Ukryte w ciszy

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
298
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,72 zł
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Radosna dziewczyna i nastoletni, zbuntowany chłopak. Co ich łączy? "Ukryte w ciszy" to przejmująca historia o trudach dorastania i głęboko skrywanych emocjach, z którymi borykają się młodzi ludzie. Nie przejdziesz obok tej książki obojętnie!

Felicja jest sympatyczną nastolatką. Nie ma problemów w szkole i jest lubiana wśród rówieśników. Patrząc z boku, można odnieść wrażenie, że wiedzie idealne życie. Wkrótce poznaje Nikodema, niepokornego syna dyrektora szkoły. Ten nie potrafi podporządkować się narzuconym regułom. Pozornie dzieli ich wszystko. Coś jednak ich łączy. Obydwoje pod płaszczykiem pozorów kryją głębię bolesnych emocji i traum.

Karolina Klimkiewicz powraca, by w swoim nietuzinkowym stylu przedstawić świat ludzkich emocji, które są tuż obok. To świat młodych ludzi cierpiących na zaburzenie osobowości typu borderline. "Ukryte w ciszy" to pozycja, która nie tylko zaprowadzi cię w świat bolesnych przeżyć i tajemnic, ale i nadziei, która nigdy nie umiera.


Opinie o książce

Książka Karoliny Klimkiewicz, to niezwykle wartościowa powieść o młodzieży, która może być inspirująca dla odbiorcy w każdym wieku. Ukryte w ciszy wprost opowiada o zaburzeniach psychicznych, borderline, trudnościach życia codziennego, problemach w kontaktach społecznych i tym, w jaki sposób można sobie próbować z nimi radzić, to kopalnia wiedzy o życiu, także tym wewnętrznym nastolatków. Polecam.

Monika Kotlarek, autorka "Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią"

Uśmiech tylko maskuje smutek, a prawda nigdy nie może wyjść na jaw. To książka o "dlaczego" każdego z nas. Klimkiewicz ukryła tu ogrom emocji: smutek, strach, potrzebę bycia sobą i równocześnie walkę o siebie. Ciężar jaki spoczywa na barkach bohaterów jest przygniatający, wyniszczający i może okazać się zbyt duży. Czy wystarczy kamerton by zmienić wszystko? Ukryte w ciszy to książka nie tylko dla nastolatków. Zmusi Cię do przemyśleń, wyciśnie łzy, ale być może także ukoi...

Poligon Domowy, Katarzyna Bieńkowska

Ukryte w ciszy to poruszająca historia młodych ludzi, którzy mimo tak młodego wieku już zmagają się z przeciwnościami losu. To opowieść pełna bólu i smutku. Ukazuje jak kruche jest życie i jak niewiele trzeba by poddać się w tej codziennej walce o normalność. Każdy pragnie miłości i szczęścia, ale nie każdemu jest to dane.

Karolina Wójciak, autorka książki "Koszmar"


O autorce

Karolina Klimkiewicz jest socjologiem i psychologiem. Od 2016 roku robi doktorat w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Zajmuje się pracą z nastolatkami, zapewniając im wsparcie i motywację. Autorka powieści "Dopóki starczy mi wiary", "Marzenia mają twoje imię", "Kochaj mnie" i "Dopóki starczy mi sił". Jest również współautorką pracy pt. "Jakość życia w rodzinie z problemem niepłodności". Wspólnym mianownikiem napisanych przez nią książek jest bogaty świat emocji.

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka świetnie przedstawiła to, z czym musieli zmagać się bohaterowie. Bardzo dobrze oddała ich uczucia i uwierzcie mi, momentami naprawdę czuć ból bohaterów. Poruszyła bardzo ważne problemy, które są częste wśród młodzieży (ale i nie tylko).

  Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolona z lektury i cieszę się, że w końcu znalazłam na nią czas. Jest to naprawdę ważna i bardzo dobra książka. Myślę, że warto ją przeczytać bez względu na wiek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trochę się obawiałam, że to będzie kolejna młodzieżówka o niczym. Może dostanę niezrozumienie świata, może jakąś nastoletnią miłość, może konflikt z rodzicami? Ale tutaj jest tego o wiele więcej. Autorka porusza tylko trudne tematy, począwszy od relacji w której to dziecko staje się dorosłym i opiekunem, po walkę o swoje zdrowie psychiczne. I to jest wspaniałe, że udało połączyć tyle elementów w spójną całość, którą czyta się z poczuciem, że to realne życie, tuż obok nas.

  Znajomość Felicji i Nikodema jest naturalna, rozwija się w swoim rytmie i czuć, że jest to nastoletnie uczucie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Książka podobała mi się, angażowała mnie dość mocno, ale jest jedno "ale". Brakło mi tu rozwinięcia postaci Nikodema, większego nacisku na jego psychikę, jego problemu z chorobą. Mam wrażenie, że cała sytuacja została złagodzona, przedstawiona jako romantyczna przeszkoda, coś co jest drobną niedogodnością, a nie jak w rzeczywistości - walką, huśtawką nastrojów, ogromnie obciążającą psychicznie chorego i jego najbliższe otoczenie.

  Polecam tą książkę każdemu, kto chce przeczytać historię trudną, bolesną, a rownocześnie prawdziwą i taką obok nas. Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, ale na pewno nie ostatnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bez względu na to, jaką etykietę nam nałożą, jaką rolę przypiszą, wewnątrz nas będzie prawda ukryta w ciszy. Tylko druga osoba cierpiąca w ten sam sposób może to dostrzec. Nie naprawić, bo to za trudne, ale zrozumieć. A to już wiele".

  "Ukryte w ciszy" Karoliny Klimkiewicz to książka, przez którą się płynie. Kibicuje się bohaterom, przeżywa wraz z nimi ich życie. Lekkie pióro, ogrom emocji, świetna kreacja postaci, ważna problematyka i racjonalne podejście do tematu.

  Felicja wiedzie na pozór idealne życie. Lubiana dziewczyna, świetna uczennica. A co się dzieje u niej prywatnie? Tego nie wie ze znajomych nikt.

  Nikodem to buntownik. Robi na złość ojcu, postępuje tak, jak mu wygodnie. Niczym się nie przejmuje. Bezczelny, problematyczny, pretensjonalny? To łatki, które można mu przypisać, nie wiedząc, dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej.

  Spotkanie tych dwóch postaci sprawia, że ich światy zaczynają się przeplatać, choć nie zdają sobie oni sprawy z tego, ile tak naprawdę ich łączy. Ciężka sytuacja rodzinna, traumatyczne przeżycia, stwarzanie pozorów, zakładanie masek na każdą okazję, walka ze sobą i światem, potrzeba poukładania w końcu wszystkiego i wyjścia na prostą. Nikodem jako jedyny zauważa mrok kryjący się w Felicji. Ten mrok, który otacza i jego.

  W książce pojawiają się problemy, które stają się bliskie czytelnikowi. Nieważne z jakim bagażem doświadczeń kroczymy przez życie, bo z historii Felicji i Nikodema wyniesiemy mnóstwo motywacji do mierzenia się z wyzwaniami rzucanymi przez los. Główne postaci, mimo młodego wieku, są dojrzałe, mają szerokie spojrzenie na świat, zmagają się z sytuacjami ciężkimi, niekiedy ponad ich siły. Robią wszystko, aby przetrwać. Robią wszystko, aby pomóc najbliższym. Przeszłość dała im w kość, dorastanie było ciężkie, sytuacje rodzinne bolesne i traumatyczne. Ból, cierpienie, ale też i siła, odpowiedzialność i mnóstwo nadziei.

  Kolejną problematyką książki jest walka o własne zdrowie psychiczne, utrata bliskich osób, branie na siebie odpowiedzialności większej niż wiek by na to pozwalał, zaburzone relacje, zakładanie masek, ukrywanie wszystkiego wewnątrz i przybieranie takich ról, jakich aktualnie świat od postaci oczekuje. Jest to próba bycia najlepszą wersją siebie, choć niekoniecznie DLA siebie. Felicja i Nikodem skrywają wiele tajemnic. Na pozór szczęśliwi ludzie, którzy mają za sobą walkę ze światem. Właściwie w tej walce trwają nieustannie.

  "Ukryte w ciszy" to książka o demonach przeszłości, o bólu, sile, zmaganiu się z losem w sposób dojrzały i odpowiedzialny. Otwiera oczy na to, że wokół nas są ludzie, którzy prywatnie przechodzą przez piekło, potrzebują pomocy, wsparcia. A my najczęściej patrzymy tylko na to, co widzimy za zasłoną pozorów, które utrzymują, aby nie pozwolić sobie na zupełne załamanie. Szufladkujemy ich w najbardziej banalny sposób, nie chcąc doszukiwać się niczego więcej.

  Poruszające, dostarczające emocji, ważne. Pozwalające przeżyć własne trudne momenty na nowo, z innej perspektywy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bez względu na to, jaką etykietkę nam nałożą, jaką rolę przypiszą, wewnątrz nas będzie prawda ukrywa w ciszy”

  „Delektuję się chwilą. Chwilą, kiedy nie czuję się oceniana, gdzie nie ma ludzi, przed którymi muszę coś udawać lub którzy będą chciało mnie do czegoś namówić”

  „Ponieważ w ciemności nadzieja jest potrzebna jak nigdzie indziej. Będę twoją nadzieją, twoim światłem”

  „Każdy z nas ma wzloty i upadki i jak na diabelskim młynie kręci się w kółko góra- dół”

  Piękna i wartościowa historia, którą mogę polecić każdemu, bez względu na wiek. Będzie idealna dla nastolatków, ale i osoby dorosłe znajdą tutaj dużo pięknych i mądrych rzeczy.

  Mimo że, nie przepadam kiedy główni bohaterowie są aż tak mocno dotknięci przeszłością, to tutaj jest ona tak przedstawiona, że czytałam z wielkim zaangażowaniem i gdyby nie to, ta historia nie miałaby sensu.

  Felicja może się wydawać normalną nastolatką. Wesoła, lubiana, sympatyczna oraz dobra uczennica. Jednak smutek zazwyczaj ukrywa się pod uśmiechem.

  Nikodem również nie ma łatwego życia. Jest synem dyrektora szkoły, więc wydawałoby się, że nic nie może być złego. Oboje skrywają tajemnice, z którymi ciężko się podzielić. Na pozór różni, jednak więcej ich łączy niż rozdziela.

  Autorka pięknie opisuje emocje, dylematy i myśli, że zakochałam się w historii Felicji i Niko. Są oni prawdziwi i autentyczni. Mają swoją ciężką przeszłość, ale mimo jej uzupełniają się i wspierają się. Wciągająca książka o akceptacji siebie, wspieraniu, problemach psychicznych, walce o najbliższe osoby i wiele innych.

  Jak po samych cytatach można zauważyć będzie to dobra lektura, nie dość że historia ujmująca serce, to całe wydanie książki jest piękne. W niej się idzie zakochać od pierwszego wejrzenia.

  Bardzo, bardzo wam polecam. Czytajcie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy zobaczyłam "Ukryte w ciszy" Karoliny Klimkiewicz to nie mogłam się oprzeć. Lubię książki poruszające ważne tematy. A że nie jest to debiut to tym bardziej przekonało mnie to do przeczytania.

  Felicja, doskonała uczennica, dość lubiana w szkole. Fajne ciuchy, fajny chłopak. Na pierwszy rzut oka można jej wręcz zazdrościć. Nikt nie wie, z czym tak naprawdę zmaga się nasza bohaterka. Gdy poznaje Nikodema, destrukcyjnego syna dyrektora, coś zaczyna ich przyciągać do siebie. Jak czasami pozory mogą mylić…

  Czytałam ostatnio inną, podobną pozycję dotyczącą problemów nastolatków. Oczywiście nie tylko ich, ale tutaj autorka skupia się głównie na nich. I ta jest o wiele lepszą pozycją. Ale nie o tym. Uważam, że książki poruszające takie tematy są naprawdę potrzebne. I dużo zależy od naszych przeżyć jak je odbierzemy. To przerażające jak człowiek może się czuć odrzucony, mimo że ma wokół siebie mnóstwo osób. Ale czy tak łatwo jest kogoś dopuścić do prawdziwego siebie? Felicji to się udaje. Wręcz podziwiam ją, że mimo swoich naprawdę niemałych problemów postanawia pomóc Nikodemowi, wystawiając siebie na jego zmienne nastroje, złe emocje oraz nawet czasami złość. Bardzo podobało mi się to, że autorka nie poszła w schemat, że miłość uzdrawia wszystko. Bo to tak nie działa. Nikodem dał sobie czas i wrócił wtedy, gdy wiedział, że nie skrzywdzi już Felicji. Książka mocno porusza. Sprawia, że sami zastanawiamy się nad swoim życiem. Skłania do refleksji. A ja uwielbiam jak ona tak pisze. Książkę oczywiście polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Z ciszy 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z ciszy

Nowy tom bestsellerowej serii New Adult "Z miłości". Tysiące sprzedanych egzemplarzy w Polsce! Poznaj autorkę, której historie chwytają za serce! Uwaga: tomy serii można czytać w dowolnej kolejności! Nie wiem, czy powinnam im współczuć, czy zazdrościć. Mają nie więcej niż dwadzieścia lat, są...
Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Raven z przerażeniem odkrywa, że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej, niż jest gotowa przyznać, a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś, komu można ufać. Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw, Raven musi połączyć wszystkie wskazówki, bo w grę wchodzi nie...
Jeśli tylko 5/5 Nasza cena:
23,78 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeśli tylko

Dziewczyna z plaży.Leo jest normalnym facetem – ma dobre stanowisko i perspektywy zawodowe, zewsząd otaczają go przyjaciele, a piękne kobiety ustawiają się do niego w kolejkach. Mimo wszystko Leo najlepiej czuje się w towarzystwie tajemniczej dziewczyny z plaży, która wydaje się go kochać. Nie...
Marzenia mają twoje imię 4/5 Nasza cena:
25,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia mają twoje imię

On — nigdy nie spodziewał się, że w ciągu jednego dnia całe jego życie może runąć, niczym domek z kart. Wszystko, w co wierzył i posiadał, straciło na wartości — rozmyło się wraz ze wschodem słońca.Ona — pogodziła się z tym, co podarował jej los. Mimo że tkwiła w świecie marzeń, tak do końca nie...
Dopóki starczy mi sił 5/5 Nasza cena:
22,54 zł 31,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dopóki starczy mi sił

Historia dziewczyny o wielu imionach, pozbawionej teraźniejszości i przyszłości. A także o potędze miłości zdolnej je odzyskać Wyobraź sobie życie, w którym ciągle musisz grać kogoś innego. Tkwisz w zaklętym kręgu przemian: co trzy miesiące nowe imię i nazwisko, nowy kolor oczu i włosów, nowe plany...
Kochaj mnie. Bieszczadzka Rapsodia 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie. Bieszczadzka Rapsodia

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyborów, które będą rzutować na jej dalsze życie.Czym jest miłość i jak ją odnaleźć? Na to...
Audiobook Kochaj mnie mp3 0/5 Nasza cena:
29,05 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kochaj mnie mp3

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyborów, które będą rzutować na jej dalsze życie.Czym jest miłość i jak ją odnaleźć? Na to...
Audiobook Kochaj mnie mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kochaj mnie mp3

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyborów, które będą rzutować na jej dalsze życie. Czym jest miłość i jak ją odnaleźć? Na to...
Audiobook Marzenia mają Twoje imię mp3 4/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Marzenia mają Twoje imię mp3

On — nigdy nie spodziewał się, że w ciągu jednego dnia całe jego życie może runąć, niczym domek z kart. Wszystko, w co wierzył i posiadał, straciło na wartości — rozmyło się wraz ze wschodem słońca. Ona — pogodziła się z tym, co podarował jej los. Mimo że tkwiła w świecie marzeń, tak do końca nie...
eBook Jeśli tylko... mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,74 zł 24,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jeśli tylko... mobi epub

Dziewczyna z plaży Leo jest normalnym facetem - ma dobre stanowisko i perspektywy zawodowe, zewsząd otaczają go przyjaciele, a piękne kobiety ustawiają się do niego w kolejkach. Mimo wszystko Leo najlepiej czuje się w towarzystwie tajemniczej dziewczyny z plaży, która wydaje się go kochać. Nie...
eBook Marzenia mają twoje imię pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Marzenia mają twoje imię pdf mobi epub

  On -- nigdy nie spodziewał się, że w ciągu jednego dnia całe jego życie może runąć, niczym domek z kart. Wszystko, w co wierzył, straciło na wartości -- rozmyło się, wraz ze wschodem słońca.Ona -- pogodziła się z tym, co podarował jej los. Mimo że utkwiła w świecie marzeń, tak do końca nie...
eBook Wybacz mi mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,98 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wybacz mi mobi epub

W dniu urodzin Emilia otrzymuje zagadkowy list od swojej matki. Kobieta porzuciła córkę, gdy ta miała niespełna dwa latka. Od tego czasu dziewczyna żyje w przeświadczeniu, że była niekochana. Ciężar, jaki nosi w sercu, wypalił głębokie piętno.Gdy otrzymuje prośbę o spotkanie, nie waha się, by...
Wybrane bestsellery
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
26,15 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,76 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
33,80 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
133,80 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
40,72 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,62 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula