Walcząc z cieniami

Autor:

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
306
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,52 zł
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Pochodzę z rodziny wojowników. Od zawsze myślałem, że podążę za ich cieniami, stając się niepowstrzymany na ringu. Zmieniło się to w dniu, kiedy uratowałem życie kobiecie, którą kochałem, ale której nigdy nie mógłbym mieć. Brat okrzyknął mnie bohaterem, a moją nagrodą stał się wózek. Kiedy zostałem sparaliżowany, moje życie zamieniło się w koszmar. Dopóki nie spotkałem jej.

Ash Mabie miała zapierający dech w piersiach uśmiech, który poskramiał moją wściekłość i żal. Pokazała mi, że nawet w najciemniejsze noce istnieją gwiazdy, chociaż czasami trzeba było leżeć w chwastach, żeby je zobaczyć. Byłem zgorzkniałym dupkiem, który zakochał się w dziewczynie skłonnej do uciekania. Nie mogłem nawet chodzić, ale byłem gotowy spędzić całe życie, goniąc za nią. A teraz prowadzę najcięższą walkę swojego życia i znalazłem się na skraju porażki.

Walczę z cieniami naszej przeszłości. Walczę o odzyskanie swojej przyszłości. Walczę dla niej.

Czytaj całość

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-07-13
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  INWALIDA I ZŁODZIEJKA? A MOŻE LEPIEJ BEZ „ŁATEK” – PO PROSTU ON I ONA

  Autorka kolejny raz postawiła na bohatera, którego spotykają tak dotkliwe problemy, nienaciągane, bo przecież dotyczące wielu otaczających nas ludzi. Flint ma dziewiętnaście lat i wózek inwalidzki za towarzysza. Tym większa jego tragedia, że dotąd nigdy go nie potrzebował. Jedno wydarzenie zmienia wszystko uświadamiając, jak zmienne i kruche bywa ludzkie życie. Nic więc dziwnego, że Flint bywa zgorzkniałym dupkiem. Z jednej strony pociągający, decydujący się na przygodny seks, pragnący się usamodzielnić. Na pewno honorowy i starający się akcentować swoją dorosłość. Z drugiej niewierzący w siebie, blokujący sobie drogę do szczęścia stawiając bariery tam, gdzie tak naprawdę ich nie ma. Po żeńskiej stronie postaci stoi Ash, która w nieodległej przeszłości nazbierała sobie wiele grzeszków tkwiących za jej uszami. Niewychowywana we wzorcowej rodzinie, mała złodziejka, która teraz kradnie serce pewnego przystojniaka. Zabawna, roztaczająca wokół siebie pozytywną aurę, nieugięta i gotowa na pokonywanie kolejnych przeszkód. Uważam, że bohaterowie tej części wypadli bardzo dobrze zarówno pod względem osobowości, które na pewno mnie nie irytowały – wręcz przeciwnie, jak i wiarygodności .

  MIŁOŚĆ, BARIERY, PROBLEMY

  Historia zapodana przez amerykańską autorkę na pewno nie jest zwyczajnym romansem bazującym głównie na miłosnym wątku. Tutaj przeplatają się rozmaite tematy sprawiające, że akcja jest wciąż żywa, dynamiczna i gotowa zafundować nowe emocje. Oczywiście pojawia się temat wyjątkowego uczucia, które jednak na początek potrzebuje zrozumienia, szczerości, akceptacji. Etapowo rozwijające się relacje miewają swoje kryzysy, chwile uniesień, wyznań – jest więc całkiem rozmaicie. Na drugim planie przewija się kwestia rodzinnych problemów, patologii fundowanej przez rodziców, zakazanej miłości, niechlubnych czynów, które jednak nieraz wynikają po prostu z przymusu i niefortunnej sytuacji. Jest oczywiście kwestia wózka inwalidzkiego i wręcz nie potraktowałabym jej jako drugoplanowej, bo staje się ona równorzędnym tematem zaraz obok tego uczuciowego. Ograniczenia tkwiące nie tylko w ciele, ale przede wszystkim w umyśle. Czy da się je pokonać?

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-07-12
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwszy tom cyklu „On the Ropes” czytałam dzięki aplikacji Legimi, wtedy też zapoznałam się z twórczością Aly Martinez, muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał, „Walcząc z ciszą” miał w sobie głębię i wiele miłości, emocji oraz dramatu. Opowiadał historię rodzeństwa i poświęcenia jednego z braci, który tracił słuch. Zakończenie książki zostawiało czytelnika w zawieszeniu i niepewności, a oczekiwanie na wydanie drugiej książki było takie odległe, aż w końcu się doczekaliśmy. Historia Flinta została opowiedziana, przedstawiona niezwykle emocjonalnie, mężczyzna oddał serce niewłaściwej kobiecie, tej, która nie istnieje dla niego i boryka się z tym, co go spotkało. Czy jest dzielny? Czy się podłamał? Co przygotowała dla nas Aly Martinez?

  „To było niesamowite. Po raz pierwszy w swoim życiu nie czekałem w napięciu na to, żeby całe niebo zwaliło mi się na głowę. Miałem dom, pracę, pieniądze oraz kobietę, która nie chciała żadnej tych rzeczy. Po prostu chciała mnie”.

  Flint Page jest średnim z trójki braci, w poprzednim tomie ratuje życie kobiecie, którą kochał zasłaniając przed postrzałem. Kula trafiła w kręgosłup, mężczyzna przeżył, jednak został sparaliżowany i przytwierdzony do wózka inwalidzkiego. Na szczęście lekarze dali mu nadzieję na to, że z biegiem czasu uda mu się ponownie wstać z niego o własnych siłach, tylko, czy będzie miał wystarczająco dużo siły aby to osiągnąć? Walka na ringu była zupełnie inna, ta waży na całym jego życiu. Nic nie jest proste, a zniechęcenie psychiczne niczego nie ułatwia. Chociaż w oczach brata został bohaterem, sam za takiego się nie uważał, prawda była o wiele bardziej skomplikowana. Sukcesy Tilla sprawiły, że Flint był z niego bardzo dumny i osiągnięć, problemem była jego żona. Flint jest zakochany w Elizie odkąd pamięta, a im częściej widzi ją ze swoim bratem, tym mocniej zostaje pochłonięty przez zazdrość i nienawiść do samego siebie.

  „Westchnąwszy z ulgą, próbowałem unieść powieki, potrzebując jedynie ujrzeć jej ciemnoniebieskie oczy. Nie były magiczne, ale i tak mogły mnie uzdrowić jednym spojrzeniem. Cholera, sama świadomość obecności Elizy działała cuda. Próbowałem walczyć, lecz nie mogłem przekonać swoich powiek, że światło nie było źródłem całego zła na tym świecie”.

  Till się stara ze wszystkich sił zapewnić mu godziwe warunki, zapewnia rehabilitantkę, która oprócz seksu i chwilowej przyjemności niewiele mu daje. Dotknięty kalectwem mężczyzna nie widzi dla siebie nadziei, stał się zły, zgorzkniały i pozwala aby mroczne uczucia coraz bardziej nim władały. Nieświadomie pozbawia siebie możliwości rozwoju i szansy na to, aby zmienić swoje życie. W pewnym momencie uczucie do Elizy i gniew zaczyna go dławić, zaciskać się na jego szyi coraz mocniej, życie pod jednym dachem z kochającą się rodziną staje się nie do zniesienia. Moim zdaniem właśnie wtedy następuje dla niego przełom, mężczyzna pod wpływem emocji decyduje się na opuszczenie rodzinnego domu i usamodzielnienie się, aby zrealizować swoje zamierzenie decyduje się na powrót do szkoły. Na własną rękę usiłuje się pozbierać, stanąć mocniej na pewniejszym gruncie, dlatego też nie kontaktuje się z rodziną, unika także przyjaciół, jednak przeznaczenie ma dla niego inne zadanie, Flint wraca w rodzinne strony.

  „Moje serce już i tak biło mocno, lecz zabiło jeszcze szybciej, gdy ujrzałem wstrząsający ból widoczny na jej twarzy. Wiedziałem, że zostałem trafiony, jednak nie to mnie przeraziło”.

  W jego życie wkracza Ash Mabie, wyjątkowa dziewczyna, która równie wprawnie, jak trzepotać rzęsami pozbawia go kluczyków do samochodu i portfela. Nie było żadnego powalenia piorunem, motylków w brzuchu, ale więź, która coraz bardziej się budowała. Ash nie miała łatwego życia, była zmuszana przez ojca do tego, aby okradać nie świadomych jej lepkich palców ludzi. Tak, naprawdę dziewczyna nie miała wyboru, ani nikogo innego poza ojcem, który wiedział, jak ją przycisnąć, aby robiła, czego od niej oczekiwał. To nie tak, że nie miała sumienia, w pewien sposób chroniła, a nawet pomagała swoim ofiarom. Ciągłe przeprowadzki nie ułatwiają zbudowania swojej własnej tożsamości, poznania potrzeby stabilizacji. Chociaż ich poznanie nie należało do najprzyjemniejszych, Ash i Flint spędzają coraz więcej czasu razem, zaprzyjaźniają się. Dziewczyna jest taką ciepłą iskierką, którą potrzebował, aby otrząsnąć się z wizji swojego kalectwa. Ich więź zaczyna być coraz mocniejsza do czasu, kiedy Ash ucieka. Jest jak biały królik uciekający do swojej norki, czy Flint ruszy w pościg? Czy otrząśnie się nim będzie za późno? Czy Ash jest tym, czego Flint pragnął przez te wszystkie lata?

  „Miałam ciężkie życie, lecz przez obecność tego mężczyzny w tym miejscu stało się ono nieskończenie trudniejsze. Gdybym tylko mogła uciec z tego pokoju, mogłabym znowu zniknąć. Moje życie nie było idealne, ale to, że ON się tu zjawił, wszystko jeszcze bardziej komplikowało”.

  „Walcząc z cieniami” to piękna i emocjonalna opowieść o miłości i otrzymaniu drugiej szansy, o sile i wytrwałości. Przepełniona po samiutkie brzegi uczuciami łamie serca, aby ponownie dać im szansę na zaleczenie. Bardzo podobała mi się Ash, jest bardzo odważna i zdeterminowana, mimo ciężkiego życia jakie wiodła potrafiła się uśmiechać i tym właśnie zamierzała zawojować w życiu zgorzkniałego Flinta. Była takim światełkiem w najciemniejszym mroku, które nie zawsze się docenia.

  Styl pisania autorki jest bardzo dobry, plastyczny i nie jest trudny w odbiorze, opisy poszczególnych emocji, wydarzeń nie są przerysowane. Postacie zostały wykreowane bardzo realistycznie, nie są męczące, nie dostrzegłam w nich zachowań odbiegających od rzeczywistości. Cała opowieść, jak i jej bohaterowie wypada bardzo wiarygodnie.

  Aly Martinez rozwija się z każdą kolejną książką i nie mogę się doczekać, aby przekonać się, co trzyma w zanadrzu dla trzeciego brata. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś tej niesamowitej serii, musisz!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-07-12
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Aly Martinez potrafi pisać wzruszające książki, które chwytają czytelnika za serce. W powieści „Walcząc z cieniami” mamy do czynienia z całą feerią uczuć, które powodują, że nie można pozostać obojętnym wobec tej historii. Jest to książka o miłości, przetrwaniu, sile oraz daniu sobie drugiej szansy. Oczywiście w tej powieści nie mogło zabraknąć dramatów, przeplatanych z wątkiem romantycznym oraz ogromną dawką poczucia humoru. Właśnie wszystkie te czynniki spowodowały, że nie mogłam przestać czytać tej książki, bo to dzięki nim ta historia była kompletna.

  Ale czy książka „Walcząc z cieniami” jest idealna?? Moja odpowiedź brzmi: NIE!! Nie ma książek idealnych, ponieważ w każdej znajdują się jakieś plusy, tak jak i minusy. Tej powieści można zarzucić pewną schematyczność. Chodzi mi o to, że w książce „Walcząc z cieniami” widzę pewne podobieństwa do „Walcząc z ciszą”, mi to aż tak nie przeszkadza, bo akurat uwielbiam tamtą historię. Natomiast, jeżeli nie lubicie, gdy autor posługuje się pewnymi schematami, to raczej ta książka nie przypadnie Wam do gustu.

  Aly Martinez w swoich powieściach kreuje postacie, których w jakiś dziwny sposób nie da się nie lubić. Oczywiście bywają momenty, że chce się je kopnąć w tyłek, bo są one bardzo irytujące, jednak w ostatecznym rozrachunku dochodzi się do wniosku, że się je naprawdę lubi. Flint na początku tej historii jest bardzo denerwującym i zapatrzonym w czubek własnego nosa nastolatkiem. Na całe szczęście na jego drodze pojawiła się Ash, która za wszelką cenę próbowała wydobyć jego prawdziwe ja. Nie przeszkadzało jej to, że Flint porusza się na wózku inwalidzkim, ponieważ przy nim odnajdywała bezpieczeństwo, którego nigdy wcześniej nie zaznała w życiu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-07-11
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyszedł czas na Flinta, czyli młodszego brata Tilla z „Walki z ciszą”. Jak czytaliście wcześniej zamieszczoną przeze mnie recenzję części pierwszej zdajcie sobie sprawę, że trochę denerwowały mnie postaci i czegoś mi w niej zabrało. Trochę bałam się sięgać po kolejną część, ze względu na to, że często zdarza się, iż kolejne części są gorsze, a czasami spotyka nas miłe zaskoczenie, ale jak to było w przypadku „Walki z cieniami” ?

  Tak jak już wspominałam, tym razem do głosu dochodzi Flint, którego znamy już z części pierwszej. Jeżeli zapoznaliśmy się z częścią pierwszą także wiemy, jaka sytuacja zaistniała jeżeli chodzi o niepełnosprawność Flinta, a dla tych co nie czytali od razu mają nawiązanie w prologu i rozdziale pierwszym do tego momentu. Moim zdaniem jest to dobre, bo można bez problemu sięgnąć po drugą część nie czytając pierwszej. Ale wróćmy do tej części.

  Flint przykuty do wózka stał się samotnikiem, który odciął się od wszystkich. Chciał sam przeżyć wszystkie zdarzenia jakie zaszły w jego życiu, wymazać nieszczęśliwą miłość i poukładać sobie wszystko. Los jednak miał inne plany i postawił na jego drodze piękną, zadziorną…złodziejkę. Intrygująco ? Oj zdecydowanie!

  Ash jest postacią, wykreowaną w taki sposób w jaki uwielbiam. Jest pewną siebie, pyskatą choć samotną dziewczyną, która szuka własnego miejsca i kogoś bliskiego. Myślicie jednak, że gburowaty, zamknięty w sobie Flint, będzie w stanie okiełznać tę szaloną dziewczynę ?

  Cała akcja zdecydowanie w tej części nabrała tempa i muszę to powiedzieć, nie ze względów marketingowych tej książki, ale z czystego serca, że naprawdę o wiele lepsza od części pierwszej. Zdecydowanie bohaterowie, którzy pomimo zagwozdek, jakie rodzą się w ich sercach, dążą do wyznaczonego sobie celu, nie poddając się. Cała akcja jest bardzo szybka, ja nawet przez chwilę nie nudziłam się, choć miałam trochę sceptyczne nastawienie zaczynając lekturę.

  Jeżeli wiecie, że to już romans, to pewnie myślicie, że sceny zbliżeń są tutaj wszechobecne. Zdziwię was. Tak subtelnej książki, która nie ocieka erotyzmem ciężko znaleźć. Kolejny plus.

  Książka nie tylko odnosi się do tematu miłości, czyli zwyczajowego romansu, ale pokazuje znacznie więcej. Wiara, wsparcie innych, upór w dążeniu do celu i trudne decyzje. To wszystko znajdziecie w tej niepozornie wyglądającej książce, choć okładka nie bardzo może pokazywać wspaniałą treść jaka jest w środku. Kolejny rozgołocony facet. Szczerze, to ile można ? Już to staje się powoli nudne.

  Bardzo realistyczna najnowsza propozycja wydawnictwa, która moim zdaniem idealnie wpisuje się w publikowane przez nie książki. Ale wiecie co ? Został jeszcze jeden brat i na tego już nie mogę się doczekać. Czy bracia Page naprawdę muszą znosić tyle cierpień ? Polecam, bo jestem przekonana że nie tylko spędzicie przy niej miło czas, ale także wyciągniecie z niej chociaż małą cząstkę życiowej lekcji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-07-10
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Walcząc z cieniami” to drugi tom wspaniale zapowiadającej się serii „On the Ropes” Aly Martinez. Po przeczytaniu pierwszej części, czyli „Walcząc z ciszą” wiedziałam, że ta seria będzie świetna i tym razem również się nie zawiodłam. Drugi tom podobał mi się jeszcze bardziej niż poprzedni, gdyż było w nim więcej niespodziewanych zwrotów akcji, które powodowały szybsze bicie mojego serca. Obie książki dostarczają mnóstwa emocji i cały czas nie mogłam uwierzyć, że jedna rodzina jest w stanie przeżyć tyle cierpienia. Znając przeszłość Flinta Page’a zdajemy sobie sprawę dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej. Nie wszystko jednak usprawiedliwia jego czyny. To bardzo młody i ambitny człowiek, który jest chłonny wiedzy, pragnie zdobyć wykształcenie, dobrą pracę, zbudować dom i wtedy dopiero założyć rodzinę. Jest bardzo odpowiedzialny i bardzo mi zaimponował. Autorka świetnie wykreowała jego postać. Do gustu przypadła mi również kreacja głównej bohaterki, czyli Ash Mabie. To bardzo młoda dziewczyna, którą ojciec zmusza do okradania innych ludzi. Dziewczyna nie chce tego robić, bo przez to przenoszą się z miejsca na miejsce, a ona pragnie mieć przyjaciół, iść do szkoły, jak każdy normalny nastolatek w jej wieku i mieć kogoś, kto by ją po prostu kochał. Ma bardzo dobre serce i stara się pomagać potrzebującym. Nie ma dla niej znaczenia, czy ktoś jest brudny, biedny, czy mieszka na ulicy, bo każdemu należy się pomoc. Ta dwójka jest bardzo doświadczona przez los i niespodziewanie trafia na siebie. Od samego początku czuć, że ciągnie ich do siebie i są dla siebie stworzeni. Niestety nic nie jest takie proste, jak może się wydawać. Aly Martinez ponownie sprawiła, że nie mogłam oderwać się od tej historii. „Walcząc z cieniami” to niezwykle poruszająca powieść, która pokazuje, że zawsze trzeba mieć nadzieję na to, że nadejdzie lepsze jutro. Niestety, czasami droga do niego jest bardzo wyboista i dostarcza wiele cierpienia, ale mimo wszystko warto do tego dążyć. KONIECZNIE MUSICIE JĄ PRZECZYTAĆ! A ja czekam już na kolejną część tej cudownej serii. Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłemu za możliwość objęcia tej książki patronatem medialnym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Walcząc z ciszą 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z ciszą

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli-gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą, to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
eBook Walcząc z ciszą mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Walcząc z ciszą mobi epub

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli - gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą - to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
Tam dokąd zmierzamy 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam dokąd zmierzamy

Jak to możliwe, że ta sama sytuacja, która była udręką, okazuje się w końcu wybawieniem? Nie wierzyłam w duchy – do pewnego momentu. Sześć lat temu mrożący krew w żyłach wypadek zmienił moje życie… na zawsze. Mam na imię Charlotte, ale większość ludzi mówi do mnie Char… I mam szczególny dar....
Terapia 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia

Terapia to historia, która pozostawia czytelnika bez tchu, porywając jego serce. A poezja pojawiająca się w tej książce jest po prostu niesamowita".Colleen Hoover, autorka bestsellera HopelessCzasami trzeba się zgubić, by się odnaleźćJestem samotna.Rozbita.Żyletką tnę swoje odrętwienie, lecz...
Present Perfect 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Present Perfect

Amanda Kelly chciała być doskonała. Próbowała kontrolować swoje życie. Zatraciła się w obsesyjnym dążeniu do perfekcji oraz poczuciu własnej bezwartościowości. I tylko jedną rzecz uznawała za doskonałą – więź, która łączyła ją z najlepszym przyjacielem, Noahem. W życiu bohaterki wszystko toczyło...
Architektura uczuć 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Architektura uczuć

Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa...
Cena pocałunku 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cena pocałunku

Nie obchodzi mnie, co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To, że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi, a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall, nie znaczy wcale… Okej, kogo ja próbuję...
Złączeni honorem 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Piękno oddania 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula