Uśpione królowe

Autor:

Hanna Greń

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Inne wersje (2)
Książka, op. miękka
za 28,41 zł
eBook, mobi, epub
za 25,42 zł
Nasza cena: 33,21 zł 36,90 zł Taniej o: 10%

Sprzedałem jej sen. Cudowny, wieczny sen. Przedtem grzeszyła, teraz śpi szczęśliwa. Odkupienie poprzez cierpienie, sen przez śmierć.Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety - do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z niezwykłą brutalnością.Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar próbują rozwikłać zagadkę Sprzedawcy Snów i doprowadzić do jego ujęcia. Niestety nie jest to łatwe, gdyż morderca zdaje się nieuchwytny. Po każdym dokonanym zabójstwie na miejscu zbrodni pozostawia tajemniczy list, który stanowi jedyny trop wiodący do schwytania go. Śledztwo nabiera rozpędu, gdy policjanci poznają dwie niezwykłe kobiety, Zenę i Petrę. Jak się później okazuje, obie panie związane są w jakiś sposób ze sprawą Sprzedawcy Snów.Elektryzujące uzupełnienie cyklu W „Trójkącie Beskidzkim”, w którym poznacie wspólne początki bohaterów znanych z „Cynamonowych dziewczyn” oraz „Otulonych ciemnością”.
Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zaśnij snem wiecznym...

  Żegnając się z kimś często życzymy dobrej nocy bądź kolorowych snów. Opowiadamy o marzeniach sennych, w sen uciekamy od rzeczywistości i zwykle mówiąc o śnieniu mamy na myśli wszystkie wspaniałe sny, pełne niezwykłych przygód, pozbawione smutków i rozpaczy, niosące nadzieję na lepsze jutro. Rzadko kiedy myślimy o koszmarach sennych, choć i one niekiedy się pojawiają. Tyle tylko, że nawet te koszmary kiedyś się kończą, my zaś możemy w ferworze codziennych obowiązków o nich zapomnieć. Co jednak, kiedy pojawia się koszmar, którego nie sposób się przebudzić? Kiedy staje się ON rzeczywistością?

  „Mam przy sobie wszystko, czego ci trzeba. Ty sprzedasz mi swoje ciało, a ja w zamian sprzedam ci sen, i to taki, że polecisz prosto do nieba! Najpiękniejszy ze wszystkich snów świata." – przerażające, a zarazem zwodnicze słowa obiecujące sen wieczny, stają się elementem łączącym brutalne zbrodnie popełniane na kobietach. Morderca, nazwany Sprzedawcą Snów, wybiera swoje ofiary posługując się sobie tylko znanym kluczem, a brak jakichkolwiek powiązań pomiędzy ofiarami, poza listami z osobliwą obietnicą, utrudnia policji działanie. Dotąd znaleziono dwie kobiety pozbawione życia w podobny sposób, jednak prowadzący śledztwo podejrzewają, że ofiar może być więcej. Czy rzeczywiście mają rację?

  Przekonamy się o tym sięgając po powieść autorstwa Hanny Greń pt. „Uśpione królowe”. Opublikowany nakładem Wydawnictwa Replika pierwszy tom serii „W Trójkącie Beskidzkim” to prawdziwa kryminalna zagadka, którą przyjdzie rozwikłać zarówno bohaterom, jak i czytelnikom. Mimo seryjnego mordercy, którego należy wytropić i schwytać, książkę trudno jednak jednoznacznie określić mianem kryminału czy thrillera, mamy tu bowiem wiele cech powieści obyczajowej, a także romansu, bowiem funkcjonariusze policji, nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar, okazują się być wyjątkowo podatni na kobiece wdzięki … Po tę pozycję sięgnąć zatem mogą nie tylko miłośnicy tropienia sprawców zbrodni, ale również osoby ceniące wciągającą lekturę, która porusza także ważkie problemy społeczne, która nie tylko zapewnia wstrząsające przeżycia, ale i staje się okazją do uśmiechu.

  Kiedy Cieślar ratuje z opresji piękną kobietę, która wydaje mu się znajoma, nie spodziewa się nawet, że pojawi się dzięki temu okazja, by posunąć do przodu śledztwo w sprawie Sprzedawcy Snów. Z braku jakichkolwiek tropów utknęło ono w martwym punkcie, a policji nie udało się nawet ustalić tożsamości jednej z ofiar. Tymczasem osobliwa i dość szybko rozwijająca się relacja z niejaką Zeną Branicką nie tylko pozwoli odkryć nowe fakty, ale doprowadzi do pewnego przełomu w sprawie. Tym większego, że również przyjaciółka Zeny, Petra, dysponuje pewnymi informacjami…

  Co kieruje krokami Sprzedawcy Snów? Jaki dokładnie jest modus operandi mordercy? W jaki sposób Zena i jej przyjaciółka są powiązane ze sprawą? Czy funkcjonariuszom uda się złapać sprawcę? Odpowiedź przyniesie lektura powieści „Uśpione królowe”, która wciąga nas w skomplikowane śledztwo i przynosi gwałtowne emocje, szczególnie kiedy czytamy fragmenty osobliwego pamiętnika niejakiej Dione … Mimo tego nie mogę oprzeć się wrażeniu, że potencjał opowiadanej historii nie został w pełni wykorzystany, zaburzona została również równowaga pomiędzy wątkami romansowymi a kryminalnymi. Co prawda znajomość policjantów i nieco oryginalnych przyjaciółek owocuje zabawnymi dialogami, to jednak szybki rozwój sytuacji na tym polu wydaje się mało realny, zaś zamiast miłosnych zalotów czy sprzeczek zafascynowanej sobą pary, wolałabym tropić zbrodnię. Mimo tego trudno się książce oprzeć, trudno nie zastanawiać się w jaki sposób rozwinie się akcja i kto tak naprawdę kryje się za Sprzedawcą Snów. Trudno też po skończonej lekturze spokojnie zasnąć…

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Mam przy sobie wszystko, czego ci trzeba. Ty sprzedasz mi swoje ciało, a ja w zamian sprzedam ci sen, i to taki, że polecisz prosto do nieba! Najpiękniejszy ze wszystkich snów świata."

  Seryjny morderca, nazywany przez "zainteresowanych" Sprzedawcą Snów, ma jeden cel, którego trzyma się od samego początku. Raz do roku, o podobnym czasie, atakuje swoje ofiary i morduje w brutalny sposób. Kobiety, które wybiera by wypełnić swoją misję, nie są w żaden sposób do siebie podobne, na pierwszy rzut oka ciężko jest znaleźć jakikolwiek punkt wspólny. Skąd zatem wiemy, że mamy do czynienia z jednym seryjnym? Otóż... na miejscu zbrodni zawsze zostawia pewien list, który swoją treścią mrozi krew w żyłach. Rozwikłać zagadkę i schwytać psychopatę próbują nadkomisarz Konrad Procner oraz komisarz Marcin Cieślar. W międzyczasie panowie poznają dwie charakterne i wyjątkowe kobiety - Petrę i Zenę. Nie przypuszczają jednak, że są w pewien sposób powiązane ze Sprzedawcą Snów...

  "Uśpione królowe" to powieść, która zapoczątkowała cykl W Trójkącie Beskidzkim autorstwa Hanny Greń. Sama mam za sobą drugi tom, nie wiem, jak to się stało, ale wróciłam do pierwszego i wszystko już wiem :). I jakie są moje wrażenia z lektury? Po pierwsze - świetny humor! Po tych dwóch tomach pewnikiem jest, że styl pisania autorki jest totalnie w moim guście. W niedługim czasie pochłonęłam te prawie pięćset stron, najchętniej sięgnęłabym po kolejny tom i kolejny. Tzw. książkowym tasiemcem bym nie pogardziła, serio! Już czuję ten ból, gdy skończę czytać piąty tom :). W każdym razie, nie widzę takiej możliwości, że się nie polubicie z głównymi bohaterami serii ;). Nie ma tu chyba bohatera, którego nie darzę sympatią (nooo za wyjątkiem mordercy, chociaż to odpowiedź nie do końca zgodna z prawdą, bo lubię książkowych psycholi ;P). Petra i Konrad to moi ulubieńcy, lubię ich humor, charakter, sposób bycia... są świetni! Warto nadmienić, że serię W Trójkącie Beskidzkim można uznać za kryminały z rozbudowanym wątkiem obyczajowym. Według mnie, połączenie idealne, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest jego zwolennikiem. W tym tomie uszczupliłabym troszeczkę obyczajówkę na koszt kryminału, niemniej jednak w dalszym ciągu jestem zadowolona z lektury. Motyw ze Sprzedawcą Snów? Rewelacja! Wyczekiwałam kolejnych rozdziałów przedstawionych z perspektywy mordercy. To, co ON wyczyniał ze swoimi ofiarami... No psychol jakich mało ;). Po przeczytaniu dwóch tomów muszę stwierdzić, że W Trójkącie Beskidzkim może stać się jedną z moich ulubionych serii kryminalnych. Polecam fanom gatunku!

  " - Strasznie dużo rzeczy nie wolno kobietom w ciąży - sarknęła przyjaciółka, posłusznie wręczając jej pakunek. - Nie pij, nie pal, nie dźwigaj, nie denerwuj się i nie uprawiaj szaleńczego seksu. Bez sensu!

  - Dlaczego?

  - Bo postępowanie zgodnie z punktem piątym wyklucza dostosowanie się do czwartego."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Uśpione królowe” Hanny Greń to rozszerzone wydanie pierwszej części cyklu wiślańskiego. Pierwotnie tytuł tej książki brzmiał „ Cień Sprzedawcy Snów”. Nie miałam okazji czytać jej w tej pierwszej wersji, ale „Uśpione królowe” wywarły na mnie duże wrażenie, mimo, że jak wiecie, czytając moje recenzje, za cykl wiślański zabrałam się poczynając od tomu trzeciego poprzez czwarty. Przede mną wciąż lektura tomu drugiego – na co już niecierpliwie czekam.

  Sprzedałem jej sen. Cudowny, wieczny sen. Przedtem grzeszyła, teraz śpi szczęśliwa. Odkupienie poprzez cierpienie, sen przez śmierć.

  Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety − do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z niezwykłą brutalnością.

  Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar próbują rozwikłać zagadkę Sprzedawcy Snów i doprowadzić do jego ujęcia. Niestety nie jest to łatwe, gdyż morderca zdaje się nieuchwytny. Po każdym dokonanym zabójstwie na miejscu zbrodni pozostawia tajemniczy list, który stanowi jedyny trop wiodący do schwytania go. Śledztwo nabiera rozpędu, gdy policjanci poznają dwie niezwykłe kobiety, Zenę i Petrę. Jak się później okazuje, obie panie związane są w jakiś sposób ze sprawą Sprzedawcy Snów…

  „Uśpione królowe” Hanny Greń to niesamowicie dobrze napisany kryminał z elementami obyczajówki. Takie połączenie zapewni Wam niezapomniane przeżycia, które powiodą Was przez trudne i zagmatwane ścieżki śledztwa, zagadkowe morderstwa przysłonięte cieniem Sprzedawcy Snów, ale nie zabraknie również wędrówek po drogach zwykłej codzienności. Przyjaźń i miłość, którą w tej powieści znajdziecie, sprawi, że zło czające się gdzieś w zakamarkach ludzkiej psychiki, będzie łatwiejsze do przełknięcia.

  Niezwykle trudna przeszłość Zeny jak i Petry, nie pozwala im o sobie zapomnieć. Szczerze Wam powiem – obie bohaterki – wywołały we mnóstwo podziwu i współczucia. Te dwie postaci są mocno zarysowane w powieści od samego początku, stanowiąc niezaprzeczalny przykład na to, że kobiety potrafią być nad wyraz silnie psychicznie i są w stanie wiele znieść, by przeżyć lub chronić najbliższych.

  Jedyną osobą, która mnie w tej części odrobinę podrażniła – był syn Zeny. Dominik czasami bywał nad wyraz dojrzały, a czasami dla odmiany był zbyt infantylny, co w porównaniu z jego wcześniejszą dojrzałością emocjonalną, było dziwnym zestawieniem.

  Jest to jednak jedyny minus tej powieści.

  W kolejnych częściach wiślańskiego cyklu – Dominik – stał się postacią mocno pozytywną w moim odbiorze.

  „Uśpione królowe” wciągają czytelnika w wir niesamowitej akcji kryminalnej, tajemnicy, niewyjaśnionej przeszłości i koligacji rodzinnych tak skomplikowanych, że początkowo są one w ogóle nie zauważalne. Dodatkowym atutem powieści są z pewnością świetne dialogi i towarzyszący im czasami humor lub ironia. Kreacja dorosłych bohaterów również zasługuje na uznanie, tym bardziej, że po przeczytaniu tej części rozjaśniło się w mojej głowie kilka niewiadomych, które nurtowały mnie od jakiegoś czasu.

  Hanna Greń potrafi stworzyć świat, w którym mimo zła istnieje również dobro i uczciwość. I nawet kiedy sytuacja przybiera zgoła beznadziejny przebieg i zdaje się, że wszystko jest już przegrane, to wówczas następuje nagły zwrot w akcji i sprawiedliwości staje się za dość. Autorka daje szansę dobru, by mogło zwyciężyć, by mogło pokonać zło czające się w chorym umyśle mordercy, by winni zostali ukarani. Tym samym po wielu emocjach, obezwładniającym strachu, który przeszywa czytelnika podczas lektury, autorka daje swojemu odbiorcy promień światła, nadzieję, na to że w świecie jest miejsce na dobro. Życie bohaterów zatacza wiele kręgów, a na końcu tego ostatniego czeka ich spokój i ukojenie. Myślę, że taki zabieg Hanna Greń stosuje w swoich powieściach, także i w tej, celowo. Pragnie bowiem, zapewnić nas, że wszyscy będziemy rozliczeni ze swoich czynów. Autorka wręcz krzyczy pomiędzy linijkami, że świat to nie tylko ciemne chmury, krążące nad naszymi głowami, ale również dobro, miłość i przyjaźń, zaufanie i zrozumienie.

  A Ci którzy czynią niecnie wobec innych zostaną osądzeni sprawiedliwie, jeśli nie przez wymiar sprawiedliwości to przez los, który zataczając swoje kręgi, oddaje człowiekowi to, co sam niósł innym przez całe życie.

  „Uśpione królowe” to książka, którą z czystym sumieniem mogę Wam polecić do przeczytania. Zacznijcie jednak przygodę z wiślańskim cyklem od tej powieści, a nie tak, jak ja na odwyrtkę, ponieważ, dobrze jest znać „co u podstaw”.

  Ja z pewnością teraz sięgnę po drugi tom serii, bo tylko ten mi został do przeczytania. Kiedyś wrócę do całości i przeczytam wszystko jeszcze raz od samego początku.

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sprzedał jej sen. Cudowny, wieczny sen...

  Od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić z zastojem czytelniczym. Nie chciałam niczego czytać, gdy zaczynałam czytać, po paru stronach odkładałam wybraną pozycję z powrotem na półkę nie potrafiąc się w ogóle wciągnąć. Z pomocą przyszła mi wznowiona i ulepszona książka Hanny Greń pt.: ,,Uśpione królowe''. Pozwoliła mi oderwać się od szarej rzeczywistości, zapomnieć o rozterkach, smutkach. Wciągnęła w świat bohaterów, których podziwiam i bardzo sobie cenię. Cieszę się, że mogłam znowu zagościć w życiu postaci, którzy zaskarbili sobie moje serce już na samym początku.

  Raz do roku młoda kobieta trafia w ręce seryjnego zabójcy, któremu nadano przydomek Sprzedawca snów. Każda z jego ofiar różni się niemal wszystkim, od charakteru po wygląd. Ich wybór wydaje się przypadkowy. Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar starają się za wszelką cenę odnaleźć zabójcę, niestety nie jest to takie łatwe. Oprócz tajemniczych listów, które pozostawia przy swoich ofiarach z niczym nie da się go utożsamić. Jest nieuchwytny, a wszystkie możliwe ślady nie ułatwiają w rozwiązaniu zagadki. Któregoś dnia mężczyźni poznają niezwykłe kobiety- Zenę i Petrę. Jak się później okazuje obie są w jakimś stopniu związane ze sprawą Sprzedawcy snów...

  Niektórzy z was zapewne wiedzą, że ,,Uśpione królowe'' nazywały się kiedyś ,,Cień sprzedawcy snów''. Autorka postanowiła wznowić dla nas opowieść i nieco ją ulepszyć, co moim zdaniem wyszło jej genialnie! Niektóre wątki, które wcześniej nie zostały w pełni poprowadzone, teraz rzucają inne światło na wiele spraw. Możemy lepiej zrozumieć, co kieruje postępowaniem bohaterów i samego mordercy. Do tego powieść doczekała się solidnej korekty i redakcji, co się chwali. Podoba mi się to, że pod względem zewnętrznym- okładka- oraz wewnętrznym- sama opowieść zostały poprawione. W historię wiślaną tchnięto życie!

  Książka zyskała wiele zalet. Czytanie sprawia jeszcze większą frajdę, wydarzenia są spójne i nie sprawiają większej trudności. Co do bohaterów otrzymali nowe życie. Ich historia została ponownie opowiedziana. Zena, Petra, Konrad i Marcin. Wybuchowa ekipa przy której nie sposób się nudzić. Wciągają nas w swój świat, razem z nimi krok po kroku analizujemy wszystkie wydarzenia, szukamy prawdy i pobudek, jakimi kieruje się morderca. Wcielamy się w policjantów i rozwiązujemy zagadki. Autorka wodzi nas za nos, nie odkrywa przed nami wszystkich kart, tylko stopniowo naprowadza ku prawdziwe. Niczego nie można być pewnym. Dodatkowym plusem książki Hani są fragmenty opisywane przez samego mordercę. Możemy poznać jego myśl, co nim kieruje i dlaczego się tak zachowuje. Ja nieraz przez te wszystkie opisy miałam gęsią skórkę. A do tego otrzymamy wartką akcję, adrenalinę, przeróżne emocje, które wciągną od początku do końca.

  W powieści nie brakuje też humoru, który stał się charakterystyczny dla powieści Hani. Gdyby tego zabrakło, historia straciłaby swój blask, byłaby nijaka, a dzięki temu jest żywa, świetna. Czytając opowieść na przerwach powstrzymywałam się, by nie wybuchnąć głośnym śmiechem. Jeśli mieliście okazję czytać późniejsze książki autorki, nie mając wglądu do ,,Uśpione królowe'' to nie martwcie się! Teraz będziecie mogli poznać początki i to jak cała ekipa się poznała. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Raz do roku, w różnych zakątkach Polski, w bestialski i brutalny sposób giną młode kobiety. Sprawcą ich śmierci jest niejaki Sprzedawca Snów, niedościgniony seryjny morderca. Policja od wielu już lat stara się odkryć motywy, które nim kierują. Jednak żadnej ze śmierci nie da się z niczym połączyć, ofiary zdają się być wybierane zupełnie przypadkowo. Zamordowane kobiety są sobie obce i kompletnie nic ich nie łączy.

  Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar głowią się, żeby wpaść na trop zwyrodnialca i powstrzymać dalszą serię zabójstw. Co nie jest takie proste, ponieważ nieuchwytny oprawca nie pozostawia żadnych śladów, oprócz tajemniczych listów, które pozostawia na miejscu zbrodni.

  Mężczyźni znają się od małego. Wiedzą, że mogą na sobie polegać i darzą się wzajemnym zaufaniem. W końcu na ich drodze stają dwie kobiety, które przyniosą nieoczekiwany przełom w sprawie.

  Hanna Greń stworzyła romans przeplatany wątkiem kryminalnym. Liczyłam na przewagę tego drugiego, więc odczuwam lekki zawód i niedosyt. Dynamiczna akcja, niekiedy przyprawia o zawrót głowy. Jest sporo intrygujących zwrotów wydarzeń, które wciągają czytelnika. Autorka stawia nam wiele znaków zapytania i niedopowiedzeń, które utrzymują w napięciu. Jednak jest tego ciut przymało, większość tłumi wątek miłosny. Uczucie totalnie zaślepia głównych bohaterów, którzy totalnie nie myślą co robią, a efekty tego są widoczne w niedalekiej przyszłości. To trochę skiepściło moją ocenę całej historii. Muszę przyznać jedno, trochę się uśmiałam. Mimo tych mankamentów muszę przyznać Hannie, że całość jest dopracowana i naprawdę przemyślana. Nie ma widocznych niespójności ani nieścisłości. Książka, jak i płynnym styl autorki na pewno znajdą wielu zwolenników.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Uśpione morderstwo 4/5 Nasza cena:
19,92 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uśpione morderstwo

"Morderstwo nie jest czymś, co można traktować lekkomyślnie" - mówi panna Marple. Gwenda Reed całkowicie się z nią zgadza. Młoda mężatka trafia do domu, w którym w dzieciństwie była świadkiem uduszenia kobiety. Teraz nie wie, czy to nie wytwór jej wyobraźni. Nie wiedział tego również jej ojciec,...
Królowe matki 0/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowe matki

Witajcie w St Ambrose Primary School – świecie przyjaźni, bójek i waśni. Między matkami. Początek nowego roku szkolnego w St Ambrose. Podczas gdy dzieciarnia z wypiekami na twarzach mozoli się w klasach, po drugiej stronie szkolnej bramy ich matki przechodzą o wiele bardziej brutalną szkołę –...
Królowe matki 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowe matki

Witajcie w St Ambrose Primary School – świecie przyjaźni, bójek i waśni. Między matkami. Początek nowego roku szkolnego w St Ambrose. Podczas gdy dzieciarnia z wypiekami na twarzach mozoli się w klasach, po drugiej stronie szkolnej bramy ich matki przechodzą o wiele bardziej brutalną szkołę –...
Książę głupców Trylogia Wojna Czerwonej Królowej Tom 1 0/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Książę głupców Trylogia Wojna Czerwonej Królowej Tom 1

Bestsellerowy świat Rozbitego Imperium powraca w nowej trylogii Marka Lawrence. Trylogia Wojna Czerwonej Królowej jest osadzona w tych samych realiach, które znamy z poprzednich powieści tego autora: Książę Cierni, Król Cierni i Cesarz Cierni.Tym razem staje przed nami bohater inny niż Jorg...
Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej

Zbeletryzowany i nieco fantastyczny zapis trzech ostatnich dni życia polskiej królowej Cecylii Renaty, żony Władysława IV.Próba przypomnienia niezwykłej kobiety. Portret władczyni, matki, żony, artystki, cichej buntowniczki i ofiary dynastii. Kobiety niepięknej, ale wielbiącej piękno.Czytelnik...
Rywalka królowej 0/5 Nasza cena:
16,50 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rywalka królowej

Dzieje Letycji Knollys - kobiety, która ośmieliła się pokochać mężczyznę będącego wybrankiem serca samej Królowej Dziewicy.O wiele atrakcyjniejsza od królowej Elżbiety I Letycja rychło wzbudziła zainteresowanie przystojnego i ambitnego Roberta Dudleya, hrabiego Leicester.Powściągliwa królowa...
Dwórka królowej 4/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwórka królowej

 Kolejna wspaniała książka Haliny Kowalczuk, autorki Chaty pod jemiołą i Leśnego dworku. Tym razem zabiera nas w czasy królowej Elżbiety I Tudor.Amelia trafia na dwór królowej, by dbać o jej jadłospis. Początki są niezwykle trudne, ale dziewczyna może liczyć na wsparcie kilku osób, w tym samej...
Kronika życia królowej 0/5 Nasza cena:
9,90 zł 19,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kronika życia królowej

Kronika życia królowej - zbiór listów, zapisków i kronik spisanych przez zaufaną służącą władczyni - jest obroną Jezabel. Ta mądra i piękna książka to nie obrazoburcze spojrzenie na Biblię. Przedstawiając wydarzenia opisane w Biblii w zupełnie innym świetle, z zachowaniem jednak całkowitej logiki,...
Wiedźma Prawdziwa historia złej królowej 0/5 Nasza cena:
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedźma Prawdziwa historia złej królowej

Historia młodej Królewny Śnieżki i jej strasznej macochy – Złej Królowej jest powszechnie wszystkim znana. Pomijając kilka wątków, które były opowiedziane, historia pozostaje ta sama. Królowa była zazdrosna o urodę Śnieżki, co przekładało się na to, jak była ona traktowana przez swoją...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula