Tylko martwi nie kłamią. Hubert Meyer. Tom 2 (pocket)

Średnia: 3.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Seria
Wydawnictwo
Rok wydania
2015
Ilość stron
608
Nasza cena: 10,43 zł 14,90 zł Taniej o: 30%

Produkt niedostępny

Jeśli w kręgu naszych zainteresowań leży kryminał, który porwie, wciągnie i zaprowadzi na skraj rozmaitych emocji, warto sięgnąć po polską publikację autorstwa Katarzyny Bondy.

Tylko martwi nie kłamią to trzymająca w napięciu powieść. To historia policyjnego profilera, który staje przed nie lada wyzwaniem. W jednej z katowickich kamienic odnalezione zostaje ciało śmieciowego barona. I może sprawa nie byłaby tak zawiłą i zagadkową, gdyby nie fakt, że otoczka biznesowych porachunków, które w pierwszej kolejności uznawane są za przyczynę, zaczyna rozmywać się niczym we mgle. Hubert Meyer ma przeczucie, że sprawa sprzed 17 lat ma w tym przypadku istotne znaczenie i nierozerwalnie wiąże się właśnie ze śmiercią barona.

Tylko martwi nie kłamią wiedzie przez wartką i dynamiczną akcję, choć lekkość, z jaką autorka stawia czarne, drukowane litery na każdej stronie wydaje się być nieosiągalna w innych, dotąd poznanych kryminałach. Ta książkowa pozycja, nie pozbawiona humoru, momentów wzruszenia i niebanalnej, zagadkowej historii, powinna zagościć w dorobku każdego fana literatury kryminalnej.
 

 

Recenzje (8)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  20 z 31 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo dobra powieśc kryminalna przepleciona lekką obyczajówką. Moja pierwsza książka z dorobku Pani Bondy. Na pewno nie będzie ostatnią. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 10 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest lepiej! Niestety, zaczęłam poznawanie twórczości Bondy od sprawy Niny Frank, co było błędem - książka naprawdę nędzna. Ten tom jest dużo lepszy i wszystkim, którzy planują poznać kryminały tej autorkę radzę od niego zaczynać. Lektura e sam raz na lato i przyjemnie wreszcie poczytać trochę o polskich bohaterach i realiach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  "Tylko martwi nie kłamią" jest książką, od której zaczęłam zapoznawanie się z twórczością p. Bondy. Z pewnym żalem muszę jednak przyznać, że znajomość ta nie będzie długa. A nawet- już się zakończyła.

  W wersji kieszonkowej książka ma ok. 600 stron. Prawdę mówiąc, kompletnie nic by się opowieści nie stało, w żaden sposób by jej to nie umniejszyło, gdyby została skrócona o jakieś 200 stron.

  Za dużo wątków pobocznych, które całkowicie odsuwają od wątku głównego. Mnóstwo postaci przychodzi, odchodzi. Trudno stwierdzić, co ma znaczenie, a co nie. Poznajemy przeszłość i życie osobiste każdego bohatera z osobna. Wszystko to dałoby się jeszcze jakoś przetrawić, gdyby nie został wprowadzony wątek miłosny. Miłość, seks, wielkie pożądanie, tęsknota, rozpacz, rozsądek nad uczuciami, miłosne listy.... Tego było już za wiele. Ostatnie strony przeczytałam z szacunku tylko dla autorki, bo to przecież jej ciężka praca. Wiem jednak, że na pewno po żadną z jej powieści więcej nie sięgnę.

  Lubię grube tomiszcza, których przeczytanie zajmuje wiele dni i wymaga większego skupienia niż kilka chwil przy kawie. Nie boję się opasłych, pokaźnych książek. Lubię jednak także, kiedy ta ogromna liczba liter, słów i rozdziałów coś ze sobą niesie. Tu mamy po prostu jedną historię, w której bierze udział wiele osób. Poznajemy losy każdej tej osoby, nawet jeśli nie mają one zbyt dużego znaczenia odnosząc się do wątku głównego. Pytam więc: "Po co?".

  Bardzo często w trakcie czytania tej książki łapałam się nad tym, że szybko czytam jakiś urywek o losach ojca/żony/córki jakiegoś tam bohatera i nie mogę się doczekać powrotu do wątku głównego, czyli odpowiedzi na pytanie: Kto i dlaczego zabił śmieciowego barona? Tymczasem z najmniejszymi szczegółami dowiedzieliśmy się o całym jego życiu, poznaliśmy historię zabytkowych monet, zostały przed nami odkryte tajemnice bystrej księgowej. I to wszystko teoretycznie ma związek, ale bardziej z życiem ofiary, a nie śmiercią.

  Zawiodła mnie również postać Huberta Meyera. Bardzo byłam ciekawa tego, jak zostanie przedstawiony profiler. Liczyłam na więcej szczegółów jego pracy, jego metod, sposobów tworzenia profili. Tu dowiadujemy się o jego nauce, zdobywaniu wiedzy, nieco o dotychczasowym przebiegu kariery. W trakcie śledztwa zadaje kilka pytań, obserwuje lokal, rozmawia z kilkoma osobami, a potem tworzy profil. I już. Takie to proste i mało ekscytujące.

  Zawsze stroniłam od czytania tego, co aktualnie jest najbardziej reklamowane. Wydawało mi się, że książki, których premiery zapowiadają wszystkie księgarnie, o których jest tak głośno, że po prostu nie da się ich nie znać, mają nie tyle dobrych autorów, co marketingowców. I chciałam raz sprawdzić, czy mam jeszcze rację, czy może coś się zmieniło. Sięgnęłam po "Tylko martwi nie kłamią". I zdania nie zmieniam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czyta się dobrze. Jednak jak dla mnie słabe jak na kryminał jest to,że nie ma w nim żadnej zagadki ani tajemnicy. Trudno nazwać mi książki p Bondy kryminałami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Druga książka Katarzyny Bondy, która wpadła w moje łapki.

  "Tylko martwi nie kłamią" jest drugim tomem serii z Hubertem Mayerem, psychologiem śledczym. Pierwszym tomem, "Sprawą Niny Frank" byłam oczarowana, zatem po tej części także spodziewałam się wiele. Czy się zawiodłam? O tym za chwilę.

  Na wstępie zacznę od tego, że treść tej książki uzupełniła niedopowiedzenia z poprzedniej, co pozwoliło mi bardziej docenić "Sprawę Niny Frank" i utwierdziło mnie w przekonaniu, że aby być w pełni nimi zachwyconym, trzeba przeczytać wszystkie. Najbardziej ucieszyłam się z wyjaśnienia (choć niedosłownego) zakończenia wyżej wspomnianej powieści, które skrytykowałam w recenzji o tejże książce. Konkretnie chodzi mi o ukazanie zdarzeń w alternatywnej rzeczywistości, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Teraz na szczęście jest inaczej.

  Co do akcji- pierwsze kilkadzieścia stron dotyczących miejsca zbrodni, znalezienia ciała i całej procedury z tym związanej, w których poznajemy prokurator Weronikę Rudy i podinspektora Waldemara Szerszenia, którzy się ze sobą przekomarzają, nie wciągnęły mnie. Może dlatego, że nie było tam Mayera... Który jednak wreszcie się pojawił i sprawił dość komiczne wrażenie swoim ubiorem. Na wstępie zagiął panią prokurator, na której zrobił ogromne wrażenie, jednak okazało się, że Hubert nosi obrączkę, co zmieniło nastawienie Weroniki z przyjaznego na wrogie i zimne. I chyba właśnie dlatego tak bardzo ją polubiłam. Pani Bonda opisując przebieg znajomości tych dwóch postaci, mocno zabawiła się moimi emocjami. Kiedy już byłam pewna tego, jak teraz potoczą się ich losy, czy się do siebie zbliżą, czy nie- autorka zbijała mnie z tropu. Podobnie było z poszukiwaniem mordercy śmieciowego barona. Kiedy już byłam pewna, kto nim jest, na sprawę były rzucane zupełnie nowe światła i ta osoba przestawała pasować. Aby było jeszcze weselej, uwierzyłam mordercom z obydwu spraw, że są niewinni, bo dlaczego nie. Przecież na pewno się nie mylę! Byłam z siebie dumna, że tak szybko rozwiązałam tę zagadkę, że tak wszystko sobie ładnie poukładałam. A tu taka niespodzianka... A o jakich mordercach mowa?

  1. Sylwester 1990-1991 r. zabójstwo bardzo bogatego Żyda na tle rabunkowym.

  2. Majówka 2008 r. zabójstwo właściciela ogromnej, międzynarodowej korporacji zajmującej się śmieciami z POZOROWANYM tłem rabunkowym.

  Co zatem było tym prawdziwym motywem? Kim był ów śmieciowy baron? Co miał na sumieniu? Co go łączy ze sprawą śmierci Żyda sprzed siedemnastu lat? Dlaczego obu zabójstw dokonano w tym samym lokalu? I co ma z tym wszystkim wspólnego dwudziestodolarówka? Wraz z przebiegiem śledztwa utwierdzamy się w przekonaniu, że tylko martwi nie kłamią, a żywi często przybierają maskę, chcąc zataić prawdę.

  Wiele zaskakujących zwrotów akcji, wiele szczegółów z życia bohaterów. Z każdą kolejną stroną coraz bardziej zbliżałam się do Weroniki, jednocześnie coraz lepiej rozumiejąc Mayera i coraz bardziej lubiąc Szerszenia. Jednak każde z nich zdenerwowało mnie przynajmniej raz, co sprawiło, że wydają się jeszcze bardziej realni. Bo przecież nikt nie jest kryształowy. Bardzo spodobał mi się także opis Śląska i ukazania jego warstw, różnorodności. Podobało mi się wplatanie gwary śląskiej w wypowiedzi, co dodawało autentyczności całości. Ogromny plus za to. Jednak pani Kasia wprowadziła też pewien manewr, który bardzo mi się nie podobał, a mianowicie- zakończenie. Nie tak wyobrażałam sobie koniec tego etapu w życiu bohaterów. Nie tak wyobrażałam sobie ich dalsze losy.

  Jak zatem oceniam? Wysoko. Nawet bardzo. I już teraz wiem, że po lekturze "Florystki", ostatniej części będę bardzo tęsknić za Mayerem i jego chłodem, jego rozterkami i uwielbieniem do piegów. Mimo, że zakończenie zagrało mi na emocjach, że mam kilkudniowego "książkowego kaca" i nie jestem wstanie zacząć żadnej nowej książki, to jestem pod pozytywnym wrażeniem. Dostajemy tutaj wachlarz rozbudowanych psychologicznie postaci, które grają z nami w swoją grę i nie możemy być w 100% pewni ich kolejnego kroku. W zasadzie, to niczego nie możemy być pewni. Nie możemy im ufać. Możemy jedynie chłonąć każde słowo i z wypiekami na twarzy i sercem w gardle czekać, co będzie dalej.

  Recenzja z bloga: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Katarzyna Bonda
 • Wydawnictwo Muza
 • Seria Hubert Meyer
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 608
 • Format: 11.0 x 17.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377589625
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788377589625
 • EAN: 9788377589625
 • Wymiary: 11x17.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Tylko martwi nie kłamią. Hubert Meyer. Tom 2 5/5 Nasza cena:
22,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko martwi nie kłamią. Hubert Meyer. Tom 2

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki, ale Hubert Meyer czuje, że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat.
Nie martw się, to tylko życie 0/5 Nasza cena:
32,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie martw się, to tylko życie

Jakub urzędnik w średnim wieku odzyskuje świadomość w mrocznej i ciemnej pustce. Zdezorientowany i oszołomiony nie wie gdzie jest i nie pamięta, co się z nim stało. Starając przypomnieć sobie szczegóły ostatnich ziemskich chwil doznaje licznych wizji przypominających mu ważne momenty w życiu, jakie...
Martwi za życia. Katie Maguire. Tom 7 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,17 zł 11,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwi za życia. Katie Maguire. Tom 7 (pocket)

Po nieudanej operacji "Trójząb" detektyw nadkomisarz Katie Maguire ma pełne ręce roboty. Mimo policyjnych działań Cork zalewa fala narkotyków i dopalaczy, grupa złodziei psów włamuje się do hotelu dla psów Sceolan i kradnie dwadzieścia sześć rodowodowych zwierząt, jeden ze złodziei zostaje...
Czerwony Pająk. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 4 4/5 Nasza cena:
27,92 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwony Pająk. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 4

Katarzyna Bonda przedstawia czwartą i ostatnią część bestsellerowej serii książek o przygodach profilerki, Saszy Załuskiej! Córka Saszy Załuskiej została uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udało się jej odnaleźć. Próba przekazania okupu spełzła na niczym,...
Okularnik. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 2 0/5 Nasza cena:
43,92 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Okularnik. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 2

Sasza Załuska postanawia wrócić do policji. Najpierw jednak wyjeżdża na Podlasie do Hajnówki, by raz na zawsze uporządkować swoje życie osobiste. Profilerka uczestniczy w tradycyjnym białoruskim weselu i staje się świadkiem dramatycznych wydarzeń. Uprowadzona panna młoda to kolejna kobieta,...
Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1 0/5 Nasza cena:
28,91 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki. Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do...
Florystka. Hubert Meyer. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Florystka. Hubert Meyer. Tom 3

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście...
Lampiony. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 3 0/5 Nasza cena:
39,92 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lampiony. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 3

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości. Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o...
Audiobook Florystka. Hubert Meyer. Tom 3 CD 0/5 Nasza cena:
23,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Florystka. Hubert Meyer. Tom 3 CD

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście...
Lampiony. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 3 4/5 Nasza cena:
24,27 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lampiony. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 3

“Lampiony” to trzeci tom bestsellerowej serii Katarzyny Bondy Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Po I tomie, w którym żywiołem przewodnim było powietrze, i II, gdzie ważną rolę odegrała ziemia, tym razem przyszła pora na ogień. Główną bohaterką książki, jak i całej serii jest utalentowana profilerka...
Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki. Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do...
Audiobook Czerwony Pająk. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 4 CD 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Czerwony Pająk. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 4 CD

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego...
Wybrane bestsellery
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
20,40 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula