Trening superkoncentracji dla dzieci

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
128
Rok wydania
2021
Nasza cena: 18,97 zł 29,90 zł Taniej o: 37%

Jeśli Twoje dziecko łatwo się rozprasza i ma problem z zapamiętywaniem istotnych informacji, to książka "Trening superkoncentracji dla dzieci" jest tym, czego potrzebujesz!

Coraz częściej dzieci mają problemy z przyswajaniem informacji i skupieniem się na prostych czynnościach. Dużą odpowiedzialność ponosi za to szybki rozwój techniki. Nasze zmysły są bombardowane z każdej strony - włączone telewizor, radio, komputer czy smartfon z niemal nieograniczonymi możliwościami tylko utrudniają zebranie myśli. Nawet dorośli mają problem, żeby odnaleźć się w tym chaosie, a co dopiero dzieci.

Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, aby poprawić pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Te umiejętności pomogą nie tylko w szkole, ale na każdym etapie życia. Zdolność zapamiętywania informacji pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który mógłby zostać zmarnowany na przykład na źle odrobioną pracę domową. Zamiast tego lepiej porządnie się skupić, aby rozwiązać zadania szybko i poprawnie.

"Trening superkoncentracji dla dzieci" jest zbiorem kilkudziesięciu kreatywnych zabaw, które pomogą dziecku rozwinąć pamięć, spostrzegawczość i kreatywność, a także poprawić zdolność koncentracji.

Paulina Mechło jest autorką licznych poradników o tematyce wydajności mózgu osób w każdym wieku. Proste zadania oraz oryginalne podejście do tematu sprawiają, że nauka szybko zaczyna przynosić efekty. "Trening superkoncentracji dla dzieci" jest trzecią książką z serii przeznaczonej dla młodszych czytelników. Pozostałe poradniki z cyklu to "Trening intelektu dla dzieci" oraz "Superpamięć dla dzieci".
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W obecnych czasach, kiedy ilość bodźców jest przytłaczająca i każdego dnia, nawet nieświadomie, wystawiamy się na ich atak, ciężko jest mówić o pełnej koncentracji. Jest to niezwykle uciążliwe w przypadku dorosłych, ale też dzieci, którym problemy z koncentracją znacznie utrudniać mogą skupienie na przekazywanym materiale i przyswajanie go, a w konsekwencji – trudności szkolne.

  Dobra wiadomość jest taka, że koncentrację można wyćwiczyć poprzez systematyczną pracę i odpowiednio dobrane ćwiczenia, obejmujące [Adres usunięty]. klasyfikowanie, myślenie przyczynowo-skutkowe, wodzenie po śladzie. Zbiór stu takich ćwiczeń usprawniających koncentrację, zarówno u tych dzieci (i nie tylko dzieci), które mają z tym problem, ale i u tych, które chcą utrzymać, a nawet doskonalić swoje umiejętności, znajdziemy w książce pt. „Trening superkoncentracji dla dzieci”, autorstwa Pauliny Mechło oraz Magdaleny Karpińskiej. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Sensus książka to idealna propozycja dla uczniów, ale także rodziców, nauczycieli, terapeutów, którzy dzięki niej nie tylko zyskują cenny materiał do pracy z dzieckiem, ale sami również mogą potrenować.

  Książka nie jest ani przewodnikiem po świecie koncentracji i pamięci, ani poradnikiem merytorycznym. Znajdziemy tu ćwiczenia na każdy dzień (odpowiedzi umieszczone są na końcu książki), mniej lub bardziej skomplikowane, ale zróżnicowane w taki sposób, by rozwijać różne kompetencje. Dzięki niewielkiej objętości z książki można korzystać niemal wszędzie: w szkole, domu, w gabinecie, ale również w trakcie długiej podróży. Przewodnikiem po tej ekscytującej i pełnej wyzwań wyprawie (a właściwie treningu) jest Móżdżek, przyjaciel który wielokrotnie pomoże w zrozumieniu ćwiczenia, a na pewno będzie wspierał wiarą w sukces i … dobrze się bawił, podobnie zresztą jak dziecko wykonując kolejne zadania.

  A te dotyczą [Adres usunięty]. znalezienia w rozsypance literek w określonym kolorze, pokolorowania gwiazdek w określonej kolejności (klasyfikowanie, sortowanie), wyszukiwania określonych wyrazów, pokonywania labiryntów. Znajdą się tu również wykreślanki, dopasowywanie klocków, identyfikacja podobnych figur czy rysowanie lustrzanego odbicia.

  Będzie też zabawa kolorami, odtwarzanie wzorów, ćwiczenia obejmujące dodawanie, odejmowanie i inne działania arytmetyczne, identyfikację różnic czy dopasowywanie cieni. To wszystko sprawia, że dzięki zróżnicowaniu zadań nie sposób się nudzić, a do tego pokonywanie kolejnych stron/zadań, staje się prawdziwym wyzwaniem, któremu jednak oddajemy się z przyjemnością. Tym bardziej, że na uznanie zasługuje również szata graficzna książki, kolorowa, a jednocześnie nie odciągająca uwagi (!) dziecka od stojących przed nim zadań.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Trening superkoncentracji dla dzieci" jest to zbiór przeróżnych, ćwiczeń, zabaw, łamigłówek dla dzieciaczków, dzięki którym nasze pociechy poćwiczą koncentrację, pamięć oraz spostrzegawczość. Książeczka jest bardzo kolorowa i przyjazna dzieciom, co jeszcze bardziej zachęca je do rozwiązywania zadań. Już na wstępie nasze latorośla wita Móżdżek, z którym dzieci będą rozwiązywać łamigłówki. Niektóre zadania jest w stanie rozwiązać dziecko pięcioletnie z małą pomocą rodzica :) W dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, aby ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie już od najmłodszych lat.

  Według mnie ta pozycja nadaje się dla dzieci od 5 do 8 lat.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zaburzenia koncentracji u dzieci najczęściej są wykrywane w momencie rozpoczęcia przez nie edukacji przedszkolnej lub szkolnej. Brak umiejętności pełnego skupienia się na wyznaczonym zadaniu może skutkować problemami z nauką, dlatego tak ważne jest rozpoznanie tego zaburzenia i ćwiczenia koncentracji już od młodszych lat. W obecnych czasach nasze życie nasycone jest wieloma bodźcami, rozpraszaczami. Nawet nam dorosłym niekiedy ciężko skupić się na wykonywanej pracy czy prowadzonej rozmowie. W sytuacji, gdy w tle rozbrzmiewa telewizor czy wibruje podłączony do sieci telefon, niełatwo pozostać niewzruszonym. Dzieciom jest szczególnie trudniej, wynika to z ich natury, są ciekawskie, szybko się nudzą, kuszone kolejnymi bodźcami zapominają, co mały zrobić lub chcą to zwyczajnie "odbębnić", by móc powrócić do zabawy. To właśnie dlatego tak ważny jest trening koncentracji, który wykonywany systematycznie, w odpowiednich warunkach, przyniesie zadowalające, długotrwałe efekty.

  "Trening superkoncentracji dla dzieci" to zbiór stu niebanalnych, różnorodnych zadań i łamigłówek, które ćwiczą skupienie, logiczne myślenie, pamięć, spostrzegawczość, ale także naukę czytania, pisania i zdolności matematyczne. Autorki postawiły na różnokierunkowość, co błyskawicznie przyciąga uwagę dzieci. Bardzo często książeczki tego typu są szablonowe, a jak wiadomo schematyczność szybko nuży i zniechęca dzieci. Tutaj, co prawda nie zabrakło typowych labiryntów czy łączenia kropek, ale nie wiodą one prymu. Znajdziemy naprawdę pomysłowe, ciekawe zadania, które nasza pociecha będzie wykonywać z zapałem i nieukrywaną satysfakcją.

  Uważam, że jest to pozycja idealna już dla pięcioletnich dzieci. Co prawda, nie zrobią wszystkich poleceń, ale myślę, że poradzą sobie z ponad połową ćwiczeń. Moja córka kończy niebawem sześć lat i jest tą książeczką totalnie zachwycona. Z pewnością przyczyniła się do tego także piękna, barwna szata graficzna oraz zabawny bohater móżdżek, który kibicuje młodemu czytelnikowi w czasie wykonywania kolejnych misji. Najbardziej jednak urzekły ją nowe typy zadań, z którymi do tej pory nie miała jeszcze styczności, dlatego wykonywała je niemal z rumieńcami na twarzy, w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Ten zbiór ćwiczeń to doskonały przykład, jak wspaniałe efekty przynosi nauka przez zabawę. Z tą książką nie ma mowy o nudzie, zatem zadania nie będą wykonywane pod przymusem czy na szybkiego. W pełni angażuje, funduje relaks, a co najważniejsze, dostarcza także mnóstwo satysfakcji, zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica.

  Autorki książeczki doskonale wiedzą, że koncentracja to umiejętność mózgu dziecka, którą można rozwijać za pomocą ćwiczeń, dlatego przygotowały naprawdę pomocny, wyjątkowy i niebanalny zestaw, jaki pozwoli pociechom doświadczać jak najmniej problemów ze skupianiem swojej uwagi. Zafundowany trening nie tylko ćwiczy koncentrację, ale także wzmacnia pamięć, uczy kreatywnego myślenia i rozwija spostrzegawczość. Dzięki taki pozycjom dzieci znacznie szybciej przyswajają nową wiedzę, co z pewnością będzie przydatne w kolejnych latach. Jeśli szukacie niebanalnego zbioru zadań, który zachwyci wasze dziecko i zachęci do trenowania mózgu, niczym najważniejszego mięśnia, a także przyniesie długofalowe skutki i mnóstwo satysfakcji, ta pozycja musi się znaleźć w waszej biblioteczce! Razem z córką polecamy gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Koncentracja jest bardzo ważna, jeśli nie potrafimy się skupić, wszystko sprawia nam wiele problemów. Tak samo (jak nie gorzej) mają dzieci, dlatego tak ważne jest, aby umiały się koncentrować. W książce znajdziemy ćwiczenia, których zadaniem jest nauka koncentracji u dziecka.

  Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to fakt, że książka jest bardzo kolorowa. To zdecydowanie znacząca zaleta, jeśli chodzi o książki dla dzieci. Kolorowa książka zachęca do sięgania po nią i jej wypełniania......

  Cała recenzja na moim blogu - [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Trening intelektu dla dzieci 5/5 Nasza cena:
13,68 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening intelektu dla dzieci

Zostań supermistrzem w krainie łamigłó,wek! Rozwó,j intelektu u dziecka nie jest procesem ani ciągłym, ani jednolitym. Każdy rodzic wie, że kolejne umiejętności, zdolność do analizy i syntezy oraz do wyciągania właściwych wnioskó,w w ró,żnych sytuacjach życiowych przychodzą...
Superpamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki wyd. 2 0/5 Nasza cena:
23,48 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Superpamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki wyd. 2

Miejsce, w którym odłożyliśmy kluczyki, daty urodzin krewnych i znajomych, terminy rozmaitych spotkań. Co łączy ze sobą te rzeczy? Otóż każdemu z nas przynajmniej raz zdarzyło się o nich zapomnieć. Trudno o bardziej irytującą sytuację, prawda? Na szczęście jest sposób na to, żeby podobne zdarzenia...
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III - rozszerzone 0/5 Nasza cena:
34,52 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III - rozszerzone

Codzienna dawka ćwiczeń stymulujących intelekt. Intelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między...
Trening wygrywania. Jak wygrywać w życiu, w biznesie i w sporcie? Skup się, działaj i wygrywaj! 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening wygrywania. Jak wygrywać w życiu, w biznesie i w sporcie? Skup się, działaj i wygrywaj!

Sięgnij po wygraną - odważnie i z pewnością siebie! Lubimy wygrywać. Ale nie zawsze chcemy wygrywać. To tylko pozorna sprzeczność - często nie jesteśmy na wygraną gotowi i ze strachu wycofujemy się tuż przed metą. A startujemy w przeróżnych konkurencjach niemal każdego dnia - menedżer pracujący nad...
Superpamięć dla dzieci 3/5 Nasza cena:
18,73 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Superpamięć dla dzieci

Dobra pamięć to podstawa. Że w szkole, to wiadomo - kto sprawniej zapamiętuje, ten ma lepsze oceny, nawet jeśli nauce poświęca niewiele czasu. Ważna jest także w domu, w relacjach z przyjaciółmi i kolegami. Lubimy tych, którzy wiedzą, jak mamy na imię, nawet jeśli spotkaliśmy ich wcześniej tylko...
Piękny umysł nie ma wieku 5/5 Nasza cena:
30,34 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękny umysł nie ma wieku

Zagadki umysłowe rozjaśnią Twoją głowę! Jak dbać o mózg przez całe życie, czyli 10 zasad sprawnego umysłu Jak zapobiegać starzeniu się mózgu, czyli potężna rola ćwiczeń Jak zapewnić sobie świetną pożywkę intelektualną, czyli zadania dla Ciebie Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na...
Trening innowacyjnego myślenia rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening innowacyjnego myślenia rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni

Innowacyjność. Chyba trudno o słowo, które w ostatnich latach zrobiłoby większą karierę. Można pokusić się o twierdzenie, że nasze stulecie będzie kiedyś nazywane wiekiem innowacyjności. Kreatywność, szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań, pomysłów usprawniających życie, ucieczka od sztampy -...
Trening językowy dla seniorów i nie tylko 5/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening językowy dla seniorów i nie tylko

Język to podstawowe narzędzie naszej komunikacji z innymi - to ON pozwala nam zrozumieć świat, a światu zrozumieć nas. Pozwala opowiedzieć o naszych emocjach, wyrazić potrzeby, nawiązać relacje. Jest narzędziem podstawowym, a jednocześnie najważniejszym, dlatego istotne jest, by działał sprawnie,...
Cel odkryj określ osiągnij 5/5 Nasza cena:
21,66 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cel odkryj określ osiągnij

A Ty? Jaki masz w życiu cel? By osiągnąć zamierzony cel, trzeba najpierw... określić, jaki to cel. Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym odkryjesz, czego naprawdę pragniesz, a potem wyznaczysz do...
Czytaj książki tak szybko, jak myślisz 0/5 Nasza cena:
28,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czytaj książki tak szybko, jak myślisz

By czytać szybciej, mądrzej i bardziej kreatywnie... Żyjemy w czasach przesytu - rzeczy, idei i książek. Wydawcy zalewają księgarnie nowościami. Wiele z nich to wartościowe lektury, niejedną chciałoby się przytulić do czytelniczego serca. Kupujemy je więc, kładziemy na półce i... biegniemy do...
Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować 0/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować

W tym samym roku, w którym Titanic zderzył się z górą lodową, Dale Carnegie zaczął prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych na nowojorskim Harlemie. Obydwa te wydarzenia wywarły wpływ na losy wielu ludzi. Dziś tragiczny rejs Titanica jest zaledwie jedną z wielu historii z przeszłości, a książki...
(Nie)grzeczni? Rodzinne nieporozumienia widziane oczami dzieci w wieku 6-12 lat 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

(Nie)grzeczni? Rodzinne nieporozumienia widziane oczami dzieci w wieku 6-12 lat

Stare, mądre przysłowie mówi: małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot. I choć pewnie kilka lat temu, gdy Wasza pociecha boleśnie ząbkowała, burzliwie przechodziła bunt dwulatka, a potem z płaczem wędrowała do przedszkola, by co chwilę wracać z niego a to z katarem, a to z gorączką,...
Wybrane bestsellery
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych 5/5 Nasza cena:
37,63 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2

Ciąg dalszy śledztwa Tomasza Piątka. Autor przedstawia rozwój i szczyt potęgi księdza Rydzyka od końca lat 90. do dzisiejszego dnia. To okres, w którym wpływy i finanse Rydzyka pozwalają mu oddziaływać bezpośrednio na politykę, kreować liderów, a nawet całe partie. Prawicowi politycy karnie się...
Zazdrość 0/5 Nasza cena:
25,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zazdrość

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie? Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk....
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik „W centrum uwagi 2” dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego w nowoczesny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące prawa, praw człowieka oraz spraw międzynarodowych. Ułatwia realizację podstawy programowej dzięki uporządkowanemu układowi treści oraz licznym...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Czarne serce 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula