Ważki na kostce lodu

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2018
Inne wersje (3)
eBook, mobi, epub
za 17,85 zł
Audiobook CD
od 26,96 zł
Nasza cena: 26,18 zł 34,90 zł Taniej o: 25%


Kim tak naprawdę jestem? Czy tą uśmiechniętą, rozbawioną dziewczyną, którą wszyscy znają? Czy tą drugą: tą smutniejszą, która wciąż się martwi i narzeka?
Życie Marty nie jest usłane różami, choć na pierwszy rzut oka takim właśnie się wydaje: mąż adwokat, dwie cudowne córki, własne mieszkanie w dużym mieście…
Dlaczego więc Marta się nie uśmiecha?
Czemu nie cieszy się tak jak inni? Czy to dlatego, że mąż wciąż chodzi podenerwowany i wszystko wskazuje na to, że został zwolniony z pracy?
Marta czuje, że coraz bardziej oddala się od niego, choć jednocześnie zależy jej na rodzinie. Co stanie się, gdy na jej drodze pojawi się przystojny, zabiegający o jej względy policjant?
Czy pozwoli mu wziąć się za rękę i poprowadzić w nieznane? I co wspólnego ma z tą opowieścią tajemnicze zaginięcie jej ojca?
Choć od tej tragicznej historii minęło już kilka dobrych lat, a ojciec został pochowany na cmentarzu, to ponownie pojawi się w życiu Marty. I on, i siostra Stella, pracująca na co dzień w szpitalu, który sama żartobliwie nazywa Hotelem Wszystkich Świętych. Kogo posłucha Marta? Czemu będzie kibicować: sercu czy rozumowi? Czy kryminalna zagadka nie przekreśli jej miłosnych planów i co zrobi, gdy na drodze do szczęścia stanie nie tylko brutalny mąż, ale też przystojny policjant, jego ojciec i dwa najprawdziwsze w świecie duchy? O tym musicie przekonać się sami. Uwierzcie, że naprawdę warto.
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ważki na kostce lodu” Łucji Wilewskiej to opowieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym i fantastycznym.

  Marta prowadzi szczęśliwe życie, ma męża prawnika, dwie wspaniałe córeczki. Studiuje pedagogikę, ponieważ uwielbia dzieci i chce zostać nauczycielką.

  Przed laty ojciec jej zaginął w tajemniczych okolicznościach. Któregoś dnia

  ma dość monotonnego życia i robi skok w bok.

  Jak zmieni się los Marty, że postanowi zmienić swoje dotychczasowe życie?

  Czy ojciec się odnajdzie?

  Kim będą dwa tajemnicze duchy i jaką rolę będą pełnić?  Książka na początku mnie nudziła, akcja rozwinęła się po kilkunastu kartkach.

  Autorka spisała się doskonale, miała świetny pomysł na fabułę.

  Z główną bohaterką utożsamia się wiele kobiet w dzisiejszych czasach.

  Strasznie mnie irytował mąż Marty, egoistyczny dupek, który myśli tylko o sobie i by tylko jemu było dobrze.

  Powieść ukazuje miłość, przyjaźń, ale też przemoc domową, śpiączkę oraz śmierć kliniczną. Zaskoczyła mnie i intrygowała pod wieloma względami. Dzięki tej opowieści dowiedziałam się, co to jest śmierć kliniczna i stwierdziłam, że to tylko ludzka wyobraźnia, ponieważ w książce mamy doskonałe wyjaśnienie tego terminu.

  Jest za wiele wątków, nie za bardzo tak lubię, ale w niej wszystko jest dopasowane do fabuły. Historia bohaterów wymyślona ciekawie, nawet ten wątek paranormalny nadał niepowtarzalny klimat. Pierwszy raz spotkałam się z duchami w powieści.

  Przypominała mi „Zostań, jeśli kochasz” Gayle Forman i „It ends with us” Colleen Hoover, które czytałam na początku roku.

  Rzadko teraz spotyka się dobrych i pomocnych ludzi, takich jak policjant Adam.

  Często zdarza się tak, że ludzie mają swoje stereotypy między innymi:

  „ o leży na chodniku, bo jest pijana”, a ta osoba może naprawdę potrzebować naszej pomocy i możemy uratować jej życie.

  Zakończenie mnie zaskoczyło, myślałam, że wyjaśni się jeden wątek,a możemy tylko sobie to wyobrazić.

  Polecam godna przeczytania

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Łatwiej jest mi wstrzymać oddech niż po prostu oddychać".

  Wielokrotnie obserwujemy otaczających nas ludzi z podziwem, a czasami nawet z zazdrością. Widzimy kochającą się rodzinę, życzliwe sobie małżeństwo z uśmiechniętymi dziećmi. Myślimy, że mają cudowne życie, bo stać ich na duży dom i wycieczki. Tymczasem ile to już razy ta piękna otoczka okazywała się życiem na pokaz? Niby życzliwe sobie małżeństwo w domu kłóciło się na potęgę? Kochająca żona żyła w strachu o bezpieczeństwo swoje i dzieci, modląc się, aby niczym nie rozzłościć męża? Ważki na kostce lodu Łucji Wilewskiej to historia, która pokazuje, że pozory bywają złudne. Porusza problem wielu kobiet, ukazuje dramatyzm przemocy rodzinnej, a jednocześnie daje nadzieję.

  Główną bohaterką powieści jest Marta Sroka, mieszka ona w Krakowie z dwójką dzieci i mężem Mariuszem. Kobieta nie pracuje, rodzinę utrzymuje mężczyzna, który jest adwokatem. Wydawałoby się, że Marta nie ma powodów do smutku, jednakże jej niby szczęśliwe małżeństwo polega na spełnianiu oczekiwań męża i zgadzaniu się z każdym jego zdaniem. Mariusz jest bowiem człowiekiem nerwowym, wyprowadzony z równowagi potrafi krzyczeć i wyzywać Martę. Sytuacja rodzinna pogarsza się, gdy jedyny żywiciel rodziny zostaje zwolniony z pracy. Jak potoczą się losy kobiety? Co zrobi, gdy na jej drodze stanie inny mężczyzna? Czy małżeństwo przetrwa próbę czasu?

  Pisarka wykreowała Martę, jako osobę nieszczęśliwą, wycofaną z życia. Na kartach powieści obserwujemy przemianę tej postaci. Kobieta postanawia sprzeciwić się Mariuszowi, gdy sprawy w ich wspólnym życiu posuwają się za daleko. Stłamszona przez męża kobieta w końcu nabiera odwagi i głośno wypowiada swoje zdanie. Zaczyna realizować się zawodowo i patrzeć na siebie trzeźwym wzrokiem. Zaczyna wierzyć, że zasługuje na szczęście i lepsze traktowanie. Bohaterka jest doskonałym przykładem na to, że wzorce, które mamy w domu rodzinnym kształtują nas od dziecka. A ponadto, że przekonania, które z niego wynosimy, wpływają na nasze przyszłe życie. W tej powieści można stwierdzić, że jak często w życiu bywa, historia zatoczyła koło, bowiem Marta wychowała się w rodzinie, w której alkohol i przemoc były codziennością, znoszoną z pokorą przez jej matkę. Kobieta powiela jej zachowanie – do pewnego czasu.

  Interesującą postacią jest również Adam, policjant, który wyciąga do głównej postaci pomocną dłoń, gdy ta najbardziej tego potrzebuje. Bohaterzy poznają się w niespodziewanych okolicznościach. Można rzec, że przeznaczenie maczało w tym palce.

  Przyznaję, że bardzo cenię takie powieści. Łucja Wilewska poruszyła trudny temat przemocy zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Opisy rozmyślań Marty są aż na wskroś realne. Idealnie odwzorowują tok myślenia ofiar przemocy. Postępuje się tak, aby przypodobać się oprawcy. Na szczęście bohaterka okazała się silną postacią i umiała przeciwstawić się mężowi.

  Fabuła jest ciekawa, niektóre kwestie zaskakują. Ponadto, cała historia ubarwiona jest nutką tajemnicy. Tajemnicy, która dotyczy przeszłości rodziny Marty, a dokładnie jej ojca. Powieść czyta się bardzo szybko. Ja pochłonęłam tę opowieść w jeden wieczór. Plusem jest również wątek paranormalny, który znacznie ubogacił historię. Autorce należą się brawa za to, że umiejętnie wplotła owy wątek w fabułę.

  Ważki na kostce lodu Łucji Wilewskiej to powieść wzbudzająca w czytelniku wiele emocji. Od złości po strach, przez szczęście i radość. Nie jest to słodka historia, wręcz przeciwnie, ukazuje realne życie wielu kobiet na całym świecie. Przemoc domowa to poważny problem, nie każdej kobiecie udaje się wyrwać z sideł swojego oprawcy. Ta powieść niesie nadzieję i skłania do refleksji. Choć ja nie utożsamiałam się z bohaterką, to wiem, że wiele kobiet może to zrobić. Postępowanie Marty jest przykładne i może stać się natchnieniem do zmian dla innych kobiet. Łucja Wilewska to autorka, która bardzo mnie zaskoczyła, na pewno przeczytam jeszcze nie jedną jej powieść. Jednak na tę chwilę szczerze polecam Wam Ważki na kostce lodu.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Życie Marty nie jest usłane różami, choć na pierwszy rzut oka takim właśnie się wydaje: mąż adwokat, dwie cudowne córki, własne mieszkanie w dużym mieście… Dlaczego więc Marta się nie uśmiecha? Czemu nie cieszy się tak jak inni? Czy to dlatego, że mąż wciąż chodzi podenerwowany i wszystko wskazuje na to, że został zwolniony z pracy? Marta czuje, że coraz bardziej oddala się od niego, choć jednocześnie zależy jej na rodzinie. Co stanie się, gdy na jej drodze pojawi się przystojny, zabiegający o jej względy policjant? Czy pozwoli mu wziąć się za rękę i poprowadzić w nieznane? I co wspólnego ma z tą opowieścią tajemnicze zaginięcie jej ojca? Choć od tej tragicznej historii minęło już kilka dobrych lat, a ojciec został pochowany na cmentarzu, to ponownie pojawi się w życiu Marty. I on, i siostra Stella, pracująca na co dzień w szpitalu, który sama żartobliwie nazywa Hotelem Wszystkich Świętych.”

  Łucja Wilewska szturmem podbiła moje czytelnicze serce, po prostu uwielbiam jej twórczość, a każda jej nowa powieść, jest dla mnie totalnym zaskoczeniem. To jedna z takich autorek, której książki mogę brać w ciemno, bo jestem pewna, że się nie zawiodę.

  Ważki na kostce lodu to powieść, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Już po przeczytaniu kilkunastu stron gotowałam się w sobie i nie mogłam zrozumieć, dlaczego Marta żyje tak, jak żyje, nie myśli o sobie i stara się cały czas zadowolić męża. Marta nie jest szczęśliwa, a jej mąż wzięty adwokat ma problemy z agresją i za każdym razem całą swoją frustrację przelewa na żonę. Bardzo, ale to bardzo jej współczułam i czekałam na moment, kiedy wreszcie kobieta powie dość…

  To powieść niesamowicie prawdziwa, a problemy, które opisała autorka, dotykają wielu ludzi na całym świecie. Przemoc domowa oraz znęcanie się psychiczne jest czymś, z czym naprawdę boryka się wiele osób. Niektórzy latami tkwią w toksycznych związkach i tylko nielicznym udaje się odejść i zmienić w swoim życiu coś na lepsze. Jak będzie w przypadku Marty? Czy wreszcie będzie szczęśliwa? Tego musicie dowiedzieć się sami.

  Ważki na kostce losu to powieść, z której emocje wylewają się na każdej stronie. To książka, która chwyta za serce, wstrząsa i przede wszystkim zmusza do wielu refleksji. Mnie bardzo poruszyła historia Marty i myślę, że z Wami będzie podobnie. Oczywiście jak w każdej książce Łucji i tutaj pojawia się wątek paranormalny, który autorka świetnie wplotła w fabułę. To zdecydowanie książka, która zasługuje na uwagę i tylko i wyłącznie mogę ją Wam polecić.

  Łucja Wilewska zaskakuje mnie każdą kolejną książką. Ważki na kostce lodu, to powieść, obok której nie można przejść obojętnie. To pełna romantyzmu historia, która wciąga, hipnotyzuje, porusza i daje do myślenia. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zacznę od tego co najbardziej mi się rzuciło podczas przygody z tą powieścią, mianowicie chodzi mi o natłok przeróżnych wątków... Nie wiem dlaczego, ale spodziewałam się typowego romansidła z nutką tajemniczości, a co dostałam? Z jednej strony trudne życie bohaterki, mąż brutal, później przystojny kasjer "z biedry", poznanie przystojnego policjanta, sprawa z ojcem, pojawianie się duchów... Czy to nie za dużo? Odniosłam wrażenie, że autorka sama nie wiedziała o czym chce napisać. Zbyt wiele wątków! Może chodziło o to, żeby nie było nudno? Możliwe, ale nie zmienia to faktu, że pojawienie się duchów (!) to już lekka przesada - moim zdaniem.

  To co zasługuje na pochwałę, to styl pisania autorki. Pomimo wielu opisów nie jest nudno. Nie ma monotonii... Co sprawiło, że przyjemnie czytało mi się tę pozycję... chociaż czasami chciało mi się śmiać z głupoty bohaterki czy widzenia przez nią duchów ;p

  Myślę, że dobrym ruchem autorki był fakt, że poruszyła temat przemocy psychicznej i fizycznej wobec kobiet. Niestety jest to w dzisiejszych czasach bardzo powszechny problem. Myślę, że kobietom, które same zmagają się z czymś takim, może dać sporo do myślenia i może same postanowią wziąć swój los w swoje ręce? Mam nadzieję!

  Jak ogólnie mi się podobała ta książka? Czytało się ją przyjemnie, byłam ciekawa wątku zaginionego ojca, ale zdecydowanie nie polubiłam się z motywem paranormalnym. Dodatkowo bolał mnie fakt, że autorka "wepchnęła" w tę powieść tak dużo wątków. Nie było wiadomo na czym się skupić... :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moi drodzy dziś chcę porozmawiać z Wami o tym, jak bardzo duży wpływ na nas samych i nasze życie mają przekonania wyniesione z domu rodzinnego. Będąc dziećmi, każdego dnia obserwujemy, jak zachowują się i postępują nasi rodzice i to oni w największym stopniu są osobami, na których wzorujemy się, zakładając już własne rodziny. Niestety takie kopiowanie wzorców może okazać się dla nas największym błędem, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo przecież „tak samo postępowała moja matka”. Jeśli chcecie przekonać się, do czego może doprowadzić tkwienie w takim błędnym kole, zapraszam Was do poznania historii Marty, głównej bohaterki powieści Łucji Wilewskiej „Ważki na kostce lodu”.

  Dwudziestosześcioletnia Marta całe swoje dzieciństwo i wczesną młodość spędziła na małej wsi, w domu gdzie alkohol i przemoc, były codziennością. Matka kobiety swoje cierpienie znosiła z pokorą i w milczeniu tłumacząc sobie i córce, że najważniejsze jest to, aby rodzina była pełna. By mogła wychowywać się, mając matkę i ojca. Niestety pewnego dnia ojciec kobiety znika bez śladu. Ona sama ma wrażenie, że udało jej się złapać Pana Boga za nogi, ponieważ los postawił na jej drodze Mariusza, szanowanego adwokata, dzięki któremu udało jej się wyrwać do dużego miasta. Dziś ma wszystko, czego mogłoby jej pozazdrościć wiele kobiet. Męża na wysokim stanowisku, dwie wspaniałe córki i wymarzone duże mieszkanie. Jednak na jej twarzy brakuje szczerego uśmiechu. Ten, który na co dzień prezentuje mężowi i wszystkim dookoła jest tylko perfekcyjnie odegraną rolą szczęśliwej żony i matki. Bowiem za zamkniętymi drzwiami domu jej idealny mąż pokazuje swoją prawdziwą twarz. Każdego dnia upokarza, poniżą i kpi z żony. Nieustannie wmawia jej, że jest nikim, nieumiejącą odnaleźć się w życiu sierotą. Marta, mając w pamięci poświęcenie własnej matki dla jej dobra, również znosi wszystko z pokorą dla dobra córek. Co więcej, usprawiedliwia zachowanie męża tyrana, tłumacząc je stresującą pracą. Przecież to ON jest lepiej wykształcony, zarabia na utrzymanie rodziny. Mało tego, zaczyna wierzyć w to, że mężczyzna jest od niej lepszy. Pozbawiona poczucia własnej wartości robi wszystko, aby zadowolić Mariusza. Jednak dla niego, nigdy nie jest dość dobra.

  Pewnego dnia jednak Mariusz posuwa się za daleko. Może zabrzmi to niewłaściwie w kontekście tego, co się wydarzyło, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bowiem właśnie wtedy w życiu Marty pojawia się prawdziwy mężczyzna. Ktoś, kto ją kocha, szanuje i wierzy w nią. Dla niej samej wszystko, co teraz dzieje się w jej życiu jest tak piękne, nowe i do tej pory pozostające tylko niespełnionym pragnieniem. W życiu naszej bohaterki nigdy nic nie było łatwe i proste. Tym razem również będzie musiała stoczyć walkę nie tylko z brutalnym mężem, ale także serca z rozumem, bo przecież nadal zależy jej na rodzinie. Na drodze do jej szczęścia stanie również sprawa zaginięcia ojca, która, choć minęło już wiele lat, ożywa na nowo. Czy to, czego się dowie, przekreśli na zawsze jej szansę na to, by kochać i być kochaną? A co najważniejsze, czy zrozumie, że gwarantem szczęśliwego dzieciństwa dzieci nie jest pełna rodzina? Dziecko tylko wtedy jest szczęśliwe, kiedy szczęśliwa jest jego matka. Sięgnijcie po „Ważki na kostce lodu” i przekonajcie się sami.

  Więcej o książce przeczytacie oczywiście na blogu.:)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Łucja Wilewska
 • Wydawnictwo Videograf
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 336
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378356745
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788378356745
 • EAN: 9788378356745
 • Wymiary: 13.5x21.0x13 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Saga czasu przemiany Tom 1. Ósme niebo 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga czasu przemiany Tom 1. Ósme niebo

Historia dwudziestokilkuletniej pracowniczki krakowskich centrów outsourcingowych, Łucji, której szara, korporacyjna rzeczywistość zmienia się nie do poznania po tym, gdy we śnie tajemniczy wampir o wzroście koszykarza i wyglądzie blond anioła ratuje jej życie. Wampir ma na imię Mikael, a Łucja...
Saga czasu przemiany T. 2 Po drugiej stronie nieba 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga czasu przemiany T. 2 Po drugiej stronie nieba

Dlaczego w życiu jest tak, że kiedy jedne sprawy rozwiązują się, na ich miejsce pojawia się dziesięć kolejnych? Uzyskane w końcu odpowiedzi nie tylko nie wyjaśniają sytuacji, ale powodują namnożenie się nowych pytań. Czy jeśli już wszystko wiem, to oznacza, że mogę spocząć na laurach i w końcu...
eBook Saga czasu przemiany. Ósme niebo mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Saga czasu przemiany. Ósme niebo mobi epub

Historia dwudziestokilkuletniej pracownicy krakowskich centrów outsourcingowych, Łucji, której szara, korporacyjna rzeczywistość zmienia się nie do poznania po tym, gdy we śnie tajemniczy wampir o wzroście koszykarza i wyglądzie blond anioła ratuje jej życie. Wampir ma na imię Mikael, a Łucja...
eBook Ważki na kostce lodu mobi epub 0/5 Nasza cena:
17,85 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ważki na kostce lodu mobi epub

Kim tak naprawdę jestem? Czy tą uśmiechniętą, rozbawioną dziewczyną, którą wszyscy znają? Czy tą drugą: tą smutniejszą, która wciąż się martwi i narzeka? Życie Marty nie jest usłane różami, choć na pierwszy rzut oka takim właśnie się wydaje: mąż adwokat, dwie cudowne córki, własne mieszkanie w...
eBook Saga czasu przemiany. Po drugiej stronie nieba mobi epub 5/5 Nasza cena:
17,85 zł 21,25 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Saga czasu przemiany. Po drugiej stronie nieba mobi epub

Zapraszam Cię na najbardziej pasjonującą podróż Twojego życia. Tutaj nic nie jest oczywiste ani jednoznaczne. Rzeczywistość miesza się z przywidzeniami, jawa ze snem, fakty z ułudą, dwa równoległe światy nakładają się na siebie. Pytanie, w którym Ty żyjesz...Drugi tom Sagi czasu przemiany wrzuca...
Pomorzanie 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pomorzanie

Wiosna roku 1945. W ruinach zniszczonego Szczecina spotykają się młoda Polka i Niemka. Pomimo przeciwności losu między dziewczętami nawiązuje się więź, która zdeterminuje całe ich życie. Rozdzielone przez historię i politykę wrogich sobie krajów, usiłują zmierzyć się z trudną przeszłością i...
Odroczone nadzieje 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odroczone nadzieje

Aldona ma poczucie przegranej. Odrzucona przed laty przez rodzinę, zawiedziona przez mężczyznę, którego pokochała, postanawia skupić się na pracy. Kariera zawodowa pozwala jej zagłuszyć samotność i osiągnąć niezależność materialną. Kiedy dawny związek ponownie ożywa, Aldona z optymizmem patrzy w...
Królestwo Gore 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królestwo Gore

Wstrząsające historie mistrza gatunku i laureata Nagrody Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Bezlitosna podróż przez ludzkie koszmary i potworności, bezdyskusyjny dowód na to, że horror ekstremalny jest kolejnym krokiem rozwojowym literatury naturalizmu. Oto świat patologii, okrucieństwa i...
Miłość w czasach in vitro 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w czasach in vitro

Alicja wiedzie nudne życie, w którym cały czas albo się czegoś boi, albo ogarnia ją zniechęcenie. Na co dzień pracuje jako asystentka w renomowanej klinice in vitro, przez co zaczyna żyć historiami pacjentów oraz personelu kliniki. Tam niczym w soczewce skupiają się ludzkie dramaty oraz radości, a...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula