Until Nico

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 6
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Seria
Ilość stron
216
Nasza cena: 24,53 zł 37,00 zł Taniej o: 34%

"Until Nico" to wzruszająca i dająca ogromną nadzieję powieść o miłości, jaka narodziła się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, którzy wreszcie odnaleźli sens życia!

Życie uwielbia nas zaskakiwać. Szczególnie, jeśli chodzi o miłość! "Until Nico" to powieść, która poruszy każde serce i pokaże, jak wiele może zmienić się przez jedno przypadkowe spotkanie.

Sophie Grates nigdy nie spotkałaby Nica Maysona, gdyby nie zgubiony telefon. Dla wielu osób, umięśniony i pełen tatuaży chłopak stanowi zagadkę. Raczej wzbudza lęk niż sympatię, a jego opinia nie jest najlepsza. Sophie natomiast z pewnością jest skromna i poukładana, trochę lękliwa, ale na pewno lojalna i pracowita. Absolutnie nie pasuje do Nica. Marzy o poukładanym i spokojnym życiu, chce zapomnieć o traumatycznych zdarzeniach z przeszłości.

Kiedy Sophie poznaje Nica, zupełnie traci dla niego głowę! Dla niego również jest oczywiste, że ta kobieta jest od teraz najważniejsza w jego życiu. Nigdy nie był z nikim tak naprawdę: podrywał kolejne dziewczyny, ale zupełnie bez zobowiązań. Nagle stał się osobą łagodną, cierpliwą, kochającą. Znalazł czas na to, aby zastanowić się nad swoim życiem i całkowicie je przewartościować, specjalnie dla Sophie. Kobieta natomiast zauważyła, że przy nim może poczuć się wreszcie bezpieczna i być może zrzucić z siebie ciężar przeszłości. Miłość, która wydaje się być nieprawdopodobna, pokazała bohaterom, jak wiele może zmienić jedno, przypadkowe spotkanie.

"Until Nico" to powieść przede wszystkim poruszająca każdego Czytelnika. Pełna uczuć, oddania i nieprawdopodobnych chwil, które pozwalają bohaterom na podjęcie ryzyka. Sophie zaczyna być odważną kobietą, przeciwstawiać się swoim ograniczeniom i pokazać wszystkim, że jest nie tylko cichą i spokojną bibliotekarką. Nico natomiast zmienia się nie do poznania: oto z umięśnionego chłopaka wyrósł prawdziwy mężczyzna, odpowiedzialny i liczący się ze zdaniem ukochanej. Jak potoczą się losy tej dwójki i co jeszcze życie dla nich zaplanowało?

Aurora Rose Reynolds jest amerykańską autorką powieści obyczajowych i romantycznych. Wydała, takie książki jak: "Until Nico", "Until Lily", "Until Trevor", "Until November".

Czytaj całość

Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-28
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Gdyby nie zgubiony telefon, Sophie Grates nigdy nie poznałaby Nica Maysona. Chłopak mógł wzbudzać lęk umięśnioną, wysportowaną sylwetką i licznymi tatuażami. Natomiast skromna, nieco nieśmiała, pracowita i bardzo poukładana Sophie zupełnie do niego nie pasowała. Była cichą szkolną bibliotekarką o trudnej przeszłości, podkochującą się w filmowym gwiazdorze i marzącą tylko o spokojnym życiu. Gdy pojawił się Nico, mroczny łowca nagród, który zwrócił jej telefon i za chwilę skradł jej serce, jej uporządkowany świat stanął do góry nogami.

  Dla Nica od początku było jasne, że Sophie jest kobietą jego życia. On, który dotąd nie umawiał się z dziewczynami, tylko z nimi sypiał, stał się nagle łagodny, cierpliwy, kochający. Otoczył dziewczynę opieką i czułością, pragnąc tylko, by czuła się przy nim bezpiecznie. Ta słodka istota już po krótkim czasie zdała sobie sprawę, że poza tym wytatuowanym mięśniakiem nie istnieje dla niej żaden inny mężczyzna. I że dla niego może wyjść poza swoje ograniczenia, okazać odwagę, zmierzyć się z mroczną tragedią, która kiedyś zniszczyła jej pierwszą miłość...”

  Until Nico opowiada historię ostatniego z braci Mason. Bardzo czekałam na ten tom, bo Nico wydawał się mnie tym najbardziej niepokornym i tajemniczym bratem… Tak jak i Asher, Trevor i Cash nie wierzył w miłość od pierwszego wejrzenia, ale czy miał szansę z rodzinną legendą?

  „Nigdy wcześniej nie pozwoliłem, by jakaś kobieta na mnie wpływała, nigdy nie obchodziło mnie, co one mylą, mówią lub robią. Przez całe życie słuchałem o poznaniu tej jedynej i zawsze myślałem, że to stek bzdur. To znaczy do czasu, aż Asher poznał November, Trevor się ogarnął i zdobył Liz, a potem Cash zaczął być z Lilly. A później poczułem to na własnej skórze, gdy zobaczyłem Sophie.”

  Niewątpliwie jest to powieść lekka i przyjemna w odbiorze, która nie raz doprowadzi Was do uśmiechu na twarzy. Pojawia się w niej także sporo scen seksu, więc osoby, które lubią, gdy ich krew zostaje doprowadzana do wrzenia, na pewno będą usatysfakcjonowane. Bardzo spodobała mi się kreacja Nico (jak i każdego z braci), gdyż uwielbiam takich samczych i władczych bohaterów, którzy lubią postawić na swoim, a kobiety traktują jak własność, ale i najcenniejszy skarb. Postać Sophie także została bardzo dobrze nakreślona, dziewczyna cały czas borykała się z demonami z przeszłości i to właśnie Nico pomógł jej się z nimi rozliczyć i je odgonić. Razem tworzyli świetną parę i z uśmiechem na ustach czytałam ich historię.

  „Until Nico” to książka, przy której na pewno miło spędzicie czas. To historia, która opowiada o miłości, przyjaźni, o trudnej i bolesnej przeszłości oraz przede wszystkim o sile przebaczania. Poruszająca, emocjonująca, idealna na jesienne wieczory.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-24
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  JAK OGIEŃ I WODA

  To zdecydowanie książka dla tych, którzy lubią związki oparte na kontrastach, dla czytelników hołdującym pewnym siebie, zaborczym mężczyznom i na pozór stojącym w ich cieniu kobietom, które pomimo swojej skromności i bojaźliwości, mają moc obezwładniania. Nico jest nieugięty w swoim działaniu, a trzeba pamiętać, że nie warto stawiać oporu niegrzecznym chłopcom. Pod warstwą mięśni kryje się w nim jednak sporo dobroci, którą na pewno postara się wykorzystać w zderzeniu z Sophią. Główna bohaterka z kolei to osoba z przeszłością, która jej nie rozpieszczała. Sporo przeszła, stąd dręczące ją traumy minionych lat odbierają jej pewność siebie. Czy Nico okaże się tym, który skutecznie je pokona i który zapewni jej spokój w swoich ramionach?

  W 90% O MIŁOŚCI

  Historia tego tomu w wyraźnie przeważającym stopniu skupia się na wątku miłosnym. Jest sporo namiętności, czułych gestów, prób dotarcia do drugiego człowieka. Wszystko nakreślone w granicach rozsądku tak, żeby było przyjemnie, nie zaś niesmacznie. Opowieść o zaufaniu, o pokonywaniu kolejnych etapów własnego lęku, także o niebezpieczeństwie – wszak autorka sili się także na delikatny, ale słabo rozwinięty wątek kryminalny, dość szybko znajdujący rozwiązanie.

  PRZERWY POMIĘDZY TOMAMI

  Wszystkie tomy tej serii zostały oparte na podobnym schemacie. Nie mogłabym więc mówić o wybitniej oryginalności poszczególnych części, które są raczej przewidywalne. Nie do końca dobrym pomysłem jest zatem czytanie ich wszystkich na raz, po kolei, wręcz zalecałabym małe przerwy. Nie ma tutaj istotnych szczegółów, które mogłyby Wam umknąć, a zdążycie zapomnieć o niektórych elementach powieści, przez to losy następnych bohaterów będą wydawały się Wam atrakcyjniejsze, nie zaś tak oklepane. Autorka ma przyjemny styl i potrafi wzbudzać emocje, tylko jak wspominam – co za dużo jej na raz, może okazać się niezdrowe.

  DLA KOGO?

  Pod względem poziomu treści, „Until Nico” nie odbiega od pozostałych części. Mam nawet wrażenie, że wraz z każdym kolejnym tomem następuje delikatna poprawa. Książkę polecam jako krótką (nie jest to opasłe tomiszcze) przygodę na jeden, romantyczny wieczór. Dla kobiet, które lubują się w historiach opartych na schemacie bad boy – szara myszka i którym nie przeszkadza schematyczny przebieg lektury.

  https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/2018/11/until-nico-aurora-rose-reynolds-jak.html

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-22
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sophie Grates, pracuje w bibliotece szkoły średniej. Podczas pracy odbiera telefon, który wcześniej odnalazła. Okazuje się, że dzwoni jego właściciel: mężczyzna o niesamowicie uwodzicielskim głosie. Umawiają się na spotkanie, podczas którego wychodzi na jaw, że właścicielem zguby jest Nico Mason. Ku jego irytacji, okazuje się, że zaczyna czuć coś do niepozornej bibliotekarki. Okazuje się, że Sophie, jest tą jedyną. Mężczyzna, choć przerażający z ilością tatuaży, okazuje się być dla niej interesującą osobą. Czy niebezpieczny łowca nagród i nieśmiała bibliotekarka, mogą do siebie pasować?

  Historia Sophie i Nico, to już czwarta odsłona historii o braciach Masonach. Ostatnia część sprawiła, że trochę straciłam wiarę w to, że ta seria ma jeszcze sens. O ile początkowo mi się podobała, to później ta schematyczność stała się męcząca. Myślałam, że z "Until Nico" również tak będzie, ale mile się zaskoczyłam. Oczywiście schemat pozostał ten sam, ale Nico tak bardzo różnił się od braci, że było to dla mnie odświeżające. Owszem, tak jak oni był troskliwy, opiekuńczy oraz zaborczy. Jednak w przeciwieństwie do nich, Nico nie naciskał i cierpliwie czekał, aż Sophie się przed nim otworzy. Może wynikało to z tego, że kobieta przeszła przez rzeczy, które sprawiły, że stała się ostrożna i nieufna. Bała się ludzi, stroniła od nich, była typem samotnika. Może się wydawać, że jej postać jest słaba i mdła, ale nieprawda - w Sophie tkwi siła, którą pokazała, kiedy musiała liczyć tylko na siebie, bo osoba, która miała ją chronić - zawiodła.

  "Until Nico" jest moim zdaniem lepsza od swojej poprzedniczki, a może nawet jest to najlepsza część z tej serii. Relacja, która rozwijała się pomiędzy bohaterami, wypadła najbardziej naturalnie. Nie zabraknie tu zaskakujących zwrotów akcji, niebezpieczeństwa i emocji. Jest to książka idealna na wieczór, która wciągnie na parę godzin.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu 2018-10-27
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Until Nico”, to ostatni tom serii „Until” o braciach Mayson. Jak wiadomo z poprzednich części, nad braćmi Mayson wisi klątwa: jak zakochają się raz, to już nie ma odwrotu. Miłość ta staje się idealna i jedyna, do końca życia. Tak samo dzieje się również z ostatnim wolnym bratem, czyli Nico. Jak tylko spotyka Sophie wie, że jest tą jedyną, na całe życie.

  Seria „Until” została napisana w oparciu na pewnym schemacie. Książki praktycznie niczym się od siebie nie różnią. W każdej jeden z braci spotyka tę jedyną i następuje wielka miłość. Nie mówię, aby jakoś bardzo mi to przeszkadzało. Po prostu autorka trzyma się pewnych wypracowanych schematów i właśnie na ich podstawie powstała ta seria.

  Muszę przyznać, że między głównymi bohaterami wszystko działo się strasznie szybko. Nico, miał swoje plany i je realizował, a Sophie oczywiście się do nich dopasowywała. Nie ukrywam, że było to urocze, jak mężczyzna zajmował się swoją ukochaną, ale momentami niestety aż męczące.

  Tak jak w poprzednich częściach, w tej również pojawił się delikatny wątek kryminalny. Nie był ON mocno rozwinięty i praktycznie od razu domyśliłam się, o co dokładnie chodzi, ale ów wątek urozmaicił odrobinę te pozycje przez co nie było tak nudno.

  „Until Nico” to bardzo schematyczna i przewidywalna pozycja. Jeśli lubicie tego typu książki, to serdecznie ją Wam polecam. Jest idealna na jesienny wieczór z kubkiem herbaty w dłoni. W sam raz, aby spędzić miły czas i nie musieć męczyć się z książką. Słodki i uroczy erotyk.

  ~Zaczytana Anielka ~

  www.zaczytanaanielka.blogspot.com

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-10-24
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja pochodzi z https://whothatgirl.blogspot.com/2018/10/until-nico-aurora-rose-reynolds.html

  Sophie i Nico poznają się przez przypadek - wszystko za sprawą telefonu, który zgubiła dziewczyna. Nico dzwoni pod ostatni zapisany numer i proponuje jej, by się spotkali, żeby mogła odebrać telefon. A kiedy już dochodzi do tego spotkania to reakcja Nico jest.... Cóż, dla mnie jest śmieszna, dziwna i żałosna. Typowy samiec alfa. Sam na siebie jest wściekły, że Sophie mu się podoba od pierwszego spotkania.

  Sophie traci dla niego głowę. Wydaje się być rozsądna, ale kiedy w pobliżu pojawia się Nico, zmienia się. Podejmuje pochopnie decyzje, ulega nawet jego namowom. Nico chce ją bliżej poznać i nawet ukazuje przy tym swoją spokojniejszą naturę pełną uczuć.

  Czy takie dwa przeciwieństwa się pokochają i stworzą razem związek? Czy przeszłość dziewczyny pozwoli zaznać jej szczęście? A może ktoś spróbuje to zniszczyć?

  Wszyscy dobrze wiedzą, że seria Until jest dość specyficzna. Ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja osobiście ją lubię - jest dobra na leniwy wieczór, kiedy nie chce nam się nadwyrężać mózgu i myśleć. Choć nie ukrywam, że ta część mnie strasznie irytowała. Jak nigdy.

  Nico to kolejny samiec alfa, aczkolwiek mam wrażenie, że autorka przedstawiła go jako najgorszego pod tym względem. W poprzednich tomach, kiedy był wspominany, to nawet mi się podobał. Lubiłam go i nie mogłam się doczekać tej części. Ale kiedy poznałam go bliżej...Matko, jak ON mnie irytował!

  "W [motyla nóżka] mam, co myślisz i jakie kity próbujesz mi wciskać, bo i tak należysz do mnie. "

  Bardzo romantyczne, prawda? Ma być tak, jak mówi Nico i koniec kropka. Ma niebezpieczną pracę, jest napakowany, typowy bad boy. Ale potrafi zadbać o Sophie a uczucia wobec niej są naprawdę szczere.

  Sophie to z kolei taka trochę zagubiona szara myszka. W przeszłości miały miejsce przykre zdarzenia, które odcisnęły na niej piętno. Jest nieśmiała, spokojna, poukładana. Niby się boi, a podejmowane przez nią decyzje przeczą temu wszystkiemu.

  Oczywiście, tak jak w poprzednich tomach - akcja szybko się dzieje. Szybko się w sobie zakochują, co dla mnie jest mało naturalne. Ale tak jak już wspomniałam, seria ta jest dość specyficzna i nie ma co oczekiwać od niej cudu. Nie brakuje tutaj wulgaryzmów, dialogi są proste. Czyta się wbrew pozorom szybko.

  Jeśli chodzi o takie hm...ważne wydarzenie, niebezpieczeństwo...To mam wrażenie, że autorce zabrakło na to pomysłu. Takie ni stąd,ni zowąd...

  Bądź co bądź, jeśli szukacie czegoś niezobowiązującego i krótkiego, to polecam serię Until. Until Lilly pozostaje moją ulubioną częścią - póki co :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula