Tłusty rabat - o 60% taniej!

Tłusty rabat - o 60% taniej! Sprawdź książki >>

Co z tego, że Tłusty Czwartek trwa tylko przez jeden dzień? U nas Tłusty Rabat będzie rządzić przez najbliższy tydzień!

Z okazji dnia największego obżarstwa w roku, mamy coś specjalnego dla wszystkich książkowych żarłoków. Jeżeli pożerasz książki wzrokiem i pochłaniasz je jedna za drugą, to dzięki nam zaspokoisz swój apetyt na literackie historie.

Jak ostatkowa promocja, to tylko na tłusto. Zatem wybraliśmy ponad 1300 tytułów, a ich ceny obcięliśmy o 60%. Z pewnością wśród tego bezliku książki znajdziesz takie, które zaspokoją Twój głód. Co więcej, książki możesz wciągać bez wyrzutów sumienia, zapewniamy, że nie pójdą w boczki.

Tłusty rabat - o 60% taniej. Sprawdź książki >>

Promocja trwa do 5 marca 2019.

Smacznego!
Rozsmakuj się w tych książkach:


Czy mnie pokochasz. Sprawdź >> Czy mnie pokochasz? Cathy Glass

Lucy urodziła samotna matka, która przez większą część swojego dzieciństwa była ofiarą przemocy. Od samego początku nie radziła sobie macierzyństwem, a jej córeczka w pierwszych latach życia była stale pozbawiona należytej opieki. Sąsiedzi i nauczyciele wielokrotnie zwracali na to uwagę, a mimo to Lucy trafiła pod stałą opiekę rodziny zastępczej dopiero jako ośmiolatka. Była zamknięta w sobie, stale odmawiała jedzenia, a jej zaległości w nauce sięgały trzech lat.

Gdy w wieku lat jedenastu zamieszkała ze mną, sądzono, że urazy psychiczne, których doznała, są nieodwracalne. Jednak w głębi serca była po prostu dzieckiem, które rozpaczliwie poszukiwało kogoś, kto je pokocha.

Kup książkę >>


Ograć króla. Sprawdź >> House of Cards. Ograć króla Michael Dobbs

SERIA, KTÓRA ZAINSPIROWAŁA TWÓRCÓW NAJPOPULARNIEJSZEGO SERIALU XXI WIEKU.

OPOWIEŚĆ-FENOMEN, NAZYWANA WSPÓŁCZESNYM MAKBETEM.

Francis osiągnął swój cel - w wyniku politycznej gry stanął na czele rządu. Teraz jednak musi umocnić pozycję i utrzymać władzę, stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Tymczasem stawka robi się coraz wyższa: w grze o władzę będzie się musiał zmierzyć z samym królem Anglii, który okaże się jego zaciekłym wrogiem. Czy uda mu się ograć króla?

Kup książkę >>


Lot 7A. Sprawdź >> Lot 7A Sebastian Fitzek

Mats Krüger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem) i nie zmierzał wracać do Niemiec.

Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje, spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym zagrożeniem… Że przygotował się nie na ten strach.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać