Walcząc z cieniami. On the Ropes. Tom 2

Autor:

Aly Martinez

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
306
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,52 zł
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

“Walcząc z cieniami” to poruszająca powieść będąca kolejną odsłoną cyklu książek “On the Ropes”.

Przekonaj się, jak wiele można wywalczyć, gdy tylko jest się odpowiednio zdeterminowanym.

“Walcząc z cieniami” to drugi tom serii powieści “On the Ropes”. Główny bohater - Flint - osłania Elizę własnym ciałem, tym samym nie pozwalając jej zginąć. Niestety kula przeznaczona dla dziewczyny trafia go w kręgosłup. W wyniku tej tragedii mężczyzna zostaje skazany na życie na wózku inwalidzkim, z czym nie potrafi się w żaden sposób pogodzić. Staje się opryskliwy i odwraca się od znajomych i przyjaciół. Nie może sobie poradzić z żalem, który wylewa się z niego każdego dnia. Ostatecznie podejmuje decyzję o wyjeździe, by móc odciąć się od rodziny.
 
Mija wiele miesięcy, a Flint w ogóle nie kontaktuje się z najbliższymi. Choć bardzo tego nie chce, musi powrócić. Właśnie wtedy na jego drodze pojawia się Ash. Dziewczyna wdaje się z nim w relację, która okazuje się niezwykle burzliwa, ale w momencie, gdy Flint pojmuje, jak stała się dla niego ważna, ta niespodziewanie znika. Mężczyzna poprzysięga sobie, że spotka się z nią ponownie, choćby nie wiem co. Czy uda mu się odnaleźć szczęście u jej boku? Czy Ash zdoła się na niego otworzyć? Ta niezwykła opowieść o miłości, przetrwaniu, sile oraz próbie dania sobie drugiej szansy z pewnością poruszy wiele serc!


O autorce

Aly Martinez to amerykańska pisarka urodzona w Savannah. Aktualnie mieszka w Południowej Karolinie. Najchętniej tworzy powieści o silnych emocjach, jakie targają ludźmi w skrajnych sytuacjach - w podobnej tematyce napisała już kilka serii wydawniczych, które pokochały czytelniczki na całym świecie. Jej drugą wielką pasją jest czytanie.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Flint chronił kobietę, w której od lat był zakochany. W związku z tym skończył sparaliżowany od pasa w dół. Stał się zgorzkniały, zazdrosny, samotny i zamknięty w sobie. Nie pomaga fakt, że dzień w dzień musi patrzeć na obiekt swoich uczuć, w ramionach innego mężczyzny. Na domiar złego tym mężczyzną jest jego starszy brat. Podejmuje zatem spontaniczną decyzję o wyprowadzce. I choć nie podoba się to jego najbliższym, ON sam twierdzi, że tylko w ten sposób zacznie żyć na nowo. Zatem wprowadza się do nowego mieszkania, ale nikomu nie mówi gdzie i dość szybko urywa kontakty z rodziną. Do czasu, aż jego młodszy brat zostaje odebrany przez matkę. W ten sposób poznaje Ash. Wygadaną, pewną siebie, manipulantkę, która w jakiś sposób wydobywa z Flinta uczucia. Chłopaka jednak w pewnym momencie to przerasta i traci kogoś, kto pokochał go ze wszystkimi wadami.

  Ash to marzycielka. Zwariowana, szalona i lekkomyślna nastolatka marząca o nauce. To co dla kogoś może być męką i obowiązkiem, dla niej jest największym celem. Niestety od lat uczona jest czegoś innego, a wręcz zmuszana do okradania innych przez ojca, który jedyne co potrafi to ją karcić i negować. Potem poznaje Flinta i dość szybko zaczyna widzieć w nim kogoś więcej niż przyjaciela. Po raz pierwszy ktoś staje w jej obronie. Dość szybko jednak jej radość i szczęście zostają zmiażdżone. Wybiera więc najłatwiejszą drogę - ucieka. Znika na pełne trzy lata..

  Jeśli chodzi o bohaterów, to na uwagę zdecydowanie zasługuje Ash. Barwna, wygadana, pełna energii i przede wszystkim żywa postać. To dzięki niej ta powieść nie była przesiąknięta tragedią i żalem Flinta. Ash potrafiła każdą przykrość i każdy gniew zamienić w coś zabawnego i radosnego. Niestety jest to również bohaterka dość dziecinna i tak jak w pierwszej połowie mi to nie przeszkadzało, w końcu rzec można, że była "dużym dzieckiem", tak w drugiej, kiedy minęło trzy lata powinna być nieco poważniejsza. To znaczy w sytuacjach tego wymagających, a tak naprawdę wciąż była dzieckiem, które gdy tylko pojawił się problem czy zwątpienie, to chciała uciekać.

  Natomiast jeśli chodzi o Flinta, to w tym przypadku jestem w stanie zrozumieć każde jego zachowanie - może oprócz sytuacji, przez którą Ash uciekła. Mianowicie nie dość, że obdarzył uczuciem kobietę, z którą NIGDY nic go nie połączy, to do tego każdy się nad nim lituję, a sam nie jest w stanie robić wielu rzeczy. To bohater wręcz tragiczny i kibicowałam mu od samego początku.

  Warto również wspomnieć o Quinnie, który niezmiennie bawił mnie swoim niewyparzonym językiem. Dlatego równie mocno czekam na jego historię, a zdecydowanie łatwa nie będzie.

  Zauważyłam pewien schemat między pierwszym tomem a drugim, mianowicie podział książki na dwie części. Pierwsza opowiada o początkach bohaterów, a druga jakiś czas później. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale czytając tę książkę w głowie miałam myśl, że już to gdzieś było. Ponadto pierwsza część była zaskakująca, coś się działo, poznawaliśmy bohaterów i czytałam ją jednym tchem. Niestety druga mimo kilku zawirowań, była zbyt przesiąknięta słodką miłością Ash i Flinta, co mi osobiście w pewnym momencie zaczęło przeszkadzać. Bo ile można czytać o tym, że się kochają i ich ekscesach łóżkowych. Brakowało mi dreszczyku emocji, zwrotu akcji i czegoś, przez co ponownie nie mogłabym oderwać się od czytania.

  Moja przygoda z historią Flinta i Ash rozpoczęła się równie szybko, co się skończyła. Czytało mi się tę książkę szybko i niezwykle przyjemnie, mimo że w drugiej części było zbyt słodko jak już pisałam. Stawiam obie części na jednym poziomie i nie mogę doczekać się "Walcząc z samotnością", która przedstawia historię Quarrego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Walcząc z ciszą" to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie książek. Autorka pierwszą częścią mnie zachwyciła. Cieszę się, że nie poprzestała na jednym tomie i tak oto powstała historia Flinta i Ash.

  Każdy w swoim życiu miał momenty, które przygniatały go do ziemi, odbierały oddech. Czasami jedynym wyjściem jaki widzimy, jest ucieczka. Jednak czy można uciec przed emocjami? Flint tak jak i jego bracia musiał szybko dorosnąć i zmierzyć się z okrucieństwem życia. Jego oparciem i bezpieczeństwem był Till, który zastępował mu rodziców. Flint, to mężczyzna, które wie czego chce i wytrwale do tego dąży. Ma z góry narzucony przez siebie plan na życie. Ash zresztą również nie brakuje determinacji, a tym bardziej, kiedy w grę wchodzi wywołanie uśmiechu na twarzy mężczyzny. W przeciwieństwie do niego, ona nie miała nikogo. Była zdana praktycznie sama na siebie, bo jej ojca interesowało tylko to, w jaki sposób Ash może mu się przydać w jego brudnych interesach. Jednak pomimo trudności nie straciła optymizmu i dobroci. Nie brakowało jej werwy, za co ją podziwiałam.

  Przyznam, że historia tych braci skradła moje serce już od pierwszej części. Gdyby ktoś zapytał mnie, która bardziej, trudno byłoby mi odpowiedzieć. Moim zdaniem obie są napisane na równym poziomie.

  "Walcząc z cieniami" wciąga niemal od razu. Nie brakuje tu emocji, akcja nie stoi w miejscu, cały czas coś się dzieje. Przeżycia bohaterów nie były mi obojętne, często wczuwałam się w ich sytuację. Dopingowałam im, ale były takie momenty, podczas których ich zachowanie mnie denerwowało. Aly Martinez tworzy nie tylko emocjonalne historie, które się pożera, ale nie zapomina również o tym, aby niosły one ze sobą przesłanie. W historii Flint'a i Ash, autorka pokazuje, że każdy z nas ma plany i marzenia, ale nie powinniśmy się ich kurczowo trzymać, kiedy przyszłość może być o wiele piękniejsza, jeśli pozwolimy sobie na kompromisy. Czasami na naszej drodze staną ludzie, dla których warto zweryfikować swoje pragnienia. Nie zawsze zmiana planów oznacza coś złego. Często okazuje się, że są nam one potrzebne, aby spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy wojownik traci ducha walki.

  Jak wiecie albo i nie od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną i odkąd pamiętam, jednym z najczęściej zadawanych mi pytań odnośnie do mojego stanu zdrowia jest to, jak udało mi się pogodzić z tym, że jestem niepełnosprawna. Ja niezmiennie odpowiadam, że z uwagi na to, iż nie wiem, jak to jest być zupełnie zdrową fizycznie, to dla mnie ten stan nie stanowi żadnego problemu.

  Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, kiedy osoba w pełni sił fizycznych nagle musi pogodzić się z utratą swojej sprawności.

  Dziś za sprawą drugiej części cyklu On the ropes „Walcząc z cieniami” autorstwa Aly Martinez, będziemy świadkami tego, jak człowiek toczy najważniejszą walkę w swoim życiu. Walkę o siebie.

  Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, wspomniany cykl jest poświęcony trzem braciom, których życie nigdy nie rozpieszczało. Porzuceni przez rodziców, już od najmłodszych lat zmuszeni byli radzić sobie sami. Łatwo nigdy nie było, ale braterska miłość, wsparcie i dusze wojowników, które żyją w każdym z nich, stały się najsilniejszą bronią w walce z przeciwnościami losu. To najstarszy z braci Page - Till, stał się dla swoich młodszych braci niczym ojciec, którego nigdy nie mieli. To dzięki jego determinacji i wewnętrznej sile udało mu się ocalić rodzinę. Historię Tilla, możecie poznać, w pierwszej części cyklu „Walcząc z ciszą”. Ta część natomiast poświęcona jest drugiemu z trójki rodzeństwa Flintowi i to właśnie na jego osobę chcę teraz zwrócić Waszą uwagę.

  Największą pasją i miłością tych trzech chłopaków, która stała się nieodłączną treścią ich życia, jest boks. Podziwiając osiągnięcia braci, Flint również chce iść w ich ślady i stać się niepokonanym na ringu. Ma do tego wszelkie predyspozycje i na pewno właśnie tak by się stało, gdyby nie jedno tragiczne wydarzenie, które przykuło chłopaka do wózka inwalidzkiego. Wystarczył jeden moment, aby jego świat legł w gruzach. W tym miejscu zaznaczyć należy, że autorka doskonale nakreśliła nam czytelnikom, to co może dziać się w głowie osoby stającej w obliczu tak nagłej i tak trudnej sytuacji. Flint izoluje się od rodziny, staje się totalnym dupkiem. Odrzuca wszelką pomoc i wsparcie od tych, którzy go kochają.

  Jednak jak to w przypadku romansów bywa, problemy zdrowotne to nie wszystko, co dręczy naszego bohatera. Jest jeszcze miłość. Niestety miłość zakazana do kobiety, której nigdy nie będzie mógł mieć. Patrząc na szczęście starszego brata, Flint pogrąża się w swoim żalu i bólu, goniąc za tym, co nieosiągalne. Żyjąc tym, co utracone, aż do momentu, kiedy na jego drodze pojawia się ona – Ash Mabie. Młodziutka dziewczyna, która szuka swojego miejsca na ziemi. Niestety patologiczne relacje z ojcem odbierają jej możliwość normalnego życia. Ten bowiem zmusza córkę do okradania ludzi na ulicy. Jak się przekonacie, los splecie drogi Ash i Flint w bardzo nieoczekiwany dla nich samych sposób. Jednak to spotkanie odmieni ich życie na zawsze. Ale jeśli myślicie, że od teraz będą wspólnie kroczyć przez życie drogą usłaną płatkami róż, to niestety tak nie będzie. Ich uczucia, za sprawą pochopnie wypowiedzianych zaledwie kilku słów zostaną wystawione na bardzo długą i ciężką próbę.

  Niepełnosprawność Flinta i walka o miłość to nie jedyne wątki, jakie zostały poruszone w książce. W życie rodziny Page brutalnie wedrze się ktoś, kto upomni się o swoje prawa, choć przez całe życie chłopców tej osoby przy nich nie było. Dlaczego właśnie teraz po tylu latach zjawia się niespodziewanie i chce rozbić wszystko, co przez lata udało im się zbudować? A najważniejsze, czy dopnie swego? O tym już musicie przekonać się sami.

  Już teraz mogę Wam się przyznać, że ta seria jest moją ulubioną. Już kończąc lekturę „Walcząc z ciszą”, nie mogłam doczekać się kontynuacji. Cenię sobie ją przede wszystkim za jej realizm i emocjonalność. To nie jest żadna wyimaginowana historia. Wszystko, o czym czytamy mocno, dotyka realiów prawdziwego życia w jego różnorodnych barwach. Bohaterowie jak my wszyscy przeżywają swoje wzloty i upadki, a nawet otrzymują niespodziewane ciosy w plecy. Bywa naprawdę ciężko, ale tylko od nas zależy, czy damy się pokonać. Tak naprawdę nasza największa siła tkwi w nas samych, a wszystko zaczyna się w naszej głowie.

  Zapewne chcielibyście wiedzieć, czy Flint zwycięży w walce swojego życia, a może zostanie pokonany przez nokaut. Czy zrozumie, że żyjąc pogrążony w cieniu własnej rozpaczy, może stracić wszystko, co kocha i na czym mu zależy? Szkoda, że tak często doceniamy wartość tego, co mamy, dopiero kiedy to tracimy. Sprawdźcie koniecznie, czy nasz bohater odzyska swoje dawne życie i otworzy się na to, co ono dla niego przygotowało.

  W słowie podsumowania chcę, oczywiście zachęcić Was do sięgnięcia po „Walcząc z cieniami”, bo jest to jedna z tych książek, od których nie będziecie mogli się oderwać. Od samego początku bardzo mocno zżyłam się z bohaterami. Dlatego nie chciałam opuszczać ich ani na chwilę. A to, co się u nich działo wzbudzało we mnie cały wachlarz emocji: od strachu o to, jak Flint poradzi sobie z tym, co go spotkało, jak również z tym, co dręczy go jeszcze bardziej, a co musi ukrywać przed najbliższymi i co najważniejsze, jak jego zachowanie wpłynie na więzi łączące tę rodzinę. Potem w moim sercu zagościła nadzieja, że Ash stanie się dla Flinta swego rodzaju siłą, która pozwoli mu podnieść się z kolan, ale kolejne następujące po sobie wydarzenia do końca nie pozwoliły mi być niczego pewną.

  Jak widzicie, tych emocji było wiele, ale nie zabrakło również pikantnej, gorącej miłości, która w subtelny sposób pobudza wyobraźnię czytelnika.

  Tak, więc jeśli szukacie wciągającego, nad wyraz życiowego romansu pełnego emocji z subtelną nutką pikanterii to doskonale trafiliście.

  Ja już nie mogę doczekać się trzeciej części poświęconej najmłodszemu z braci. Przedsmak tego, co zapowiada zakończenie tej części, już dziś mi mówi, że tam również będzie się działo.

  Na zakończenie chcę uspokoić tych z Was, którzy nie czytaliście, jeszcze „Walcząc z ciszą”, a macie możliwość przeczytać właśnie drugą część. Czytajcie bez obaw. Autorka wplotła bowiem w tej części fakty z początku cyklu, w taki sposób, że czytelnik bez problemu odnajdzie się w całej historii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Walcząc z cieniami” to kolejna część serii On the Ropes od Aly Martinez. Historia Flinta i Ash jest równie emocjonalna co historia Tilla i Elizy. Zarówno pierwsza jak i druga część na bardzo długo pozostaną w mojej pamięci. Szczerze mogę przyznać, że lubię braci Paige, zarówno razem jak i każdego z osobna.

  „Walcząc z cieniami” zaczyna się dokładnie w tym samym czasie, co kończy „Walcząc z ciszą”, czyli w momencie gdy Flint zostaje postrzelony.

  „Moje serce już i tak biło mocno, lecz zabiło jeszcze szybciej, gdy ujrzałem wstrząsający ból widoczny na jej twarzy. Wiedziałem, że zostałem trafiony, jednak nie to mnie przeraziło”

  Flint od dłuższego czasu darzył uczuciem Elizę, widząc o tym, że jej serce należy do kogoś innego, do kogoś kogo ON równie mocno kocha – do jego brata, opiekuna, mentora! Po tragicznym wypadku i usłyszanej diagnozie, staje się zgorzkniały, traci hart ducha i wolę walki by znów stanąć na nogi! Jest opryskliwy dla wszystkich wokół, również dla Quarrego, najmłodszego z trójki braci, który jest mu równie bliski co starszy brat.

  "Byliśmy braćmi Paige. Nie mogliśmy sobie odpuszczać - nie było nas na to stać. Wiesz co się dzieje z człowiekiem, który sobie odpuści? Staje się słaby. Nie jest przygotowany na wszystko, ma błędne poczucie bezpieczeństwa. Tak naprawdę powoli zamienia się w kulkę nerwów walcząc o kolejny oddech."

  Zazdrosny o uczucia jakimi darzą się Eliza i Till zaczyna nienawidzić ich jak i czuć odrazę do siebie samego. Postanawia więc wyprowadzić się i unikać z nimi kontaktu. Aż do momentu, gdy pewne okoliczności nakazują mu powrócić i tak poznaje Ash…

  Ash nie miała pięknego dzieciństwa. Jej życie to ciągła ucieczka, kłamstwa, ukrywanie się i kradzieże. Pomimo tak wielu złych doświadczeń jest bardzo miłą, pełną dobroci osobą, która ponad wszystko cieszy się z każdego drobiazgu. Jest dowcipna ale i zadziorna jej jedyną wadą jest to, że lubi znikać… Ale czy tego nie nauczyło jej życie?

  Między dwójką głównych bohaterów powoli kiełkuje uczucie, nie jest to nagły wybuch namiętności. Flint, nieszczęśliwy i sfrustrowany nie szuka przyjaciół, a tym bardziej miłości. Ash nigdy nikomu nie ufała, nigdy nie była w żadnym miejscu na tyle długo by móc się z kimś zaprzyjaźnić, choć skrycie marzy by w końcu żyć jak normalna nastolatka – uczyć się i mieć przyjaciół. Gdy już wydaje się, że życie nabiera barw, a Flint zdaje sobie sprawę z tego, że jednak w jego życiu może wydarzyć się jeszcze coś pięknego nagle wszystko się zmienia, a Ash znika…

  Po kilku latach poszukiwań, starsi i bardziej dojrzali Flint i Ash ponownie się spotykają.

  „-Szukałem cię, Ash

  -Ach tak? No to rozwiązałeś zagadkę. Znalazłeś mnie...⠀

  Miałam ciężkie życie, lecz przez obecność tego mężczyzny w tym miejscu stało się ono nieskończenie trudniejsze. Gdybym tylko mogła uciec z tego pokoju, mogłabym znowu zniknąć. Moje życie nie było idealne, ale to, że ON się tu zjawił, wszystko jeszcze bardziej komplikowało”.

  Czy młodzieńcze szalone uczucie potrafi przetrwać tak długa rozłąkę?

  Czy zmęczony poszukiwaniami Flint będzie potrafił na nowo zaufać Ash?

  Czy Ash odnajdzie się w nowym, lepszym świecie u boku Flinta?

  Czy może ponownie zniknie na kolejne kilka lat albo na zawsze?

  Walcząc z cieniami to opowieść o walce z własnymi słabościami. Jest to również historia o pięknej młodzieńczej miłości, która pomimo trudnej przeszłości bohaterów rozkwita w najmniej dla nich spodziewanym momencie. Jest to wzruszająca historia o odnalezieniu swojej drugiej połowy, o budowaniu straconego zaufania. Jest ona dowodem na to, że największym bogactwem jest bezinteresowna miłość.

  „To było niesamowite. Po raz pierwszy w swoim życiu nie czekałem w napięciu na to, żeby całe niebo zwaliło mi się na głowę. Miałem dom, pracę, pieniądze oraz kobietę, która nie chciała żadnej tych rzeczy. Po prostu chciała mnie”.

  Na zakończenie tej części autorka ponownie szykuje dla nas wielką bombę, tym razem dotyczy ona Quarrego… W tej sytuacji mogę tylko powiedzieć – JA CHCĘ już kolejną część. Niecierpliwie czekam na Walcząc z samotnością…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bracia Page to Till, Flint i Quarry. Troje niesamowitych chłopaków, których życie bardzo doświadcza. Już na samym starcie, w dzieciństwie, los daje im niezłe cięgi. A to wszystko dzięki rodzicom - ci są ludźmi pozbawionymi serca. W pierwszej części śledziłam losy najstarszego z braci, teraz przyszła kolej na Flinta. W jednej chwili jego całe dotychczasowe życie runęło jak domek z kart. Własną piersią zasłonił kobietę, którą kocha, a która należy do jego brata. Zostaje sparaliżowany, ląduje na wózku. Nic już od tej pory dla Flinta nie będzie takie samo...

  Flint to niesamowity chłopak. Poznajemy go w momencie kiedy jest na skraju załamania, nie widzi przed sobą przyszłości, nie czuje się na siłach aby mierzyć się z życiem. Nie chce przyjąć pomocy od brata, zacina się w sobie, izoluje. Jedyne co jest niezmienne u Finta i za co niezmiennie go podziwiam, to jego głód wiedzy. Na jego drodze staje Ash - nieprzeciętna, radosna, zwariowana dziewczyna. To ona odmieni jego życie, ona stanie się jego motorem napędowym, wolą i chęcią do zmian.

  "Oddała mi o wiele więcej, niż zdołała zabrać".

  Narracja książki jest prowadzona naprzemiennie z perspektywy dwójki naszych bohaterów. Bardzo polubiłam Flinta i Ash, są swoim przeciwieństwem, ON bardzo pedantyczny, ona bałaganiara - ale czy to właśnie nie przeciwieństwa się przyciągają? Flint ten facet bardzo mi zaimponował, dokonują się w nim zmiany zdecydowanie na lepsze. Jego determinacja, wola walki i stałość - piękne to było. Ash to dziewczyna o dobrym i uczciwym sercu. Zmuszona jest przez ojca do okradania ludzi, jest kieszonkowcem i to bardzo dobrym, robi to wbrew siebie, pod przymusem. Wpadają na siebie zupełnie przypadkowo. To ona powoduje, że w jego życiu zaczyna świecić słońce, a uśmiech choć bardzo nieśmiało, zaczyna gościć na jego twarzy. Obydwoje bardzo nieufni i z dużą rezerwą, zaczynają spędzać z sobą coraz więcej czasu. Wszystko zmierza w dobrym, romantycznym, kierunku. Ich uczucie jest coraz silniejsze i wtedy ona znika bez śladu... Czy Flint zdoła ją odnaleźć?

  Książka pełna ogromnych emocji. Wzrusza, pochłania, wywołuje uśmiech i zasmuca. Jest to pięknie opowiedziana historia o podejmowaniu trudnych decyzji, o nadziei, o chwilach pełnych zwątpienia. Jednak przede wszystkim jest to historia pięknie rodzącego się uczucia, jego sile i determinacji. Jest przepełniona niepokojem, nerwowym napięciem i oczekiwaniem. Potrzebą bycia samodzielnym i samowystarczalnym. Gorące sceny erotyczne są subtelnie, a przy tym bardzo wymownie oddane. Niestabilność życia, ciągłe przeprowadzki, brak oparcia w najbliższych, rodzinne dramaty.

  Jeżeli nie czytaliście części pierwszej, nic nie szkodzi, szybko i łatwo odnajdziecie się w tej części - gwarantuję. Już teraz z niecierpliwością, czekam na ostatnią część serii o braciach Page, gdzie głównym bohaterem będzie najmłodszym z braci, jego czeka walka z samotnością. Polecam :) Tatiasza i jej książki

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Aly Martinez
 • Wydawnictwo NieZwykłe
 • Seria On the Ropes
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 306
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381780322
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Fighting shadows
 • Tłumacz: Kuksinowicz Anna
 • ISBN: 9788381780322
 • EAN: 9788381780322
 • Wymiary: 20.5 x 14.0
Warto zwrócić uwagę na...
Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli-gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą, to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
eBook Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1 mobi epub

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli - gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą - to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
Tam dokąd zmierzamy 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam dokąd zmierzamy

Jak to możliwe, że ta sama sytuacja, która była udręką, okazuje się w końcu wybawieniem? Nie wierzyłam w duchy – do pewnego momentu. Sześć lat temu mrożący krew w żyłach wypadek zmienił moje życie… na zawsze. Mam na imię Charlotte, ale większość ludzi mówi do mnie Char… I mam szczególny dar....
Terapia 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia

Terapia to historia, która pozostawia czytelnika bez tchu, porywając jego serce. A poezja pojawiająca się w tej książce jest po prostu niesamowita".Colleen Hoover, autorka bestsellera HopelessCzasami trzeba się zgubić, by się odnaleźćJestem samotna.Rozbita.Żyletką tnę swoje odrętwienie, lecz...
Present Perfect. Perfect. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Present Perfect. Perfect. Tom 1

Amanda Kelly chciała być doskonała. Próbowała kontrolować swoje życie. Zatraciła się w obsesyjnym dążeniu do perfekcji oraz poczuciu własnej bezwartościowości. I tylko jedną rzecz uznawała za doskonałą – więź, która łączyła ją z najlepszym przyjacielem, Noahem. W życiu bohaterki wszystko toczyło...
Architektura uczuć 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Architektura uczuć

Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa...
Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1

Nie obchodzi mnie, co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To, że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi, a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall, nie znaczy wcale… Okej, kogo ja próbuję...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,94 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Piękno oddania. Beauty. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania. Beauty. Tom 2

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula