Tydzień z poradnikami do -40%. Nie tylko dla optymistów ;-)

21 sierpnia obchodzimy Dzień Optymisty. To świetna okazja to tego, żeby rozpocząć Tydzień z poradnikami do -40%! Psssst... To poradniki dla każdego, nie tylko dla optymistów ;-)

Dla nich szklanka jest zawsze w połowie pełna, a słońce świeci nawet w pochmurny dzień (z tym że gdzieś nad chmurami). Nauczyć i dowiedzieć można się wszystkiego, bo nie ma rzeczy, których nie da się zrobić. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie poradniki!

Chcesz wiedzieć, jak narysować kota? Jak mądrze robić zakupy? A może interesuje Cię to, jak uwierzyć w siebie i osiągnąć sukces? Poradniki, które rozwiewają mgłę niewiedzy na te i wiele innych tematów możesz w tym tygodniu złapać ze zniżką do -40%!


Sprawdź poradniki do -40% taniej >>


Promocja trwa do 26 sierpnia.Te poradniki warto przeczytać:

Dobre zioła Rachel Landon

Autorka opisuje dwadzieścia roślin, z których część pochodzi z Indii bądź Azji, ale znalazły się wśród nich i rodzime zioła, doskonale nam znane. Także na kartach publikacji zagościły na przykład: rumianek, imbir, kurkuma, ashwagandha, matcha czy też propolis.

Autorka przytacza anegdoty, wymienia substancje, witaminy, mikroelementy i makroelementy zawarte w poszczególnych roślinach, mające zbawienny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Podkreśla, że prozdrowotne właściwości wielu z nich znane już były w starożytności, w Chinach czy Egipcie. Przy każdej z roślin podaje przepisy, dzięki którym Czytelnik nauczy się przyrządzać zdrowotne napary oraz substancje kosmetyczne, które wzmocnią organizm i wpłyną na niego odmładzająco.

Sprawdź książkę >>Hygge. Klucz do szczęścia Meik Wiking

Słowo to pochodzi z języka duńskiego i nie da się go dokładnie przetłumaczyć na nasz ojczysty język. Wyraz ten określa wypełniające nad uczucie szczęścia, ciepła i komfortu.

Nie bez przyczyny mówi się o Duńczykach jako najszczęśliwszych ludziach na Ziemi. Co jest ich tajemnicą? Autor książki odpowiada na to pytanie, tłumacząc z czego wynika ich dobre samopoczucie. Duńczycy żyją bowiem wolniej, spędzają dużo czasu z bliskimi osobami oraz umieją cieszyć się z małych rzeczy. A to zaledwie namiastka tego, co ma nam do przekazania autor.

Sprawdź książkę >>Mieć mniej Tisha Morris

Jak wiele masz w swoim domu niepotrzebnych rzeczy? Dlaczego kolekcjonujesz pamiątki, które nie stoją nawet w widocznym miejscu, nie wyrzucasz zużytych ubrań i uparcie nie oddajesz zabawek po swoich dzieciach? W dzisiejszych czasach konsumpcjonizm powoli nas zjada, dlatego warto zainteresować się sztuką minimalizmu. Opowiada o niej Tisha Morris w swojej książce “Mieć mniej”.

Wydaje się, że to proste: wyrzucić niepotrzebne rzeczy. W rzeczywistości jednak niesamowicie trudno jest nam pożegnać się z przedmiotami, z którymi jesteśmy związani emocjonalnie. Ciężko wyrzucić pamiątki po babci, czy ulubioną sukienkę sprzed dwudziestu lat. Autorka pokazuje nam szereg sposobów i wskazówek na to, aby wreszcie przestać zagracać swoje mieszkania.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać