Ulica Noel

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
304
Wydawnictwo
Nasza cena: 28,55 zł 39,99 zł Taniej o: 29%

Największe zdarzenia często mają miejsce wtedy, gdy nadzieja na lepsze jutro zaczyna gasnąć. Tak też dzieje się z bohaterami powieści "Ulica Noel", których ścieżki splatają się w nieoczekiwany sposób, gwarantując odmianę życia. Jednak czy to wszystko dzieje się przypadkowo? A może zostało zaplanowane?

Elle to młoda kobieta, która samotnie wychowuje synka, pracując jednocześnie na dwie zmiany w pobliskim barze, borykając się z trudnościami finansowymi.Nie jest to życie, o jakim marzyła. Kocha swojego synka, jednak jest to trudny okres w jej życiu.

Jednocześnie poznajemy Williama, który dopiero co przeniósł się do tego samego miasteczka. Bardzo szybko wzbudza ON zainteresowanie wszystkich wokół swoim nietypowym zachowaniem. O co dokładnie chodzi?

Oboje mają za sobą trudną przeszłość, a gdy się spotykają, próbują zrozumieć siebie nawzajem i otworzyć na nowe relacje. Rodzi się między nimi głębokie uczucie, które daje nadzieję na lepsze jutro. Jednak Elle zaczyna się zastanawiać, czy wszystko jest tu tak przypadkowe, jak mogłoby się wydawać. Kim jest William i dlaczego się odnaleźli?


O autorze

Autorem tej powieści jest Richard Paul Evans, dzięki którego prozie niejeden czytelnik przeżył głębokie emocje. Wszystko to za sprawą pięknie zbudowanych postaci, z którymi nie sposób się nie zżyć.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niektórzy zapominają o przeszłości. Inni ciągle nią żyją. Mądrzy wyciągają wnioski i nie oglądają się więcej za siebie".

  Elle pracuje w przydrożnym barze jako kelnerka. Samotnie wychowuje syna i ciężko pracuje, by zapewnić mu dobre życie. Jej samochód ciągle się psuje. Gdy kolejnym razem, Elle przyjeżdża do warsztatu samochodowego, poznaje Williama. Mężczyzna niedawno przyjechał do miasta.

  Za nimi trudne wydarzenia z przeszłości. Los ich nie oszczędzał.

  Czy przypadkowe spotkanie będzie początkiem przyjaźni, a może Elle i William są sobie przeznaczeni?

  "Ulica Noel" to kolejna świetna książka Richarda Paula Evans'a. Wydarzenia rozgrywają się w Ameryce. Zbliżają się święta. Jak wiadomo, nie dla każdego oznaczają one radość i spędzanie ich z bliskimi. Niektórzy są w tym czasie bardzo samotni. Miłość może wszystko odmienić, tylko nie należy jej się bać.

  Powieść porusza ważne tematy: stres pourazowy, śmierć bliskich, rasizm. To książka, która pokazuje, że zawsze warto wybaczać.

  Magiczny, świąteczny okres to też czas, który przynosi nadzieję.

  "Ulica Noel" to historia, która porusza serca. Bardzo dobrze wykreowani bohaterowie, świetna fabuła i niepowtarzalny styl autora sprawiają, że od powieści nie sposób się oderwać.

  Życie składa się z chwil trudnych i szczęśliwych. To jak przeżyjemy kolejny dzień w dużej mierze zależy od nas. Nasze nastawienie jest kluczem do naszego szczęśliwego i spełnionego życia.

  "Ulica Noel" to wartościowa powieść, pełna ciepła, która dostarcza wielu wzruszeń. Miałam wrażenie, że ta historia wydarzyła się naprawdę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ulica Noel" jest trzecim tomem serii z cyklu Noel. Jednakże wszystkie części można czytać niezależnie od siebie.

  Fabula akcji umiejscowiona została w 1975 roku. Richard Paul Evans doskonale zadbał o oddanie realiów tego okresu. Spodziewałam się, iż w zasadzie cała książka utrzymana będzie w świątecznym klimacie. Jednak jedynie krótki fragment poświęcono temu okresowi. Czy jestem zawiedziona? Nie, bo historia jest tak wciągająca i piękna, że nie potrzeba było innych elementów. 

  Autor stworzył wyjątkowych bohaterów. I to zarówno tych pierwszego, jak i drugiego planu. Z łatwością można ich polubić. Jedynie Lady Keczup nie wpisuje się w ten obraz... Ale to już sami sprawdźcie. Z pewnością będzie zabawnie, intrygująco, a nawet będziecie chcieli zrobić porządek z tą... może lepiej nie będę kończyć.

  Relacja między Elle i Williamem rozwija się bardzo powoli. Uczucie, jakie się między nimi rodzi jest subtelne, delikatne. Dawno czegoś takiego nie spotkałam w książkach.

  Autor poruszył problem rasizmu. Widzimy jak w tamtych latach w małych społecznościach ludzie reagowali na kogoś z innym kolorem skóry. Dla wielu z nich spotkanie osoby czarnoskórej było czymś niecodziennym. Mamy tu również motyw wiary, jednakże wątek ten został osadzony nienachalnie. 

  Historia ta udowadnia, że przeszłości nie zmienimy, ale możemy mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Błędy są wpisane w nasze życie, ważne jednak jest to, by potrafić się do nich przyznać i spróbować naprawić. Ważna jest także bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. A jak wiemy, dobro potrafi wracać. 

  Książka zbudowana jest głównie z dialogów, co przekłada się na szybkość czytania. Jest przejmująco, ale nie ckliwie.

  "Ulica Noel" to ciepła, głęboko poruszająca, trafiajaca prosto w serce powieść o strachu przed miłością, samotności, wybaczeniu, akceptacji, bezinteresownej pomocy, demonach przeszłości i nadziei. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Piękna do bólu, wzruszająca, poruszająca każdą cząstkę duszy, trafiająca prosto w serce. Tak można powiedzieć w skrócie o najnowszej książce Evansa.

  Ta książka była tak cudowna, aż brak mi słów.

  Elle i William spotykają się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Jednak czy to spotkanie było przypadkowe? Nieważne! W ogólnym rozrachunku to nie ma znaczenia. Ważne, że trafili na siebie nawzajem i mogli sobie wzajemnie pomóc. Wiliam przeżył tyle złych rzeczy, że to się nawet w głowie nie mieści. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakie piekło przeżył, a On musiał jakoś funkcjonować z dnia na dzień. Tylko co to za życie, jak mieścisz w sobie tyle smutku, żalu i poczucia winy? Jak można sobie z tym samemu poradzić? Już nawet nie chodzi o specjalistę, ale o rodzinę, przyjaciół, o bliskich. A William nie miał nikogo i to było tak cholernie przykre i przytłaczające. Wtedy na jego drodze pojawia się Elle. Sama ledwo sobie radzi, ale czasami najlepsze co możemy dać drugiej osobie to obecność i poczcie, że jesteśmy przy nim, a to już wszystko. Poczucie, że jesteśmy dla kogoś ważni i mamy na kogo liczyć. Ich poznanie się było przypadkowe, ale zmieniło ich życie na zawsze. Na lepsze. Zaznali smak szczęścia i miłości.

  Gwarantuję wam, że nie raz będziecie mieli ochotę płakać podczas czytania lektury, a to, że ta książka złamie wam serce, jest więcej niż pewne.

  „Ulica Noel” wywarła na mnie przeogromne wrażenie i będzie miała specjalne miejsce w sercu, bo prędko o niej nie zapomnę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasem zdaje się, że nic dobrego w życiu nas nie spotka, że los ma dla nas tylko te szare strony codzienności a słońce pomimo tego, że rankiem wstaje to jednak nie wszystkich ogrzewa...

  Właśnie takie życie ma Elle.

  Mieszkająca w malenkim miasteczku kobieta samotnie wychowuje synka który na dodatek jako jedyny z mieszkańców tej miejscowości jest czarnoskóry.

  Samotnej matce jest strasznie trudno związać koniec z końcem. Pracuje na dwie zmiany ale życie jej nie oszczędza wciąż generujac nowe wydatki. Jedynym światełkiem dla Elle jest jej synek i przyjaciele, którzy nie rzadko pomagają jej w zmaganiach z codziennością.

  Kiedy po raz kolejny kobiecie psuje się auto, jest na skraju załamania. Jej budżet tego nie przewiduje ale nie majac innego wyjścia odstawia samochód do warsztatu.

  Tam właśnie po raz pierwszy trafia na Williama, nowego mechanika.

  Jak się okazuje niebawem życie znów splecie drogi tych dwojga sprawiając, że ich świat zaczyna się zmieniać.

  "Ulica Noel" Evansa to powieść bardzo pouczajaca.

  Życie bowiem pełne jest zwrotów akcji i zmian które wciąż przynoszą "nowe".

  Warto kierować się zatem w życiu dobrem, bowiem ono wcześniej czy później ale powróci do nas wówczas, gdy najbardziej będziemy go potrzebować. Każdy postawiony na naszej drodze człowiek nie bierze się z nikąd a to w jaki sposób go potraktujemy będzie mialo wplyw na dalsze nasze istnienie.

  Elle i William również nie spotykają się przypadkiem.

  Ich dwa odmienne światy mają gdzieś wspólny mianownik a miłość, empatia i dobre serca pomagają im go odnaleźć.

  Książka "Ulica Noel" to ciepła, pełna uczuć i nadziei opowieść. Pobudza w czytelniku najtkliwsze struny wzruszając do łez i jednocześnie dając nadzieję na to, że "dobro dawane dwa razy powraca".

  Piekna, po prostu piękna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Paul Richard Evans to Autor, którego książki jako pierwsze zrecenzowałam na swoim profilu. Kiedy dostałam możliwość recenzji książki "Ulice Noel" Nie wahałam się ani chwili. Po pierwsze jest książka z dobrze znanego mi cyklu świątecznych książek autora. Książka o ludziach, którzy potrzebują zrozumienia, wsparcia i może odrobiny uczucia. Elle jest samotną mamą, której życie toczy się wokół synka, dla niego jest silna i pogodna. Pracuje w barze "Noel Street" dzięki przyjaznym ludziom, jakich spotkała na swojej drodze. Autor przeniósł nas do 1975 roku, czasach po wojnie w Wietnamie. Więc położenie czasowe nie ułatwia życia Dylanowi, który jako jedyny ma ciemny kolor skóry. Jeden dzień w szkole, jedno określenie "murzyn", czas dorastania to wszystko nie jest łatwe dla niej i dla chłopca. Wtedy na jej drodze staje mechanik William, który okazuje się również czarnoskóry. I wtedy życie nabierze innych barw. Co było dalej, musicie przekonać się sami. Nie chcę zdradzić za dużo. Bo książka jest dość przewidywalna i taka na jeden raz. 

  Książka jest na pewno inna niż dotychczasowe, jakie czytałam autora. Piękne jest to, że przeżywamy tutaj z bohaterami święto dziękczynienia i moment świat. Magię świateł. Każdy z bohaterów jest inny, każdy ma swoje wspomnienia z czasów wojny. Wiele wątków pobocznych. Evans ukazał w książce, jak ważny jest drugi człowiek. Pokazał, że taka historia mogła mieć miejsce, być realna, żywa. W książce, choć wiele rzeczy jest przewidywalnych, odnajdziemy radość lektury. Bardzo cieszę się, że mogłam po nią sięgnąć. Polecam wam tę i każda inną książkę autora. 

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Dziennik Noel 4/5 Nasza cena:
24,29 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik Noel

- Wiesz, co mówią o prawdzie, Jacobie? - Co takiego? - Że wyzwala. Miliony fanów, noce w luksusowych hotelach, podróże pierwszą klasą. Życie Jacoba Churchera, uwielbianego autora, przypomina piękną powieść. Lecz mężczyzna jest samotny i tęskni za prawdziwą miłością. I tylko w snach nawiedza go...
Pieśń serca 5/5 Nasza cena:
28,66 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń serca

To nie droga się zmienia, tylko podróżny - Richard Paul Evans Charles James pragnie tylko jednego: spotkać się z kobietą swojego życia i poprosić ją o wybaczenie. Przeżył wstrząs, gdy samolot, którym miał lecieć, rozbił się – wszyscy uznali mężczyznę za zmarłego. Zrozumiał wtedy, że w jego życiu...
Świąteczny nieznajomy 4/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczny nieznajomy

Czy złamane serce będzie jeszcze potrafiło zaufać? Życie Maggie Walther nagle rozpada się na kawałki. Kłamstwo męża, któremu ufała, zabija w niej wiarę w ludzi. Po druzgocącym rozwodzie kobieta zaszywa się w domu, najchętniej w ogóle by z niego nie wychodziła. Jest zła na przyjaciółkę, kiedy ta...
Doskonały dzień 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doskonały dzień

Jak w pogoni za marzeniami nie zatracić głosu serca? W życiu Roberta są dwie prawdziwe miłości: żona Allyson i córeczka Carson. W głębi duszy mężczyzna skrywa jednak największe marzenie – od zawsze chciał zostać pisarzem. Kiedy traci pracę, decyduje się postawić wszystko na jedną kartę. W końcu...
Stokrotki w śniegu 4/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stokrotki w śniegu

Czy można dostać drugą szansę i rozpocząć wszystko od nowa? James Kier zginął w wypadku. Tak przynajmniej wszystkim się wydawało. On sam dowiedział się o własnej śmierci z gazet. Pomyłkę szybko wyjaśniono, ale błąd popełniony przez dziennikarza ucieszył wszystkich znajomych Jamesa. Nic dziwnego....
Tajemnica pod jemiołą 4/5 Nasza cena:
23,93 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica pod jemiołą

Los nagradza tych, którzy mają odwagę sięgnąć po szczęściePo odejściu żony Alex zostaje sam, z pustym kontem i raną w sercu. Pragnie poznać bratnią duszę – kogoś, kto zrozumie, jak bardzo jest samotny i spragniony miłości. Przypadkowo trafia na blog, którego autorka codziennie wysyła wzruszające...
Stokrotki w śniegu 0/5 Nasza cena:
33,95 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stokrotki w śniegu

Ta książka zmieniła życie milionów osób na całym świecieZły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż tyle można o nim powiedzieć. James Kier jest człowiekiem, który nie dba o nikogo – ani o swoją żonę, ani o syna. Liczy się tylko ON sam.Kiedy gazety donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą...
Sierota z Warszawy 5/5 Nasza cena:
42,29 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sierota z Warszawy

Niezwykła opowieść o bohaterstwie, poświęceniu i nadziei Wiosna 1942 roku. Po tragicznej stracie rodziny czternastoletnia Emilia Śląska mieszka w Warszawie przygarnięta przez bezdzietną parę. Dramatyczna przeszłość zmusza dziewczynkę do ukrywania prawdziwej tożsamości. Od tej pory nazywa się...
Bardzo brzydki dziennik 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bardzo brzydki dziennik

Właśnie trzymasz w dłoniach Bardzo Brzydki Dziennik. A skoro ten egzemplarz należy już do Ciebie to...zrób z nim co chcesz! Zapisuj emocje, notuj rzeczy ważne (i te zupełnie nieistotne), rysuj, wyklejaj, skreślaj i zakreślaj. Spraw żeby ten dziennik, był taki jak Ty - absolutnie wyjątkowy. Ściskam,...
Czyja jest Bośnia 0/5 Nasza cena:
44,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czyja jest Bośnia

Boszniacy ? muzułmanie, Serbowie ? prawosławni, Chorwaci ? katolicy. Trzy narody i religie, jeden kraj. „W Bośni wszystko jest bardziej: góry i ludzie, i Bóg, i wojna” ? mawiają mieszkańcy kraju w kształcie serca. Dziś Bośnia i Hercegowina to jedyne w Europie państwo federacyjne mające trzech...
Anna Karenina 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anna Karenina

Anna Karenina wiedzie dostatnie, stabilne i nieco nudne życie u boku dużo starszego męża. Piękna młoda kobieta spełnia się jako matka, ale nie stroni też od przyjęć, jest uwielbiana na petersburskich salonach. Spokój znika wraz z pojawieniem się hrabiego Wrońskiego, który wprowadza w życie Anny...
Tajemnica domu Helclów 3/5 Nasza cena:
29,30 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu Helclów

Zbrodnia w stylu vintage. Profesorowa Szczupaczyńska ma tysiąc spraw na głowie. Musi pamiętać o pulardzie na obiad, nie zapomnieć kupić wina przeciwko cholerze, sprawdzić, czy nowa służąca dobrze wyczyściła srebra. I jednocześnie potwornie się nudzi. Kraków w 1893 roku nie obfituje w atrakcje....
Wybrane bestsellery
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 0/5 Nasza cena:
21,45 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula