Ukryta łowczyni. Trylogia Klątwy, księga 2

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
512
Nasza cena: 28,52 zł 36,90 zł Taniej o: 23%

Trollus - miasto pod górą w pełni poddane zostało absolutnej władzy tyrana. Na jego rozkaz uwięziony zostaje jedyny troll, który mógłby mu się przeciwstawić i w więzieniu oczekuje na wyrok za zdradę. Cécile jest początkowo przekonana, że uciekając z Trollus wymyka się władzy i wpływom władcy. To jednak okazuje się być złudzeniem. Dziewczyna zaszywa się u matki w Trianon. Co wieczór występuje na scenie wykonując operowe arie mimo, iż śpiew nie cieszy jej tak, jak dawniej. Ciągle myśli o uwięzionym przez ojca Tristanie - księciu Trolli, który jest jej tak drogi. Cécile musi zgłębić arkana mrocznej, niebezpiecznej magii, aby odnaleźć jedyną czarownicę, która przez pięćset lat opierała się trollom - Anushki. Ma w ten sposób nadzieję uwolnić Tristana. Nie jest to jednak zadanie łatwe, gdyż Anushka nie ma zamiaru łatwo dać się schwytać. A tymczasem bliskim Cécile grozi niebezpieczeństwo i to niezależnie od wyniku poszukiwań.

"Ukryta łowczyni" jest drugą częścią "Trylogii Klątwy" autorstwa Danielle L Jensen. Na cykl ten składają się następujące powieści:
1. "Porwana pieśniarka",
2. "Ukryta łowczyni",
3. "Waleczna czarownica".

To opowieść utrzymana w konwencji fantasy. Jej bohaterką jest młoda, utalentowana muzycznie córka rolnika - Cécile de Troyes. Zostaje ona rozpoznana jako ta, o której mówiła przepowiednia i przez to porwana a następnie uwięziona przez trolle w mieście ukrytym pod górą. Wkrótce okazuje się być obdarzoną innymi talentami. Staje się księżniczką, która włada mocą na tyle dużą, by na zawsze zmienić mroczne miasto Trollus i stać się jedyną nadzieją dla uciśnionego ludu.

Tak zaczyna się ta fascynująca, pełna przygód i magii opowieść. W "Ukrytej łowczyni" śledzimy dalsze losy Cécile de Troyes, a są to losy dziwne, zagmatwane i tajemnicze. Fabuła powieści jest tak skonstruowana, by stopniowo wzmagać napięcie. Dzięki temu lektura książki staje się niesamowitą przygodą. A jest to przygoda mroczna, różniąca się nieco klimatem od pierwszej, bardziej baśniowej części cyklu -"Porwanej pieśniarki". Tutaj mamy do czynienia z baśnią w najbardziej mrocznym i przejmującym wydaniu. Z pewnością spodoba się to fanom "Porwanej pieśniarki", którzy po przeczytaniu tej powieści będą mogli jedynie zastanawiać się, czym następnym razem uraczy ich autorka.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Trolle to postacie mocno eksploatowane w literaturze. Jednak cykl Klątwa ujął mnie swoją oryginalnością i z wielką niecierpliwością wypatrywałam drugiego tomu trylogii. Poznajemy w nim dalsze losy ludzkiej dziewczyny, Cecile, która została żoną trollego księcia, Tristana. Nie jest im jednak dane być razem. Tristan zrobił wszystko, aby pomóc ukochanej uciec z ukrytego królestwa trolli i wrócić do rodziny. Chroni ją przed swoim ludem i okrutnym ojcem-królem, sam cierpiąc katusze.

  Cecile mieszka z matką w Trianon i śpiewa na scenie. Wydawać by się mogło, że spełniły się jej marzenia - niestety tak nie jest. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się sceną i śpiewem, kiedy jest rozdzielona z Tristanem i czuje jego ból. Nie ma z kim dzielić się swoimi uczuciami i jest jej bardzo ciężko. W ciągu dnia śpiewa w operze pod okiem srogiej matki, a nocą, w ukryciu poszukuje czarownicy, Anushki. Ona przez kilka stuleci uciekała trollom, a król wymógł na Cecile obietnicę, że sprowadzi mu czarownicę w zamian za Tristana.

  Czasu jest coraz mniej, a celu nie widać.... Cecile pomimo, że jest wolna, nadal ucieka...

  Czy uda jej się znaleźć czarownicę i uwolnić ukochanego? Przeczytajcie!

  Drugi tom początkowo wydaje się spokojniejszy od pierwszego, ale to mylne wrażenie. Atmosfera zagęszcza się stopniowo i rusza z kopyta. Dzieje się dużo, a akcja mknie jak wartki strumień. Cecile nie ustaje w poszukiwaniach czarownicy, a ciałem i umysłem odbiera doznania Tristana. Nie jest jej lekko, a przecież jest zdana na siebie i nie ma z kim dzielić się swoimi obawami. Ma tylko Chrisa przy boku... Nawet brat jej nie rozumie. Cecile dojrzewa, jest starsza i bardziej doświadczona niż w pierwszym tomie, a także sprytniejsza. Może liczyć na siebie i czasem musi podejmować bardzo trudne i bolesne decyzje. Jej przyszłość przesłania mgła niepewności i tajemnicy...

  Cała powieść ma specyficzny klimat, mroczny tajemniczy - jakże odmienny od bajkowego pierwszego tomu, I to jest cały urok trylogii Danielle L.Jensen - bardzo jestem ciekawa, czym zaskoczy nas w trzecim tomie :)

  Jeśli lubicie niesamowite powieści, baśniowe, ale pełne tajemnicy - to cykl Klątwa was urzeknie ! Polecam :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Danielle L. Jensen zachwyciła mnie pierwszą częścią swojej trylogii, t.j. ,,Porwaną pieśniarką". Natychmiast po skończeniu tamtej części zabrałam się za ,,Ukrytą łowczynię".

  Cecile rzekomo jest już bezpieczna w swoim ludzkim świecie, ale wciąż nie może zapomnieć o Tristanie i trollach, które musiała porzucić. Co prawda, trolli mąż nie kazał jej wracać do ich świata, jednak wie, że odnalezienie Anushki jest jej priorytetem. By zapobiec dalszym cierpieniom ukochanego, składa przysięgę, że za wszelką cenę ją odnajdzie...

  Mimo tego, że tomy są naprawdę obszerne, czyta się je bardzo szybko. Z każdą kolejną stroną czułam się coraz bardziej wciągnięta w świat trollów i ludzi, tego, w jaki sposób muszą ze sobą egzystować, choć mała część ludzkości wiedziała o ich istnieniu. Nie ukrywam, że najbardziej ciekawiły mnie poszukiwania Anushki. Na końcu tomu została odkryta jej tożsamość, co wprawiło mnie w niemałe zdumienie.

  Pomysł na fabułę był bardzo ciekawy i choć można dostrzec w fabule kilka rzeczy, które pojawiały się w innych fantastycznych publikacjach, to i tak uważam, że Danielle L. Jensen stworzyła naprawdę fantastyczną, magiczną serię, którą chłonie się całym sobą. W tym tomie na jaw wychodzą kolejne sekrety, ale jest też dość sporo krwi, zabójstw niewinnych bohaterów.

  Zakończenie jest bardzo intrygujące. Jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko zakończy się w trzecim tomie, czyli ,,Walecznej czarownicy". Autorka na pewno przygotowała dla nas nie lada niespodziankę, która wstrząśnie całym książkowym światem. Krótki opis fabuły zapowiada się naprawdę interesująco.

  ,,Ukryta łowczyni" to naprawdę wspaniały drugi tom serii, który wyjaśnia kilka nowych spraw, ale ukazuje też ogrom cierpienia, do którego zdolni są ci, którzy chcą otrzymać władzę. Jednak czy zło musi zwyciężyć?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ukryta łowczyni” to drugim tom „Porwanej pieśniarki”, książki, która naprawdę mnie oczarowała. Autorka zaprezentowała w niej piękną historię, być może nieco oklepaną, ale jednak potrafiła przedstawić ją w bajkowy sposób. Przyznaję, że z utęsknieniem wyczekiwałam drugiego tomu i w końcu się doczekałam! Nie było to na szczęście zbyt długi okres czasu, więc z łatwością mogłam powrócić do świata stworzonego przez Danielle Jensen, doskonale pamiętając, co wydarzyło się w pierwszej części.

  Cecile udało się uciec z krainy trolli, ale i poza nią nie jest bezpieczna. Bezwzględny władca Trollus ma swoich szpiegów wszędzie i bacznie obserwuje poczynania Cecile, która bardzo szybko staje się ponownie ofiarą jego manipulacji. Jedyny troll, który mógłby mu stawić czoła, Tristan, został oskarżony o zdradę i uwięziony. Cecile z kolei musi pogodzić swoje nowe życie pieśniarki z obietnicą złożoną królowi Trollus. Każdego wieczora spełnia marzenie jej matki i występuje na scenie, aby stać się jej godną następczynią. Dniami zaś poszukuje tajemniczej wiedźmy, która rzuciła klątwę na krainę trolli. Niestety, nie ona pierwsza próbuje znaleźć jakikolwiek ślad Anushki. Będzie musiała sięgnąć po najmroczniejszą magię, aby wywiązać się ze swoich zobowiązań.

  O ile pierwszy tom w dużej mierze skupiał się na romansie Cecile i księcia trolli, tak w przypadku „Ukrytej łowczyni” pierwsze skrzypce przejęły inne wątki. Na pierwszy plan wysuwa się intryga króla oraz obietnica złożona mu przez główną bohaterkę. Cecile zrobi wszystko, aby odnaleźć Anushkę, co wcale nie jest łatwym zadaniem. Widać, że dziewczyna nie raz waha się przed zrobieniem pewnych rzeczy, zwłaszcza jeżeli są one związane z zabójczą magią, ale doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji, które się pojawią, gdy nie wykona swojego zadania. Dlatego przekracza granice swojej wytrzymałości i przechodzi samą siebie – zdecydowanie jej upór zasługuje na uznanie, chociaż muszę przyznać, że w tej dziewczynie nadal brakuje mi porządnego ognia i werwy. Trochę ciężko mi to przyznać, ale wypada nieco blado, mimo że powinna być chodzącą burzą.

  Danielle Jensen bardzo dobrze poradziła sobie z płynnym przejściem z jednego motywu w kolejny. Owszem, romans Cecile i Tristana nadal ma spore znaczenie, ale jednak zszedł na nieco dalszy plan i tym razem stanowi tylko dopełnienie historii. Trzeba przyznać, że jest to całkiem dobry zabieg, bowiem wydaje mi się, że nie każdy czytelnik zdzierżyłby kolejne miłosne schadzki tej dwójki. Nie mam tutaj na myśli tego, że ich związek jest infantylny i żałosny, bowiem nic takiego nigdy nie przyszło mi nawet do głowy, ale wiadomo jak to jest – czytelnik pragnie czegoś więcej! Porywającej fabuły i wartkiej akcji, intrygi, spisku, tajemnicy – i trzeba przyznać, że „Ukryta łowczyni” mu to zapewnia w nawet zadowalającym stopniu. Z ciekawością i zainteresowaniem śledziłam poczynania głównej bohaterki i przyznaję, że autorce chwilami udało mi się zaskoczyć. Być może pewne elementy były w pewnym stopniu przewidywalne, ale nie do końca rozwikłałam tajemnicę pochodzenia i tożsamości Anushki.

  Na uwagę zdecydowanie zasługuje również styl autorki. Książka jest napisana bardzo dobrym językiem, pozbawionym banalności. Mimo że Cecile nadal jest nastolatką, to wypowiada się w sposób dojrzały, podobnie jak pozostali bohaterowie. Cała historia nadal posiada taką baśniową otoczkę, ale mimo wszystko nie brakuje jej też powagi i głębi. Danielle Jensen bardzo dobrze kreuje swoje postaci sprawiając, że otrzymujemy gamę różnobarwnych bohaterów, z których każdy ma swoją rolę do odegrania w tej opowieści. Jedni zyskują naszą sympatię, inni nie, ale na tym właśnie polega urok takich książek. Szkoda tylko, że historia Cecile nie poruszyłaby mnie aż tak bardzo, jakbym tego chciała. Wydaje mi się, że pierwszy tom bardziej mnie pochłonął.

  „Ukryta łowczyni” to dobra kontynuacja „Porwanej pieśniarki”, w której otrzymujemy nieco inne motywy niż w pierwszej części. Widać, że autorka miała ciekawy pomysł i obrała nieco inny kierunek rozwoju niż sam romans, co zdecydowanie wyszło tej powieści na plus. Jednakże uważam, że „Porwana pieśniarka” jest bardziej emocjonująca niż jej następczyni, choć obie powieści czytałam z podobnym zainteresowaniem. Mimo pewnych niedociągnięć, na które z łatwością można przymknąć oko i które nie przeszkadzają w lekturze, jest to godna uwagi historia, która potrafi zapewnić dobrą rozrywkę na kilka godzin. Jednym spodoba się bardziej, innym mniej, ale zdecydowanie jest to dobra seria, z którą warto się zapoznać. Poza tym ma przepiękne okładki, a szata graficzna trzeciego tomu jest po prostu cudowna! I przyznaję, że z wielką przyjemnością sięgnę po zakończenie tej trylogii.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Porwana pieśniarka, czyli tom otwierający trylogię klątwy okazał się miłą niespodzianką. Autorka pokazała, że nawet opierając się na paru modnych motywach można pokazać coś innego i świeżego. Jednak często zdarza się tak, że tej siły, która drzemie w pierwszej części, zaczyna brakować w kontynuacji. Dobrze, że Ukrytą łowczynię ominął ten problem.

  Cecile udało się uciec z miasta pod górą, zamieszkać z matką w Trianon i rozpocząć karierę śpiewaczki. Jednak dziewczyna nie potrafi cieszyć się wyswobodzeniem, wiedząc, że jej ukochany i przyjaciele są dalej więzieni. Tristan, który był jedyną nadzieją trollów na obalenie rządów swojego ojca - tyrana, został uwięziony i oskarżony o zdradę. Dziewczyna robi wszystko, aby odnaleźć Anushkę - czarownicę, która wieku temu zrzuciła na trolle straszną klątwę. Aby odszukać przebiegłą wiedźmę będzie musiała zagłębić się w mroczną i zabójczą magię, która odkryje przed nią wiele skrywanych tajemnic.

  Ukryta łowczyni jest drugim tomem trylogii klątwy, która zabiera nas do niezwykłego świata, gdzie na tajemniczej wyspie, poza ludźmi istnieją piękne trolle. W przeciwieństwie do pierwszej części, tutaj większość akcji ma miejsce poza granicami ukrytego miasta. Autorka wysunęła mocno na pierwszy plan kwestię klątwy i poszukiwań czarownicy. Sprawiło to, że znacząco zaniknął baśniowy klimat Porwanej pieśniarki, zastąpiony gęstszą i poważniejszą atmosferą. Nieustannie z wątkiem złamania klątwy przeplata się wątek polityczny. Sytuacja w Trollus pogarsza się z dnia na dzień, a ryzyko nowego władcy - jeszcze gorszego niż obecny - wysoce prawdopodobne. Pisarka świetnie przeplata ze sobą wątki, dzięki czemu wszystko ze sobą idealnie współgra tworząc kompletną całość. Niewątpliwy plusem jest fakt, że trudno stwierdzić w którą stronę podąży fabuła. Mimo że w kluczowych kwestiach lektura okazała dość przewidywalna, to rozwiązania niektórych zagadek potrafiły zaskoczyć. Jensen umiejętnie utrzymuje napięcie, podsyca je, a pędząca akcja i niespodziewane zwroty wydarzeń sprawiają, że Ukrytą łowczynię pochłania się w zastraszającym tempie.

  Tak samo, jak w poprzedniej części historię poznajemy z perspektywy Cecile oraz Tristana, co w tym tomie jest jeszcze bardziej użyteczne, bowiem para nie przebywa w tych samych miejscach. Pierwszoosobowe narracje sprawiają, że wraz z głównymi bohaterami przeżywamy ich problemy, dylematy i wątpliwości. Analizujemy wszystkie za i przeciw, bowiem sytuacja w jakiej się znaleźli nie ma jednego, dobrego rozwiązania. Każda z decyzji jaką podejmą, niesie za sobą konsekwencje, które nie do końca im odpowiadają. Cecile znalazła się niemal między młotem a kowadłem. Jej serce i rozum toczą nieustanną walkę, a wybór jakiego dokona będzie niósł nieodwracalne skutki. Bardzo mi się podobało, że główne postacie są tak intrygujące, barwne i przepełnione emocjami. Zmieniają się pod wpływem wydarzeń. Dorastają. Wątkowi romantycznemu, który stanowi niewątpliwe bardzo ważny element trylogii klątwy, autorka poświęciła odrobinę mniej uwagi, ale w moim odczuciu wyszło to zdecydowanie na dobre. Nie przesłaniał ON głównego wątku i istotnych wydarzeń.

  Ukryta łowczyni to doskonała kontynuacja Porwanej pieśniarki, która atrakcyjnie i zajmująco ciągnie wątki pierwszego tomu. Jensen nie spuszcza z tonu i oferuje nam magiczną i emocjonującą historię, w której siła miłości i przyjaźni będzie musiała stawić czoła istotom przepełnionym rządzą władzy oraz zemsty. Nie zabraknie tutaj dotkliwych zdrad, podstępu, przemyślanych intryg oraz okrutnych śmierci. Zakończenie, mimo że odkrywa sporo tajemnic i rozjaśnia wiele wątpliwości, jest świetnym otwarciem dla ostatniej części. Szczerze polecam Ukrytą łowczynię, bo to przyjemna i lekka lektura nie tylko dla fanów fantastyki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie spodziewałam się, że „Ukryta Łowczyni” okaże się być jeszcze lepsza od „Porwanej Pieśniarki”. Ta wspaniała historia o magicznym miejscu zwanym Trollus z każdym kolejnym tomem wciąga mnie coraz bardziej. Mroczne intrygi, tajemniczy wrogowie oraz główni bohaterowie z wielkim zamiłowaniem do pakowania się w kłopoty, to jest to co lubię najbardziej. Danielle L. Jensen napisała naprawdę dobrą kontynuację „Porwanej Pieśniarki”. Nie mogę się już doczekać sięgnięcia po „Waleczną Czarownicę”.

  Aleksandra

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Porwana Pieśniarka. Trylogia Klątwy, księga 1 4/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porwana Pieśniarka. Trylogia Klątwy, księga 1

Czasami trzeba zrobić coś niewyobrażalnego.Od pięciu stuleci trolle nie mogą opuszczać miasta pod ruinami Samotnej Góry. Więzi je klątwa czarownicy. Przez wieki wspomnienia o ich mrocznej i złowrogiej magii zatarły się w ludzkiej pamięci.Niespodziewanie pojawia się przepowiednia o związku, który...
Waleczna czarownica. Trylogia Klątwy, księga 3 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Waleczna czarownica. Trylogia Klątwy, księga 3

Czasami trzeba stać się kimś nadzwyczajnym… Cécile i Tristan dokonali już niemożliwego, ale przed nimi jeszcze największe wyzwanie – pokonanie zła, które sami uwolnili. Szukając sposobu na ocalenie mieszkańców Wyspy i wyzwolenie trolli spod władzy tyrana, Cécile i Tristan muszą też walczyć z tymi,...
Niedoskonali. Trylogia Klątwy, księga 4 4/5 Nasza cena:
27,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niedoskonali. Trylogia Klątwy, księga 4

Czasami trzeba wrócić do początku. Pod Samotną Górą powstaje spisek, którego celem jest obalenie tyrana władającego Trollus. Marc jest prawą ręką przywódcy sprzysiężenia. Niejeden troll zabiłby, by zdobyć informację, kto przewodzi spiskowcom, dlatego sprawę należy zachować w najgłębszej tajemnicy...
Królestwo Mostu 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królestwo Mostu

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć?W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo na kolana. Jako księżniczka szkolona od najmłodszych lat, by być śmiertelnie niebezpiecznym szpiegiem, wie, że Królestwo Mostu symbolizuje...
Mroczne niebo 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne niebo

UCIEKINIERKA O TAJEMNICZEJ PRZESZŁOŚCILidia jest uczoną. Pewnego dnia wtrąca się w sprawy najpotężniejszego mężczyzny w całym Imperium Celendoru, a książka doprowadza ją do upadku. Ratując życie, ucieka na zachód, na drugą stronę Bezkresnych Mórz. Tam zostaje uwikłana w wojnę, a obie strony...
Królestwo Mostu. Tom 2. Zdradziecka królowa 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królestwo Mostu. Tom 2. Zdradziecka królowa

Kiedy mąż Lary został wzięty do niewoli, ona sama myślała tylko o jednym: „Zrobię wszystko, co konieczne, by cię uwolnić”. Lara – królowa na wygnaniu i zdrajczyni – patrzyła, jak jej ojciec podbija Ithicanę, i nie mogła zapobiec katastrofie. Ale kiedy dowiaduje się, że jej mąż Aren został wzięty do...
Mroczne wybrzeża 4/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne wybrzeża

Piraci, szantaż i bogowie wtrącający się w sprawy ludzi – to wszystko można znaleźć w trzymającym w napięciu pierwszym tomie nowej serii fantasy autorstwa Danielle L. Jensen. W świecie podzielonym przez zdradzieckie oceany i bogów wtrącających się w sprawy ludzi jedynie Maarinowie umieją...
eBook Królestwo Mostu mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Królestwo Mostu mobi epub

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć? W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo na kolana. Jako księżniczka szkolona od najmłodszych lat, by być śmiertelnie niebezpiecznym szpiegiem, wie, że Królestwo Mostu symbolizuje...
eBook Zdradziecka królowa mobi epub 5/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zdradziecka królowa mobi epub

Lara - królowa na wygnaniu i zdrajczyni - patrzyła, jak jej ojciec podbija Ithicanę, i nie mogła zapobiec katastrofie. Kiedy dowiaduje się, że jej mąż Aren został wzięty do niewoli, wie, że ojciec zachował go przy życiu wyłącznie z jednego powodu - jako przynętę dla zdradzieckiej córki. A ona...
eBook Niedoskonali mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,22 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niedoskonali mobi epub

Prequel Trylogii Klątwy. Czasami trzeba wrócić do początku. Pod Samotną Górą powstaje spisek, którego celem jest obalenie tyrana władającego Trollus. Marc jest prawą ręką przywódcy sprzysiężenia. Niejeden troll zabiłby, by zdobyć informację, kto przewodzi spiskowcom, dlatego sprawę należy zachować...
eBook Waleczna czarownica. Trylogia Klątwy, księga 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,22 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Waleczna czarownica. Trylogia Klątwy, księga 3 mobi epub

Czasami trzeba stać się kimś nadzwyczajnym... Cécile i Tristan dokonali już niemożliwego, ale przed nimi jeszcze największe wyzwanie - pokonanie zła, które sami uwolnili. Szukając sposobu na ocalenie mieszkańców Wyspy i wyzwolenie trolli spod władzy tyrana, Cécile i Tristan muszą też walczyć z...
eBook Mroczne Wybrzeża mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,22 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Mroczne Wybrzeża mobi epub

Piraci, szantaż i bogowie wtrącający się w sprawy ludzi - to wszystko można znaleźć w trzymającym w napięciu pierwszym tomie nowej serii fantasy autorstwa Danielle L. Jensen. W świecie podzielonym przez zdradzieckie oceany i bogów wtrącających się w sprawy ludzi jedynie Maarinowie umieją...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula