Until Lilly

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Seria
Ilość stron
220
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Kolejna częśc bestsellerowego cyklu "Until"!

Jak dokonać wyboru między życiem nienarodzonego dziecka a prawdziwą miłością? Czy miłość taka zasługuje na drugą szansę?

Już od momentu pierwszego spotkania Lilly Donovan i Cash Mayson wiedzieli doskonale, że są dla siebie stworzeni. Ona bez reszty utonęła w jego błękitnych oczach. Cash poczuł, że dla tej dobrej i pięknej kobiety chciałby być tym jedynym. Dla niej chciałby poświęcić wszystko, jednak gdy odbiera telefon, który na zawsze zmieni ich życie, poczucie obowiązku zwycięża. Cash musi bowiem wybrać między miłością do Lilly, a życiem swego nienarodzonego jeszcze dziecka. Rozstają się i kilka długich lat minie zanim znów dane im będzie się spotkać. Lilly mierzy się przez ten czas z trudami życia samotnej matki. Wie, że musi być silna. Wie, że Cash ją porzucił. Gdy jednak spotyka go ponownie, utajona, zepchnięta gdzieś w odległy zakamarek serca miłość wybucha ze zdwojoną siłą. Oboje czują, że tej drugiej szansy nie mogą już zaprzepaścić. Tymczasem Jules, była żona Casha i matka jego syna, robi wszystko, by stanąć na drodze ich szczęściu.

To pasjonująca opowieść o sile prawdziwego uczucia. Uczucia, które zdolne jest pokonać wszelkie przeszkody, jakie los może postawić na naszej drodze. Historia o miłości i poczuciu krzywdy, o obowiązku i odpowiedzialności za swoje czyny, w końcu o winie i przebaczeniu. Losy tych trojga są wyjątkowo zawiłe. Prawdziwa miłość musi przeciwstawić się zawiści i chęci zemsty. Czy jednak wystarczy jej na to siły?

Powieść ta jest trzecią częścią cyklu "Do utraty tchu” autorstwa Aurory Rose Reynolds. Na serię składają się, jak do tej pory następujące książki: "Until November”, "Until Trevor”, "Until Lilly”.

Prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody!


Aurora Rose Reynolds - autorka bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Od zawsze uwielbiała pisać, a największą inspiracją twórczą stał się dla niej mąż: typowy samiec alfa, który służył w US Navy i pokochał ją bezgraniczną miłością. Reynolds mieszkała w różnych częściach kraju, teraz wraz z małżonkiem i złotą rybką osiedliła się w Nowym Jorku. Uwielbia krótkie wypady w zapomniane części świata, wyprawy do kina i spotkania z przyjaciółmi.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lilly i Cash zakochali się w sobie bez pamięci. Nie widzą świata poza sobą. Chcą razem stworzyć rodzinę i nic nie wydaje się im stawać na przeszkodzie. Jednak jeden telefon wszystko niszczy, Cash będzie musiał podjąć odpowiedzialność za swoje czyny. Po kilku latach ponownie się spotykają i być może los daje im jeszcze jedną i ostatnią szansę. Czy teraz będzie inaczej? Jakie przeszkody będą musieli pokonać? Czy ich uczucia przetrwały próbę czasu?

  Zauważyłam że każda kolejna książka tej autorki jest coraz lepsza. Jak Until November bardzo mi się nie podobała, tak pozostałe powieści coraz bardziej mnie poruszały. Dlatego jestem tak ich ciekawa i z wielką radością je czytam. Ta konkretna wywołała we mnie naprawdę wiele emocji!

  Lilly to naprawdę przesympatyczna dziewczyna. Czuła, opiekuńcza i delikatna. Sama musi zmierzyć się z tym co ją spotkało. Mimo zranienia nie poddaje się, ponieważ ma dla kogo walczyć. To dziewczyna, o którą warto walczyć. Bardzo ją polubiłam za siłę woli, wytrwałość i jednoczesną delikatność. Cash zaś nie ma łatwo i musiał podejmować wiele trudnych decyzji. To mężczyzna, który nie ucieka przed odpowiedzialności i ponosi konsekwencje za swoje czyny. Musi się zmierzyć z wieloma przeciwnościami, jednak dalej próbuje. To wytrwały mężczyzna, który walczy o rodzinę i najbliższych.

  To książka naprawdę emocjonalna i wciągająca. Nie jest długo, dlatego można ją pochłonąć za jednych zamachem, ponieważ trudno się od niej oderwać. Ta powieść sprawi, że nie raz będziecie się złościć, bać i smucić. To świetna opowieść, która Was zachwyci i nie pozwoli o sobie zapomnieć na długi czas.

  Podsumowując ta książka jest naprawdę świetna. Porusza wiele tematów jak prawdziwa miłość, zazdrość, dawanie drugiej szansy, rodzicielstwo czy zemsta. To powieść, która zachwyci i pochłonie. Jest to książka którą można przeczytać bez zapoznania się z poprzednimi tomami, chociaż poznacie zakończenia poprzednich części. Więc jeżeli Was choć trochę zainteresowałam to koniecznie musicie ją przeczytać!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Until. Lilly" to jak dotąd najlepsza książka, którą miałam okazję przeczytać z serii "Until" Aurory Rose Reynolds. Autorka sprawiła, że akcja tak wciąga, że nie mamy czasu na to aby nacieszyć się tą historią, ani czasu na nudę.

  Ta część zdecydowanie naprawiła moje zdanie o tej serii. Pamiętacie sytuacje z poprzedniego tomu, w której to Cash? poznaje Lilly? To właśnie od tego momentu rozpoczyna się akcja w "Until. Lilly". Autorka rozpoczyna tę książkę od przedstawienia tamtych chwil oczami dziewczyny, oraz bardziej rozbudowuje wątek. Daje szansę czytelnikowi na poznanie całkiem nowych nieznanych nam wcześniej faktów i ciekawostek. Od samego początku pokochałam Lilly, to silna kobieta, wie czego chce od życia, jednak jak każda kobieta ma swoje słabsze chwile. Cash miał być jej opoką i szansą na cudowne życie. Jednak najbardziej zaskakujące było właśnie to, jak autorka poprowadziła losy tych dwoje ludzi. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Po szeregu intryg stworzonych przez Jules ich drogi się rozchodzą. Ale jak to w życiu bywa, przeznaczenie robi swoje i ponownie splata ich drogi ze sobą. To naprawdę cudowna historia, pokazuje nam, że nie warto rezygnować z marzeń, że czasem to co widzimy wcale nie jest prawdą. Ważne jest to, aby żyć zgodnie z własnymi przekonaniami i swoim zdaniem. Autorka pokazuje również jak wiele nieprzyjemności jest w stanie wytrzymać prawdziwa miłość, kiedy nawet po latach rozłąki uczucie nie potrafi wygasnąć od tak. Zauroczyłam się tą książką. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Aurora Rose Reynolds skutecznie udowadnia jak wielką siłę ma przebaczenie i zaufanie, które zdecydowanie łatwiej stracić niż odzyskać. Jednak nie myślcie, że ta książka to tylko słodka opowiastka o cudownej rodzince. Historia wzbogacona jest również o lekki wątek kryminalny. Kiedy to była Casha postanowi odebrać mu to co w jego życiu jest najcenniejsze. To wszystko składa się na trzeci tom z serii "Until" i szczerze mówiąc, ja jestem usatysfakcjonowana. W tej części otrzymałam wszystko to co kocham w książkach - połączenie miłości, romansu, powieści obyczajowej i kryminału.

  Mogę polecić Wam tę książkę bez żadnych oporów. To cudowna historia, która pozwoli Wam zatopić się w inny świat i przeżyć niezapomniane chwile.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lilly była na pierwszym roku studiów, kiedy poznała Casha. Między parą od razu zaiskrzyło i pomimo początkowych obaw kobiety, postanawia zaufać mężczyźnie, który wie, że Lilly to kobieta jego życia. Jednak przewrotny los postanawia ich rozdzielić. Mężczyzna staje przed trudną decyzją, która zmienia ich życie. Drogi Casha i kobiety, którą pokochał, rozchodzą się. Spotykają się cztery lata później. Obydwoje mają swój bagaż doświadczeń oraz dzieci, które stawiają na pierwszym miejscu. Ich przypadkowe spotkanie powoduje szok u mężczyzny, ale również postanowienie, że musi odzyskać Lilly za wszelką cenę. Na jego drodze staje Jules - jego była i matka jego syna, która zrobi wszystko, aby nie pozwolić im na szczęście. Czy Cash i Lilly dostaną jeszcze jedną szansę od losu?

  "Until Lilly" to powieść, której fabuła bazuje na pierwszych częściach. Jest przewidywalna, ale nie brak w niej niebezpieczeństw i odrobiny napięcia. Postać Jules, kobiety nieobliczalnej i chorej z nienawiści, sporo namiesza pomiędzy bohaterami. Nie zabraknie w tej książce sercowych rozterek, szczególnie ze strony Lilly, w której drzemią żal i wyrzuty sumienia wobec Casha. Oprócz tego jest zmuszona też myśleć o dobru swojej córki. Cash to cierpliwy mężczyzna i dobry ojciec. W przeciwieństwie do swoich braci jest mniej zaborczy, ale również wytrwale dąży do założonego przez siebie celu.

  "Until Lilly" to lekka, zabawna i urocza historia o dwójce ludzi, którzy zyskują drugą szansę na szczęście. Nie brak tu również rodzinnych relacji, bo postacie z poprzednich części oczywiście się pojawiają. Nie jest to powieść, która wywołała we mnie emocje, ale miło spędziłam przy niej czas, bo oprócz romansu, nie brak tu komplikacji. Moim zdaniem to idealna książka na relaks oraz jako przerywnik po bardziej wymagających, czy mrocznych lekturach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kiedy Lilly Donovan poznała Casha Maysona, od razu straciła dla niego głowę — był taki przystojny i męski, że mogłaby zatonąć w jego niebieskich oczach. Cash z kolei od początku wiedział, że liczy się tylko ona: piękna, dobra, mądra. Dla niej chciał być wspaniałym mężczyzną i dobrym człowiekiem. Nie wyobrażali sobie życia osobno. Przyszedł jednak dzień, gdy jeden telefon zmienił wszystko. Cash został zmuszony do wyboru między miłością swojego życia a życiem nienarodzonego dziecka. Lilly musiała zmierzyć się z trudami życia samotnej matki i udowodnić, że jest silna. Wydawało się, że z tej miłości pozostanie im tylko garść słodko-gorzkich wspomnień.

  Kiedy spotykają się po kilku latach, oboje mają za sobą sporo trudnych chwil. W jednym momencie zdają sobie jednak sprawę, że los zesłał im jeszcze jedną, być może ostatnią szansę, aby stworzyć prawdziwą, kochającą rodzinę. Łączy ich przecież ogromna moc prawdziwego uczucia. Są gotowi postępować mądrze, z troską i miłością. Ale Jules, była żona Casha i matka jego syna, robi wszystko, aby nie dopuścić do ich szczęścia. Nie kocha ani Casha, ani swojego dziecka, ale wie, że zrujnowanie ich życia przyniesie jej sporo satysfakcji...”

  Wiecie co? Mam jakąś słabość do tej serii i do braci Mayson. Uwielbiam każdego z nich bez wyjątku za rycerskość, za arogancję i za pewność siebie. Tym razem spotykamy się z Cashem i Lilly i kurczę muszę przyznać, że ich historia chyba najbardziej trafiła do mojego serca. Ta część troszkę odbiega od pozostałych, jest bardziej dojrzała i na pewno lepiej przemyślana. Oczywiście to nadal jest lekki i przyjemny w odbiorze romans, którego zadaniem jest umilenie naszego czasu i mimo tego, że jest dość przewidywalny, to i tak łatwo zatracić się w nim bez reszty.

  Jeżeli chodzi o bohaterów, to uważam, że na tym polu autora spisała się dość dobrze, bo choć może są oni troszeczkę przerysowani i wyidealizowani, to myślę, że tacy właśnie powinni być. Jest w tym jakiś urok i gdyby byli tacy jak my, to książka w jakimś stopniu straciłaby swój urok. Jak możecie się domyślić, bardzo polubiłam, a może i nawet pokochałam Casha. To mężczyzna bardzo oddany i kochany, syn jest dla niego całym światem i nie wyobraża sobie życia dla bez niego. To dla niego zrezygnował z miłości do kobiety, którą pokochał całym sercem. Jednak, jak wiemy przewrotny los lubi płatać psikusy i znów połączył ich drogi… Lilly to kobieta, która została zraniona i porzucona bez żadnych logicznych wyjaśnień. Gdy jako tako stanęła na nogi i poukładała swoje życie, kolejny raz wtargnął do niego Cash. Mężczyzna wiedział, że to jego jedyna szansa, bo odzyskać miłość swojego życia, ale Lilly nic mu nie ułatwiała, bo niełatwo jej było wybaczyć i zapomnieć o przeszłości. Poza tym uważam, że Lilly to najlepsza żeńska bohaterka serii, poukładana, wiedząca czego chce od życia i kurcze po prostu kochana.

  „Prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody.”

  „Until Lilly” to książka, przy której na pewno miło spędzicie czas. To historia, która opowiada o miłości i przyjaźni oraz błędach przeszłości i przede wszystkim o sile przebaczania. To świetna i lekka lektura idealna na letni czas.

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Editio Red

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Nic
  dwa razy się nie zdarza, taka sama miłość też się nie powtórzy. Czasem kiedy wydaje się, że wszystko co złe przeminęło, ale zdarza się iż los miał dla nas inny plan. Pożegnanie z przeszłością nie jest na zawsze, wiele może się zmienić w przeciągu jednej chwili.

  FABUŁA:

  Lily poznaje przystojnego Casha, zakochana do utraty sił dziewczyna nie wyobraża sobie życia z nikim innym. Obydwoje od początku czuli się sobie przeznaczeni, jednak los zadecydował inaczej. Lilly zachodzi w ciąże, a Cash ulatnia się z życia dziecka i młodej dziewczyny bez wyjaśnień. Lilly zostaje samotną matką, która przez wiele lat musi radzić sobie z wieloma trudami macierzyństwa i życia. Los daje Cashowi i Lilly kolejną szansę kiedy spotykają się przypadkiem w parku po kilku latach. Mogą stworzyć szczęśliwą rodzinę. Zadanie nie będzie proste, bo na drodze stanie była żona Casha..

  MOIM ZDANIEM:

  Książka zaczęła się naprawdę fajnie, prologiem, który wiele wyjaśni w dalszej części książki. Lilly samotnie wychowuje córkę Ashlyn, po tym jak miłość jej życia uciekła od odpowiedzialności przed wychowaniem dziecka wzięła sprawy w swoje ręce. Wydawałoby się, że nic nie zaburzy ich spokoju aż do momentu w którym w parku spotkała Casha ze swoim synem. Ich uczucia od pierwszego spojrzenia odżyły na nowo, chociaż dziewczyna podeszła do tego sceptycznie. Silna i niezależna matka nie pozwoli zaburzyć życia swojego i córki. Sytuacja komplikuje się w momencie w którym przyznaje, że nie miał pojęcia o istnieniu Ashlyn, a odszedł od Lily, ponieważ w ciąże zaszła z nim inna kobieta - Jules. To z nią ma pięknego syna. Cash, który jest po rozwodzie pragnie szczęścia dla swojego syna, ale nie zamierza zrezygnować z Lily i córki o której nie miał pojęcia. Silne uczucia powrócą, miłość na nowo rozkwitnie.

  Obydwoje staną przed ciężkim zadaniem, aby stworzyć dom dla ich całej czwórki. Zacznie się bardzo szybko, od przeprowadzki, po poznanie wzajemne rodzin, zaprzyjaźnienie się dzieci i przejście do życia codziennego. Tutaj według mnie poszło wszystko za szybko, za łatwo i za mało "uczuciowo". Autorka poprzez szybkiego pognanie przez historię tych dwojga, chyba zapomniała o najważniejszym : o nadaniu im charakteru, emocji i uczuć. Nie zarzucam, że miłość dwojga bohaterów Casha i Lilly była za mało opisana, ale bardziej mam na myśli bohaterów pobocznych.

  Akcja zaczyna się rozkręcać w momencie gdy pojawia się na horyzoncie była żona Casha, namiesza i nie mało. Dla samej akcji byłej żony kontra nowej dziewczyny warto przeczytać tą książkę. Nie zabraknie elementów erotyki. W poprzedniej części było ich sporo, ale w tej jest na prawdę dużo. Dla zaciekawionych - na pewno się nie zawiedziecie!

  DLA KOGO:

  Dla fanów książek z odrobiną pikanterii, tajemnicy i miłości. Sprawdzi się idealnie na popołudniowy wieczór. Krótka i niewymagająca - po prostu :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Until Lilly
 • Autor: Aurora Rose Reynolds
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Until
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 220
 • Format: 140 x 208 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328330184
 • Język: polski
 • Tłumacz: Maj Olgierd
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328330184
 • EAN: 9788328330184
 • Wymiary: 14x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Until November 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Until November

Namiętność aż do utraty tchu. Niebezpieczna i pełna intryg codzienność. Rodzina, która rani Cię najbardziej. Po tajemniczym wypadku November przeprowadza się z Nowego Jorku, ucieka przed despotyczną matką i tajemnicą z przeszłości. U boku ojca pragnie znaleźć bezpieczeństwo i spokój. Nie spodziewa...
Bad Things. Tom I. Tristan i Danika. 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bad Things. Tom I. Tristan i Danika.

Jeśli czytałaś o losach burzliwego, podniebnego romansu Bianki i Jamesa z bestsellerowej trylogii "W przestworzach", poznałaś już Tristana i Danikę: niegrzecznego młodzieńca i poukładaną, miłą dziewczynę, która z całą pewnością powinna się trzymać z daleka od złych chłopców. Danika miała przecież...
Pan Wyposażony 5/5 Nasza cena:
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Wyposażony

Spencer Holiday jest przystojnym, zielonookim dżentelmenem o doskonałym ciele. Ma dwadzieścia osiem lat, jest zadeklarowanym singlem i właścicielem nieźle prosperującego biznesu. Wychował się w szczęśliwej rodzinie i wykształcił na znakomitych uczelniach. Jest inteligentny, odważny i zdecydowany, a...
Stage Dive. Tom 2. Play 5/5 Nasza cena:
30,71 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stage Dive. Tom 2. Play

Druga część serii Stage Dive Evelyn i David — główny gitarzysta topowej kapeli rockowej Stage Dive — znaleźli szczęście. Nie minęło jednak wiele czasu, gdy kolejny członek zespołu wdał się w romans. Tym razem Mal, perkusista Stage Dive, postanawia nieco poprawić swój wizerunek. Dochodzi do wniosku,...
Pan O. 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan O.

Dawno temu Nick Hammer był zupełnie innym facetem — wątłym, nieśmiałym, ale piekielnie zdolnym. Dzięki swojemu talentowi stworzył kreskówki o przygodach Pana Orgazma. Ten dzielny superbohater pomagał licznym kobietom w osiąganiu spełnienia, a po jakimś czasie pomógł również swojemu twórcy w...
Sweet Cheeks. Zapach namiętności 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sweet Cheeks. Zapach namiętności

A co jeśli wielka miłość jest bardziej niezwykła i zaskakująca niż hollywoodzki scenariusz? I do tego smakuje jak słodka babeczka? Saylor nie przypuszczała, że jej niedawny narzeczony tak szybko o niej zapomni, a na dodatek zaprosi ją na swój własny ślub. Przed totalną rozpaczą ocala ją własna...
Zakazany układ 5/5 Nasza cena:
25,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakazany układ

Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do...
Zanim zawisły psy 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zawisły psy

Włoska mafia to jawnie przestępcza organizacja, działająca poza prawem maszyna do zarabiania brudnych pieniędzy. Jej szefostwo, zwykle zlecając zbrodnie swoim żołnierzom, nie cofa się przed mordowaniem konkurencji, stróżów prawa, dziennikarzy i zwykłych ludzi, którzy mieli nieszczęście stanąć im na...
Biuro Wszelkiego Pocieszenia. Ministerstwo absurdu 2 5/5 Nasza cena:
25,13 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biuro Wszelkiego Pocieszenia. Ministerstwo absurdu 2

Orzeźwiająca wycieczka w krainę nonsensu, w oparach absurdu... "Tu Biuro Wszelkiego Pocieszenia. Archeologowie odnaleźli ostatnio w internecie blog starożytnego Greka. Wykopano go w ruinach świątyni Apollina. Podejrzewają, że autor był webmasterem prowadzącym strony internetowe budowniczych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula