Walka o dziedzica. Syn mafii. Tom 2

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Rok wydania
2021
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Kontynuacja bestsellera Syn mafii Audrey staje przed obliczem władczego bossa nowojorskiej mafii.

Salvatore Costello albo odbierze jej życie, albo uczyni swoją żoną. Tajemnica kobiety, za wszelką cenę strzeżona przed światem, znaczy dla niego zbyt wiele, by mógł ryzykować. Najgorszy wróg czai się w ukryciu i czeka tylko na odpowiedni moment, żeby się ujawnić... Miłość, pasja i pożądanie nie idą w parze z mrocznym półświatkiem. Nic nie jest pewne, a śmierć może czyhać na każdym kroku... Czy odważysz się wejść ponownie do świata, z którego już się nie uwolnisz?

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Chłonę ciepło jego ciała, zapach, bicie serca, które zdaje się być zsynchronizowane z moim. Bum, bum, bum. Są jednością. Biją wspólnym rytmem. Biją dla siebie. Podają sobie ręce. Otaczają się miłością.. Są jednością. Dopóki ich śmierć nie rozłączy. Tak było, jest i będzie..”

  Gdy kilka miesięcy temu skończyłam czytać książkę „Syn mafii”, która bardzo mi się podobała, miałam wielki żal do autorki, za to, że urwała w takim, a nie innym momencie. Zostawiła mnie, czytelnika na rozdrożu, z myślami, w jaki sposób to wszystko się skończy. Nic więc dziwnego w tym, że zaczynając czytać „Syn mafii. Walka o dziedzica” pierwsze, o czym myślałam, to, to, w jaki sposób skończy się pamiętna scena w samolocie.

  Teraz gdy już jestem po przeczytaniu tej książki, wiem, że warto było czekać, bo kontynuacja losów Sala i Audrey całkowicie spełniła moje oczekiwania, no może oprócz zakończenia, przez które mam ochotę tupać nogami jak małe dziecko.

  Autorka kolejny raz sprawiła, że książka wciągnęła mnie od samego początku i nie wypuściła, aż do ostatniej strony. Styl pisania Samanty jest lekki i prosty, a jednocześnie niepozbawiony emocji. Widać dużą pracę, jaka została włożona w ten tom. Kolejny raz autorka pokazała nam nie tylko świetnie skrojony wątek miłosny, ale też obraz mafii, wyjaśniając nam jej struktury, jednocześnie nie sprawiając, by człowiek czuł się przytłoczony nadmiarem informacji.

  „Syn mafii. Walka o dziedzica” to zdecydowanie godny następca swojej poprzedniczki. Książka wciągająca, namiętna, zaskakująca i niebezpieczna. Pokazująca, że każdy z nas może mieć dwie zupełnie inne twarze. Mimo wielkiej sympatii do Audrey to właśnie postać Sala była dla mnie najważniejszym punktem tej historii. Autorka tak stworzyła jego postać, by pomimo mroku, jaki w sobie kryje jako capo, w przestrzeni domowej, dla które osób kocha, pokazywał, że może być zupełnie inny. Nie, żeby Audrey mu to ułatwiała, bo kilkukrotnie wystawiała jego cierpliwość na próbę, jednak cieszę się ogromnie, że jego postać od samego początku do końca była wierna swoim przekonaniom.

  Jak już wspominałam wyżej, jest jedna rzecz, która w tej historii mi się nie podobała. I tak jak w przypadku pierwszego tomu, tak samo i tu, zakończenie w takim momencie, to jak znęcanie się nad czytelnikiem. Mam wielką nadzieję, że powstanie tom trzeci i przekonamy się, jak zakończy się historia bohaterów.

  Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji poznać historii Sala i Audrey, to gorąco was do tego zachęcam. Pozycja obowiązkowa, dla wszystkich fanów romansów mafijnych.

  BARDZO POLECAM!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Syn mafii. Walka o dziedzica”.

  Książka, na którą czekałam z niecierpliwością, ponieważ autorka ma talent, do zostawiania nas, czytelników w rozsypce i wieloma pytaniami.

  Po raz kolejny wkroczyłam do świata mafii, który w tym przypadku jest, bardzo dopracowany. Historia Sala i Audrey potrzebuje czasu i wielu odpowiedzi na pytania. Większość odpowiedzi dostaniemy, czytając tę książkę.

  Mamy możliwość cofnąć się w przeszłość, poznać chłopaka, dla którego przyszłość była już przypieczętowana i dziewczynę, która w jakiś sposób została zmanipulowana i wykorzystana.

  W tej książce jest miłość, ale nie ma tu miejsca na romantyczność. On jest wyprany z uczuć, jednak to właśnie Ona, sprawia, że zaczyna znowu czuć.

  Audrey nie może zostawić Sala, ponieważ łączy ich syn, który w przyszłości, będzie następcą ojca. Kobieta nie chce się na to zgodzić, pragnie normalnego życia dla siebie i syna, tylko to nie takie proste, w ich świecie.

  Wszystko się zmieniło, życie jej i jej syna.

  Nie musi już uciekać i ukrywać się, ponieważ On, ma zapewnić jej bezpieczeństwo, pod warunkiem, że będzie współpracować.

  Czy Audrey będzie w stanie zaakceptować swoje nowe położenie?

  Czy Sal odkryje wszystkie tajemnice i zapewni bezpieczeństwo swojemu następcy?

  Kochani, ta książka sama się czyta, autorka ma styl, który uwielbiam, bo czytam z przyjemnością. Każda wykreowana postać, coś wnosi, ich charaktery idealnie odzwierciedlają to, kim są.

  Nie zabranie niesprawiedliwości, złości i nienawiści.

  Będzie również pikantnie i niegrzecznie.

  Zakończenie mnie rozwaliło i miałam ochotę rzucać książką, poleciało kilka słów w kierunku autorki, która zrobiła coś bardzo złego.

  Nawet nie dopuszczam myśli, że może nie być kolejnej części, nieważne jak długo, ale będę czekać.

  Spędzanie czasu z takimi książkami, to prawdziwa przyjemność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam, dziś mam dla was recenzję drugiej części książki Syn Mafii Walka o dziedzica autorki Samanty Louis.

  Dziękuję za egzemplarz @samantalouis i @wydawnictwoWasPas ♥️.

  W pierwszej części mamy do czynienia z dorosłymi bohaterami naszej książki. Wiemy, że znają się już od dawna i mają wspólne wspomnienia z tamtego czasu.  Pokazane jest jakie prowadzą życie i jak sobie z nim radzą. Jakie uczucia wracają do nich kiedy ponownie los krzyżuje ich drogi. A największą niespodzianką jest tajemnica, którą kobieta utrzymywała przed miłością swojego życia. Mafijne porachunki wybory jakie trzeba dokonywać w dorosłym życiu tajemnice, które wychodzą na jaw to wszystko znajdziemy w tej powieści.

  Po przeczytaniu pierwszej części Syna Mafii autorka zostawiła mnie z wielkim niedosytem, ale nie tylko, ponieważ koniec książki skończyła, w momencie którego się nie spodziewałam. Ucieczka Audrey od Sala i scena w samolocie gdzie zastajemy mężczyznę mierzącego do niej z broni. Z niecierpliwością czekałam na dalsze losy naszych bohaterów, by dowiedzieć się czy w końcu będą razem.

  Aż w końcu się doczekałam…

  Już na początku drugiej części książki robi się bardzo ciekawie, ponieważ  cofamy się do najważniejszego  momentu kiedy i w jakich okolicznościach poznają się nasi bohaterowie. Byłam bardzo ciekawa brakowało mi tego w pierwszej części i cieszę się, że autorka jednak nam to pokazała. Jesteśmy świadkami jak spokojna,   dziewczyna zamienia się w silną dojrzałą kobietę w bestię stworzoną przez łono mafii.

  A najgorsze jest to jak życie w takim świecie może zniszczyć człowieka, jak może zniszczyć niewinne i bezbronne dzieci. Okazuję się, że niestety życie nie jest takie kolorowe jak nam się wydaje. Czy można wybaczyć najbliższym nam osobom tajemnice i kłamstwa jakimi karmili nas prawie przez całe życie? Nawet jeśli próbowali nas chronić?

  W takich sytuacjach niestety nie mamy wpływu na swoje uczucia, trzeba tylko się z tym wszystkim pogodzić i żyć dalej.  Nasi bohaterowie próbują zaufać sobie ponownie,  chociaż jest to bardzo trudne po przeżyciach jakie ich spotkały i w świecie jakim żyją.

  Książkę przeczytałam jednym tchem nie można się od niej oderwać, a kiedy skończyłam ostatni rozdział nie mogłam uwierzyć, że to już koniec, że Samanta Louis zostawiła nas z tą ostatnią sceną.

  Jesteś wspaniała, ale nie zostawia się czytelników w takim momencie 😍😂 O nieee😂🙈.

  Kłamstwa, zdrady, tajemnice które wychodzą na jaw tego dowiecie się sięgając po tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [RECENZJA]

  SYN
  MAFII. WALKA O DZIEDZICA

  Autor: Samanta Louis

  Wydawnictwo: WasPos

  Premiera: 11.01.2021

  Tom 2, seria: The Costello Family

  Serię THE COSTELLO FAMILY rozpoczyna książka SYN MAFII, warto zapoznać się z tomem pierwszym, aby sięgnąć po kontynuację. Ciąg dalszy historii Audrey i Salvatorego poznajemy w części drugiej SYN MAFII. WALKA O DZIEDZICA.

  W tomie pierwszym Autorka zaprasza Czytelników do świata mafii, zapoznaje ze strukturą mafijną i dobrze oddaje klimat tej grupy. Natomiast w tomie drugim nacisk położony zostaje na relację między Audrey i Salem oraz ich synem. Światło dzienne ujrzą również sekrety i kłamstwa z przeszłości. Główna bohaterka odkryje tajemnice swojej rodziny. Komu będzie mogła zaufać Audrey, a kto stanie się jej wrogiem?

  Tom pierwszy zakończył się w niespodziewanym momencie. Teraz Czytelnicy dowiedzą się co takiego wydarzyło się w samolocie. Czy Audrey uda się uciec? Do czego posunie się Sal, aby zatrzymać syna u siebie? A może para będzie w końcu razem? Tom drugi ma zdecydowanie inną atmosferę wydarzeń. Poznajemy przeszłość bohaterów oraz historię ich znajomości. Możemy też zaobserwować zmianę ich zachowań. WALKĘ O DZIEDZICA czytało mi się bardzo dobrze, podobał mi się kierunek w którym Autorka popchnęła wydarzenia. Na bohaterów czyhają niebezpieczeństwa, za rogiem czai się zło, a przyjaciel może okazać się wrogiem. Nie zabraknie też namiętności, emocji i tajemnic. Autorka tom drugi również kończy w najmniej spodziewanym momencie. Kiedy już wiele spraw zaczyna powoli się układać, a do rodziny Costello zawitał w końcu spokój, wszystko w jednej chwili się zmienia, a życie członków familii jest zagrożone… . Co takiego się wydarzy? Kto przeżyje, a kto poniesie śmierć w starciu z wrogiem?

  Bardzo dziękuję Autorce i Wydawnictwu WasPos za egzemplarze. Cieszę się bardzo, że miałam okazję zapoznać się z serią The Costello Family. Na rynku wydawniczym obecnie mamy mnóstwo książek o tematyce mafijnej połączone z romansem. Myślę, że Syn Mafii t.1 i 2 wyróżniają się i zasługuje na uwagę. Druga część jest jeszcze lepsza niż pierwsza, bardziej przemyślana, dopracowana i ciekawa. Mam nadzieję, że to jeszcze nie ostatnie słowo Audrey i Sala!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Prawdą jest to, że miłość zmienia człowieka, nawet najtwardszego sku***syna to głębokie uczucie potrafi zmienić.

  @[Adres usunięty]ka

  Salvatore wrócił i na dobre rozprzestrzenił się w życiu Audrey. Lecz kiedy ktoś chowa dawne urazy i czuje się zraniony oraz oszukany nie jest to łatwe. Zwłaszcza w momencie kiedy postanawia się uciec, chronić to co najważniejsze a zostajemy pokonani, ucieczka niemożliwa a przeszłość jak żmija jadowita zaczyna nas osaczać. Rozpęta się walka o stracone bezpowrotnie lata, zaufanie, miłość i udowodnienie prawdziwych uczuć.

  Część ta poświęcona jest wielu wątkom, od prób odbudowania związku, walki z wrogami, zapanowania nad powstałym już chaosem, po odnowienie zaufania. Nie jest to łatwe bo romans ich zakończył się owiany wieloma tajemnicami. Rozpoczął się wcale nie lepiej, biorąc Audrey z zaskoczenia, zajmując jej całkowitą przestrzeń, stawiając swoje warunku Salvatore wzbudza jej obawy, wracając nagle i biorąc wszystko. Pokazuje swoją bezduszność a także daje powody do podejrzeń. Sal jednocześnie wznieca w niej istny ogień, który przez lata tlił się w ukryciu, chce związku ale nie potrafi do końca odkryć wszystkich kart. Same sprzeczności w ich związku, brak zaufania, wieczne tajemnice i sekrety, obawy o życie syna, nakazy, rozkazy, pokazanie siły, jednocześnie namiętność, nad którą ani jedno ani drugie nie umie zapanować. Okazuje się, że Audrey będzie szokował nie tylko Sal, to w co wierzyla do tej pory dotyczące jej rodziny będzie jedną wielką farsą i kłamstwem. Komu będzie mogła zaufać? Najtrudniejszym zadaniem będzie chęć połączenia rodzin mafijnych oraz ochrona najbliższych. Kłopotów i trudności będzie wiele, wróg nieznany do końca, zagrożenie mogące nadejść z każdej strony, w każdej z chwil. Przeczucia nie mogą mylić. Zakończenie zaskakuje i szokuje, jednoczenie wierzę w pomysł na doskonałą kontynuację kończącą historię bohaterów. Przeczytana

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Samanta Louis
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 360
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366754027
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366754027
 • EAN: 9788366754027
 • Wymiary: 14.3x20.5x3.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Syn mafii. Tom 1 4/5 Nasza cena:
31,42 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Syn mafii. Tom 1

Autorka bestsellera na rynku wydawniczym - "Breaking rules. Gra rozpoczęta" - w zupełnie nowej odsłonie! Miłość. Tajemnica. Zdrada. Śmierć. Salvatore Costello, dziedzic najbardziej wpływowej rodziny mafijnej, wraca do Nowego Jorku, aby przejąć stołek po nieżyjącym ojcu. Poniekąd, ponieważ jest...
Syn szczęścia. Trylogia Diny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
53,91 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Syn szczęścia. Trylogia Diny. Tom 2

„Syn szczęścia” jest drugą, długo oczekiwaną częścią kultowej norweskiej trylogii, którą rozpoczyna bestsellerowa i owiana już legendą „Księga Diny”. Cykl „Trylogia Diny” kończy zaskakujący tom 3. „Dziedzictwo Karny”. Matka zabija swojego rosyjskiego kochanka. Świadkiem morderstwa jest jej...
Syn szczęścia. Trylogia Diny. Tom 2 0/5 Nasza cena:
38,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Syn szczęścia. Trylogia Diny. Tom 2

„Syn szczęścia” jest drugą, długo oczekiwaną częścią kultowej norweskiej trylogii, którą rozpoczyna bestsellerowa i owiana już legendą „Księga Diny”. Cykl „Trylogia Diny” kończy zaskakujący tom 3. „Dziedzictwo Karny” . Matka zabija swojego rosyjskiego kochanka. Świadkiem morderstwa jest jej...
Antonio. Synowie zemsty. Tom 2 5/5 Nasza cena:
35,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Antonio. Synowie zemsty. Tom 2

Autorka bestsellerowego Rhysa powraca z drugim tomem mafijnej serii! Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu, jakie zafundował jej narzeczony, i to przed ołtarzem! On sobie teraz beztrosko żyje, kiedy ona nie potrafi poskładać złamanego serca. W akcie szaleństwa lub rozpaczy, sama nie wie,...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii

Świat dwudziestopięcioletniej Ellie Walker wali się jak domek z kart, kiedy narzeczony oznajmia jej w dniu ślubu, że kocha inną. Większego wylanego na głowę kubła zimnej wody nie potrafiłaby sobie wyobrazić. W jednej sekundzie wszystkie plany na przyszłość runęły. Z życiowej katastrofy emocjonalnej...
Rhys. Synowie zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Niezwykle ekscytujący debiut polskiej autorki Agnieszki Siepielskiej! Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czyha za każdym rogiem. Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula