The Summer Skies

Autor:

Jenny Colgan

  • Nowość
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2024
Nasza cena: 46,55 zł 53,00 zł Taniej o: 12%

Born into a family of successful pilots, Morag is used to flying high. But when a tragic accident above the clouds grounds her, could the future she'd always imagined be suddenly out of reach? When she receives a call telling her that her beloved grandfather has been taken ill, Morag leaves her fast-paced life in London to return home to the tranquil Scottish Highlands. With her grandfather out of action, Morag has no choice but to take over flying the local route in his rickety old plane, ferrying locals across the beautiful islands of the archipelago. But as the weather takes a dramatic turn, Morag is forced to crash-land on a remote island and suddenly finds herself far from civilisation and all alone. Then she discovers Gregor, the gruff and reclusive ornithologist taking care of the island for the season. Though the pair don't see eye to eye, Morag is forced to seek shelter at his cabin and it seems the pair are stuck together until help arrives. However long that may be . . . As she awaits rescue, might Morag discover that a remote Scottish island, cut off from real-life, is exactly the place she needs to be?

Bestsellery - Literatura anglojęzyczna

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Autor: Jenny Colgan
  • Wydawnictwo sphere
  • Ilość stron: 352
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2024
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781408726150
  • ISBN: 9781408726150
  • EAN: 9781408726150
  • Język: angielski
  • Wymiary: 12.5x19.5x2.3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Larissa Bogdan wróciła z wakacji z piękną opalenizną i cudownymi wspomnieniami. Początek nowego roku szkolnego zapowiadał się również nieźle - właściwie to nawet bardziej niż obiecująco. Chase Harding, najseksowniejszy chłopak w szkole, do którego Larissa wzdychała od trzech lat, wreszcie zwrócił...
dodaj do schowka Do koszyka 16,28 zł
The first book in the incredible new series from the author of Percy Jackson, the Kane Chronicles and Heroes of Olympus. My name is Magnus Chase. I'm orphaned and living rough on the streets of Boston. And things are about to get much worse. My day started out normally enough. I was sleeping...
dodaj do schowka Do koszyka 37,00 zł
From the author of Netflix's smash-hit movie To All The Boys I've Loved Before, this is the perfect funny summer romance for fans of The Kissing Booth and Holly Bourne. One girl. Two boys. And the summer that changed everything . . . Every year Isabel spends a perfect summer at her favourite place...
dodaj do schowka Do koszyka 40,73 zł
The Summer I Turned Pretty is now a major new TV series on Amazon Prime! If you loved The Kissing Booth and Jenny Han's smash-hit Netflix movie series To All the Boys I Loved Before, then you'll adore this gorgeous, funny, romantic story! Everything that happened this past summer, and every summer...
dodaj do schowka Do koszyka 41,62 zł
Part coming-of-age and part second chance romance - THE SUMMER WE FELL is an emotional rollercoaster full of sacrifice, love and heartbreak. Perfect for fans of Colleen Hoover and Mia Sheridan. He was my boyfriend's best friend-and the bane of my existence. I wanted to hate Luke Taylor. I did...
dodaj do schowka Do koszyka 37,99 zł
CALEB I came to the lake to be left alone, to lick my wounds. I wasn't counting on neighbors and I especially wasn't counting on her. Lucie was a little kid the last time I was here. Now she's grown-and God, did she ever grow up-with two little kids of her own. She's everywhere I...
dodaj do schowka Do koszyka 37,99 zł
Wybrane bestsellery
NATYCHMIASTOWY NUMER JEDEN NA LIŚCIE BESTSELLERÓW "NEW YORK TIMESA" Oprah Winfrey i Arthur C. Brooks - profesor Harvardu, który zawodowo zajmuje się badaniem szczęścia - dają ci do ręki sprawdzony przepis na lepsze życie. Jeśli czujesz, że nie jesteś tak szczęśliwy, jak chciałbyś być, to ta książka...
dodaj do schowka Do koszyka 34,64 zł
Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie Allena Carra to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem nikotynowym bez bólu, żalu i poczucia straty usuwa psychiczną potrzebę palenia.   Publikacja prezentuje wyjątkowo prosty sposób skończenia z nałogiem, który wymaga jedynie...
dodaj do schowka Do koszyka 26,20 zł
Gimnazjum Grega szoruje o dno. Wyniki ogólnokrajowego testu to porażka, maskotką drużyny koszykarskiej zostaje wesoły sedes Chlapek, a szkoła zmienia nazwę na ŚMIERDŹ ROBALOM (nie, nie chcecie wiedzieć). Ech, życie ucznia jest takie ciężkie… Czy nie byłoby lepiej, gdyby na zajęcia chodziły same...
dodaj do schowka Do koszyka 23,99 zł
Puzzle 4w1 Bluey i jego świat to cztery niezależne układanki (po 12,15,20 i 24 elementy) stworzone z myślą o małych miłośnikach układania. Puzzle wytworzono w Polsce, przy użyciu wysokiej jakości materiałów w 100% podlegających recyklingowi. Po ułożeniu układanek powstaną cztery oddzielne obrazki o...
dodaj do schowka Do koszyka 25,88 zł
Układanka dydaktyczna 'Abecadło' to edukacyjna gra dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem alfabetu. Zabawa polega na dopasowywaniu kartonika z literką do kartonika z obrazkiem przedstawiającym wyraz rozpoczynający się tą literką. Dzięki zabawie dziecko uczy się literek...
dodaj do schowka Do koszyka 15,16 zł
Piąty tom serii "Hellish"! Tę historię można czytać, nie znając poprzednich tomów. Pierwszy tom dylogii „Agony”, historii najmłodszego z braci Scott. „A kiedy twoja dusza zostanie pożarta, pamiętaj, że cię przed tym ostrzegałem”. Aiden Scott wraz z rodzeństwem odziedziczył wielki spadek, w tym...
dodaj do schowka Do koszyka 28,47 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula