Ugly Love

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 18,45 zł 36,90 zł Taniej o: 50%

Produkt niedostępny

Tate przeprowadza się do mieszkania swojego brata. Ta drastyczna zmiana w jej życiu doprowadza do poznania Milesa - przystojnego i tajemniczego pilota. Tate jest zauroczona mężczyzną, ale ten nie pozostawia jej złudzeń: możemy mieć romans, ale nie pytaj mnie o nic i nie oczekuj zbyt wiele. Jednak można nie pytać, a tym bardziej zapomnieć o przeszłości, zwłaszcza, że jest ona tak bolesna?

Collen Hoover stworzyła dwie równoległe historie. Pierwsza dzieje się w teraźniejszości, druga sześć lat wcześniej. W teraźniejszości trwa romans. Nie piękny, nie czarujący, bardziej trudny i bolesny. W przeszłości trwa horror Milesa, który rzuca piętno na związek z Tate.

Wzruszająca, wciągająca historia o miłości, która nie miała prawa się zrodzić. O pytaniach, na które nie ma odpowiedzi. O tajemnicy, do której trzeba dotrzeć
Recenzje (18)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ugly love - Collen Hoover - recenzja

  Collen Hoover to amerykańska pisarka. Jest autorką wielu poczytnych książek m.in.: "Hopeless","Szukając Kopciuszka", "Maybe someday", "Losing Hope". Na początku pisała dla przyjemności. Jednak jej książki okazały się wielkim sukcesem, dlatego porzuciła pracę pracownika socjalnego i zajęła się pisaniem powieści.

  Główną bohaterką "Ugly love" jest Tate. Kobieta jest pielęgniarką, jednocześnie studiuje. Nie ma gdzie się podziać, dlatego wprowadza się do swojego brata. Jej brat pracuje jako pilot. W mieszkaniu po przeciwnej stronie mieszka Miles, który również jest pilotem. Tate zakochuje się w nim. Decyduje się na związek z nim. Miles chętnie spędza czas z Tate, ale nie potrafi kochać.

  Ich związek opiera się na dwóch zasadach narzuconych przez Milesa: po pierwsze, Tate ma nie pytać go o przeszłość, a po drugie ma nie liczyć na przyszłość. Tate walczy sama z sobą, jednak godzi się na taki układ. Kobieta wierzy, że uda jej się zmienić nastawienie Milesa. Tate od początku znajomości zastanawia, jaką tajemnicę skrywa tajemniczy Miles. Kobieta w jego towarzystwie czuje się onieśmielona. Każdy pocałunek, spojrzenie przyprawia ją o szybsze bicie serca.

  Jej brat nie wie o relacji, jaka nawiązuje się między jego kumplem a siostrą. Kiedy się dowiaduje jest wściekły na kolegę. Nie chce z nim rozmawiać. Boi się, że jego kumpel skrzywdzi jego siostrę. Nie chce, żeby kobieta przez niego cierpiała. Martwi się o Tate. Miles od sześciu lat nie był z żadną dziewczyną, o tym jak rozstał się z Rachel. Była ona jego pierwszą miłością.

  Co wydarzyło się między nim a Rachel? Jaką tajemnicę skrywa Miles? Czy Tate zwiąże się z nim? Czy Miles jest jeszcze zdolny do miłości?

  "Ugly love" to książka o różnych odcieniach miłości. O miłości, która przynosi cierpienie oraz o takiej, która uskrzydla. W tej powieści występuje także opis przyjaźni, jaka nawiązała się między Tate a pewnym osiemdziesięcioletnim mężczyzną. Jest to przykład przyjaźni, w której nieważny jest wiek.

  Ta książka jest niesamowita. Można się przy niej wzruszyć. Trzyma w napięciu. Opowiada o relacjach między kobietą a mężczyzną. Tę historię powinna poznać każda wrażliwa dziewczyna i kobieta, bo jest to naprawdę wyjątkowa powieść. Ta książka to nie jest kolejna oklepana powiastka o miłości, tylko historia na naprawdę wysokim poziomie. Polecam każdej osobie, która lubi historie o miłości.

  Kasia, lat 18

  źródło:[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Są pewne książki, po których można się wiele spodziewać już z samego założenia. Gdy autor wysoko stawia poprzeczkę, ciężko uwierzyć, że kolejna jego publikacja może być równie dobra jak poprzednia, by nie wybiegać w przyszłość i nie stwierdzić, że lepsza. Nazwisko Hoover jest gorące jak obecne słońce; nie schodzi z list bestsellerów, a sama pani Colleen została wykreowana jako pionierka w gatunku New Adult. Nie powiem, bo zachwycałam się sama jej "Maybe Someday"; ta książka dosłownie mnie zniszczyła emocjonalnie, więc i tym razem, gdy zobaczyłam na półce nową publikację od autorki (tym bardziej TAK reklamowaną), dałam jej szansę. I wiecie co? By podsumować "Ugly Love" mogę użyć jednego zdania: książka dobra, ale szału niestety nie ma.

  "Tak właśnie się dzieje, gdy ktoś zaczyna ci się podobać. Na początku jest jest nikim, a potem nagle staje się wszystkim, czy tego chcesz czy nie".

  23 - letnia pielęgniarka Tate przeprowadza się na pewien czas do swojego brata, Corbina, pilota. Z racji owego zawodu chłopaka często nie ma w domu, więc Tate ma mnóstwo czasu na naukę; jednak jak to w takich historiach bywa, nie jest jej to dane. Pierwszego już bowiem dnia spotyka pod drzwiami mieszkania nieznajomego, jak się okazuje - dobrego znajomego Corbina. Miles, bo to o nim mowa, szturmem wkracza w życie Tate, rozbijając je na milion drobnych kawałków.

  Jak wiadomo, kobiety to bardzo emocjonalne istoty i ciężko im rozdzielać głębsze uczucia od zwykłego cielesnego pożądania. Nie inaczej jest i z Tate. Dziewczyna, która najpierw przyznaje się do typowo "luźnej" relacji, później zaczyna jednak dostrzegać w swoim seksualnym partnerze coś więcej, niż tylko dobre ciało. Miles skrywa bowiem wiele tajemnic; jednym z warunków jego znajomości z Tate jest: "nie pytaj o przeszłość i nie żądaj przyszłości", co pozwala wyrobić sobie o nim jednoznaczną opinię. Nic bardziej mylnego.

  Czy można w ogóle zbudować relację, nie pytając o to, co było? O wszelako pojętą przeszłość? Czy jest realne zaangażowanie się w związek bez liczenia na przyszłość; na to co będzie? Ile reguł trzeba złamać, by zrozumieć, że uczucie nie zawsze jest krystalicznie czyste, lecz bywa czasem po prostu brudne? Jak bardzo wydarzenia z przeszłości są w stanie złamać człowieka, nie pozwalając mu ruszyć naprzód? Jak ogromnie toksyczna musi być relacja, skoro po wyjściu z niej nie można żyć normalnie? Ile trzeba przejść, by ponownie zaufać i zaangażować się w drugiego człowieka tak na sto procent, bez żadnych półśrodków? Gdy podane zasady przestają obowiązywać, a w grę zaczyna wchodzić nie tylko rozum, ale i serce, sytuacja się komplikuje. Tego u pani Hoover nie brakuje.

  "Różnica pomiędzy czystą a brudną miłością polega na tym, że czysta strona jest o wiele lżejsza. Sprawia, że masz wrażenie, że szybujesz. Unosi cię i niesie".

  Książkę pochłonęłam jednym tchem; mimo, że zawiera w sobie rzeczy, które mi się nie podobały (o czym zaraz). Wciągająca historia Tate i Milesa porusza serca, kruszy duszę, a od ich burzliwej relacji nie sposób się oderwać chociaż na moment. Akcja toczy się z dwóch perspektyw - bieżącej, którą opisuje Tate i tej sprzed sześciu lat, widzianej oczami Milesa. Retrospekcja wydarzeń pozwala dokładniej poznać psychikę głównego bohatera, przez co lepiej są rozumiane motywy jego postępowania. Postać Milesa została świetnie skonstruowana; mogłam wręcz wejść w jego głowę i widzieć jego zmagania się z samym sobą, wewnętrzne rozdarcie pomiędzy niedającą się przeskoczyć przeszłością a coraz śmielej walczącą z rozumem przyszłością. Z kolei Tate (to ten moment, gdy zaczyna się wyliczanie mankamentów)... Sama mam tyle lat co ona, i chociaż za dorosłą się w żadnym wypadku nie uważam (pełnoletnią owszem), to naprawdę - denerwowało mnie jej dziecinne zachowanie. Gdy godzisz się na podobny układ, w jaki weszła ona z Milesem - logiczne, jak to może się skończyć i nie można mieć o to do nikogo pretensji. Bohaterka infantylna, przez co szybko wertowałam strony, by czytać o Milesie. Tyle. Kolejna kwestia to spora (OGROMNA!) ilość scen erotycznych. Rozumiem, że już sam tytuł powieści może wiele powiedzieć, jednak nie tego chyba spodziewałam się po książce z serii New Adult. Mając w pamięci "Maybe Someday", która była po wskroś wysmakowana pod każdym względem - "Ugly Love" niestety NIE JEST lepsze. I nie wiem, może jestem jakaś dziwna, ale nie porwała mnie ta lektura aż tak, by się nią zachwycać na prawo i lewo. Po prostu. Ale jak wiecie, opinia biednego książkowego, blogowego recenzenta jest czysto subiektywna i widocznie to nie był TEN moment, by zatracić się tym razem w pani Hoover. Pisze lekko, bardzo przyjemnie, jednak według mnie poprzeczka została obsunięta. Podsumowując: książka świetna na podróż pociągiem (o ile ktoś nie zagląda ci przez ramię!), jednak nie zostaje w pamięci na długo. Lektura dobra na rozluźnienie, jednak nie gruchota serca. Można przeczytać; kto lubi podobne klimaty, polecam, kto się waha, sięgnijcie po "Maybe Someday", przygody z Colleen Hoover nie zaczynajcie od "Ugly Love". Daję autorce szansę i czekam na kolejne książki ;).

  "Nie chcę cię zranić, ale jeśli dalej będziemy to ciągnąć... Na pewno to zrobię".

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy Tatę, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewała się gwałtownych zmian w życiu . Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera.

  Miles ustala tylko jedną regułę ich związku : nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.

  "Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać..."

  Collen Hoover bardzo mnie miło zaskoczyła. Kolejna dobra książka od której nie mogłam oderwać oczu aby jak najszybciej skończyć. Pisarka chciała nam pokazać historię Tate w czasie teraźniejszym i Milesa w czasie przeszłym. Czytając z początku miałam wrażenie czytać dwie różne historie. Z perspektywy bohaterki dowiadujemy się jak Miles nieświadomie rozkochuje w sobie Tate. Natomiast Miles próbuje być stanowczy, wycofany i zarazem opiekuńczy a nawet zazdrosny.

  „ Nigdy jeszcze nie zasypialiśmy razem. Zawsze jedno z nas wychodziło. Chociaż usiłuję sobie wmówić, że to nie znaczy, wiem, że jest inaczej. Za każdym razem, kiedy jesteśmy razem, otrzymuje coraz więcej jego.”

  Z końcem książki zaczynam się przekonywać dlaczego Miles postępuje tak a nie inaczej. Główny bohater boi się miłości i tego co może się stać po jej stracie.

  Dlatego Tate sądzi że jeśli Mies ją pokocha to uda się go wyleczyć. Czy uda się zmienić bieg wydarzeń? Czy Miles zrozumie że miłość może go wyleczy?

  Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak się skoczyła historia " brudnej miłości " to zapraszam do lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Ale to już było… I nie chcę więcej. Mam na myśli nową powieść Colleen Hoover „Ugly love”. Niestety mi się nie podobało. Może jestem za stara… Mnie uwodzą słowa a w tej książce jest tylko seks i nic więcej. Za dużo aktów, za mało domyślania, pewnego erotyzmu, pikanterii w zawoalowanym stylu. Ja nie jestem starą bigotką, chodzi mi tylko o pewnego rodzaju tajemnicę, niedopowiedzenie. Tate mimo że jest dorosła zachowuje się infantylnie. Miles żyje zgodnie z zasadą „nie pytaj o przeszłość, nie oczekuj przyszłości”. Czyli – ona i ON decydują się na „friend with benefits” czyli jak zwykle facet ma radochę a kobieta tylko czyha i czeka kiedy ON wreszcie się poważnie zaangażuje. I według mnie taka dokładnie jest ta książka. Bo to wszystko już było. Gdzieś już to słyszałam, gdzieś to czytałam. Tak samo było z Deanem, o to chodziło Sydney chociaż w tym wypadku (chodzi mi o inne książki Colleen) wszystko było na miejscu. Tam było inaczej, to było świeże, nieodkryte. A tutaj… Może mój dojrzały wiek nie pozwala się cieszyć tylko i wyłącznie pukaniem jak świadkowie Jehowy…A może mi bardziej potrzeba romantyzmu i niedopowiedzeń a nie opisu aktów w różnych pozycjach. A być może nie zrozumiałam tej książki bo jestem już na innym poziomie… Niestety zawiodła mnie ta powieść. Chociaż nie. Od strony 281 wszystko się zmieniło. Oczywiście znałam końcówkę bo przecież nie z jednego pieca się jadło chleb (czytaj: przeczytałam w życiu wiele cudownych powieści) ale i tak popłakałam się ze wzruszenia. „Widząc stoicki wyraz jego twarzy, mam ochotę zrobić krok do tyłu, ale boję się, ze potknę się o własne serce…” Tak ładnie to Hooover zakończyła. Tak delikatnie…Ale czy to wystarczy? Polecam na własną odpowiedzialność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mówią, że miłość przychodzi znienacka, niespodziewanie i czasem w najmniej odpowiednim momencie, ale czasem to właśnie niewłaściwy moment sprawia, że doznajemy szczęścia. Tak właśnie było tym razem. Tate wprowadzając się do brata nie ma pojęcia, że pozna miłość swojego życia leżącą pijaną pod drzwiami jej przyszłego mieszkania. Poznaje jednak warunki "Nie pytaj mnie o przeszłość i nie licz na przyszłość", czy to ma szansę się zmienić? Colleen Hoover kolejny raz wbiła mnie w ziemię swoją wyobraźnią, jej lekkie pióro sprawia, że czytelnik zakochuje się w każdej napisanej historii. Postanowiła stworzyć wyciskacz łez i jej się udało...

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788375153569
Wybrane bestsellery
Chąśba 0/5 Nasza cena:
29,43 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Samotni 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula