Turbulencja

Autor:

Whitney G.

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 41
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Inne wersje (3)
Pocket, op. miękka
za 8,40 zł
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Bestsellerowa Whitney G. debiutuje w Polsce opowieścią o namiętnym uczuciu

Namiętna opowieść o dwojgu ludzi, którzy teoretycznie nie powinni mieć na siebie wpływu. Czy można zapomnieć o dotychczasowym życiu, gdy pojawi się w nim ktoś wyjątkowy?

Gillian ma dosyć swojego obecnego życia. Rodzina wciąż ją krytykuje i utwierdza w przekonaniu, że niczego nie osiągnie. Kiedy decyduje się na wyprawę do Nowego Jorku, by tam poszukać szczęścia oraz spełnienia, na jakie nie może liczyć w swoich stronach, najbliżsi twierdzą, że to bardzo złe posunięcie i na pewno szybko przekona się o tym na własnej skórze. Aby jakoś się utrzymać, dziewczyna decyduje się połączyć dwa różne zajęcia: sprzątanie w apartamentach oraz pracę stewardessy.

Z początku ciężko dziewczynie pogodzić pracę na dwóch etatach. To jednak byłoby całkiem znośne, gdyby nie pogarszająca się sytuacja w życiu uczuciowym. Jej chłopak, wydawać by się mogło “ten wymarzony”, nagle wyraźnie się zmienia. Niski status społeczny Gillian zaczyna mu przeszkadzać, dlatego też nie ma żadnych skrupułów, by zacząć ją zdradzać. Dziewczyna oczywiście nie zamierza znosić takiego traktowania i postanawia z nim zerwać.

Kiedy jest przekonana, że nic dobrego w życiu już jej nie spotka, za namową koleżanki wybiera się na imprezę, a przy okazji bierze udział w niezwykle szalonym zakładzie. Tam też poznaje bliżej Jake’a, pilota, który może odmienić całe jej życie: i to dosłownie! Wspólnie zawierają układ oparty na niezobowiązującym seksie. Z czasem jednak rozrywkowy, a przy tym obojętny na uczucia Jake pierwszy raz dostrzega, że spotkanie z Gillian bynajmniej nie było jednorazową przygodą. Co z tego wyniknie? Czy nałogowy podrywacz zdoła się ustatkować i jednocześnie przynieść pełnej nadziei dziewczynie trochę szczęścia?
 

To oni.
To pokręcona miłość.
To turbulencja.


O książce:

Mój żołądek z emocji zawiązał się w supeł i nie chce wrócić na miejsce. Turbulencja była świetna! Czytając tę książkę, przeżyłam około... miliard emocji, a kiedy dokończyłam z czystym sumieniem stwierdziłam: MEGA! Uwielbiam tę powieść całkowicie. EPICKA historia EPICKIEJ autorki!

Shayna Renee’s Spicy Reads, blog literacki

Przeczytaj fragment książki


O autorce

Whitney G, a właściwie Whitney Garcia Williams. Optymistka przed trzydziestką, która ma obsesję na punkcie dalekich podróży, herbaty i pysznej kawy. Przy okazji jest bestsellerową pisarką „The New York Times” i „USA Today” oraz współautorką „The Indie Tea” – inspirującego bloga poświęconego tematyce romansów. Kiedy nie czatuje z czytelniczkami na fanpage’u, spędza czas na dopieszczaniu swojej strony internetowej www.whitneygbook.com. A jeśli nie robi nawet tego, to prawdopodobnie zanurza się w świat kolejnej zwariowanej książki, którą tworzy. Oprócz “Turbulencji”, na polskim rynku ukazał się także jej cykl “Domniemanie niewinności”, na który składają się powieści: “Oskarżyciel”, “Niewinna” oraz “Prawo miłości”.
 

Recenzje (41)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Święta coraz bliżej, a tak się składa, że jutro ostatni dzień idę do pracy, przed przerwą, więc musiałam narąbać jak głupia nadgodzin, żeby pensję godną dostać i z pazerności(moja Siostra mówi, że jestem chytra baba z Radomia), siedziałam w pracy bardzo długo i już mi się mózg lasował, dlatego, gdy przeglądałam zbiory, ciężko było mi się na coś zdecydować. Książki często polecane, to głównie ambitne powieści, nie na ten okres, miało być lekko i tak oglądając te aktualne bestsellery trafiłam na powieść Turbulencja. Opis sugerował dużą dawkę erotyki, a moim zdaniem ten gatunek świetnie sprawdza się, gdy chcemy sobie po prostu odpocząć, uciec myślami od bieżących spraw. Zaczęłam czytać.

  Mamy Gillian, dziewczynę, która z prowincji jedzie do Nowego Jorku, rodzina nie wróży jej sukcesy, wieszczy, że miasto ją połknie i sprowadzi na złą drogę. Gillian pisze blog i łapie się każdej dorywczej pracy. Jake jest pilotem, nagradzanym, ale jest bucem. Zachowuje się w odstręczający sposób. Bez szacunku, zakochany w sobie. Dobry kochanek. Nawet bardzo dobry. Ich drogi się krzyżują, gdy mają jechać na numerek do mieszkania jednego z nich i okazuje się, że Gillian zabiera Jake`a do jego mieszkania, jako do swojego. Co wprawia tego bufona w stan bliski furii. Ale jest początkiem znajomości opartej na seksie i wyzutej z bliskości. Jake uważa, że seks się liczy, a nie chce się do żadnej osoby, już nigdy przywiązać, jednak Gillian przestanie w końcu godzić się na taki układ i wszystko się posypie.

  Wiem, że są osoby, które uważają erotyki za książki płaskie jak planimetryczna geometria, ale ja uważam, że takie książki mają zwykle jednak jakiś przekaz, a jak nie mają – co też się zdarza, to mogę po prostu zająć myśli. Tutaj mamy dziewczynę bez wiary w siebie, która godzi się na związek z mężczyzną, bo ON ją pociąga. Jednak w końcu dostrzega, że sam seks nie tworzy relacji, moim zdaniem orientuje się nieco późno, bo Jake od początku traktuje ją jak panienkę na telefon, więc powinna mu dać w pysk i elo. Tymczasem mamy i drugą stronę, mężczyznę, który nauczył się, że każda bliższa relacja kończy się katastrofą i boi się dopuścić kogoś do siebie. Dwa sprzeczne interesy. Czy jest szansa na konsensus?

  Kolejny raz się przekonuję, że muszę pilnie śledzić co wydaje Wydawnictwo Kobiece, bo to same perełki!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Wygodny układ

  Jak
  mierzyć rozkosz? Czy istnieją jej granice? Czy od seksu z danym partnerem można się uzależnić? Czy najlepszy w życiu orgazm jest wart tego, żeby stracić pracę? Na te pytania zapewne każdego dnia odpowiada sobie wiele kobiet na całym świecie, choć obraz życia seksualnego znajdujący odbicie w statystykach, świadczy o czymś zupełnie przeciwnym. Według badań, średnia długość stosunku seksualnego w Polsce wynosi niespełna piętnaście minut, zaś ponad siedemdziesiąt procent mieszkańców kraju w wieku 15-49 lat deklaruje, że współżyje raz w tygodniu. O ile zadowolenie mężczyzn ze swojego życia seksualnego rośnie – uszczęśliwia ich już sam fakt, że mają możliwość uprawiać seks z partnerką, to rosną również wymagania (a tym samym niezadowolenie) kobiet. Nie można się zatem dziwić, że po lekturze tych statystyk, aż się chce sięgnąć po książkę dającą nadzieję na to, że seks może być dla kobiety satysfakcjonujący, a co więcej – że wokół niego może kręcić się jej życie.

  Takie właśnie odczucia (poza falą gorąca), wywołuje lektura książki autorstwa Whitney G. Opublikowany nakładem Wydawnictwa Kobiecego bestseller pt. „Turbulencja”, to książka gorąca niczym kawa i ostra niczym papryczki chili. To pozycja, która rozbudza w kobietach seksualną tęsknotę, i – co najważniejsze – zaspokaja ją. Mimo mało skomplikowanej fabuły, autorce udało się sięgnąć po sprawdzone sposoby na osiągniecie sukcesu, a łącząc seks z tajemnicą i podając je w formie wstrząśniętej (i zmieszanej), zagwarantowała sobie szerokie grono stęsknionych czytelniczek. A może nawet czytelników…

  Poznajemy Gillian – czarną owcę w rodzinie osiągających spektakularne sukcesy jej członków. Mimo sprzeciwu wszystkich, którzy wróżą jej rychły upadek i powrót na łono rodziny, dziewczyna postanawia oderwać się od toksycznego środowiska i szukać szczęścia w Nowym Jorku. Jest zdeterminowana by przetrwać, dlatego łączy dwie prace, które pozwalają jej opłacać czynsz w wynajmowanym z koleżanką mieszkaniu. Niestety, sprzątania w apartamentach, nawet najbardziej luksusowych, nie można nazwać satysfakcjonującą pracą, podobnie zresztą jak bycia stewardesą, która lata wyłącznie na krótkich trasach, a której obowiązki ograniczają się do podawania posiłku. Na dodatek, nieudanemu życiu zawodowemu towarzyszy nieudane życie uczuciowe – okazuje się, że wysoko postawiony chłopak, z którym od kilku lat się spotyka, nie tylko zaczyna wstydzić się jej statusu, ale i motorycznie ją zdradza.

  Zrywając z Benem, Gillian nawet przez chwilę nie zastanawia się, jaki będzie ciąg dalszy jej historii - szalony zakład z koleżanką i wyjście na tajną imprezę kończy się poznaniem niezwykle przystojnego, Jake`a oraz … prawdziwą wpadką, która może grozić zwolnieniem dziewczyny i doniesieniem na policję. Jednak sam poszkodowany ma wobec Gillian inne plany i nie zamierza – ku swojemu zdziwieniu – dać jej odejść. Postanawiają zawrzeć układ, oparty na niezobowiązującym seksie…

  Czy warunki takiego układu są do zaakceptowania w dłuższej perspektywie czasu? Czy ukradkowe spotkania w toaletach czy hotelach są tym, czego naprawdę oboje potrzebują? Co kryje się za bezwzględnością i cynizmem Jake`a? Do ujawnienia jakiej tajemnicy nie chce dopuścić? O tym wszystkim przekonamy się sięgając po książkę „Turbulencja”, której plastyczne opisy sprowadzają na nas prawdziwe niebezpieczeństwo. To powieść, która zdecydowanie zwiększa wymagania w stosunku do partnerów, która daje nam nadzieję, że seks to coś więcej, niż piętnaście minut w ciemnym pokoju.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Romans z kapitanem

  Jak mówią - za mundurem, panny sznurem, więc jak tu nie obejrzeć się za pilotem samolotu i to całkiem przystojnym? To właśnie w środowisku tych, którzy swoją pracę wykonują w chmurach rozegrała Whitney G. historię pikantnego romansu. Jeśli lubicie niestroniącą od odważnych scen literaturę kobiecą i szukacie nieobciążającej emocjonalnie, a zarazem dobrze napisanej książki zerknijcie cóż takiego ma Wam do zaoferowania „Turbulencja”.

  ZARYS FABUŁY

  Zbyt pewny siebie, szorstki w kontaktach z ludźmi, wyjątkowo zdolny i piekielnie przystojny Jake nosi na pagonie cztery kapitańskie paski. Nic dziwnego, że pomimo bezczelnych zagrywek nikt nie myśli o jego zwolnieniu, a oglądające się za nim kobiety same pchają mu się do łóżka.

  Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Gillian, która próbuje swoich sił jako stewardessa, wciąż niestety zajmując miejsce w rezerwach.

  Pierwsze spotkanie tych dwoje mogłoby zakończyć się wizytą na posterunku policji i karą za włamanie, ale wcale tak się nie kończy. A ich prosty układ ze ściśle wytyczonymi regułami zaczyna wymykać się spod kontroli.

  PILOT I STEWARDESSA

  Skrajnie bezczelny, władczy, momentami naprawdę naginający granice wytrzymałości. Taki właśnie jest Jake, główny bohater i jeden z dwóch narratorów powieści. Początkowo aż trudno było mi uwierzyć w jego bezduszność, choć od pierwszych stron byłam w stanie poczuć jego dominację, męskość i absolutną moc przyciągania. A niewielu jego literackim kolegom w książkach tego gatunku ostatnio się to udaje. Ach, ten mundur coś w sobie ma. Oczywiście pod powierzchnią lodu kryje się nie tyle złaknione zmian serce ile smutna historia, krzywda i odpychana potrzeba zrozumienia. Drugim narratorem, a zarazem główną bohaterką powieści jest Gillian, kobieta taka, jak my. Dlaczego na wstępie tak ją określiłam? Bo naprawdę łatwo identyfikować się z jej postacią. Nie szara mysz i nie chodzący ideał. Ufna, nieco szalona, momentami nawet naiwna i doświadczająca na własnej skórze przeciwności zsyłanych przez los.

  HISTORIA, KTÓREJ NIE PRZEKARTKOWAŁAM

  W całym gąszczu romansideł, bad boyów, szefów, podwładnych, toksycznych układów i łamania barier trudno znaleźć coś oryginalnego i książka „Turbulencja” na pewno nie należy do grona tych, które przebiegiem potrafią prawdziwie zaskoczyć. To jednak bez dwóch zdań kawałek naprawdę dobrej literatury erotycznej, która pomimo wulgarnych scen nie wzbudza niesmaku. Nie ukrywam, że wiele powieści o podobnej tematyce w ostatnim czasie po prostu przekartkowałam. Tą chciałam się delektować do samego końca. Autorka zadbała o niedostępność charakterów, przez co nieustannie podsycała mój apetyt, wzbogaciła historię rodzinnymi zawiłościami i nakreśliła całkiem wiarygodne tło lotniczego świata, łącznie ze schematem pracy stewardessy, stereotypami związanymi z pilotami czy po prostu nazwami samolotów.

  GDYBYM MIAŁA WYBIERAĆ…

  „Turbulencja” przywołała mi na myśl serię W przestworzach autorstwa R.K. Lilley i gdybym była na Waszym miejscu, stojąc przed wyborem sięgnięcia po książkę Whitney G. bądź wspomnianą trylogię wydawnictwa Editio Red, nie wahałabym się nawet sekundy. Wybierzcie historię Jake’a i Gillian, a nie pożałujecie. Bo dobra książka erotyczna to nie tylko przystojny bohater, seks i happy end, ale przede wszystkim wykorzystany potencjał i klimat, który wciąga. W końcu znalazłam romans, który z czystym sumieniem mogę Wam polecić, bo choć to nie jest powieść z głębokim przekazem, ten pomysł z niedostępnością, rodzinną tajemnicą i pracą pilota absolutnie mnie przekonał.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo fajna, szybko się czyta i szkoda, że tak mało stron. Z chęcią poznałabym dalsze losy bohaterów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Gillian ma nadzieję, że w Nowym Jorku odnajdzie sens życia. Udaje jej się dostać pracę na stanowisku stewardessy. Na pokładzie jednego z samolotów ma do czynienia z niezwykle aroganckim pilotem, stanowiącym przeciwieństwo jej romantycznej duszy. Sęk w tym, że Jake jest diabelsko przystojnym mężczyzną. Tak naprawdę nie angażuje się w żadne związki. Trzymanie się za ręce? Nie. Przygody na jedną noc? Owszem. Zachowuje się jak typowy samiec alfa.

  Gillian i Jake decydują się ostatecznie na układ bez zobowiązań. Żadnych uczuć, tylko namiętność. A tej będzie dużo... Na lotniskach, w hotelach, w przeróżnych miejscach na świecie. Dla pary to istna szalona, seksowna podróż. Między bohaterami nieustannie iskrzy. Nikt nie powie, że w ich "związku" brakuje chemii. Wzajemne przyciąganie przeplata się z ciętym językiem bohaterów. Żeby nie było tak kolorowo, nie zabraknie utrudnień. Tajemnicze telefony, problemy w rodzinie Jake'a i demony jego przeszłości w końcu go dopadają. Sytuacji nie ułatwia fakt, że Gillian... zakochuje się w nim.

  Co wyniknie ze znajomości głównych bohaterów? Jak się zachowają, gdy dojdzie do konfrontacji ich rzeczywistych pragnień?

  Na pierwszy rzut oka "Turbulencja" zalatuje tutaj czymś, co już chyba każda z wielbicielek niegrzecznych książek dobrze zna. Arogancki mężczyzna z ciężką przeszłością i romantyczna dziewczyna, która szuka czegoś więcej - ile już było takich połączeń? Oj, wiele. Każda historia jednak ma w sobie coś innego, niektóre okazują się nudne jak flaki z olejem, inne są całkiem oryginalne. W moim odczuciu "Turbulencję" mogę śmiało zaliczyć do tej drugiej grupy. Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron, ledwo mogłam się od niej oderwać! Nie miałam jeszcze do czynienia z powieścią, a właściwie erotykiem, w którym bohaterowie lataliby po świecie. Ten motyw zdecydowanie wyróżnia książkę na tle innych, w których autorzy zawarli schemat "zły ON i dobra ona".

  W historii przedstawionej przez Whitney G. podobało mi się zawarcie sporej dozy tajemniczości. Intrygował mnie zwłaszcza wątek związany z przeszłością Jake'a, a mianowicie rodziną, która niestety "miała swoje za uszami"... Zresztą, sama postać pilota wzbudziła moje ogromne zainteresowanie, Whitney G. świetnie go scharakteryzowała. No i te gorące sceny... Jeśli ktoś lubi tego typu literaturę, to powinien być zadowolony! Mnie "Turbulencja" bardzo się podobała i wszystkim fankom erotyków mogę ją polecić :). Na koniec plus za okładkę - niby nic szczególnego, niby prosta, nie w pełni ukazany mężczyzna w garniturze, zapinający mankiet... Jest jednak w tym coś pociągającego, nieprawdaż :)?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 36 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Turbulencja
 • Autor: Whitney G.
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2017
 • Ilość stron: 480
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365740847
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Turbulence: A cocky pilot romance
 • Tłumacz: Oślizło Ryszard
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365740847
 • EAN: 9788365740847
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Turbulencja (pocket) 5/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Turbulencja (pocket)

Bestsellerowa Whitney G. debiutuje w Polsce opowieścią o namiętnym uczuciu Namiętna opowieść o dwojgu ludzi, którzy teoretycznie nie powinni mieć na siebie wpływu. Czy można zapomnieć o dotychczasowym życiu, gdy pojawi się w nim ktoś wyjątkowy? Gillian ma dosyć swojego obecnego życia. Rodzina wciąż...
Bezwstydny klient. Intensywne doznania. Tom 3 4/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezwstydny klient. Intensywne doznania. Tom 3

Szczery, bezpardonowy i niezwykle seksowny. Ten klient ma wysokie wymagania! Penelope niedawno straciła dwa ważne biznesowe kontrakty i faceta, który ją zdradził. Kiedy na horyzoncie pojawia się nowe zlecenie, od razu je przyjmuje. Radość kończy się szaleństwem w klubie i porankiem z...
Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
Pakiet Intensywne doznania. Tomy 1-2: Niegrzeczny szef, Grzeszny doktor 0/5 Nasza cena:
35,88 zł 59,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Intensywne doznania. Tomy 1-2: Niegrzeczny szef, Grzeszny doktor

Niegrzeczny szef Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego szefa. Zachowuje się wobec niej niemiło i arogancko. Co prawda nieźle...
Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2 4/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne...
Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie! Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała. Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale...
eBook Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
14,93 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1 mobi epub

Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
eBook Niewinna mobi epub 5/5 Nasza cena:
14,93 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niewinna mobi epub

Druga część namiętnej trylogii Domniemanie niewinności Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa. Andrew z...
eBook Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
14,93 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2 mobi epub

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne...
eBook Turbulencja mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Turbulencja mobi epub

POLSKI DEBIUT BESTSELLEROWEJ WHITNEY G.! Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku  w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości,...
eBook Prawo miłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Prawo miłości mobi epub

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie! Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała. Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale...
eBook Oskarżyciel mobi epub 0/5 Nasza cena:
14,93 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Oskarżyciel mobi epub

Pierwsza część gorącej trylogii z prawniczym twistem Andrew Hamilton jest wziętym prawnikiem, który nie traci czasu na dłuższe związki, a noce spędza z poznanymi w sieci przypadkowymi kobietami. Interesują go tylko znajomości bez zobowiązań, które kończą się na jednej kolacji i jednym spotkaniu....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula