Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
460
Nasza cena: 28,73 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Złamane dusze są jak magnesy 

Uleczone dusze jest trzecim tomem serii z gatunku dark romance pt. Kaci Hadesa. Jednocześnie w opinii wielu czytelników jest to najlepsza część z dotychczas wydanych na naszym polskim rynku.

Dorośli, którzy w jakikolwiek sposób krzywdzą dzieci zasługują na potępienie, ponieważ doznanego bólu, upokorzenia czy odarcia z godności nie można w żaden sposób zrekompensować ofiarom. Tillie Cole stara się jednak pokazać czytelnikowi, żę zrekompensować bolesną przeszłość może ten, kto wejdzie w życie poharatanej przez innego człowieka osoby i przyniesie jej ukojenie w głębokim, czystym uczuciu, które jest osadzone na powolnie budowanym zaufaniu.

Dokładnie w ten sposób zaczęli działać na siebie Flame oraz Maddie, dziewczyna, która została wyrwana ze szponów pedofilskiej sekty o nazwie "Nowy Syjon". Tych dwoje przyciągnęła do siebie magnetyczna siła. Chociaż pierwsze z nich odczuwało potworny strach przed dotykiem, a to drugie miało blokadę przed zbliżeniem się do mężczyzn, to oboje małymi krokami pracowali nad przełamaniem tego impasu.

Autorka w Uleczonych duszach postawiła na szczegółową kreację postaci, która umożliwia czytelnikowi prześledzenie wszystkich traum, z którymi mają problem bohaterowie. Dzięki pierwszoosobowej narracji oraz przedstawianych naprzemiennie losach tej dwójki możemy wraz z nimi na nowo otworzyć drzwi przeszłości, a także zajrzeć w otchłań potworności, których doświadczyli.

O autorcePowieści Tillie Cole były wielokrotnie wyróżniane przez Amazon i „USA Today”. Pisarka wychowywała się na rodzinnej farmie w północno-wschodniej Anglii z mamą Angielką, tatą Szkotem, starszą siostrą i całym mnóstwem adoptowanych zwierząt. Po ukończeniu studiów przez dziesięć lat podróżowała po świecie wraz z mężem — zawodowym rugbystą. Obecnie mieszka w Austin w stanie Teksas i oddaje się temu, co lubi najbardziej: pisaniu świetnych powieści. W wolnych chwilach szaleje na parkiecie, ogląda filmy, pije stanowczo zbyt dużo kawy i zajada się czekoladą.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwie osoby, które zostały skrzywdzone głęboko, do granic możliwości, czy będą w stanie zakosztować luksusu jakim jest spokój, choć na chwile, choć na moment i uleczyć naznaczone dusze oraz ciała ?

  „Bo złamane dusze są jak magnesy. Przyciągają się do siebie, by się połączyć w błogim szczęściu…”

  Wystarczyło jedno spojrzenie, nic więcej nie było potrzeba aby Flame wiedział, że Maddie zmieni jego życie. Jednak to nie będzie łatwa przeprawa, a już na pewno ckliwa historia miłości do której przyzwyczaiła nas większość autorek. To będzie historia Maddie i Flame, dwóch istot skrzywdzonych przez najbliższych, bojących się zaufać i bojących się bliskości innych. Ale niespodziewanie, w zupełnie magiczny sposób dwójka zagubionych dusz znajduje w sobie oparcie i ukojenie.

  Ta książka jest bardzo wielką emocjonalną przeprawą dla czytelnika. Nakreśla bardzo trudne tematy związane z wykorzystywaniem, znęcaniem się i odrzuceniem. Historia, która rozwija się powoli i dokładnie opowiadając bolesną przeprawę dwójki zranionych i poturbowanych przez życie osób. Wydaje mi się, że każda kolejna książka autorki ma na do przekazania coś innego. Coś wartościowego. Coś co daje do myślenia i uświadamia problemy ludzi. Problemy ludzi, którzy pomimo swojej inności są doskonali. Są idealni na swój sposób.

  Kaci są bezwzględni, ale jak coś należy do nich bronią to z całych sił i walczą o to do końca. W tym przypadku nie było inaczej. Dwójka bohaterów musiała zmierzyć się z przeszłością, która nie dawała im spokoju, nie pozwalała ruszyć do przodu i żyć.

  Szczególną uwagę przyciąga Flame, którego znamy z poprzednich części. Jego postać jest tutaj zdecydowanie wyróżniającą się, nie tylko w tej książce, ale uważam że 99% które przeczytałam. Jest postacią wykreowaną przez autorkę pod sensem psychologicznym i emocjonalnym, że zapiera dech w piersiach. Bardzo rzadko zdarza się spotkać tak skonstruowaną postać.

  Tillie Cole jest autorką, która pisze wzruszające historie, które są niezwykle wyjątkowe i z historią oryginalną, jedyną w swoim rodzaju, kreując przy tym postacie, które zmagają się z problemami, przeróżnymi. Każdy z bohaterów jest inny, jest wyjątkowy.

  Seria zdecydowanie, która jest godna polecenia dla czytelników, którzy chcią przeżyć coś noewego, coś niespotykanego, coś co chwyci za serce i długo nie puści. Historia Maddie i Flame właśnie taka jest. W niej nie znajdziesz kwiatków i randek przy świetle księżyca. Tutaj są demony, które nawiedzają ludzkie umysły, krew, która nie przestaje płynąć i miłość, która ma niezwykłą moc. Moc uzdrowienia.

  „Dwie złamane dusze, które uzdrowiła wzajemna, bezwarunkowa miłość.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Czymże są słowa? Czasami jedno spojrzenie oczu, jeden rumieniec mówią wszystko. Słowa mogą zranić. Milczenie może uleczyć.”

  Jeżeli myśleliście, że Cole nie może już Was niczym zaskoczyć, to się mylicie, bardzo. Trzeci tom Kaci Hadesa zmiażdży was w każdym aspekcie.

  Czytając tą książkę miałam bardzo mieszane uczucia. Jeszcze żadna tak mną nie wstrząsnęła. Byłam zdruzgotana, przerażona, zasmucona, zniesmaczona, ale w całej tej potworności była światłość w postaci szczęścia i miłości, które miało nie nadejść, które było niepisane.

  Do tej pory, mogę stwierdzić, że jest to najbardziej naładowana emocjami książka jaką do tej pory przeczytałam. Paleta emocji jest tak bogata i szeroka, że niemal każdy czytelnik będzie usatysfakcjonowany.

  Trzeci tom Kaci Hadesa opowiada historię Flame'a i Maddie, najmłodszej z sióstr z Zakonu.

  „-Jesteś moją ostoją. To, że cię znalazłam na tym świecie, było mi pisane. – spojrzała mi w oczy. – Czuję, że jesteś mi przeznaczony. Tylko ty potrafisz mnie zrozumieć, Flame. Nikt inny. Całe życie byłeś zagubiony, nie rozumiejąc potrzeb ludzi, jednak zawsze wiesz, jak mnie uszczęśliwić. Jak sprawić, żebym czuła się bezpieczna.”

  Flame, jeden z najbardziej nieobliczalnych z braci. Jeżeli zastanawiacie się jak bardzo, to wyobraźcie sobie, że bardzo, w każdym aspekcie. Najbardziej psychopatyczny, z dużymi zaburzeniami, najbardziej „kreatywny" zabójca w gangu, jego pomysły na zadanie śmierci nie mają końca. Ciekawym wątkiem jest jego inne odbieranie i poznawanie świata. Nie jestem diagnostą i specjalistą w tej dziedzinie, ale uważam, że autorka mogła go „obdarzyć" zachowaniami ze spektrum autyzmu.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uleczone dusze to trzecia część cyklu Kaci Hadesa. Powieść wyszła spod pióra pisarki Tillie Cole i została wydana przez wydawnictwo Editio Red w 2018 roku. Po zaskakujących pierwszej oraz drugiej części z wielką chęcią sięgnęłam po trzeci tom opowieści. Przyznaję, że na tę historię czekałam najbardziej. Czy trzeci tom cyklu o Katach dorównał poprzednim? O tym za chwilę.

  Główne postacie poznaliśmy już w poprzednich tomach, więc mamy okazję wcześniej je polubić. Maddie to trzecia z sióstr, która została uwolniona przez gang motocyklowy z okrutnej sekty, która znęcała się nad kobietami. Ciemnowłosa, cicha dziewczyna wycierpiała najwięcej, przez co bardzo trudno jest jej uporać się z demonami przeszłości. Okazuje się, że jej jedyną nadzieją na szczęście jest miłość jednego z członków gangu, najbardziej szalonego i tajemniczego o imieniu Flame. Mężczyzna przeszedł przez piekło, tak samo jak główna bohaterka. Czy uda im się poskromić demony przeszłości i stworzyć udany związek?

  Po raz kolejny autorka stworzyła opowieść o sile prawdziwego uczucia dwóch osób, które są zupełnie różne. Sprzeczność ich charakterów oraz światów w jakich zostali wychowani jest ogromna. Bohaterzy tej części są najbardziej skrzywdzeni i tajemniczy. Chyba to wpływa na chęć poznania ich historii bliżej. Przeszłość, z jaką się zmagają jest na tyle trudna, że nie są w stanie żyć normalnie, dopóki się z nią nie pogodzą. Zarówno Flame, jak i Maddie nie są w stanie poradzić sobie sami ze wspomnieniami. Lekarstwem na ich złamane dusze jest uczucie, które do siebie żywią.

  Nie można zapomnieć, że Maddie, jako trzecia z sióstr Przeklętych jest zupełnie różna od Liliah oraz Mae –wycofana. To właśnie jej najtrudniej było przystosować się do nowego życia na wolności. Flame natomiast zawsze uchodził wśród Katów za osobę najbardziej niebezpieczną, sadystyczną.

  Historię opisaną przez Tillie Cole momentami trudno się czyta. Okrutności, z którymi zmagali się bohaterzy, aż mrożą krew w żyłach. Wyróżnia to książki autorki spośród innych tego gatunku. Powieść Uleczone dusze jest najlepszą ze wszystkich części. Wzrusza i łamie serce. Pisarka może poszczycić się umiejętnością grania na emocjach czytelnika, bowiem podczas lektury dawno już nie uroniłam tylu łez. Minęło sporo czasu od kiedy czytałam tę książkę, a mimo to wciąż dokładnie ją pamiętam. Jest to jeden z tych tytułów, którego szybko się nie zapomina.

  Uleczone dusze to trzeci i zarazem najlepszy tom serii Katów, utkwił w mojej pamięci i na długo tam zostanie. Oryginalni bohaterowie, okrutna przeszłość i siła miłości, która jest w stanie wyleczyć nawet najbardziej zranione dusze. Wszystko to znajdziemy w powieści. Niektóre opisy są drastyczne, potrafią wzbudzić wiele emocji, zakończenie jednak przypomina, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Na rynku wydawniczym jest już kolejna część tej opowieści, a w przygotowaniu są kolejne, które z pewnością przeczytam. Wam polecam już dziś Uleczone dusze, a jeżeli nie czytaliście tej serii, to zacznijcie od To nie ja, kochanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame — morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami straszliwszymi niż nóż, krew i jad węża. Każdy, kto dotnie Flame’a, musi zginąć. Każdy, ale nie Maddie.

  Mała Maddie o ogromnych, zielonych oczach wychowała się w sekcie. Przeszła przez piekło potwornych rytuałów. Od dzieciństwa bita, niewolona i krępowana łańcuchami, została uwolniona przez członków najbardziej przestępczego klubu motocyklowego w Stanach. Wolność okazała się tak piękna i niesamowita! Jednak oprawcy z sekty nie mieli zamiaru zrezygnować ani z dziewczyny, ani z jej sióstr.

  Ponury, groźny i szalony Flame, wciąż krwawiący z ran, które sam sobie zadaje. Nawet bracia z klubu starają się schodzić mu z drogi. Widzieli, jak zabija. Śmierć, którą zadał samozwańczemu prorokowi, była straszna. Ale dzięki tej krwawej zemście coś się zmieniło. Mała Maddie dotknęła jego serca i nie spłonęła. Pokochała go. A ON od tej chwili zrozumiał, że zrobi wszystko, aby nikt nigdy więcej nie skrzywdził zielonookiej Ślicznotki.”

  „Uleczone dusze” to trzeci i według mnie najlepszy tom serii Kaci Hadesa. Książkę przeczytałam jakiś czas temu, ale nadal jestem pod jej wrażeniem, a myśli cały czas kotłują się w mojej głowie. Ta część dotyczy Flame i małej słodkiej Maddie, zapewne większość z Was tak jak i ja czekała na ten tom, gdyż Flame jest najbardziej popieprzonym członkiem klubu. Wiedziałam, że ten mężczyzna musiał przejść w życiu wiele, że jakieś okropne przeżycia doprowadziły do tego, że znajdował ukojenie w bólu, że bał się dotyku i często wpadał w szał. Autorka zaskoczyła mnie przeszłością Flame’a i czytając fragmenty, które jej dotyczyły, byłam po prostu wstrząśnięta i nie mogłam zrozumieć, jak rodzić może być tak okrutny dla własnego dziecka. Młody Falme’owi zostało wmówione, że jest zły, że jest opętany przez szatana, a metody, które były stosowane, by go uleczyć, były okrutne, obrzydliwe i przede wszystkim niemoralne. Flame był dzieckiem innym, inaczej rozumiał świat, ale w żadnym stopniu nie był zły, współczułam mu ogromnie tego, co przeszedł, ale na całe szczęście w jego życiu pojawiła się Maddie, młoda dziewczyna, która bała się męskiego dotyku, zniszczyła ją sekta, w której była wykorzystywana seksualnie, a do jej głowy wrzucano wiele kłamstw. Czy dwójka tak wyniszczonych psychicznie osób ma szansę na miłość, ukojenie i szczęście? O tym musicie przekonać się sami.

  „Być może jest tak, że jeśli ktoś wmawia ci coś wystarczająco często, to w końcu zaczynasz w to wierzyć. A potem w twoim życiu pojawia się ktoś, kto sprawia, że to wszystko kwestionujesz. Dzięki niemu zaczynasz wierzyć, że jesteś coś warta.”

  W tej części wiele się dzieje, pojawia się wiele zaskoczeń, wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji i poznajemy bolesną przeszłość Flame’a. Ta część okazała się dla mnie ogromnym zaskoczeniem i chyba dostarczyła mi najwięcej emocji. Podczas lektury nie raz wkurzałam się, czułam odrazę do pewnych sytuacji, ale i nie raz wzruszenie ściskało mnie za gardło, bo to naprawdę mocna i chwytająca za serce historia.

  „Czymże są słowa? Czasami jedno spojrzenie oczu, jeden rumieniec mówią wszystko. Słowa mogą zranić. Milczenie może uleczyć.”

  Na pewno nie jest to książka dla każdego, bo znajdziemy w niej wiele wulgaryzmów, brutalności, mroku i perwersyjnego seksu. Dla mnie ta historia jest naprawdę świetna i wciągająca, więc jeżeli lubicie książki nietypowe, popaprane i przepełnione mrokiem, to będzie ona dla Was idealna. Naprawdę świetnie spędziłam przy niej czas i niecierpliwie czekam na kolejną część. Jestem przekonana, że polubicie bohaterów i to nie tylko Maddie i Flame’a, ale i chłopaków, bo to jedna wielka nietypowa, mroczna i wyuzdana rodzina. Tam każdy za każdym wskoczyłby w ogień, każdy za każdego oddałby życie i nawet z zaświatów dokonywałby zemsty ;) Książka pełna jest niespodzianek, które zaskoczą niejednego z Was. To naprawdę niecodzienna historia, która wiele razy rozpali Wasze zmysły, a nerwy doprowadzi na skraj załamania. Niecierpliwie czekam na więcej, bo kolejny raz chcę się zatracić w tym mrocznym i tak innym od mojego świecie.

  Jeżeli lubicie książki mocne, brutalne, bulwersujące, szokujące, w których poruszane są tematy tabu, to koniecznie musicie przeczytać tę powieść. To zdecydowanie seria, którą pokochają wszystkie niegrzeczne dziewczyny, takie jak ja...

  Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Chciałam się rozpłynąć i nigdy się nie obudzić. Ale wtedy coś mi się przydarzyło. Ktoś mi się przydarzył... Ty."

  Każda kolejna część "Katów Hadesa" jest jeszcze mocniejsza i mroczniejsza od poprzedniej. Głównymi bohaterami tego tomu są najdelikatniejsza z uratowanych dziewczyn oraz najbardziej niebezpieczny, nieobliczalny facet, jakiego gang kiedykolwiek przygarnął. Szybko jednak okazuje się, że groza i brak zahamowań bijące od mężczyzny to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Co tak naprawdę dusi w sobie i jakie koszmary nawiedzają jego pokiereszowaną duszę? Tego nie sposób opisać, tym bardziej zrozumieć czy zwalczyć, a jednak tej niewinnej, delikatnej osóbce stopniowo udaje się przedostać do serca zrujnowanego psychicznie Flame'a. Tylko czy można się odciąć od tak bestialskiej, traumatycznej przeszłości i zacząć normalnie żyć? Czy miłość jest w stanie uleczyć nawet tak głębokie, zdawać by się mogło nieodwracalne rany?

  "Być może jest tak, że jeśli ktoś wmawia ci coś wystarczająco często, to w końcu zaczynasz w to wierzyć. A potem w twoim życiu pojawia się ktoś, kto sprawia, że to wszystko kwestionujesz. Dzięki niemu zaczynasz wierzyć, że jesteś coś warta."

  To bez wątpienia najbardziej mroczna, jak i przejmująca część, która dosłownie miażdży emocjonalnie. Okrucieństwo, a dokładniej bestialstwo, zastosowane wobec naszych bohaterów w młodości jest czymś niewyobrażalnym. Nie znam słów, by opisać ich siłę, bo przecież zwykły człowiek nie byłby w stanie przetrwać takiego piekła. Teraz nareszcie mogliby zaznać ukojenia, raju na ziemi, lecz demony przeszłości nadal ich prześladują, dawne, zakłamane, okrutne nauki są zakorzenione zbyt głęboko w sercu, by móc o nich zapomnieć. I choć zdawać się może, że miłość i szczęście jest na wyciągnięcie ręki, to droga ku spełnieniu okaże się o wiele cięższa. Ale czy to przypadek, że te dwie, pokiereszowane dusze znalazły wspólną drogę? Tylko one potrafią siebie w pełni zrozumieć, tylko przed sobą mogą się całkowicie otworzyć. Czy znajdą w sobie tyle siły, by móc się wzajemnie uleczyć?

  "Czymże są słowa? Czasami jedno spojrzenie oczu, jeden rumieniec mówią wszystko. Słowa mogą zranić. Milczenie może uleczyć."

  Ta książka to prawdziwa emocjonalna petarda, która obezwładnia, otumania, a wreszcie uzależnia. Gama doznawanych uczuć w czasie lektury jest przeogromna. Począwszy od przerażenia, bólu, jaki opisany niesłychanie sugestywnie przenosi się na czytelnika, poprzez namiastkę nadziei, gdy dostrzegamy wyjątkową więź rodzącą się między Flame i Maddie, aż po przeszywające skoki adrenaliny, zafundowane przez wiele nieobliczalnych, niebezpiecznych wydarzeń, których finału nie sposób przewidzieć.

  To nie jest zwykła książka, to doświadczenie, niesłychanie silne, śmiem nawet stwierdzić, że paraliżujące. Autorka potrafi w naprawdę fenomenalny, niezwykle trafny sposób opisywać emocje, dlatego przekaz jest niesamowicie intensywny. Fakt, że porusza kwestie bardzo trudne, bolesne, ciężkie do zaakceptowania, tylko podsyca mroczną już atmosferę i wprowadza czytającego w coś na kształt amoku, tkwi ON w całkowitym zawieszeniu, obezwładniony przez pewne siły, świadomy własnej niemocy, ogląda całą sytuację z boku i po cichu liczy na łut szczęścia. Tylko czy tak ciężko okaleczone dusze mogą jeszcze odnaleźć jakikolwiek ratunek? Czy można odciąć się od tak traumatycznej przeszłości?

  "Ale to niesamowite, ile człowiek potrafi znaleźć w sobie siły, kiedy ktoś, kogo kochamy, w chwili słabości potrzebuje naszego wsparcia. Na jaką odwagę człowiek potrafi się zdobyć, by nie pozwolić kochanej osobie upaść. I jak bardzo człowiek może być szczęśliwy, gdy wpuści do swojego serca drugą osobę."

  Oczywiście wątek miłosny to nie jedyna emocjonująca kwestia. W tle nadal toczy się wojna między gangiem a dalej funkcjonującą, rosnącą w siłę sektą. Czytelnik ani przez chwilę nie może narzekać na nudę, akcja jest wartka, nieobliczalna i niesłychanie niebezpieczna. Gwarantuję, że jeśli spodobały wam się poprzednie tomy, ta część dosłownie rozkocha was w sobie!

  "Uleczone dusze" jest znakomitym, dopracowanym połączeniem tkwiącego w człowieku mroku i potrzeby miłości. To emocjonalny, obezwładniający rollercoaster, który zafunduje wam zarówno poruszające chwile, jak i te pełne grozy, niszczące psychicznie i odbierające nadzieję. Ta książka, dzięki doskonale naszkicowanym, nietuzinkowym postaciom oraz ich bolesnym doświadczeniom, nakreślonym przez niesłychanie sugestywne pióro autorki, angażuje nadzwyczaj silnie, otumania psychodelicznym klimatem, ale i otula nadzieją, że prawdziwa miłość jest w stanie uleczyć największe traumy. Jesteście ciekawi, czy te dwie pokiereszowane dusze mają jeszcze szanse na szczęście i spokój? Przekonajcie się sami! Polecam całym sercem!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Kaci Hadesa
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 460
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328339620
 • Język: polski
 • Tłumacz: Rejs Grzegorz
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328339620
 • EAN: 9788328339620
 • Wymiary: 14.0x21.0x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2

Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu.Piękna...
Nasze życzenie 5/5 Nasza cena:
25,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze życzenie

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur. Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej...
Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2

Krew za krew... Życie za życie... Dusza za poranioną duszę. Drugi tom serii PORANIONE DUSZE . Przetrzymywany przez gruzińskich gangsterów i faszerowany nowym narkotykiem, zmuszającym do posłuszeństwa, 221 nie potrafi już myśleć, działać i żyć samodzielnie. Jest posłuszną marionetką swojego pana,...
Bad Things. Tom I. Tristan i Danika. 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bad Things. Tom I. Tristan i Danika.

Jeśli czytałaś o losach burzliwego, podniebnego romansu Bianki i Jamesa z bestsellerowej trylogii "W przestworzach", poznałaś już Tristana i Danikę: niegrzecznego młodzieńca i poukładaną, miłą dziewczynę, która z całą pewnością powinna się trzymać z daleka od złych chłopców. Danika miała przecież...
Piekielna miłość 5/5 Nasza cena:
24,66 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piekielna miłość

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów! Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy się zbuntować, powiedzieć dość i zrobić wszystko po swojemu? Może dlatego, że nie...
Stage Dive. Tom 2. Play 5/5 Nasza cena:
30,71 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stage Dive. Tom 2. Play

Druga część serii Stage Dive Evelyn i David — główny gitarzysta topowej kapeli rockowej Stage Dive — znaleźli szczęście. Nie minęło jednak wiele czasu, gdy kolejny członek zespołu wdał się w romans. Tym razem Mal, perkusista Stage Dive, postanawia nieco poprawić swój wizerunek. Dochodzi do wniosku,...
Stage Dive. Tom 3. Lead 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stage Dive. Tom 3. Lead

Evelyn i David, Annie i Mal — im już się udało poznać smak miłości. Na tym jednak nie kończą się romanse wstrząsające słynną kapelą rockową Stage Dive. Kolejna historia rozpoczyna się w chwili, gdy Jimmy, główny wokalista zespołu i przy okazji bardzo niegrzeczny chłopiec, wpada w prawdziwe...
Pan O. 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan O.

Dawno temu Nick Hammer był zupełnie innym facetem — wątłym, nieśmiałym, ale piekielnie zdolnym. Dzięki swojemu talentowi stworzył kreskówki o przygodach Pana Orgazma. Ten dzielny superbohater pomagał licznym kobietom w osiąganiu spełnienia, a po jakimś czasie pomógł również swojemu twórcy w...
Until Nico 4/5 Nasza cena:
27,86 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Until Nico

Gdyby nie zgubiony telefon, Sophie Grates nigdy nie poznałaby Nica Maysona. Chłopak mógł wzbudzać lęk umięśnioną, wysportowaną sylwetką i licznymi tatuażami. Natomiast skromna, nieco nieśmiała, pracowita i bardzo poukładana Sophie zupełnie do niego nie pasowała. Była cichą szkolną bibliotekarką o...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula