Ty i cała reszta

Autor:

Roni Loren

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
432
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Nasza cena: 21,31 zł 39,90 zł Taniej o: 47%

Emocjonujący, zabawny, zaskakujący romans Roni Loren – jednej z najlepiej zapowiadających się współczesnych autorek książek obyczajowych.

Wszyscy znają Miz Poppy, recenzentkę, która barwnie i dowcipnie opisuje życie artystyczne Nowego Orleanu. Nikt jednak nie wie, że za tym pseudonimem kryje się Hollyn Tate. Problemy Hollyn powodują, że dziewczyna – błyskotliwa i śmiała jako autorka tekstów – w prawdziwym życiu jest zamknięta w sobie i stroni od ludzi. Okoliczności sprawiają jednak, że postanawia wyjść ze strefy komfortu i poznaje Jaspera.

Jasper, początkujący aktor marzący o własnym teatrze, proponuje Hollyn, że pomoże jej pokonać lęk i niepewność. Zaraźliwy urok chłopaka sprawia, że dziewczyna zgadza się na kilka lekcji aktorstwa. Szybko okazuje się, że pomiędzy odgrywaniem romantycznych scen, a prawdziwym uczuciem granica jest bardzo cienka. Czy Hollyn i Jasper poprzestaną na przyjaźni? Czy dzięki tej relacji Hollyn uwierzy w siebie na tyle, by zaakceptować własne niedoskonałości?

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Ty i cała reszta “

  Ta książka jest dowodem, że nie warto oceniać książki po okładce. Wielu z nas - czytelników, to sroki okładkowe . Najpierw widzimy , później decydujemy czy zajrzeć w opis, recenzje , do samej książki. Bywa oczywiście odwrotnie - zachęci nas recenzja i dopiero szukamy książki. Mam nadzieję, że tak właśnie zachęci Was moja opinia.

  Okładka tej książki zwróciła moją uwagę ale nie tym , że “o ! jaka fajna”. Mój wzrok się na niej zatrzymał bo jest inna, ale bez szału, niestandardowa bo bez gołej klaty ;) ale gdzieś w głowie zanotowałam pochlebne opinie zaufanych recenzentek i gdy wydawnictwo zaproponowało mi tę książkę, stwierdziłam,że zaryzykuję. I to była bardzo dobra decyzja !!

  Od razu Wam mówię, że ta książka jest już dla mnie w czołówce najlepszych książek jakie przeczytałam w tym roku. Jest w niej wszystko co lubię i została tak fajnie napisana, że nie mogłam się od niej oderwać . Mało tego ! Przez praktycznie całą książkę, miałam uśmiech na twarzy i to nie spowodowany wyłącznie humorem w niej zawartym - po prostu czytanie jej było samą przyjemnością, a bohaterowie są tu tak rewelacyjni, że wręcz ich uwielbiam.

  Czytam dużo, za mną wiele rozmaitych wątków i ciężko mnie zaskoczyć czymś nowym. Ale tu trafiłam na wątek jakiego nie spotkałam nigdy wcześniej , mianowicie - zespół Tourette’a . Wiecie na czym polega ta choroba układu nerwowego ? Objawy są różne. Tu, u naszej głównej bohaterki - Hollyn Tate - są to niekontrolowane tiki twarzy .

  Hollyn jest recenzentką ale nie książek - opisuje ona życie artystyczne Nowego Orleanu. Jest w tym świetna, jednak działa pod pseudonimem Miz Poppy. Nikt nie zna jej tak naprawdę . Jednak jej szef oczekuje , że to ulegnie zmianie . A ona , przez nieśmiałość, obawę , że jej odmienność wynikająca z choroby , doprowadzi do braku akceptacji ze strony fanów , jest przerażona tym czego od niej wymaga pracodawca. Czy da radę pokonać ten lęk ?

  Jej kontakty z ludźmi dotychczas ograniczane były do minimum . Terapeutka zaleciła aby małymi kroczkami, te relacje międzyludzkie Hollyn, poszerzać. I gdy poznaje Jaspera Deares’a , w jej życiu coraz więcej zaczyna się zmieniać.

  I właśnie tych dwoje - Hollyn i Jasper - to bohaterowie po prostu idealni . Wykreowani perfekcyjnie, inteligentni, błyskotliwi, zabawni. Ludzie z pasją. Niby odmienni, totalnie różni ale zarazem idealnie się uzupełniający. Każde z nas marzy o tym, by spotkać na swojej drodze osobę, która nas zaakceptuje w pełni, będzie wsparciem gdy stawiamy czoła wyzwaniom i pomoże nam rozwinąć skrzydła . Tu to jest ! Decydują się pomóc sobie nawzajem . Każde ma oczekiwania i potrzebuje pomocy , Hollyn w tym by uwierzyć w siebie , Jasper ma cel i ona może mu pomóc go osiągnąć. Dodatkowo decydują się udawać parę i …pomóc sobie też w innych kwestiach ;)

  Oczywiście , jak to bywa w takich układach, uczucia wymykają się spod kontroli . Ale! Mimo, że jest to akurat do przewidzenia to wiele innych kwestii nie . Relacja tych dwoje jest bez wątpienia pełna emocji. Czuć tę chemię, nie brakuje namiętności i gorących scen. Ale też poza tą kwestią dzieje się nie mało. Tych dwoje otacza wiele wyjątkowych osób, które też w idealnym momencie wyciągają pomocną dłoń, służą radą, motywacją. Świat improwizacji w jakim żyje Jasper , daje wiele radości i bohaterom i nam , czytelnikom. Scenki jakie odgrywa grupa naszego aktora są niesamowite. Od teraz zwykłe “ABC” będzie dla mnie miało szczególne znaczenie .

  Ta książka jest wyjątkowa, piękna i niesamowita. Jestem niebywale zaskoczona tym jak bardzo mi się podobała. To opowieść o tym, że “inny” nie znaczy gorszy, że warto wierzyć w siebie , akceptować swoje niedoskonałości , brnąć do celu. Pokazuje, że gdy otoczymy się odpowiednimi ludźmi , możemy wszystko. Dzięki osobom , które wierzą w nas , my też potrafimy uwierzyć ,że damy radę i zrealizujemy swoje marzenia . To opowieść podnosząca na duchu , dająca nadzieję, optymistyczna. Chciałabym czuć się taka radosna po każdej książce.

  Ale moje “ochy” i “achy” to moje zdanie i w tej chwili mogę Wam jedynie napisać, że polecam tę lekturę. Przekonajcie się sami ile w niej emocji i wartościowej treści . Nie będziecie żałować , gwarantuję :)

  Dziękuję Wydawnictwu Słowne (z uczuciem) za te cudowne chwile spędzone przy Waszej książce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ty i cała reszta" to opowieść o Hollyn i Jasperze. Połączyły ich trudne dzieciństwo i zaburzenia, z jakimi się zmagają. Hollyn jak tylko może unika kontaktów z ludźmi. Gdy pozna Jaspera zawalczy o wyjście ze strefy komfortu i odkrycie siebie na nowo.

  Cięte riposty i humor to atuty Jaspera i wydaje się, że doskonale sobie w życiu radzi. Wychowywany w rodzinach zastępczych, zawsze samotny, zmagający się z ADHD. Pomogła mu gra w teatrze improwizacji, ale nikt nie rozumie, że to coś więcej niż zabawa.

  Jasper zaś swoje życie i karierę skupia na grze. Wszystkie sceny z tym związane całkowicie mnie pochłonęły. Miałam wrażenie, że Autorka nie spieszy się z ich opisem – było w nich dużo humoru, ale też pokazywały, że w ludzkiej naturze leży lęk przed krytyką. Stanowią dla mnie największy atut powieści.

  Wątek romantyczny w powieści "Ty i cała reszta" jest dość przewidywalny, ale ze względu na świetny dobór bohaterów stał się drugorzędny. O wiele istotniejsze było obserwowanie zaburzeń, prób pogodzenia się z nimi i pracę nad słabościami. Autorka doskonale opisała problemy Hollyn i Jaspera – poruszają i pokazują smutną stronę “inności” również w dorosłym życiu.

  Minusem były dla mnie sceny erotyczne. W pewnym momencie czułam, że przestały cokolwiek wnosić do fabuły, a ich opis od początku zaprzeczał kreacji Hollyn.

  "Ty i cała reszta" to lekka, zabawna powieść. Roni Loren zaserwowała humor na dobrym poziomie i miała kapitalny pomysł na dobór bohaterów. Ta powieść jest lekka, ale niesie ze sobą także opowieść o ludzkich słabościach. Mówi o próbach ich akceptacji, wykorzystaniu do własnych celów i pracy nad ich zwalczaniem. A to wszystko pod przykrywką prostej historii miłosnej 🙂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tolerancja... Niezwykle ważna, by móc funkcjonować w większej grupie społecznej. Niezbędna, by czuć się akceptowanym i równym... Jednak czy faktycznie powszechna?

  Hollyn każdego dnia podejmuje trudną walkę o normalne życie. Dla niej wyzwaniem jest zwykła rozmowa z drugim człowiekiem. Każde wejście w relację wymaga od niej ogromnego wysiłku. Jednak przybierając swój avatar, staje się kompletnie inną osobą, pełną ciętego dowcipu specjalistką od lokalnej rozrywki, która, jak dobra koleżanka, podpowie, zachęci lub wręcz przeciwnie - skrytykuje, zarówno lokalne miejsca rozrywki, tak i szeroko pojęte kino. Jednak nikt nie wie pod jakim pseudonimem skrywa się ta wyjątkowa dziewczyna.

  Alienacja oraz wyobcowanie Hollyn nie są przypadkowe, a powód jest przez nią skrywany. Dziewczyna zrobi wszystko, by zawalczyć o samą siebie nie pokazując zbyt wiele otoczeniu. Przypadkowo poznany mężczyzna sprawia, że jej świat wywraca się do góry nogami, a nauka opanowania własnego stresu przybiera całkiem nowe, niezwykle przyjemne oblicze...

  Ta historia jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Jest to jedna z tych książek, które zostają w pamięci na dłużej. Poruszająca historia dziewczyny, która walcząc o własną niezależność rozpoczyna walkę z samą sobą, a to jedno z najtrudniejszych starć. Walka z własnymi demonami staje się łatwiejsza, gdy pojawiają się osoby gotowe pomoc w tej nierównej bitwie, natomiast Hollyn zyskuje dzięki temu dwie przyjazne dusze w postaci Jaspera oraz Andi. Więź, jaka powstaje między bohaterami, nie jest przypadkowa. Każde z nich boryka się z własnymi problemami obrazując tym samym prawdę, że 'każdy niesie jakiś ciężar w plecaku prywatnego życia'. A dzięki temu zdecydowanie łatwiej spojrzeć na siebie mniej krytycznym okiem.

  Postać Jaspera cechuje niezwykła otwartość oraz bezpośredniość, co niejednokrotnie przysporzyło jemu kłopotów. Jednak dla Hollyn obie cechy mają fundamentalne znaczenie - pozwalają otworzyć się i tym samym zmierzyć z własną chorobą. Metody Jaspera są niekonwencjonalne. W swoich działaniach stawia na improwizację. Ale czym innym jest życie, jak nie wielką sztuką improwizacji? Chłopak swoim podejściem pokazuje drogę Hollyn ku akceptacji samej siebie, jednak te najbardziej milowe kroki musi wykonać sama.

  Losy tej dwójki nie są oczywiste, a wybór, jaki zostanie przed nimi postawiony, stawia wiele na szali. Jakie decyzje podejmą, przekonajcie się sami...

  Książka ta jest niezwykłą opowieścią o pokonywaniu granic, stawianych najczęściej przez nas samych oraz próbie walki z nimi, a także o tym aby akceptować siebie niezależnie od tego, z jakimi mankamentami mierzymy się. Wartościowi ludzie i tak będą dostrzegać w nas to, co najlepsze. Najczęściej to właśnie my dostrzegamy w sobie więcej niedoskonałości, aniżeli faktycznie posiadamy. Tolerancja jest niezwykle ważna, dlatego tolerujemy siebie i pozwólmy na szczyptę improwizacji. A ta książka właśnie to wszystko nam daje!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hollyn Tate jest młodą kobietą, która mierzy się ze swoją chorobą. Na co dzień jest recenzentką i działa pod pseudonimem Miz Poppy. Jej recenzje czyta wiele osób, przez co dziewczyna ciągle nowe propozycje znajomości. Jednak to nie dla niej. Hollyn nie należy do osób towarzyskich. Wszystko, przez chorobę, która jej to uniemożliwia. Pewnego dnia Hollyn została przyparta do muru przez swojego szefa to tego, aby ujawnić swój wizerunek. Dla kobiety to coś podobnego do „tragedii”. Nie wie jak ma sobie z tym poradzić, jednak z pomocną dłonią na horyzoncie pojawi się Jasper. Czy kobieta przyjmie pomoc przystojnego mężczyzny od którego tak bardzo stroniła?

  „Ty i cała reszta” to książka, która z pewnością szybko nie wyjdzie mi z głowy. Szczerze powiedziawszy nie wiem od czego powinnam tutaj zacząć. Z pewnością ta książka mnie zaskoczyła. Zaskoczyła jak diabli. Czy spodziewałam się, że będzie to jedna z lepszych książek jakie przeczytam w tym roku? Zupełnie nie. Sądziłam, że będzie to kolejna „słodka” historia miłosna. Jak bardzo się myliłam, wiem tylko ja.

  W sumie samej ciężko mi stwierdzić dlaczego, ale już od samego początku wiedziałam, że ta książka będzie bardzo emocjonalna. Od pierwszych stron czułam w sobie wiele emocji. Wielkie wzruszenie pojawiło się u mnie, gdy czytałam z czym mierzy się główna bohaterka. Nie spodziewałam się tego, iż ta książka wywoła u mnie tak pozytywne emocje i odczucia.

  Hollyn to zdecydowanie postać, z którą niejedna z nas chciałaby się zaprzyjaźnić. Jest tak silną babką, mimo tego z czym się zmaga. Każdego dnia mierzy się ze swoimi lękami i problemami. Jednak to ją nie powstrzymuje. Idzie ciągle do przodu. Walczy o siebie. Myślę, że jest świetnym przykładem osoby, z której powinniśmy czerpać przykład. Jasper natomiast jest bardzo pozytywną osobą, mimo, że też zmaga się ze swoimi demonami. To właśnie ON wyciąga pomocną dłoń do Hollyn.

  Przyjaciel Hollyn – Cal również mierzy się z zespołem Tourette’a, z którym mierzy się dziewczyna. Niestety chłopak przechodzi to znacznie gorzej. Nie powiem, człowiek w takich właśnie chwilach docenia fakt, że jest zdrów.

  Osobiście nie mam dużej wiedzy na temat zespołu Tourette’a, być może dlatego, ta książka wywarła na mnie tak ogromne wrażenie. Pokazuje nam z zupełnie innej perspektywy. Uświadamia jak wygląda życie osób którzy mierzą się z tą chorobą. Od razu podkreślam, że „Ty i cała reszta” nie jest łatwą książką, już dawno tak dużo nie płakałam przy żadnej książce. Płakałam, ale również śmiałam się z bohaterami. Jestem pod ogromnym wrażeniem historii jaką stworzyła autorka. Podziwiam to jak prowadzi fabułę oraz to, że potrafiła mnie zaskoczyć. W żadnym wypadku nie jest to schematyczna czy też banalna historia. Jest to historia, która wielu złamie serce, lub tak jak ja będziecie mieć ciarki podczas czytania.

  Mnie już dziewczyny uświadomiły, że książka ma swoje kontynuację. Nie ukrywam, będę na nie czekać z niecierpliwością. Jeśli zapytacie mnie czego nauczyła mnie ta książka. Pokory. Z pewnością byłaby to pokora, do tego co mam, a co mogłabym mieć.

  Zdecydowanie jest to moja ulubiona książka, którą miałam możliwość przeczytać w tym roku. Polecam ją każdemu, bez wyjątków!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hollyn Tate jest dziennikarką, działa pod pseudonimem Miz Poppy, mimo, że jest świetną to recenzentką to bardzo stroni od ludzi. Kiedy szef stawia ją pod ścianą i każe ujawnić swój wizerunek pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony. Jasper Deares proponuje, że pomoże Hollyn i sprawi, że młoda kobieta stanie się bardziej pewna siebie. W trakcie ich spotkań zaczynają się powoli wkradać uczucia, do których każde z nich nie chce się przyznać. Czy kobieta uwierzy w siebie? Co wyniknie z relacji Hollyn i Jaspera?

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książka! To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i uważam je za bardzo udane . @ stworzyła genialną fabułę, wykreowała świetnych bohaterów, którzy mają swoje skazy, jednak pozostają przy tym bardzo uroczy.

  Bardzo mało się mówi o przypadłości Hollyn i jej przyjaciela Cala i bardzo się cieszę, że w tej historii został poruszony ten wątek, autorka świetnie pokazała codzienność i realia osób, które są zmuszone mierzyć się z tą chorobą.

  Jasper również nie miał latwego życia i pewnie dlatego wybrał zawód aktora, nauczył się idealnie udawać emocje, zarówno na scenie jak i w życiu. Mężczyzna doświadczył już odrzucenia i dlatego teraz boi się zaangażowania.

  Jednak to za sprawą Jaspera kobieta przechodzi diametralna zmiane, z szarej myszki w pewną siebie i swoich racji kobietę! Moim zdaniem bohaterowie świetnie się uzupełniali.

  Dodatkowo jestem zachwycona pokazaniem sztuki improwizacji, z chęcią wybrałabym się na takie przedstawienie!

  "Ty i cała reszta" to przede wszystkim historia o próbach odnalezienia swojego miejsca na ziemi, przezwyciężaniu swoich lęków oraz wiary w siebie i swoich bliskich.

  Jeśli szukacie książki, która oprócz świetnego humoru jest emocjonalna i wartościową, to ta pozycja jest idealna dla Was!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Restauracja na końcu wszechświata życie wszechświat i cała reszta 3/5 Nasza cena:
36,69 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Restauracja na końcu wszechświata życie wszechświat i cała reszta

KOLEJNE CZĘŚCI KULTOWEJ POWIEŚCI, KTÓRA ŁĄCZY WIZYJNĄ FANTASTYKĘ ZE ZWARIOWANYM BRYTYJSKIM HUMOREM Kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę drogi szybkiego ruchu Arthur Dent zostaje zabrany z Ziemi przez swojego przyjaciela Forda Prefecta, specjalistę od badań...
Niewinni i cała reszta 4/5 Nasza cena:
18,45 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewinni i cała reszta

Meadow i Carrie wiele różni, ale łączy je wspólna pasja do tworzenia filmów. Pewnego dnia Meadow dowiaduje się o istnieniu tajemniczej kobiety, która przez lata uwodziła przez telefon wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Nikt jej jednak nigdy nie widział. Meadow postanawia ją odnaleźć i stworzyć...
Załatw pogodę, ja zajmę się resztą 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Załatw pogodę, ja zajmę się resztą

Pierwsza TAKA komedia romantyczna! Odnajdziesz w niej siebie i zapragniesz - choć przez moment-  być Polą Kukułką. Prawdziwie rodzinna komedia romantyczna. Pola Kukułka walczy o szczęście! Pola, samotnie wychowująca trójkę dzieci, musi stawić czoło nieprzychylnym jej paniom z opieki społecznej. Jak...
Gdybyś tylko wiedziała 5/5 Nasza cena:
20,75 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdybyś tylko wiedziała

Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę. Czy prawda zawsze jest jednak najlepszym rozwiązaniem? Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult. Rodzina Audrey się rozpadła. Jej dwie...
A miało być tak pięknie 2/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A miało być tak pięknie

Życie trzeba umieć doprawić, a Mika jest w tym mistrzynią! Pełna energii i optymizmu opowieść o odwadze i przeciwnościach losu, które niespodziewanie otwierają drogę do szczęścia i spełnienia! Dominika, dla przyjaciół Mika, wszystko, co robi, robi na 100%. Kocha na zabój, żyje na pełnych obrotach,...
Prawie siostry 5/5 Nasza cena:
20,75 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawie siostry

Z empatią, wdziękiem, humorem i przenikliwością autorka Bogów Alabamy prezentuje przejmującą, przepełnioną emocjami powieść o amerykańskim Południu, w której konfrontuje się z prawdą o przywilejach, rodzinie i różnicą pomiędzy naszymi wyobrażeniami a rzeczywistością, jeśli chodzi o nasze...
Majorka na końcu świata 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Majorka na końcu świata

Życie nawet pod majorkańskim słońcem bywa równie piękne, co nieznośne. Bestsellerowa seria o powrotach pod majorkańskie niebo. Magda znowu zbliża się do życiowej krawędzi – nadchodzą kolejne urodziny, do których tak panicznie bała się dobić. Jednak nie daje się zwariować, wszelkie wątpliwości...
Wojna Ireny 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojna Ireny

Powieść inspirowana losami Ireny Sendlerowej, niezwykłej bojowniczki polskiego podziemia, która w czasie II wojny światowej pomogła ocalić setki żydowskich dzieci z warszawskiego getta. Wzruszająca historia o odwadze i niezłomnej kobiecie walczącej o własne szczęście, a jednocześnie tuż pod okiem...
Nasze miejsce 5/5 Nasza cena:
20,75 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze miejsce

Suzanne wiedzie na pozór idealne życie, ma wielu przyjaciół, piękny dom, kochającego męża i dzieci. Ale pod płaszczykiem codziennych sukcesów kryją się niezadowolenie i wciąż narastające konflikty, które nieuchronnie prowadzą rodzinę Blakemore ku upadkowi. Wszystko zmienia się, gdy Suzanne natrafia...
Wyścig z przeznaczeniem 0/5 Nasza cena:
18,15 zł 31,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyścig z przeznaczeniem

Książka ukazuje mroczny świat Los Angeles pełen intryg, seksu i przemocy. Barmanka, niespełniona piosenkarka, ładna, beztroska i pewna siebie, odkrywa że jest w ciąży, a ukochany postanawia wrócić do swej żony i córki. Jej życie zamienia się w chaos. Ktoś ją śledzi, straszy i atakuje. Czy zdoła ona...
Wielki atlas narciarski. Szwajcaria i Włochy 0/5 Nasza cena:
65,71 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielki atlas narciarski. Szwajcaria i Włochy

Zima to idealny czas na wyprawę - samodzielnie, z rodziną, z przyjaciółmi - a Wielki atlas narciarski pomoże wybrać trasę, wskaże doskonałe miejsca do szusowania i fantastycznej zabawy po całodziennych wyczynach na stoku. Będzie najlepszym przewodnikiem po świecie białego szaleństwa. Znajdziecie tu...
Spacerem po pradze 0/5 Nasza cena:
26,16 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spacerem po pradze

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Pradze zawiera czternaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak...
Wybrane bestsellery
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
32,91 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
134,23 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
36,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula