Tylko bądź przy mnie

Autor:

Laura Kneidl

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,36 zł
Nasza cena: 24,83 zł 39,90 zł Taniej o: 38%

Choć zakochanym wydaje się, że ich szczęście będzie trwało wiecznie, to w rzeczywistości nikt ani nic nie jest im w stanie tego zagwarantować. Nawet największa miłość lubi być wystawiana przez los na rozmaite próby. Sięgnij po książkę pod tytułem "Tylko bądź przy mnie" autorstwa Laury Kneidl i przekonaj się, czy prawdziwe uczucie jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności!

Sage to młoda, ale wyjątkowo boleśnie doświadczona przez życie dziewczyna. Mimo że wymagało to wielkiej odwagi, porzuciła wszystko, co przypominało jej o dramatycznych przejściach z przeszłości i zdecydowała się podjąć studia oraz walczyć o lepsze jutro w innym miejscu. Poznała tam przyjaciół i chłopaka imieniem Luca, który sprawił, że ponownie ośmieliła się zaufać mężczyźnie. Gdy Sage myślała, że wreszcie sprawy układają się po jej myśli, demony z dawnych lat ponownie atakują jej świat, niszcząc to, co zdążyła zbudować. Ona i Luca rozstają się, a dziewczyna przeżywa to bardziej, niż mogłaby przypuszczać.

Ogromna tęsknota i żal towarzyszą Sage każdego dnia, choć ze wszystkich sił stara się zapomnieć o dawnym ukochanym. Uczestniczy w terapii, jednak prawdziwą ulgę odczuwa dopiero wtedy, gdy Luca ponownie się do niej zbliża, a ona wyjawia mu całą prawdę dotyczącą krzywd, jakich doznała z rąk swojego ojczyma. Czy posłucha chłopaka i pociągnie swojego krzywdziciela do odpowiedzialności, zanim dojdzie do tragedii? "Tylko bądź przy mnie" to kontynuacja losów bohaterów, których czytelnicy poznali w książce pod tytułem "Jednak mnie kochaj". Również tym razem autorka zadbała o wciągającą fabułę i wiele emocjonalnych scen, które nakłaniają do przemyśleń.

Laura Kneidl to popularna niemiecka autorka, która specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków literackich, jak literatura obyczajowa, romans i literatura kobieca. Bardzo szybko zyskała grono wiernych czytelników, a jej książki znalazły się na liście bestsellerów niemieckiego czasopisma "Der Spiegel". Z łatwością porusza trudne tematy i kreuje wyrazistych bohaterów, z którymi łatwo można się utożsamić. Do tej pory wydała już takie pozycje, jak "Jednak mnie kochaj" i "Tylko bądź przy mnie".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Po finale jaki zafundowała nam w „Jednak mnie kochaj” Laura Kneidl, jak na szpilkach oczekiwałam drugiego tomu serii. Tamto zakończenie totalnie wyprowadziło mnie z równowagi i byłam wściekła na Sage za jej nieprzemyślane zachowanie. Początek „Tylko bądź przy mnie” pochłaniałam z bijącym mocno sercem i wypiekami na twarzy, ale już po pierwszych kilku rozdziałach zdałam sobie sprawę, że rozbicie tej historii na dwa tomy było ze strony autorki ogromnym błędem. Finał pierwszego tomu był zwrotem akcji, po którym… wracamy do punktu wyjścia. I w zasadzie cała historia zaczyna się od początku. Miałam wrażenie, że znowu czytam „Jednak mnie kochaj” tyle, że w zmienionej odrobinę wersji. Choć polubiłam bohaterów i styl autorki na tyle, by czerpać przyjemność z lektury, czułam się rozczarowana faktem, że akcja nie rozwija się w żaden zaskakujący sposób, tylko ciągle kręci się w kółko. Lubię tą serię, ale lubiłabym ją znacznie bardziej, gdyby nie była serią, pojedynczą książką o bardziej skondensowanej akcji, bo jeden tom w zupełności by wystarczył. Nie zmienia to jednak faktu, że polubiłam Sage i Lucę i bardzo przyjemnie mi się o nich czytało, nawet jeśli ziewnęłam raz czy dwa w trakcie lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Po drugi tom sięgnęłam wyłącznie z ciekawości. Poprzedni tom skończył się w najgorszym z możliwych momentów i musiałam dowiedzieć się, co stało się później. Pierwsza część niestety była według mnie naprawdę średnia i nie zaintrygowała mnie niczym. Jednak już od pierwszych stron "Tylko bądź przy mnie" byłam totalnie zakochana w całej historii! Uważam, że autorce udało się bardzo dobrze poprowadzić kontynuację. Ode mnie dostaje ona ogromnego plusa za fakt, że główni bohaterowie nie mają ogromnej "depresji" przez swoje wcześniejsze rozstanie i nie narzekają cały czas, tylko ich życie płynie dalej. Oczywiście czuć wielki smutek, ale nie jest to dołujące czy przygnębiające. Aż do ostatnich stron kibicowałam bohaterom, aby wszystko im się udało. Na pewno sięgnę jeszcze po twórczość Laury Kneidl i mam nadzieję, że wydawnictwo Jaguar wyda następne jej książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapewne nie będę odosobniona, kiedy powiem, że z ogromnym wytęsknieniem wyczekiwałam drugiego tomu historii Lucea i Sage. Ci z Was, którym udało się sięgnąć po „Jednak mnie kochaj” doskonale znają „mój ból”. Jak można w taki sposób kończyć książkę, no jak? Wyciskacz łez, tak można określić ten cykl, autorka doskonale potrafi ukazać ludzkie emocje, słabości i cierpienie. Sprawiła, że bohaterów się lubi, a każdy kolejny cios w ich stronę, potrafi łamać czytelnikowi serce. Co tym razem przygotowała dla nas? Czy w końcu Sage zazna upragnione szczęście? Czy uda jej się uciec od przeszłości?

  Sage jest niezwykle odważną młodą kobietą, ma własne problemy, jednak za wszelką cenę, stara się z nimi walczyć. Chociaż bywa płochliwa i źle się czuje w towarzystwie osób, które nie zna, ale stara się ze wszystkich sił zmienić, zapanować nad sobą. Nie jest postacią idealną, popełnia błędy, czasami sprawia, że się poirytowałam, ale rozumiem, że dziewczyna się bała, poza tym nie ma ludzi pozbawionych wad, tym bardziej bohaterowie książek nie mogą zostać wybieleni.

  Po rozstaniu z Lucą nasza bohaterka musiała zająć się poszukiwaniem tymczasowego lokum. Zatrzymała się w niezbyt czystym i estetycznym motelu. Nie miała zbyt dużego wyboru zważywszy na to, że nie miała pieniędzy, musiała się liczyć z każdym groszem. Sage poszukiwała czegoś innego, jednak podczas trwania roku akademickiego było to trudne. Ograniczenia, które miała nie ułatwiały niczego, ani to, co działo się w jej własnym sercu. Nie było z nią najlepiej, tęskniła za nim, chociaż to, wszystko potęgowało jej cierpienie. Nocami nie potrafiła zasnąć, myśląc i tęskniąc za Lucą.

  April nie daje za wygraną, tęskni za nią, zaprasza Sage na sylwestra. Dziewczyna jest sceptyczna, obawia się bowiem ponownego spotkania z obiektem jej westchnień. Zgadza się, ale tylko dlatego, że April obiecuje jej, że mężczyzny tam nie będzie. Pech sprawia, że pojawia się i nie jest sam, a z nową kobietą u swojego boku. Sprawia wrażenie kogoś zupełnie innego, jakby był innym człowiekiem. To spotkanie było bardzo intensywne, a wraz z nim nastąpił powrót do obskurno-motelowej rzeczywistości.

  April nie może patrzeć w jakich warunkach żyje jej przyjaciółka, bardzo by chciała, aby wróciła do mieszkania, które dzieli z bratem, jednak Sage nie jest do tego przekonana. Nic nie jest proste, ani jednoznaczne, zwłaszcza, kiedy wspomniana miłość jej życia pojawia się u niej i ponawia propozycję April. Czy Sage wyzna mu dlaczego zakończyła ich związek? Czy zdecyduje się na powrót do ich mieszkania? Co jeszcze czeka bohaterów? Czy dla bohaterów jest jeszcze jakaś szansa na to, aby się pogodzili? Co w swoim życiu zdecyduje się zmienić Sage?

  „Tylko bądź przy mnie” jest udaną kontynuacją książki, która potrafiła na powrót spotkać się z ukochanymi, głównymi bohaterami. Nie można powiedzieć, czy porównywać tych historii, ponieważ są różne i dotykają odrobinę innych emocji. Ukazują dwa zupełnie inne etapy, w którym znaleźli się bohaterowie. Czy to znaczy, że uważam „Tylko bądź przy mnie” za słabszą? W żadnym wypadku. Książka może nie ma tak szybkiego tempa akcji, jest bardziej spokojniejsza, a klimat nieco smutny, kiedy przyglądamy się Sage, mimo wszystko dostrzegamy nadzieję na lepszy los. To zwieńczenie tej historii, postawienie przez autorkę kropki nad literką „i”.

  Bohaterka się zmieniła, zaczęła próbować otworzyć na świat, w końcu Luca nauczył ją tego, że nie każdy mężczyzna jest zły i brutalny. W końcu to właśnie ON potrafił do niej dotrzeć, kiedy inni nie zadawali sobie większego trudu.

  Sage walczy o siebie, o lepsze jutro, życie bez cienia przeszłości, która wydaje się być zbyt blisko niej. To dziewczyna, która zrozumiała, że ma problemy, nie zwinęła się w kulkę zamykając w sobie. Każdy z nas może mieć własne problemy, jest oceniany przez pryzmat zachowań, które są jedynie murem obronnym przed emocjonalnymi bliznami. Związek tych młodych bohaterów ma na swoim koncie szereg wzlotów i upadków, jednak im mocniej się odpychają, tym bardziej ich do siebie przyciąga.

  Widać, że autorka bardzo skrupulatnie zbadała temat dotyczący traum, w jakie wpada człowiek, którego dotyka tak ogromna krzywda.

  „Tylko bądź przy mnie” to wspaniała historia, która dotyka realnych zagadnień i problemów, nie zamiatając ich pod dywan. Autorka podeszła do tematu bardzo poważnie sprawiając, że warto jest walczyć nie tylko o siebie, ale i o drugiego człowieka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria Laury Kneidl , bardzo znana autorka w Niemczech zagościła i na naszych półkach. Jej seria to dwupak zapakowany w piękne, delikatne i przyciągające wzrok okładki. Lubię takie grafiki, bo po pierwsze nie są to nadzy faceci, para, albo jacyś ludzie tylko coś co zdecydowanie jest odmianą i ładnie wygląda na półce.

  Historia, która nie jest idealną historią dwójki urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą ludzi, którzy na pozór mają wszystko. Tu od pierwszych stron mamy dziewczynę, która jest samotna, zagubiona i zdana tylko na siebie. Lęk, który w sobie nosi nie pozwala jej swobodnie oddychać, bo za jej plecami cały czas dogania ją przeszłość.

  „Najtrudniej było ukryć się przed lękiem w nocy.”

  Sage jest dziewczyną, która zostawiła za sobą wszystkie problemy i uciekła. Pomimo odwagi, zostawiania za sobą najbliższych, ledwo wiąże koniec z końcem, jednak los sprawia, że na swojej drodze spotka ludzi, którzy gotowi będą jej pomóc, ale czy ona będzie gotowa przyjąć od nich jakąkolwiek pomoc ?

  Luca jest chłopakiem, który jest zdecydowanie złym chłopcem. Wytatuowany, lubi towarzystwo kobiet, a Sage właśnie takich mężczyzn unika. Ale czy Luca jest właśnie taki ? Czy może pod tą maską skrywa się samotna dusza romantyka ?

  Tutaj akcja rozwija się delikatnie, dokładnie i wolno. Autorka krok po kroku prowadzi nas przez swoje opowiadanie. Pozwala dogłębnie poznać dwójkę skrzywdzonych przez los osób, które na pozór potrafią sprawić, że demony choć na chwilę znikną. Ale co się stanie, kiedy potwór wróci i będzie znów próbował skrzywdzić Sage, czy Luca będzie w stanie stanąć murem za nią ? Czy ich relacja będzie miała racje bytu ?

  Zdecydowanie jest to historia, która daje wiele do myślenia. Rodziny nie da się wybrać, ale przyjaciół wręcz przeciwnie. To oni dają siłę do walki, kiedy najbliżsi zawodzą.

  Uważam, że jest to bardzo dobra seria, która pokazuje, że na pozór życie nie jest idealne i każdy ma jakieś demony z którymi musi się zmierzyć, ale czy osoba stojąca przy naszym boku będzie miała odwagę nam pomóc ? Czy my będziemy mieli odwagę stawić czoła złu, które wcześniej czy później nas nawiedzi ?

  To nie jest zwykły romans, to jest zdecydowanie historia pokazująca nieidealne życie, nieidealnych ludzi, którzy razem tworzą idealne wspomnienia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W sierpniu zachwycałam się Jednak mnie kochaj, która sprawiła, że moje serce wariowało z emocji, a końcówka książki rozbiła mnie na dobre. Autorka długo kazała nam czekać na kolejną część. Długo, z połamanym sercem, choć wiem, że mogło to potrwać lata.

  Ale jednak już teraz spotykamy się z Sage i Lucą w drugim tomie ich historii – Tylko bądź przy mnie.

  Zostałam wrzucona na głęboką wodę, gdzie tonęłam pod ilością emocji. Pierwszy rozdział, pierwsza impreza, na której pojawia się Sage i Luca – jednocześnie, ale osobno, nie jako para i ON z inną dziewczyną u boku, sprawiły, że żołądek zaciskał mi się z nerwów. Kibicowałam Sage od samego początku, gdy tylko poznałam jej przeszłość. Niesamowicie dużo przeżyła, ale Luca o wielu rzeczach nie wie. Przeszłość nie tylko zostawiła ślady w sercu Sage, ale i powraca do niej z ogromną siłą, pukając... do jej drzwi.

  Przyznaję, że na Lucę potrafiłam być zła. Zachowywał się na tyle okropnie, że miałam ochotę nim potrząsnąć i wykrzyczeć, aby się ogarnął. Autorka nie chciała, abyśmy go znienawidzili, dlatego jego zachowanie często się zmieniało, żebyśmy dostrzegali w nim dawnego, zakochanego w Sage chłopaka.

  Tylko bądź przy mnie to prawdziwa sinusoida emocji. Nie oderwiecie się od tej książki, tylko za wszelką cenę będziecie chcieli poznać zakończenie. Przyznaję, że przeczytanie tej powieści zajęło mi cały dzień, nawet nie do końca. Musiałam. Inaczej stresowałabym się, czy bohaterowie nareszcie ze sobą porozmawiają.

  Huragan uczuć i emocji wtargnie do waszego świata, gdy dacie się zapomnieć i zatoniecie w losach Sage i Luci. Bohaterka zostaje ukazana jako silna dziewczyna, która musi sobie radzić na własną rękę, jednocześnie chroniąc swój sekret i rodzinę, na której wiele by się odbiło. Istotne jest, by ukazywać kobiety jako zaradne i nie potrzebujące przy sobie zawsze rycerza na białym koniu. Więc kiedy Luca odwraca się od Sage, choć nie wie, co ją spotkało, ona idzie dalej, próbując zebrać swoje życie w całość, kawałek po kawałku.

  Z każdym kolejnym rozdziałem widać, jak wiele pracy włożyła w książkę autorka. Nasycona tyloma emocjami powieść nie może być zła – zwłaszcza tak świetnie napisana, jeśli chodzi o styl. Będziecie czuć żal, smutek, złość, ale uwierzcie mi, warto. Warto, bo jest to młodzieżówka, która od A do Z została napisana z dbałością o uczucia, świat przedstawiony i bohaterów. Niewiele na rynku powieści młodzieżowych, które wzbudzą tak silne emocje, a na dodatek są dobrze napisane. Ta jest i polecam ją Wam serdecznie, żałując niestety, że jest to ostatnia część historii Sage i Luci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Bądź ze mną szczęśliwa 4/5 Nasza cena:
26,56 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź ze mną szczęśliwa

Najnowsza powieść autorki ciepło przyjętej przez czytelników powieści "Odkąd cię poznałam". Anka uczy się w liceum i trenuje boks. Jest wygadana, twarda, czasem bezczelna. Ale to tylko pozory. Niedawno wydarzyło się coś, co ją złamało. Dziewczyna czuje się winna tragicznej śmierci starszego brata....
Someone New 5/5 Nasza cena:
24,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Someone New

Micah jest córką zamożnych prawników i siostrą Adriana, który z powodu swojego homoseksualizmu musiał opuścić rodzinny dom. Dziewczyna nie chce dłużej mieszkać z rodzicami i wyprowadza się. Gdy spotyka nowego sąsiada, nie może uwierzyć własnym oczom: jest nim Julian, chłopak, który kilka tygodni...
Jednak mnie kochaj 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jednak mnie kochaj

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o...
eBook Jednak mnie kochaj mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jednak mnie kochaj mobi epub

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o...
eBook Someone new mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,36 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Someone new mobi epub

Micah jest córką zamożnych prawników i siostrą Adriana, który z powodu swojego homoseksualizmu musiał opuścić rodzinny dom. Dziewczyna nie chce dłużej mieszkać z rodzicami i wyprowadza się. Gdy spotyka nowego sąsiada, nie może uwierzyć własnym oczom: jest nim Julian, chłopak, który kilka tygodni...
eBook Tylko bądź przy mnie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,36 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tylko bądź przy mnie mobi epub

Kontynuacja i zamknięcie historii Sage, którą czytelnik poznał w tomie Tylko mnie kochaj. Po dramatycznym rozstaniu z Luką, Sage ląduje w tanim obskurnym motelu. Znowu nie ma się gdzie podziać, ponieważ Luka podczas kłótni wyrzucił ją z mieszkania. Jest zrozpaczona, tęskni za chłopakiem i boi się...
Time out 0/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Time out

Koherencja to największa sieć, jaka kiedykolwiek istniała. Bycie jej częścią oznacza koniec samotności. Bycie poza nią oznacza wykluczenie...Kiedy w mediach pojawia się reklama nowego gadżetu, który umożliwia ludziom komunikowanie sie między sobą właściwie bez wysiłku, Christopher jest przerażony....
Długo i szczęśliwie akademia dobra i zła Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,12 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Długo i szczęśliwie akademia dobra i zła Tom 3

Zapierający dech w piersiach finał bestsellerowej trylogii Akademia Dobra i Zła, w którym to, co stare, staje się nowe, a Sofia i Agata muszą walczyć z przeszłością i teraźniejszością, by znaleźć najlepsze zakończenie swojej baśni. Sofia i Agata, dawniej najlepsze przyjaciółki, sądziły, że...
Zwiadowcy. Wczesne lata. Tom 1. Turniej w Gorlanie 0/5 Nasza cena:
30,33 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zwiadowcy. Wczesne lata. Tom 1. Turniej w Gorlanie

Turniej w Gorlanie. Prequel z udziałem jednego z naszych ulubionych Zwiadowców - Halta! Halt i Crowley odkrywają, że ambitny Morgarath infiltrował zwiadowców aby znieprawić Korpus. Młodzi Zwiadowcy wyruszają więc na północ, by znaleźć Księcia Duncana i zdobyć królewski nakaz, dzięki któremu...
Pocałunek zdrajcy. Tom 2. Pocałunek szpiega 5/5 Nasza cena:
23,54 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunek zdrajcy. Tom 2. Pocałunek szpiega

Sage Fowler dowiodła już swojej wartości jako utalentowana swatka i przebiegły szpieg, teraz więc może cieszyć się zasłużonym spokojem jako guwernantka królewskich dzieci i czekać na Alexa, wyjeżdżającego na kolejne misje wojskowe. Kolejnym zadaniem kapitana Alexa Quinna jest wyszkolenie nowego...
Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 1. Nowy mrok 0/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 1. Nowy mrok

Pierwsza część trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, twórcy bestsellerowej serii „Kroniki Wardstone”. Tom Ward przejął funkcję stracharza, jest teraz jedyną osobą, która może uchronić swoją okolicę przed krwiożerczymi sługami ciemności. Jednak Tom ma dopiero siedemnaście lat, a jego nauka została...
Król węży 4/5 Nasza cena:
30,33 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król węży

Ponure, zaściankowe miasteczko na południu Stanów Zjednoczonych. Młodzieńcze życie Dilla nie jest łatwe. Nie dość, że czuje się napiętnowany przez trudną rodzinną sytuację, to dodatkowo w szkole traktowany jest jak odmieniec. Jedynym antidotum na cały ten wszechogarniający jad, jest jego przyjaźń z...
Wybrane bestsellery
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula