Utracona miłość

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 25
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,66 zł
Nasza cena: 23,02 zł 37,90 zł Taniej o: 39%

Poznaj historię Majki i Michała! Czy utracona w czasach liceum miłość ma szansę ponownie zapłonąć po kilkunastu latach rozłąki?

Magdalena Krauze w "Utraconej miłości" przedstawia nam dwójkę głównych bohaterów: Michała oraz Majkę. Na samym początku poznamy 36-letnią Majkę, która żyje w nieszczęśliwym związku ze swoim mężem. Kiedy ona pracuje i zajmuje się domem, jej mąż spędza całe dnie na kanapie, nie zajmując się niczym produktywnym. Kobieta jest więc zmęczona codziennym miałkim życiem bez perspektyw i czuje się niespełniona.

Następnie autorka przenosi nas do czasów, kiedy Majka była młoda i żyła w swoim domu rodzinny. Dziewczyna zostaje przedstawiona jako zaradna, komunikatywna i pełna energii, a także prymuska gotowa do poświęcenia siebie, aby pomóc innym.

Dowiemy się także, w jaki sposób poznała Michała. Młody chłopak pochodził z bogatej rodziny i był na tyle zdolny, że zdał międzynarodową maturę i miał szansę na studia medyczne w Londynie. Na nieszczęście dla jego związku z Majką, zostaje on zmuszony przez swoją matkę do wyjazdu i związek dwójki młodych zakochanych się w tym momencie kończy. Los jednak sprawia, że po latach znowu się spotykają, ale czy ich miłość odżyje?

Historia Magdaleny Krauze stawia przed czytelnikiem wiele pytań, na które odpowiedzi są odkrywane z czasem. Fabuła trzyma w napięciu, a przedstawione wydarzenia nie raz złapią za serce. Powieść traktuje również o toksycznych relacjach w małżeństwie oraz relacji rodzic-dziecko. Skłania także do refleksji na temat błędów i decyzji, które każdy z nas musi podejmować.
Recenzje (25)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dziś chciałam zacząć wszystko od nowa. Chciałam budzić się z uśmiechem i być wdzięczna za każdą sekundę życia. Zrozumiałam, że żaden dzień się nie powtórzy, że mam tylko jedno życie. Chciałam działać bez zbędnego planu, słuchać głosu serca i nie bać się tego, co usłyszę. Nie chciałam być idealna ani perfekcyjna, bo ani jedno, ani drugie nie istnieje. Chciałam być po prostu szczęśliwa"

  Uwielbiam ten cytat, jest taki prawdziwy. Uwielbiam tę książkę, jak i poprzednią. Uwielbiam styl, jakim posługuje się autorka. Jest to moje drugie spotkanie z piórem autorki i również zaliczam je do udanych.

  " Utracona miłość " to piękna, ciepła i niebanalna historia miłosna dwojga ludzi , w tym przypadku nastolatków otoczona ogromem emocji, niekoniecznie tych dobrych, ale i tych złych. Majka i Michał planowali kiedyś wspólną przyszłość. Jednak muszą stawić czoła toksycznej matce chłopaka oraz jej planom względem syna. Załatwia mu studia medyczne w Londynie, przez co para musi się rozstać. Majka zostaje w Warszawie. Lata mijają, ale to silne uczucie nadal się tli. Dodatkowo dziewczyna jest w związku, w którym nie czuje się szczęśliwa, ma męża i syna Szymona. Pewnego dnia wskutek wypadku, Szymon musi jechać do szpitala, a Majka tam spotyka miłość swojego życia, Michała, który po rozwodzie postanowił wrócić do kraju. Przypadek? Czy może los dał im kolejną szansę?

  "Utracona miłość " To książka, którą jak się zacznie, tak się przepada. Nie da się jej odłożyć, ba! ona na to nie pozwala. Przeczytałam ją w jeden wieczór, była tak bardzo realna, tak pełna miłości. Przepadłam, nie mogłam się oderwać. Styl, jakim posługuje się autorka, jest prosty, nie ma problemu z odbiorem tekstu. Choć momentami była słodka i przewidywalna to całkowicie mi to nie przeszkadzało, zatraciłam się w tej historii i nie byłam w stanie się od niej oderwać. Dialogi naprawdę dobrze napisane, a bohaterowie wykreowani wyśmienicie. Na ogromny plus zasługuje wprowadzenie nas w przeszłość bohaterów, dzięki czemu jesteśmy w stanie poznać ich historię od środka. Czy jest coś, co mi przeszkadzało? Nie ! Książka, choć posiada wachlarz emocji, to pozwoliła mi się odprężyć, odetchnąć i spędzić miło czas. Ja polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [ RECENZJA ]

  Magdalena Krauze "Utracona miłość"

  @wydawnictwojaguar

  Maja i Michał, zakochani w sobie, planują razem przyszłość. Różnica pochodzenia i statusu majątkowego różni ich jednak na tyle, że rodzice chłopaka stają na przeciw planom młodym i decydują za nich o rozłące.

  Po wielu latach los sprawia, że przez przypadek młodzi kochankowie spotykają się i ja nowo zaczynają budować swoją relację.

  Maja, która z rozpaczy i poświęcenia dla ukochanego, wyszła za mąż za dużo starszego mężczyznę właśnie składa pozew o rozwód. Michał, który również ożenił się z musi i rozsądku, już po swoim rozwodzie na stałe wrócił z Londynu do Polski.

  Tyle lat tkwienia w nieszczęściu i podporządkowaniu decyzjom matek, zmieniają się w kontynuację sielanki z przeszłości. Od tej pory zakochani stają się nierozłączni i niechcąc tracić ani chwili z i tak straconych już lat, zamieszkują razem. Okazuje się, że też coś, co z dniem rozstania Mai i Michała połączyło ich na zawsze, niezależnie od nich samych.

  Piękna książka pokazująca, że warto zawsze walczyć o własne szczęście. O to, czego pragniemy w życiu najbardziej. Zadowalając wszystkich dookoła i godząc się z ich, niby dobrymi decyzjami dla nas, sami sobie możemy wyrządzić krzywdę. Możemy już nigdy nie mieć szansy przeżycia jeszcze raz tego, co tracimy. Czasu cofnąć się nie da. Żyje się tylko raz i każdy z nas powinien czuć, że jest panem własnego losu.

  Wspaniała powieść do pochłonięcia w jeden wieczór, dla każdego miłośnika przeżywania głębokich emocji i uczuć. Ta historia to chwila refleksji, chwila zastanowienia się nad własnym życiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka po raz kolejny przedstawiła świetną historię z życia wziętą. Prostą, może nic nowego, ale to wszystko wciąż jest aktualne. Pokazała, że warto mieć odwagę, zrobić w końcu wielki krok w stronę własnego szczęścia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po 'Zdradzonej' wiedziałam, że będę się dobrze bawić i tak właśnie było. Utraconą miłość po prostu pochłonęłam. 🙂

  Majka jest trzydziestokilkuletnią mamą, farmaceutką i żoną. Jej życie, choć z pozoru szczęśliwe, jest nudne, bez ekscytacji. Dla męża, leżącego cały dzień przez telewizorem, jest jedynie gosposią. To syn nadaje cel jej życiu.

  Dlaczego Maja wyszła za takiego specyficznego mężczyznę?

  Nieoczekiwanie, w szpitalu Maja wpada na swoją dawną miłość, która zakończyła się ucieczką z jej strony. Mimo tego, że chłopak szukał jej przez lata, ona nie dała mu znaku życia.

  Dawne uczucie odżywa, bohaterowie postanawiają się spotkać i co nieco wyjaśnić .

  Czy mają szansę na wspólną przyszłość?

  Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Byłam ciekawa jak rozwinie się młodzieńcze uczucie między dziewczyną z biednego domu, a chłopakiem, który ma wszystko.

  Rodzące się zauroczenie jest cudne, a teraźniejszość przynosi wiele niespodzianek i sekretów.

  Książka opowiada o sile miłości i przyjaźni, która okazała się być mocniejsza niż życiowe przeciwności. Ból, smutek i ogromne poświęcenie. Musicie przeczytać by dowiedzieć się kto dokonał najtrudniejszej decyzji i czy później żałował tego kroku.

  Książka piękna, wzruszająca. Bohaterowie i ich los chwytał za serce swoją naturalnością i romantyzmem, a akcja niejednokrotnie zaskakiwała i rozśmieszała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak wiele cierpień może znieść prawdziwe uczucie?

  Czy rozłąka a także apodyktyczna matka, może zniszczyć prawdziwe uczucie?

  Michał i Maja to zakochani w sobie młodzi ludzie. Kiedy ich związek zaczyna przechodzić na wyższy poziom, dostają od losu ogromny cios. Najpierw śmierć Justyny - przyjaciółki Maji i kuzynki Michała a następnie wyjazd Michała na studia do Londynu. Do tego dochodzi matka chłopaka, która nie akceptuje jego wybranki... Czy tych dwoje ma szansę na to aby być ze sobą? Co przyniesie przyszłość? Czy przypadkowe spotkanie po latach rozpali w nich ponowne uczucie miłości i namiętności?

  Utracona miłość... Ehh.. Już dziś wiem że tą książkę będę wspominać bardzo długo.. Dlaczego? Bo była bardzo realna!

  Każdy z nas miał kiedyś miłość, którą stracił. Tak właśnie jest w tej książce.

  Ta historia pełna jest miłości. Można wyczuć ją w każdym słowie zawartym w tekście.

  To co od razu rzuciło mi się w oczy to styl jakim pisze autorka. Jest to styl prosty, który ułatwił mi czytanie ale także przeniesienie każdego z opisu do mojej wyobraźni. Wiele razy śmiałam się z tego, jakich słów autorka używała. Wiele zwrotów ja sama używam do swojego męża, więc takie wątki upewniły mnie w przekonaniu o prawdziwości tej historii.

  Choć była ona w jakiś sposób przewidywalna, była dla mnie piękna.

  Bohaterzy, ogromnie zaskarbili sobie moje serce. Najbardziej postać Michała. Nie wszyscy mężczyźni są tacy jak on. Delikatny, kochający, szery, dbający o swoją kobietę. Byłam pod wrażeniem kiedy czytałam jak traktował Maję nawet po tych wszystkich latach i kiedy dowiedział się prawdy. Za to Maja była genialna za "niewyparzony" język. Gadała i gadała tak jak ja 🙈🙈 dzięki niej w tej fabule nie było nudno!

  Historie poznajemy z perspektywy Majki. Wracamy do przeszłości tych dwojga a także poznajemy kolejne wydarzenia rozgrywające się po latach. Dzięki temu dostałam całkowity obraz ich relacji, pięknej relacji.

  Książkę przeczytałam w kilka godzin, gdyż należy do tych z gatunku nieodkladalnych. Polecam z całego serca!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 20 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Morze utraconej miłości 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Morze utraconej miłości

Powieść autorki światowych bestsellerów, Santy Montefiore. Celestria Montague ma młodość, urodę, majątek, arystokratyczne korzenie i tłumy wielbicieli. Zagadkowe samobójstwo ojca, człowieka z pozoru szczęśliwego, burzy dotychczasowy porządek jej życia.  Próbując dojść prawdy, Celestria dociera z...
Księga Utraconych Imion 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga Utraconych Imion

Najnowsza powieść Kristin Harmel szturmem zdobyła listę bestsellerów "New York Timesa". Powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej. Pewnego dnia Eva Traube Abrams, bibliotekarka z Florydy, układając książki na półkach zauważa w gazecie niezwykłe zdjęcie. Zamiera......
Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawictwo utracone. Biorę cię za żonę

Maciej – trzydziestoczteroletni seksuolog, pisze poważne artykuły do czasopism, ale jest też autorem wielu znanych i poczytnych książek, które wydaje pod dziwnym pseudonimem Małgorzata Love. Nieziemsko przystojny, dobrze wychowany i niesamowicie inteligentny mężczyzna, przyciąga kobiety jak magnes....
Utracony dar słonej krwi 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Utracony dar słonej krwi

Subtelna proza znad brzegów chłodnego Atlantyku. Alistair MacLeod, jeden z najwybitniejszych kanadyjskich prozaików XX wieku, z rzadko spotykanym kunsztem, mądrością i ciepłem opisuje życie rybaków i górników z Nowej Szkocji i Nowej Fundlandii. Polscy czytelnicy znajdą w jego prozie to wszystko, za...
Porzucona narzeczona 5/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porzucona narzeczona

Opowieść romantyczna z dużą dawką goryczy i tragicznych przeżyć po drodze. Czy tym razem będzie happy end? Zuzanna w śnieżnobiałej sukni, z oczyma lśniącymi szczęściem, gotowa jest powiedzieć: tak i rozpocząć nowe życie u boku swego wybranka. Okazuje się jednak, że ON ma nieco inne plany, z gatunku...
Zaufaj mi jeszcze raz 5/5 Nasza cena:
22,25 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj mi jeszcze raz

Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie...
Zdradzona 4/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zdradzona

Nowa powieść obyczajowa autorki "Czekałam na ciebie" i "Zaufaj mi jeszcze raz". Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą? Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy...
Czekałam na ciebie 4/5 Nasza cena:
22,25 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czekałam na ciebie

Pełen zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków pierwszy tom powieściowego cyklu. Życie Pauliny staje na głowie, gdy pewnego dnia wpada z impetem na mężczyznę, który w przeszłości był niedoścignionym obiektem jej westchnień… Czy dawne uczucie odżyje w dorosłej już kobiecie? Paulina...
eBook Utracona miłość mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,66 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Utracona miłość mobi epub

Majka i Michał, mimo młodego wieku, planują wspólną przyszłość. Ale nawet ich niezwykle silne uczucie nie jest w stanie zwyciężyć, gdy na horyzoncie pojawia się toksyczna matka chłopaka. On rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie, ona zostaje w Warszawie... Mijają lata. Majka tkwi w ...
eBook Porzucona narzeczona mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,36 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Porzucona narzeczona mobi epub

Zuzanna, jak każda panna młoda, jest przepojona szczęściem. Wystarczy już tylko powiedzieć sakramentalne TAK. Ale pan młody nie pojawia się w kościele, informując esemesem, że się rozmyślił. Sytuacja nieprzyjemna, by nie rzec tragiczna dla Zuzy, ale też niezręczna dla zaproszonych gości. Na...
Audiobook Porzucona narzeczona mp3 0/5 Nasza cena:
28,25 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Porzucona narzeczona mp3

Nowa książka autorki znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie, Zaufaj mi jeszcze raz, Zdradzona oraz Utracona miłość.Opowieść romantyczna z dużą dawką goryczy i tragicznych przeżyć po drodze. Czy tym razem będzie happy end? Zuzanna w śnieżnobiałej sukni, z oczyma lśniącymi...
eBook Czekałam na ciebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,53 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czekałam na ciebie mobi epub

Paulina jest dwudziestoośmioletnią zatwardziałą singielką z żelaznymi zasadami. Pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet, gdzie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Otoczona kochającymi i wspierającymi ją rodzicami oraz wieloletnią przyjaciółką Malwiną, z którą łączą ją siostrzane relacje,...
Wybrane bestsellery
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 5/5 Nasza cena:
26,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Też tak mam! 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
33,10 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,49 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
46,73 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula