Until Nico

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 8
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Seria
Ilość stron
216
Promocja! Do końca pozostało:
Nasza cena: 23,31 zł 37,00 zł Taniej o: 37%

"Until Nico" to wzruszająca i dająca ogromną nadzieję powieść o miłości, jaka narodziła się pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi, którzy wreszcie odnaleźli sens życia!

Życie uwielbia nas zaskakiwać. Szczególnie, jeśli chodzi o miłość! "Until Nico" to powieść, która poruszy każde serce i pokaże, jak wiele może zmienić się przez jedno przypadkowe spotkanie.

Sophie Grates nigdy nie spotkałaby Nica Maysona, gdyby nie zgubiony telefon. Dla wielu osób, umięśniony i pełen tatuaży chłopak stanowi zagadkę. Raczej wzbudza lęk niż sympatię, a jego opinia nie jest najlepsza. Sophie natomiast z pewnością jest skromna i poukładana, trochę lękliwa, ale na pewno lojalna i pracowita. Absolutnie nie pasuje do Nica. Marzy o poukładanym i spokojnym życiu, chce zapomnieć o traumatycznych zdarzeniach z przeszłości.

Kiedy Sophie poznaje Nica, zupełnie traci dla niego głowę! Dla niego również jest oczywiste, że ta kobieta jest od teraz najważniejsza w jego życiu. Nigdy nie był z nikim tak naprawdę: podrywał kolejne dziewczyny, ale zupełnie bez zobowiązań. Nagle stał się osobą łagodną, cierpliwą, kochającą. Znalazł czas na to, aby zastanowić się nad swoim życiem i całkowicie je przewartościować, specjalnie dla Sophie. Kobieta natomiast zauważyła, że przy nim może poczuć się wreszcie bezpieczna i być może zrzucić z siebie ciężar przeszłości. Miłość, która wydaje się być nieprawdopodobna, pokazała bohaterom, jak wiele może zmienić jedno, przypadkowe spotkanie.

"Until Nico" to powieść przede wszystkim poruszająca każdego Czytelnika. Pełna uczuć, oddania i nieprawdopodobnych chwil, które pozwalają bohaterom na podjęcie ryzyka. Sophie zaczyna być odważną kobietą, przeciwstawiać się swoim ograniczeniom i pokazać wszystkim, że jest nie tylko cichą i spokojną bibliotekarką. Nico natomiast zmienia się nie do poznania: oto z umięśnionego chłopaka wyrósł prawdziwy mężczyzna, odpowiedzialny i liczący się ze zdaniem ukochanej. Jak potoczą się losy tej dwójki i co jeszcze życie dla nich zaplanowało?

Aurora Rose Reynolds jest amerykańską autorką powieści obyczajowych i romantycznych. Wydała, takie książki jak: "Until Nico", "Until Lily", "Until Trevor", "Until November".

Czytaj całość

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-01-29
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie mogłam się powstrzymać przed poznaniem losów kolejnego mężczyzny z rodu Maysonów. Po opisie można się było spodziewać, że i jego wreszcie dopadła klątwa miłości od pierwszego wejrzenia.

  Nico, główny i tytułowy bohater tej książki niczym nie różni się od swoich braci, jest stanowczy, zaradny, twardo stąpa po ziemi i ma jedną słabość. Jest nią Sophie. Odkąd poznał ją przy okazji zwracania jej zagubionego telefonu, nie może przestać o niej myśleć. Wie, że będzie to ostatnia kobieta na którą chce patrzeć i spędzić z nią resztę życia. Jednak ona ma w sobie tajemnice, która skutecznie utrudnia jej zdobyć zaufanie u ludzi, w szczególności u mężczyzn. Czy Nico będzie w stanie przebić się przez jej mur? Przekonajcie się sami! Książka opowiada historię miłości, która jest nagła, namiętna i nieprzewidywalna. To typowy dla Aurory Rose Reynolds romans, który doprawiony jest małym wątkiem kryminalnym, który ma nas lekko wstrząsnąć i wciągnąć jeszcze mocniej w tej wykreowany świat. Ostrzega nas, że czasem nasz przyjaciel może okazać się naszym największym wrogiem oraz ukazuje, co złego dzieje się z człowiekiem, kiedy zbyt długo ucieka przed swoimi lękami, problemami, kiedy myśli, że będzie w stanie poradzić sobie z własnymi demonami w samotności. Na przykładzie Sophie możemy zobaczyć, że czasem od naszych demonów z przeszłości będziemy mogli się uwolnić tylko wtedy, kiedy stawimy im czoła. Ponadto, w takim pozytywnym akcencie, autorka daje nam również nadzieję na to, że z każdej sytuacji możemy znaleźć wyjście lub rozwiązanie, a miłość i zaufanie jest najlepszym fundamentem pod nowe, szczęśliwe życie. Wzloty i upadki będą zawsze, ale ważne jest aby mieć u swego boku kogoś, kto poda pomocną dłoń i w razie potrzeby wstrząśnie całym światem, abyśmy tylko byli szczęśliwi. Nie jest to patetyczna opowieść o miłości. Jest to historia, opowiadająca o rodzącym się uczuciu pomiędzy ludźmi z dwóch różnych światów, ale czy to właśnie nie jest najlepsze w życiu? Kiedy dwie z pozoru inne osoby znajdują sposób na to aby żyć razem i akceptować swoje wady i zalety?

  Mogę spokojnie polecić Wam ten tytuł. Świetnie napisana, dobrze skonstruowane postacie, które w żadnym stopniu nie irytują, a wręcz przeciwnie. Można się do nich mocno przywiązać, do tego stopnia, że trudno jest odłożyć tę książkę na półkę. Ja spędziłam miło czas z braćmi Mayson, a Ty?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-01-19
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Aurora Rose Reynolds po raz kolejny w niepozornej książce zawarła niesamowitą historię naszpikowaną ogromną dawką emocji. Podziwiam autorów, którzy potrafią to robić. Zawsze myślałam, że żeby pozycja miała w sobie to coś, to musi mieć konkretną objętość. Aurora jest kolejną osobą, która otwarcie pokazuje, że to nie prawda i nawet cienka i skromna książeczka może zrobić ogromne wrażenie.

  "Until Nico" i losy ostatniego już z braci Mayson.

  Nico lubi się zabawić, ale na co dzień twardo stąpa po ziemi. Praca, którą wykonuje wymaga od niego sprawności fizycznej, więc wolny czas poświęca właśnie na ćwiczenia. Zdecydowanie wygląda na niegrzecznego chłopca, który stoi po drugiej stronie prawa, ale to tylko powierzchowne wrażenie. Owszem bywa niegrzeczny jak to młody mężczyzna, jest też niepokorny i uwielbia stawiać na swoim. W przeciwieństwie do braci nie ma czasu na "miłość do grobowej deski". Nie wierzy również w klątwę rodu Maysonów, czyli w pojawienie się "tej jedynej". No cóż... Nico musi przyznać, że to wszystko jednak istnieje i trzeba będzie przyznać rodzinie rację.

  Gdy znajduje telefon myśli tylko o tym, by go oddać i mieć święty spokój. No niestety nic bardziej mylnego. Właścicielka znalezionego sprzętu zawraca mu w głowie i sercu od pierwszego wejrzenia. A najdziwniejsze jest to, że już bardziej by się od niego nie mogła różnić. Skromna, urocza i niepozorna Sophie, która na dodatek obdarzona jest niewielkim wzrostem wygląda w jego oczach jak ósmy cud świata.

  „Nigdy wcześniej nie pozwoliłem, by jakaś kobieta na mnie wpływała, nigdy nie obchodziło mnie, co one myślą, mówią lub robią. Przez całe życie słuchałem o poznaniu tej jedynej i zawsze myślałem, że to stek bzdur. To znaczy do czasu, aż Asher poznał November, Trevor się ogarnął i zdobył Liz, a potem Cash zaczął być z Lilly. A później poczułem to na własnej skórze, gdy zobaczyłem Sophie.” *

  Sophie od pierwszego spotkania wie, że Nico nie jest jej obojętny. Jednak dziewczyna ma za sobą trudne doświadczenia, unika kontaktu z ludźmi, a co dopiero związków. Chce odepchnąć młodego mężczyznę, ale wie, że ani ON nie ustąpi, ani ona nie ma na to sił. Niestety nie ma też odwagi powiedzieć mu czego doświadczyła, a wie, że bez tego nie ruszy do przodu nawet o krok.

  Zaskoczona jest cierpliwością i zrozumieniem ze strony Nica i postanawia dać szansę jemu, ale przede wszystkim sobie.

  Czy Nico i Sophie zaznają szczęścia? Czy dziewczyna zdoła się otworzyć i wyjawić swoje tajemnice? Czy Nico ochroni dziewczynę przed jej lękami i nie tylko?

  Raptem 250 stron. Jednak to wystarczy, by pokazać piękną i wzruszającą historię poprzetykaną ludzkim dramatem. Spodobało mi się ukazanie relacji między dwójką głównych bohaterów, zarysowanie ich portretów psychologicznych oraz emocji, jakie budzą się w każdym z nich. Dodany wątek kryminalny fajnie zabarwia powieść, ale nie nakręcajcie się, bo od początku wiadomo kto jest w to wplątany. Książka jak najbardziej utrzymana w stylu i na poziomie poprzednich części. Szybka do czytania, przyjemna w odbiorze, a momentami z nutami pikanterii. Polecam zapoznać się z całą serią i przygodami braci Maysonów i ich wybranek.

  * - cytat z "Until Nico" Aurora Rose Reynolds

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-28
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Gdyby nie zgubiony telefon, Sophie Grates nigdy nie poznałaby Nica Maysona. Chłopak mógł wzbudzać lęk umięśnioną, wysportowaną sylwetką i licznymi tatuażami. Natomiast skromna, nieco nieśmiała, pracowita i bardzo poukładana Sophie zupełnie do niego nie pasowała. Była cichą szkolną bibliotekarką o trudnej przeszłości, podkochującą się w filmowym gwiazdorze i marzącą tylko o spokojnym życiu. Gdy pojawił się Nico, mroczny łowca nagród, który zwrócił jej telefon i za chwilę skradł jej serce, jej uporządkowany świat stanął do góry nogami.

  Dla Nica od początku było jasne, że Sophie jest kobietą jego życia. On, który dotąd nie umawiał się z dziewczynami, tylko z nimi sypiał, stał się nagle łagodny, cierpliwy, kochający. Otoczył dziewczynę opieką i czułością, pragnąc tylko, by czuła się przy nim bezpiecznie. Ta słodka istota już po krótkim czasie zdała sobie sprawę, że poza tym wytatuowanym mięśniakiem nie istnieje dla niej żaden inny mężczyzna. I że dla niego może wyjść poza swoje ograniczenia, okazać odwagę, zmierzyć się z mroczną tragedią, która kiedyś zniszczyła jej pierwszą miłość...”

  Until Nico opowiada historię ostatniego z braci Mason. Bardzo czekałam na ten tom, bo Nico wydawał się mnie tym najbardziej niepokornym i tajemniczym bratem… Tak jak i Asher, Trevor i Cash nie wierzył w miłość od pierwszego wejrzenia, ale czy miał szansę z rodzinną legendą?

  „Nigdy wcześniej nie pozwoliłem, by jakaś kobieta na mnie wpływała, nigdy nie obchodziło mnie, co one mylą, mówią lub robią. Przez całe życie słuchałem o poznaniu tej jedynej i zawsze myślałem, że to stek bzdur. To znaczy do czasu, aż Asher poznał November, Trevor się ogarnął i zdobył Liz, a potem Cash zaczął być z Lilly. A później poczułem to na własnej skórze, gdy zobaczyłem Sophie.”

  Niewątpliwie jest to powieść lekka i przyjemna w odbiorze, która nie raz doprowadzi Was do uśmiechu na twarzy. Pojawia się w niej także sporo scen seksu, więc osoby, które lubią, gdy ich krew zostaje doprowadzana do wrzenia, na pewno będą usatysfakcjonowane. Bardzo spodobała mi się kreacja Nico (jak i każdego z braci), gdyż uwielbiam takich samczych i władczych bohaterów, którzy lubią postawić na swoim, a kobiety traktują jak własność, ale i najcenniejszy skarb. Postać Sophie także została bardzo dobrze nakreślona, dziewczyna cały czas borykała się z demonami z przeszłości i to właśnie Nico pomógł jej się z nimi rozliczyć i je odgonić. Razem tworzyli świetną parę i z uśmiechem na ustach czytałam ich historię.

  „Until Nico” to książka, przy której na pewno miło spędzicie czas. To historia, która opowiada o miłości, przyjaźni, o trudnej i bolesnej przeszłości oraz przede wszystkim o sile przebaczania. Poruszająca, emocjonująca, idealna na jesienne wieczory.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-24
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  JAK OGIEŃ I WODA

  To zdecydowanie książka dla tych, którzy lubią związki oparte na kontrastach, dla czytelników hołdującym pewnym siebie, zaborczym mężczyznom i na pozór stojącym w ich cieniu kobietom, które pomimo swojej skromności i bojaźliwości, mają moc obezwładniania. Nico jest nieugięty w swoim działaniu, a trzeba pamiętać, że nie warto stawiać oporu niegrzecznym chłopcom. Pod warstwą mięśni kryje się w nim jednak sporo dobroci, którą na pewno postara się wykorzystać w zderzeniu z Sophią. Główna bohaterka z kolei to osoba z przeszłością, która jej nie rozpieszczała. Sporo przeszła, stąd dręczące ją traumy minionych lat odbierają jej pewność siebie. Czy Nico okaże się tym, który skutecznie je pokona i który zapewni jej spokój w swoich ramionach?

  W 90% O MIŁOŚCI

  Historia tego tomu w wyraźnie przeważającym stopniu skupia się na wątku miłosnym. Jest sporo namiętności, czułych gestów, prób dotarcia do drugiego człowieka. Wszystko nakreślone w granicach rozsądku tak, żeby było przyjemnie, nie zaś niesmacznie. Opowieść o zaufaniu, o pokonywaniu kolejnych etapów własnego lęku, także o niebezpieczeństwie – wszak autorka sili się także na delikatny, ale słabo rozwinięty wątek kryminalny, dość szybko znajdujący rozwiązanie.

  PRZERWY POMIĘDZY TOMAMI

  Wszystkie tomy tej serii zostały oparte na podobnym schemacie. Nie mogłabym więc mówić o wybitniej oryginalności poszczególnych części, które są raczej przewidywalne. Nie do końca dobrym pomysłem jest zatem czytanie ich wszystkich na raz, po kolei, wręcz zalecałabym małe przerwy. Nie ma tutaj istotnych szczegółów, które mogłyby Wam umknąć, a zdążycie zapomnieć o niektórych elementach powieści, przez to losy następnych bohaterów będą wydawały się Wam atrakcyjniejsze, nie zaś tak oklepane. Autorka ma przyjemny styl i potrafi wzbudzać emocje, tylko jak wspominam – co za dużo jej na raz, może okazać się niezdrowe.

  DLA KOGO?

  Pod względem poziomu treści, „Until Nico” nie odbiega od pozostałych części. Mam nawet wrażenie, że wraz z każdym kolejnym tomem następuje delikatna poprawa. Książkę polecam jako krótką (nie jest to opasłe tomiszcze) przygodę na jeden, romantyczny wieczór. Dla kobiet, które lubują się w historiach opartych na schemacie bad boy – szara myszka i którym nie przeszkadza schematyczny przebieg lektury.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-22
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sophie Grates, pracuje w bibliotece szkoły średniej. Podczas pracy odbiera telefon, który wcześniej odnalazła. Okazuje się, że dzwoni jego właściciel: mężczyzna o niesamowicie uwodzicielskim głosie. Umawiają się na spotkanie, podczas którego wychodzi na jaw, że właścicielem zguby jest Nico Mason. Ku jego irytacji, okazuje się, że zaczyna czuć coś do niepozornej bibliotekarki. Okazuje się, że Sophie, jest tą jedyną. Mężczyzna, choć przerażający z ilością tatuaży, okazuje się być dla niej interesującą osobą. Czy niebezpieczny łowca nagród i nieśmiała bibliotekarka, mogą do siebie pasować?

  Historia Sophie i Nico, to już czwarta odsłona historii o braciach Masonach. Ostatnia część sprawiła, że trochę straciłam wiarę w to, że ta seria ma jeszcze sens. O ile początkowo mi się podobała, to później ta schematyczność stała się męcząca. Myślałam, że z "Until Nico" również tak będzie, ale mile się zaskoczyłam. Oczywiście schemat pozostał ten sam, ale Nico tak bardzo różnił się od braci, że było to dla mnie odświeżające. Owszem, tak jak oni był troskliwy, opiekuńczy oraz zaborczy. Jednak w przeciwieństwie do nich, Nico nie naciskał i cierpliwie czekał, aż Sophie się przed nim otworzy. Może wynikało to z tego, że kobieta przeszła przez rzeczy, które sprawiły, że stała się ostrożna i nieufna. Bała się ludzi, stroniła od nich, była typem samotnika. Może się wydawać, że jej postać jest słaba i mdła, ale nieprawda - w Sophie tkwi siła, którą pokazała, kiedy musiała liczyć tylko na siebie, bo osoba, która miała ją chronić - zawiodła.

  "Until Nico" jest moim zdaniem lepsza od swojej poprzedniczki, a może nawet jest to najlepsza część z tej serii. Relacja, która rozwijała się pomiędzy bohaterami, wypadła najbardziej naturalnie. Nie zabraknie tu zaskakujących zwrotów akcji, niebezpieczeństwa i emocji. Jest to książka idealna na wieczór, która wciągnie na parę godzin.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula