Umiera się tylko raz

Autor:

Robert Dugoni

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,41 zł
Nasza cena: 27,79 zł 36,90 zł Taniej o: 25%

Najnowsza powieść mistrza kryminału Roberta Dugoni “Umiera się tylko raz” dostarczy Wam mocnych wrażeń.

Wyraziste postacie oraz świetnie poprowadzona intryga nie pozwolą Wam się od niej oderwać.

Ambitna detektyw Tracy Crosswhite będzie musiała rozwiązać trudną i zawiłą sprawę kryminalną. Być może to najtrudniejsza sprawa nad jaką pracowała. W wodach Puget Sound zostaje znalezione ciało młodej kobiety, zaplątane w pułapkę na kraby. Początkowo detektyw musi stawić czoła trudnościom ze zidentyfikowaniem zwłok. Ktoś dołożył wielu starań, żeby utrudnić policji rozpoznanie ofiary. Być może ona sama chciała pozostać anonimowa? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej kiedy śledczy odkrywają, że ofiarą mogła być uznana za zaginioną kilka miesięcy temu turystka.

W międzyczasie Crosswhite zmaga się z wyrzutami sumienia w związku z morderstwem jej młodszej siostry. Porażka policji przy tamtej sprawie ciągle wraca do kobiety. Bolesne wspomnienia dają o sobie znać za każdym razem. Brak znalezienia sprawcy tej strasznej zbrodni mocno odbiła się na psychice pani detektyw. Kobieta ze wszystkich sił nie chce dopuścić do powtórzenia się historii sprzed dwudziestu lat. Za wszelką cenę chce dopaść mordercę.

Niestety śledztwo gmatwa się na każdym kroku. Zamiast odpowiedzi, pani detektyw dostaje coraz to nowe zagadki do rozwiązania. Piętrzą się również pytania dotyczące przeszłości ofiary. Czy uda doprowadzić ambitnej pani detektyw sprawę do końca i znaleźć odkupienie? Czy znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły aby doprowadzić tę sprawę do końca a mordercę przed wymiar sprawiedliwości?


O książce słowami innych

Robert Dugoni to doskonały pisarz.

Boston Globe

Nie przegapcie tej powieści ? świetne kreacje bohaterów i porywająca intryga nie pozwolą się wam oderwać.

Night Owl Reviews

Robert Dugoni potrafi tchnąć życie nawet w policyjne procedury. I robi to tak doskonale jak nikt inny.

Suspense Magazine


O autorze

Robert Dugoni uznawany jest za doskonałego pisarza, który potrafi tchnąć życie nawet w procedury policyjne i uczynić je ciekawymi. Jego historie są niezwykle nieszablonowe oraz pełne zwrotów akcji. Jest autorem ponad 15 książek. Jego dzieło “Umiera się tylko raz” jest częścią 6 tomowej serii o przygodach detektyw Tracy Crosswhite. Do tej pory w Polsce ukazały się następujące części cyklu “Grób mojej siostry”, “Na Polanie wisielców”, “Jej ostatni oddech”.

Czytaj całość

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Magdalena S. w dniu 2019-08-08
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeżeli przepadacie za przemyślanymi i dobrze napisanymi kryminałami to seria o Tracy Crosswhite zdecydowanie jest czymś dla Was. To świetne intrygi i wciągająca fabuła, a także bardzo sympatyczna pani detektyw, która kocha to, co robi. Umiera się tylko raz to niesamowita zagadka do rozwiązania, w której pojawia się wiele godnych uwagi motywów, dlatego nie powinniście dłużej zwlekać i jak najszybciej powinniście sięgnąć po twórczość Dugoniego.

  Cała recenzja: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Zaczytanett K. w dniu 2019-04-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historię poznajemy z perspektywy Tracy oraz zamordowanej kobiety, co jest naprawdę ciekawym zabiegiem autora - pozwala to poznać różne punkty widzenia, skłania nas do myślenia i wyciągania własnych wniosków. Czytelnik angażuje się w zagadkę równie mocno jak policjanci - a ci nie mają łatwego zadania. Co i rusz natrafiają na fałszywe tropy, które oddalają ich od rozwiązania całego śledztwa.

  Wszyscy bohaterowie są dobrze i wiarygodnie rozpisani. Naprawdę przyjemnie czytało mi się krótkie fragmenty z życia prywatnego Tracy i jej coraz poważniejszej relacji z Danem - pozwala to czytelnikowi na lepsze poznanie jej postaci.

  Rozwiązanie zagadki nie jest takie proste, ze względu na mylne tropy podrzucane przez autora, jednak kilka wątków ostatecznie okazało się dość przewidywalnych - nie wpłynęło to jednak na moją końcową ocenę. Ze swojej strony naprawdę polecam Wam lekturę tej książki - zwłaszcza jeśli jesteście fanami tej serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Patrycja K. w dniu 2019-04-09
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jak mało kto wiedziała, że w życiu nie ma nic pewnego. Jutro nigdy nie jest z góry zagwarantowane"

  "Umiera się tylko raz" Roberta Dugoni to moje czwarte spotkanie z detektyw Tracy Crosswhite i kolejny raz jestem w pełni usatysfakcjonowana. Przyznam, że ta część podobała mi się najbardziej że wszystkich czterech!

  Z wód zatoki w pobliżu Seattle zostaje wyłoniona klatka na kraby z bardzo nietypowym ładunkiem. W środku znajdują się bowiem zwłoki kobiety, która zamordowana została strzałem w głowę.

  Śledztwo od samego początku jest bardzo skomplikowane, ponieważ wygląda na to, że zmarła za wszelką cenę chciała ukryć swoją tożsamość. Poddała się nawet operacji plastycznej, która miała zmienić jej wygląd.

  Detektyw Crosswhite podejrzewa, że znalezione zwłoki należą do zaginionej Andrei Strickland. Tracy musi znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących ją pytań.

  Dlaczego kobieta chciała tak bardzo zniknąć z powierzchni ziemi? Komu zależało na jej śmierci?

  "Czasami sprawy nie są tak trudne, jak się człowiekowi zdaje. Czasami odpowiedź bywa tak prosta, na jaką wygląda"

  "Umiera się tylko raz" to naprawdę rewelacyjna książka. Robert Dugoni cały czas wysoko utrzymuje poprzeczkę. Przy lekturze nie sposób się nudzić, a wręcz nie sposób ją odłożyć. Fantastycznie skonstruowana intryga zapewnia mnóstwo emocji. Bardzo lubię sposób w jaki autor wprowadza czytelnika w błąd i podrzuca wiele mylnych tropów. I muszę przyznać, że kolejny raz zakończenie było dla mnie bardzo zaskakujące!

  Gorąco polecam wszystkim tę serię. Naprawdę warto poznać detektyw Tracy Crosswhite!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Bookendorfina I. w dniu 2019-04-09
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kto patrzy na zewnątrz, śni; kto patrzy do środka, budzi się."

  Karl Jung

  Solidnie przemyślany pomysł na przygodę czytelniczą, ciekawie zaprezentowana historia z dreszczykiem, miło się w nią wchodziło, zgrabnie angażowało wyobraźnię i podejmowało detektywistyczne wyzwanie. Sprytne połączenie thrillera z kryminalnym wątkiem, pod koniec pikantnie zaprawione mocnymi sensacyjnymi nutami, a przy tym tworzące nieszablonową sieć różnorodnych pułapek i tajemnic, w które czytelnik daje się złapać, i które z chęcią odkrywa.

  Moje czwarte spotkanie z twórczością Roberta Dugoni ("Grób mojej siostry", "Jej ostatni oddech", "Na polanie wisielców") potwierdza wyjątkowo równy poziom warsztatu pisarskiego autora, każdy tom serii o ambitnej detektyw Tracy Crosswhite to dynamiczne wybijanie rytmu frapującej intrygi, przyciągającej uwagę nie tylko interesującymi perspektywami, ale też złożonością i zawikłaniem, jak dotąd otrzymujące ode mnie mocną czwórkę z plusem. Lubię, kiedy pisarz zmyślnie wystawia odbiorcę książki na niepewność, umiejętnie buduje napięcie, podsuwa mylne tropy, gmatwa odcienie prawdy. Środkowa część powieści sprawia wrażenie nieco mało efektownej, lecz w końcu śledztwo prowadzone przez kluczową postać nie należy do łatwych i układnych, lecz żmudnych i mrówczych, trzeba sprawdzić wiele poszlak, przeprowadzić kilka przesłuchań, a jednocześnie zmagać się z wewnętrznymi realiami służby policyjnej. Ale od czego jest zgrabne funkcjonowanie zespołu wydziału policji w Seattle, no może z wyjątkiem ich bezpośredniego szefostwa?

  Natkniemy się również na delikatnie wplecione w fabułę obyczajowe nici, służą one dopracowaniu portretu głównej bohaterki, skontrastowania jej życia zawodowego z prywatnym, nawiązania do poprzednich odsłon serii, zwłaszcza pierwszego tomu, gdzie dowiadujemy się o dramatycznej przeszłości Tracy, a także w jaki sposób oswajała dawne demony. W "Umiera się tylko raz" inteligentna, dumna i bezpośrednia Crosswhite stara się odkryć tożsamość mordercy młodej kobiety zabitej strzałem w głowę i zatopionej w klatce na kraby w wodach zatoki. Przypadkowe odnalezienie ciała uruchamia lawinę pytań i dylematów, lecz pospiech nie jest tu wskazany, zbyt pochopne wyciąganie wniosków, czy niefrasobliwe snucie przypuszczeń, mogłoby zamazać obraz śledztwa i ukazać w fałszywym świetle domniemanych uczestników zbrodni. Aby dotrzeć do niepodważalnych faktów trzeba po kolei odrzucać kolejne warstwy kłamstw i manipulacji. Thriller warto uwzględnić w planach czytelniczych, płynna i przejrzysta narracja, wyraziste postaci, mocna intryga i zaskakujące zakończenie, to ostatnie pozostawia odbiorcę także z ciekawymi refleksjami odnośnie prawnej i moralnej odpowiedzialności za planowane i dokonane czyny.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Małgosia B. w dniu 2019-04-07
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie za bardzo mogłam się przekonać do sięgnięcia po tę powieść. Codziennie jej lekturę odkładałam na „później”. W końcu ciekawość wzięła górę i …. bardzo żałuję, że tak długo się ociągałam. Ona porywa, wciąga i uzależnia, cały czas chce się więcej i więcej …

  Po raz pierwszy miałam okazję spotkać się z detektyw Tracy Crosswhite. Nasze pierwsze, i mam nadzieję, że nie ostatnie spotkanie, było urocze i bardzo emocjonujące. Bo też jej styl pracy, charakter, upór i dociekliwość są niewątpliwą zaletą tej historii.

  Młody chłopiec – w trakcie połowów - wyciąga z jeziora kosz z krabami, w którym są ludzkie zwłoki. Okazuje się, że to ciało kobiety, której tożsamości policja nie może ustalić. Nikt jej nie zna, nikt nic nie widział. Rozpoczyna się żmudne i długotrwałe śledztwo, wielokrotnie komplikowane i utrudniane przez los. W końcu okazuje się, że to ciało Andrei Strickland, a może Lynn Hoff, bo denatka miała dwie tożsamości. Ciekawiej być już nie mogło. Otóż Andrea zniknęła w tajemniczych okolicznościach, w trakcie wyprawy na szczyt Mount Rainier, nikt nie wiedział co się z nią działo, mąż udawał wielce zaskoczonego i zrozpaczonego. Ich małżeństwo nie należało do udanych, Graham nabrał kredytów na nowy biznes, który szybko ich pogrążył. Pojawiły się długi, wściekłość, agresywne zachowania męża, pretensje do żony, że ukryła przed nim informację o posiadanym majątku. To ON najpewniej najwięcej zyskałby na jej śmierci. Mógłby zawładnąć pieniędzmi zgromadzonymi w jej funduszu powierniczym. Ale czy to nie zbyt proste rozwiązanie zagadki jej zniknięcia? Czasami proste rozwiązania są najlepsze i nie warto szukać głębiej i komplikować sprawy, ale czy w tym przypadku też tak jest? Wkrótce pojawiają się kolejne ofiary, co jeszcze bardziej utwierdza policję w przekonaniu, że za wszystkim stoi mąż zaginionej. On jednak nie przyznaje się do winy, idzie w zaparte. Czy jest tak bezczelny i pewny siebie? Czy może były to zbrodnie doskonałe, bez żadnych śladów?

  Robert Dugoni stworzył intrygującą i wciągającą historię, z bardzo ciekawym i nie często spotykanym w powieściach wątkiem kryminalnym. Narracja w powieści prowadzona jest dwutorowo. Jesteśmy w czasach bieżących, w trakcie prowadzonego śledztwa oraz poznajemy historię Andrei, opowiedzianą przez nią samą. Przekazuje nam swoje skrajne emocje, kłopoty rodzinne, niepowodzenie wspólnego rodzinnego interesu. Widzimy, jak walczy z samotnością, żyje w swoim malutkim świecie, zamkniętym w stronnicach książki. Jest nierozumiana i niekochana przez męża.

  Autor otworzył przede mną okratowane wejście do podziemnego ciemnego schronu. Zostawił mnie samą z tą przejmującą i wstrząsającą historią. Prowadził mnie krok po kroku, czasami po omacku, często celowo zmieniał kierunek drogi, aby tylko utrudnić mi przejście. Miotał mną na prawo i lewo, już byłam u wyjścia, gdy się okazało, że to wyjście nie jest udrożnione. I cóż moja cała wędrówka na marne. Zawracałam, cofałam się, szukałam na oślep, czasami pewne znaki mnie prowadziły i pomagały w dojściu do celu. Było mroczno, zimno i ciemno, nietoperze krążyły nad moją głową i tylko potęgowały atmosferę grozy i strachu. Nie było łatwo, ale się udało, ujrzałam na końcu tunelu promyk światła. Tak właśnie wyglądała moja przygoda z tą lekturą.

  Książkę – pomimo atmosfery napięcia i ciągłego oczekiwania - czyta się bardzo lekko. Styl pisarski Roberta Dugoniego dodaje jej lekkości i polotu, zrozumiały i czytelny w odbiorze. Nie można jej odłożyć nawet na chwilę, bo oczywiście ciekawość bierze górę, i kłębiące się myśli, jaki będzie finał poszukiwań mordercy. A tu wielka niespodzianka, autor osaczył nas z wielu stron i tak omamił, że nikt by nie sądził, że to ta osoba była sprawcą tych haniebnych czynów. Jeden zero dla autora, finał totalnie zaskakuje. Nie można zapomnieć, że autor przemycił delikatny i bardzo smakowity wątek obyczajowy, nadający powieści realizmu i prawdziwości, świetnie wkomponowany w całe tło historii.

  Po przeczytaniu tej książki każdy zapewne odpowie sobie na pytanie: „czy naprawdę umiera się tylko raz”? Z pozoru oczywista i jednoznaczna odpowiedź, bo głębszym namyśle, nie do końca taka jest.

  Jednym zdaniem: świetna i zaskakująca, pełna różnorodnych i wielobarwnych emocji, refleksyjna i wywołująca czasami uśmiech na twarzy, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Wchłania i magnetyzuje, powoduje, że po jej skończeniu odczuwa się brak powietrza i adrenaliny, którą tak znakomicie wytwarzała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Robert Dugoni
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 448
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381254779
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The trapped girl
 • Tłumacz: Żołędziowski Lech Z.
 • ISBN: 9788381254779
 • EAN: 9788381254779
 • Wymiary: 13.0x20.0x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Magnes na lodówkę - Niech się radują... 0/5 Nasza cena:
2,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnes na lodówkę - Niech się radują...

Magnes na lodówkę w rozmiarze 5,5 x 8 cm.Tekst na magnesie zaczerpnięty jest z Pisma Świętego, Ewangelia Mateusza 70,5Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.
Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak? 0/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?

Jak się nie rozstać, a jeśli się rozstać, to jak? Rozglądamy się wokół ? bardzo dużo ludzi się rozwodzi, rozstaje. A przecież nikt tego nie chciał, rozpoczynając miłość, związek, wspólne życie. Przecież zawsze wierzymy, że u nas będzie inaczej. Dobrze. Wspaniale. Co takiego się zdarzyło, co się...
Jej ostatni oddech 5/5 Nasza cena:
29,33 zł 34,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej ostatni oddech

Druga książka z detektyw Tracy Crosswhite.Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem... Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale...
Na polanie wisielców 4/5 Nasza cena:
27,06 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na polanie wisielców

Detektyw Tracy Crosswhite ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw, które z braku dowodów policja odkłada na półkę. Kiedy więc dawna znajoma z akademii policyjnej prosi ją o pomoc przy śledztwie dotyczącym tajemniczego samobójstwa uczennicy elitarnego liceum, Tracy nie waha się ani chwili....
Grób mojej siostry 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grób mojej siostry

TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER PEŁEN PUŁAPEK I NAGŁYCH ZWROTÓW AKCJI. Tracy Crosswhite przez lata kwestionowała fakty dotyczące zniknięcia jej siostry. Nie wierzy, że Edmund House, przestępca seksualny oskarżony i skazany za zamordowanie Sary, jest faktycznym sprawcą tej zbrodni. Licząc, że uda jej...
eBook Na polanie wisielców mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Na polanie wisielców mobi epub

Detektyw Tracy Crosswhite ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw, które z braku dowodów policja odkłada na półkę. Kiedy więc dawna znajoma z akademii policyjnej prosi ją o pomoc przy śledztwie dotyczącym tajemniczego samobójstwa uczennicy elitarnego liceum, Tracy nie waha się ani chwili....
eBook Jej ostatni oddech mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,67 zł 29,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jej ostatni oddech mobi epub

Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem... Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale przeczuwa, że kluczem do powstrzymania szaleńca...
eBook Grób mojej siostry mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 28,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Grób mojej siostry mobi epub

TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER PEŁEN PUŁAPEK I NAGŁYCH ZWROTÓW AKCJI Tracy Crosswhite przez lata kwestionowała fakty dotyczące zniknięcia jej siostry. Nie wierzy, że Edmund House, przestępca seksualny oskarżony i skazany za zamordowanie Sary, jest faktycznym sprawcą tej zbrodni. Licząc, że uda jej...
Dziewięć opowiadań (wydanie jubileuszowe) 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewięć opowiadań (wydanie jubileuszowe)

Antologia krótkich form prozatorskich autora Buszującego w zbożu, jednego z najważniejszych pisarzy amerykańskich XX wieku.Wydana po raz pierwszy w 1953 roku książka zawiera dwa z jego najsłynniejszych opowiadań – Idealny dzień na ryby (1948) i Opowiadanie dla Esme (1950).W pierwszym Salinger...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula