnie nie widzisz. Zaabsorbowała cię książka - kieszonkowe wydania, na okładce dziewczyna w czerwonej sukience. Tytułu nie widzę, ale to nieważne. Wszystkie są takie same. Jeśli chłopak nie całuje dziewczyny, to ją prześladuje. Chłopak zabija dziewczynę. Ironia mi nie umyka."

  Akcję powieści możemy śledzić z kilku perspektyw: Zoe Walker opowiada, jak wygląda jej codzienność oraz stała niepewność i strach. Kelly prowadzi dochodzenie i dzięki niej możemy obserwować sprawę z policyjnego punktu widzenia, rozwiązywać problemy oraz szukać dowodów i śladów. Mamy również okazję poznać krótkie przemyślenia osoby, która prześladuje kobiety z niezwykłą satysfakcją. Lecz... kim ta osoba jest? Taki zabieg wykorzystany w owej powieści dodaje jej dużo uroku i pozwala jeszcze mocniej wciągnąć się w całą historię.

  Bohaterowie są nam bardzo dokładnie przedstawieni, mamy możliwość poznać ich przeszłość oraz poszczególne charaktery. Każdy z nich wnosi coś w historię, jednak niektórzy z nich są "złymi postaciami". Czytelnik do samego końca nie wie kto jest tym dobrym, a kto złym, jednak przez całą powieść miałam swoje domysły i przypuszczenia. Autorka zaskoczyła mnie w najmniej spodziewanym momencie, a zakończenie wręcz zwaliło z nóg. Obrót spraw był zupełnie nieprzewidywalny, a finał historii przebił wszystko! Jak dla mnie - dzieło. Wspaniale spędzone godziny przy równie wspaniałej lekturze - wciągającej, tajemniczej, kryminalnej, połączonej z thrillerem i ogromnym dreszczykiem emocji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wszyscy jesteśmy niewolnikami swych przyzwyczajeń... Rutyna utrzymuje cię w dobrym samopoczuciu. Jest czymś znajomym, dodaje otuchy. Rutyna daje ci poczucie bezpieczeństwa. Rutyna cię zabije."

  Zgrabnie i wciągająco poprowadzony thriller, z ciekawie i intrygująco rozwiniętymi wątkami psychologicznymi. W zasadzie podczas całej podróży czytelniczej autorka umiejętnie przyciąga uwagę odbiorcy, sugestywnie podsyca napięcie, nie pozwala, aby można było oderwać się na dłużej od stron książki. Nieustannie płynący wartki strumień zagadkowych wydarzeń, bazujący na dreszczach emocji, odpowiednio dawkowanych i odwołujących się do pokładów kreatywności wyobraźni. Podobał mi się wytworzony mroczny, a momentami nawet klaustrofobiczny klimat, odwołujący się do prawdopodobnego zaistnienia podobnych sytuacji w realnym świecie. To także dające do myślenia spojrzenie na różne sposoby radzenia sobie kobiet z traumatycznymi przeżyciami, mierzenia się z bolesnymi wspomnieniami i wypierania z pamięci niechcianych obrazów.

  Właściwie każda kobieta w rzeczywistym życiu codziennie narażona jest na zbliżone zagrożenia i niebezpieczeństwa. W dobie powszechnego miejskiego monitoringu, wysoko rozwiniętej techniki śledzenia, stalkerzy czują się coraz silniejsi, swobodniejsi, nieuchwytni i bezkarni. Jakże często nie zdajemy sobie sprawy, że podlegamy inwigilacji i to bynajmniej nie przez instytucje do tego uprawnione. Również sami niejednokrotnie prowokujemy wzmożone zainteresowanie naszym życiem prywatnym, bezrefleksyjnie zamieszczając zdjęcia i szczegółowe informacje o nas w mediach społecznościowych, podrzucając gotowe wskazówki, gdzie nas znaleźć, spotkać i czym przyciągnąć. Powieść nie zawiera udziwnionych elementów i sztucznych dodatków mających podsycać atmosferę niepewności i niepokoju, wątki znakomicie przeplatają się wzajemnie, aby ostatecznie zaprezentować bardzo zaskakującą odsłonę finalną.

  Londyńskie metro, tysiące podróżujących osób, a wśród nich oprawcy i ofiary. Ktoś, kto chętnie służy nam życzliwym słowem czy serdecznym gestem, może okazać się cichym i pozbawionym skrupułów stręczycielem. Zoe Walker, sekretarka w firmie działającej na rynku nieruchomości, przypadkowo dostrzega swoje zdjęcie w gazecie w dziale ofert usług towarzyskich. Obawami o konsekwencje bezprawnego zawładnięcia jej wizerunkiem dzieli się z członkami rodziny, jednak oni bagatelizują jej odkrycie. Z czasem Zoe dostrzega zależność między zamieszczanymi w prasie anonsami kobiet i ich późniejszym występowaniem w roli ofiar prześladowań i przestępstw. Przerażona kobieta kontaktuje się z policją. Ta początkowo sceptycznie podchodzi do hipotezy Zoe. Prowadzenia śledztwa podejmują się słynący ze skuteczności detektywi, Kelly Swift i Nick Rampello. Okazuje się, że dochodzenie nie jest takie proste jak pierwotnie zakładano, obiecujące tropy prowadzą donikąd, zaś presja czasu nieustannie rośnie.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Ja cię kocham, a ty miau 4/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja cię kocham, a ty miau

Nowa książka jednej z najpopularniejszych polskich pisarek - autorki bestsellerowej serii "Kwiat paproci". Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej...
Dublerka 4/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dublerka

Thriller psychologiczny, którego współautorkami są Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh i Holly Brown. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoją córkę? Cztery matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom - zanim będzie za późno. Córki Carolyn, Bronnie, Elise i Kendall przyjaźnią się i...
Nie szukaj mnie 4/5 Nasza cena:
27,20 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie szukaj mnie

Policja twierdzi, że to było samobójstwo. Anna podejrzewa, że morderstwo. Komu uwierzysz? Czasami lepiej trzymać się kłamstw. Prawda mogłaby cię zabić... Dokładnie przed rokiem Caroline Johnson postanowiła ze sobą skończyć. Było to wstrząsające samobójstwo, wierna kopia tego, które kilka miesięcy...
eBook Nie szukaj mnie mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nie szukaj mnie mobi epub

Czasami lepiej trzymać się kłamstw. Prawda mogłaby cię zabić… Policja twierdzi, że to było samobójstwo. Anna podejrzewa, że morderstwo. Komu uwierzysz? Prawa do książki sprzedano do ponad 20 krajów! Dokładnie przed rokiem Caroline Johnson postanowiła ze sobą skończyć. Było to wstrząsające...
Amnezja 4/5 Nasza cena:
27,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amnezja

Co byś zrobił, gdybyś znalazł zwłoki we własnym salonie i nic nie pamiętał z ostatnich godzin? W wieku dwudziestu siedmiu lat John Brenner jest trzeźwiejącym alkoholikiem i rozwiedzionym ojcem czteroletniej Jennie, którą widuje rzadziej niż by sobie tego życzył. Pewnej nocy budzi się na podłodze...
Zemsta trzech eks 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta trzech eks

Jak daleko się posuniesz, żeby zemścić się na swoim byłym? Rozwód to zazwyczaj ogromnie skomplikowana sprawa i wszystko wskazuje na to, że w przypadku Imogen nie będzie inaczej. Jej mąż, Phillip Rochester, to przemocowy i kontrolujący typ, który zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie swojej - jeszcze...
Umowa 4/5 Nasza cena:
26,56 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umowa

Mroczna wersja "Pretty Woman". Przerażający thriller o miłosnej obsesji. Nat, studentka nowojorskiej akademii sztuk pięknych, nie radzi sobie finansowo, a współlokatorki grożą jej eksmisją. Koleżanka ze studiów, która opływa w luksusy, podsuwa Nat pewien pomysł: znaleźć w internecie bogatego...
Jej piękna twarz 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej piękna twarz

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice. Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do...
Zaufaj jej 5/5 Nasza cena:
33,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj jej

Wszyscy myślą, że jest niewinna. Ale ty wiesz lepiej. Trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji opowieść o kłamstwach, obsesji i zemście. Do ostatniej strony nie będziesz wiedzieć, komu wierzyć. Charlotte uwielbia sprawiać ludziom przyjemność i zawsze chce dla wszystkich jak najlepiej. Kiedy...
Czyjaś córka 5/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czyjaś córka

12 godzin śledztwa, 100 procent adrenaliny! Michael Frazier ma wszystko - świetną pracę, piękny dom, kochającą żonę. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko dziecka. Kiedy pewnego dnia w drzwiach niespodziewanie pojawia się jego ex, może oznaczać to tylko kłopoty. I faktycznie - była żona prosi go o...
Szóste piętro 4/5 Nasza cena:
26,09 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóste piętro

Straciłaś ją z oczu tylko na sekundę… Totalnie porywający thriller psychologiczny. Erika Rice wjeżdża windą na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. W apartamencie z widokiem na Central Park mieszka jej były mąż. Ich córka Alice, pieszczotliwie zwana Króliczką, zostawiła tam ulubioną zabawkę, którą...
Nie mam więcej pytań 5/5 Nasza cena:
33,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie mam więcej pytań

Policja oskarżyła ją o zbrodnię. Ona przekonuje, że jest niewinna. Jest twoją siostrą. Kochałaś ją. Ufałaś jej. Mówią jednak, że zabiła twoje dziecko. Komu uwierzysz? Oryginalny, piekielnie pomysłowy thriller, który po przeczytaniu na zawsze zostaje w pamięci. Nie będziecie w stanie ani na chwilę...
Wybrane bestsellery
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 5/5 Nasza cena:
26,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
135,16 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula