Uwikłani Tom 1

Autor:

Adriana Rak

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
226
Rok wydania
2019
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 23,11 zł
Audiobooki mp3
za 19,31 zł
Nasza cena: 29,67 zł 34,90 zł Taniej o: 15%

Agata jest młodą kobietą, którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem, przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych wspomnień i uczuć. Niestety los ponownie chce z niej zadrwić, podstawiając na jej drodze kogoś, kto wywróci jej świat do góry nogami.
Piotr to szczęśliwy ojciec Jasia, który żyje tylko dzięki niemu. Każdego dnia musi udawać, że wszystko jest w porządku, że jest członkiem kochającej się rodziny. Stwarza pozory przed najbliższymi, co nie do końca pozwala mu być szczęśliwym. Uwięziony między tym, co trzeba, a tym, co chce, długo nie może wybrać właściwej drogi.
Dwoje zranionych przez życie ludzi, którzy chcą zapomnieć o tym, co było, chcą nauczyć się żyć od nowa, szukając drogi do szczęścia. Los niejednokrotnie wystawia ich na próbę pokazując, że to o czym się marzy nie zawsze jest osiągalne nawet wtedy, kiedy bardzo się tego chce.
Co spotka Agatę i Piotra? Czy kiedykolwiek wywalczą swoje prawo do szczęścia? Co kryje ich mroczna przeszłość? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam pierwszy tom serii Uwikłani.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Marzę o tym, aby być kobietą szczęśliwą. To takie normalne, a w tych czasach brzmi conajmmiej jak niedorzeczność. Chcę kochać i być kochaną. To tak niewiele i wiele zarazem."

  Pierwszy Tom Uwikłanych Adriany Rak opisuje perypetie życiowe dwójki młodych ludzi, którymi rządzi los.

  Los, a cóż to właściwie jest takiego? Według mnie, każdy z nas ma kontrolę nad swoim życiem, ale gdy nagle brakuje tej kontroli, kiedy ją gubimy stery przejmuje los.

  W przypadku Agaty powiedziałabym, że grała z nim w pokera i niestety przegrała, dlatego jej egzystencja naznaczona jest takim cierpieniem. Mimo młodego wieku kobietę spotkało wielkie rozczarowanie miłością i mężczyznami. Najpierw została okrutnie zraniona przez Michała, a później przez Piotra. O tym drugim opowiem Wam co nieco.

  Otóż Piotr ma rodzinę, ma syna którego kocha nad życie i niepełnosprawną żonę z którą tak właściwie to już nic go nie łączy, no może poza nienawiścią. Problem tkwi w tym, że mężczyzna jest uwięziony między tym, co trzeba, a tym, czego pragnie. Stwarzane przez niego pozory szczęśliwej rodziny mają sprawić aby bliscy się nie martwili (chyba). A tu nagle los postanawia z niego zadrwić i stawia na jego drodze Agatę. Romans trwa w najlepsze, wszystko jest cudownie, Piotr czyni pewne plany no ale przecież wiemy już, że mężczyzna nie jest Panem swojego życia i musi się nauczyć tak jak każdy z nas, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy. I żeby nie psuć Wam książki nie powiem nic więcej. Książka jest dobrze napisana i szybko się ją czyta, a to zawsze jest na plus. Mnie osobiście denerwowały dwie rzeczy. Najpierw niezdecydowanie Agaty, a później liczne wstawki zapowiadajce, że los ma inne plany. Tak poza tym wszystko mi się podobało i nie żałuję, że przeczytałam dzieło Pani Adriany. Was też do tego zachęcam i życzę miłej lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Często każdy z nas jest w coś uwikłany. A to w sprawy związane z życiem osobistym, pewne układy w życiu zawodowym czy w relacje z innymi osobami. Bywa, że są to relacje pozytywne i korzystne, ale czasami bywają też układy toksyczne i szkodliwe. Są sytuacje, z których trudno jest się uwolnić, gdyż sprawy zaszły już tak daleko … Podobne problemy dotykają bohaterów, myślę, że bywały chwile, o których chcieliby zapomnieć …

  Dwoje młodych ludzi, po przejściach, poznaje się przypadkiem. Ona, nauczycielka, po nieudanym związku, z ciągnącą się traumą i uprzedzeniem do mężczyzn. Została skrzywdzona i teraz ma problem z powtórnym zaufaniem mężczyznom. On, bibliotekarz, będący z toksycznym małżeństwie, wielokrotnie zdradzany przez żonę, ojciec kilkuletniego chłopca. Po wypadku samochodowym, który spowodował Piotr, jego żona jest na wózku inwalidzkim. Nic ich już nie łączy, są sobie obcy. Mieszkają razem tylko dla dobra dziecka, nie chcą, aby kryzys w ich małżeństwie odbił się na nim.

  Los postawił tych dwoje na drodze swojej przyszłości. Czy było to fortunne zrządzenie losu czy też nieszczęśliwe? Czy możliwe, aby Piotr zostawił chorą żonę i związał się z młodszą kobietą? Jak byłoby to odebrane w środowisku? Ale ON też ma prawo do szczęścia. Jest ono na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko je umiejętnie uchwycić …

  Po lekturze tej powieści pojawia się wiele pytań i niedopowiedzeń. Dlaczego tak postąpili, czy wybrali najlepszą drogę ku przyszłości? Może warto było walczyć? Ale czy wolno budować własne szczęście na nieszczęściu innych? Staram się zrozumieć każdego z nich i nie do końca potrafią ich rozszyfrować, a szczególnie zachowania mężczyzny. Z jednej strony denerwowało mnie jego zachowanie, brak własnego zdania i wytrwałości, z drugiej jednak w pewnym momencie mi zaimponował. Już nie wiem, jaki jest bilans ostateczny oceny jego zachowania, po pierwszym tomie jest chyba równowaga.

  Uwikłani to poruszająca historia niesłychanie trudnej i nieprawdopodobnej miłości. Dwoje ludzi po przejściach dostaje szansę od losu, być może za to, co przeżyli w przeszłości. Borykają się z tym uczuciem, czasami walczą i nie chcą się jemu poddać, boją się krzywdy. To również niesamowity przykład odpowiedzialności za najbliższych, poświęcenia się dla nich, złożenia w hołdzie swojego szczęścia. Nie liczą się ich uczucia i potrzeby, najważniejsi są inni, to dla nich warto się poświęcić i zrezygnować z marzeń.

  Powieść czyta się bardzo płynnie i szybko, dostarcza wielu ciepłych i emocjonujących chwil. Ta historia tak wciąga i uzależnia, że czyta się ją z wypiekami na twarzy za jednym podejściem. Jej nie da się odłożyć na moment, zaraz nasz wzrok ucieka i szuka znajomej okładki. Autorka stopniuje emocje, sukcesywnie buduje napięcie i wzmaga chęć poznania dalszych losów bohaterów, ciekawość zżera nas od środka. Już teraz zadaję sobie pytanie, jak potoczą się ich dalsze losy, jestem niesamowicie ciekawa. Nie wiem, czego mogę się spodziewać po kolejnym tomie, gdyż w pierwszym zostałam totalnie zaskoczona zakończeniem. Takiego się nie spodziewałam i nawet przez chwilę nie przyszło mi ono na myśl.

  Czy warto wikłać się w kolejną sagę? Zapewniam, że warto po nią sięgnąć czym prędzej. Jeżeli jeszcze nie jesteście w nic uwikłani, to macie jeszcze szanse … Nie marnujcie czasu, nie zastanawiajcie się dłużej, gwarantuję, że miło i przyjemnie spędzicie ostatnie letnie wieczory. Wzruszy, zdenerwuje, ale i doda otuchy, na pewno zostawi cząstkę siebie w każdym z nas.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  RECENZJA ‼️‼️"Moja opinia"

  💞

  "Uwikłani tom1"

  Premiera 28 czerwca 2019

  💞

  Czy wydaje się wam ,że znacie dobrze swoich znajomych? A może skrywają coś przed całym światem? Wiecie,że pozory mogą mylić? Tak też jest z naszymi bohaterami. Traumatyczne przeżycia skrywane w głębi duszy, wypalona miłość i pogmatwana przeszłość....

  💞

  Agata młoda , piękna, inteligentna i samotna dziewczyna. Mimo swojego młodego życia przeszła już bardzo trudne i dramatyczne przeżycia. To co ją spotkało odbiło się na jej psychicznie i stała się bardzo skryta i ostrożna co do ludzi. Lecz na jej drodze staje Piotr ,który od razu skradł jej serce i wywołuje u niej emocje ,o których nie miała pojęcia. Ale ta miłość to dosyć trudna i bolesna droga do szczęścia,które chce osiągnąć.

  💞

  Piotr przykładny ojciec Jasia i mąż Karoliny. Ale życie przy boku małżonki nie rozpieszcza go. Jego życie to jedna wielka porażka i gdyby nie syn,którego kocha najmocniej na świecie ,to już dawno odszedłby od żony. Jego szczesliwe małżeństwo to tylko pozory przed rodziną i znajomymi. Poznając pewnego dnia Agatę odzyskuje wiarę i nadzieję w prawdziwą miłość . Ale los nie zawsze jest po naszej stronie i zawsze będzie stawiać nam kłody pod nogi. By dążyć do szczęścia będzie musiał się namęczyć psychicznie.

  Czy im się uda? Czy będą szczęśliwi ? Czy Karolina przeszkodzi im w byciu razem? 💞

  Książka od pierwszych stron hipnotyzuje nas historią naszych bohaterów. Dużo też dowiemy się na temat życia prywatnego Agaty i Piotra. O ich przeszłości. Obojgu życie nie układało się tak jak chcieli. Moje odczucia są sprzeczne. Z jednej strony uwielbiam historie miłosne ,ale nie lubię ludzi ,którzy po mimo mają wszystko chcą jeszcze więcej. Nie lubię Karoliny od pierwszych stron. To niewdzięczna kobieta. Rozpieszczona i oschła. O wszystko się czepiała nawet za nic....szkoda mi było Piotra bo przy niej strasznie stracił na wartości i był zaprogramowany ,że tak ma być. Nie lubię takich osób. Nie mogłam też pojąć jak można tak się szantażować, zastraszać i wciągać w to dziecko. To już mi się w głowie nie mieści. Ten ich związek jest toksyczny. To nie życie ,a katorga. Przez to człowiek traci wiarę w siebie i we wszystko co dobre. Książka daje nam wiele do myślenia. O tym jak trudna czasami jest relacja między ludźmi żyjącymi tak blisko siebie i o tym ,że prawdziwa miłość gdzieś tam jest,że jednak warto czekać. Znajdziemy tu dużo zdrady, nienawiści, miłości, niezdecydowanie,intrygi i wiele wiele innych emocji. Ale to co znajdziemy na końcu odbierze nam mowę. Lecz o tym przekonamy się w drugiej części. Fabuła dobrze wykreowana tak jak ludzie czy też miejsca. Akcja dynamiczna. Nie będziecie się nudzić. Książka was pochłonie w całości. Już od pierwszych stron wprowadza nas w świat pogmatwanych uczuć. Mnie wciągnęła,a czy wy się skusicie na niesamowitą podróż zakazanej miłości? POLECAM😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przez to człowiek traci wiarę w siebie i we wszystko co dobre. Książka daje nam wiele do myślenia. O tym jak trudna czasami jest relacja między ludźmi żyjącymi tak blisko siebie i o tym ,że prawdziwa miłość gdzieś tam jest,że jednak warto czekać. Znajdziemy tu dużo zdrady, nienawiści, miłości, niezdecydowanie,intrygi i wiele wiele innych emocji. Ale to co znajdziemy na końcu odbierze nam mowę. Lecz o tym przekonamy się o tym w drugiej części. Fabuła dobrze wykreowana tak jak ludzie czy też miejsca. Akcja dynamiczna. Nie będziecie się nudzić. Książka was pochłonie w całości. Już od pierwszych stron wprowadza nas w świat pogmatwanych uczuć. Mnie wciągnęła,a czy wy się skusicie na niesamowitą podróż zakazanej miłości? POLECAM😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agata i Piotr.

  Dwójka dorosłych osób, która nie ma szczęścia w miłości.

  Poznają się w bardzo "ludzki" sposób i ich znajomość wydaje się im obu na rękę.

  Agata nie potrafiła znaleźć tego czegoś w związku, nie było to prawdziwe i szczere uczucie, a każdy związek kończył się katastrofą.

  Piotr jest ojcem uroczego i mądrego Jasia. Jest mężem niepełnosprawnej Karoliny, i chodź ciężko żyje mu się z nią w związku, to chłopiec jest jego małym cudem.

  Znajomość zaczyna przeradzać się w coś więcej.

  Czy Agata i Piotr odnajdą wspólnie szczęście? Czy ich "związek" zakończy się przelotnym romansem?

  Bardzo lekka i przyjemna książka. Cenie ją za to, że autorka bardzo realnie przedstawiła główne postacie. Każdy z nich boryka się z problemami życia codziennego, a kiedy nadarza się jakaś drobna przyjemność, korzystają z niej jak normalni ludzie. Każdy z nas ma gorsze chwile w życiu, które czasami trwają w nieskończoność. Myślę, że gdyby porównać swoje życie z życiem bohaterów doszukalibyśmy się wielu podobieństw.

  Jest to książka o poszukiwaniu miłości, tej prawdziwej, o trudzie podejmowaniu właściwych decyzji oraz o poszukiwaniu siebie.

  Jestem bardzo ciekawa jak potoczą się ich dalsze losy i z chęcią sięgnę po drugą cześć ;)

  Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 (pocket) 5/5 Nasza cena:
9,90 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1 (pocket)

Elektryzująca. Hipnotyzująca. Fascynująca. Książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
After. Tom 1. Płomień pod moją skórą 4/5 Nasza cena:
30,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

After. Tom 1. Płomień pod moją skórą

NAJWIĘKSZY FENOMEN KSIĄŻKOWY OSTATNICH LATPOWIEŚĆ, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ MILIARDA ODSŁON W SERWISIE WATTPADŻycie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić...
Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1

Ognista miłość na Dzikim Zachodzie Załamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt na ranczu blisko natury jest tym, czego teraz potrzebuje. Nikt jej jednak nie ostrzegł, że będzie miała do czynienia nie tylko z żywiołami ziemi, ale także z...
Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1

Poruszająca opowieść Claire Contreras, bestsellerowej autorki romansów, której książki są tłumaczone na ponad 50 języków. Przeszłość spowita ciemnością. Przyszłość bez szans na światło dnia. Czy  tragiczną przeszłość można wymazać z pamięci? Blake przez całe życie zmaga się z traumą po śmierci...
Elita. Eagle Elite. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elita. Eagle Elite. Tom 1

Uzależnij się od porywającego romansu, współczesnej wersji Romea i Julii! Stypendium staje się dla Tracey Rooks przepustką do innego świata. Rozpoczyna naukę w Eagle Elite, szkole, która jest uosobieniem przepychu, luksusu i bogactwa. Poznaje ludzi, jakich dotąd nie znała, rzeczywistość pełną...
Uwikłani Tom 3. Na zawsze 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani Tom 3. Na zawsze

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Obsesja. Uwikłani. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja. Uwikłani. Tom 2

Trylogia przez wielu określana jako lepsza od Greya. Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans... Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez...
Dominic. Bracia Slater. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dominic. Bracia Slater. Tom 1

Kiedy Bronagh była mała, jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Od tej pory trzyma ludzi na dystans. Wychodzi z prostego założenia - jeśli nie będzie rozmawiać z innymi, wdawać się z nimi w jakiekolwiek relacje, nie mówiąc już o przyjaźni, zostawią ją w spokoju. Nie będzie musiała cierpieć....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula