The Guarded Heart

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
302
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,45 zł
Nasza cena: 29,18 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Jesteś fanatykiem lekkich i niezwykle przyjemnych romansów? Książka "The Guarded Heart" z pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania, gwarantując Ci wiele niezapomnianych chwil oraz relaks, którego nigdy nie jest za dużo!

Rain Montgomery

Jest moim ochroniarzem. Jestem córką senatora. Nie możemy być razem, ale zaryzykuję wszystko, żeby z nim być. Cassian to mój cichy cień. Zimny, nieczuły olbrzym. Jednym słowem mężczyzna, który rozbiera mnie oczami w sypialni. Ma piękną skazę z przeszłości tak tajemniczą jak jego blizny. Nie planowałam tego, ale Cassian pochwycił mnie całą - serce, ciało i duszę. To mój pierwszy. Jest dla mnie wszystkim. Zakochałam się w nim. I wtedy odkryłam jego sekret. Nie jest moim obrońcą. To mój największy błąd...

Cassian Grant

Kocham córkę mojego wroga. Jest młoda i piękna o fioletowych włosach. Wygląda na nieokiełznaną. Oswajałem ją mocną ręką przed pójściem do łóżka. Spodziewałem się wymagającego utrzymania bachora, ale dostałem Rain. Miła, bezinteresowna kobieta. Dziewczyna, której radość przebiła się przez moją zbroję. Nie mogłem jej skrzywdzić. Kiedy ją poznałem, mój plan legł w gruzach. Ona była moja. Przyniosła światło mojej niekończącej się nocy. A ja byłem skazany na zniszczenie wszystkiego, co nadawało jej blask...

Kapryśny, nadopiekuńczy ochroniarz nagina swoje zasady dla dziewczyny, której powinien nienawidzić. The "The Guarded Heart" to pełnometrażowy, ekscytujący romans między wrogami i kochankami od debiutanckiej autorki Blair LeBlanc.

Blair LeBlanc jest autorką Contemporary Romance mieszkającą w Seattle. Studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie Stanowym w San Jose. Karierę zawodową rozpoczęła w medycynie, zanim podjęła pracę w pełnym wymiarze godzin. Jest także autorką thrillerów psychologicznych jako Rachel Hargrove.
Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Rain każdemu swojemu ochroniarzowi robi pod górkę. Dziewczyna nie ma ochoty się podporządkowywać, co doprowadza do szału jej ojca. Mężczyzna zatrudnia w końcu ochroniarza, który, ma nadzieję, zapanuje nad Rain. Nie spodziewa się jednak, że Cassian, nowy ochroniarz, ma plany nie tylko wobec Rain, ale również wobec niego. Jaką tajemnicę skrywa Cassian? Dlaczego tak bardzo nienawidzi ojca Rain i pragnie zemsty? Od nienawiści do miłości wystarczy jeden krok. Działa to również w drugą stronę. Czy ta historia możne zakończyć się szczęśliwie?

  Przystojny ochroniarz, zbuntowana nastolatka i wpływowy polityk, to mieszanka wybuchowa. Książka intryguje i wciąga od pierwszych stron. Pomysł na fabułę bardzo mi się spodobał. Motyw zemsty był strzałem w dziesiątkę. Mamy tu również do czynienia z dużą różnicą wieku w związku oraz z grzeszkami polityków. Historia ta trzyma w napięciu i wywołuje wiele emocji. Napisana jest z dwóch perspektyw - Rain oraz Cassiana, co daje nam pełen obraz sytuacji. I choć zakończenie jest bardzo przewidywalne, miło spędziłam czas z tą książką. Dla fanów leciutkich romansów, będzie to na pewno ciekawa przygoda. Myślę, że jak na debiut wyszło całkiem dobrze. Nie idealnie, ale dobrze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “ Mama mówiła, że miłość to rollercoaster bez hamulców, który wciąż jechał do przodu, nieważne, kto stawał mu na drodze. “

  Cassian zawodowo pracuje jako ochroniarz. Jego najnowsze zlecenie spało mu niczym z nieba. Zadaniem Cassiana jest ochrona dziewiętnastoletniej Rain, córki znienawidzonego przez niego senatora. Okazja do zemsty wpadła mu po prostu w ręce i Cassian ma zamiar ją wykorzystać, posługując się przy tym niczego nieświadomą Rain.

  Rain nie jest zadowolona z tego, że ojciec po raz kolejny załatwił dla niej ochroniarza. Dziewczyna uważa, że nie jest ON jej wcale potrzebny, jednak już po krótkim czasie, nastawienie Rain w stosunku do Cassiana zmienia się. Do gry wchodzą uczucia, które żadne z nich się nie spodziewało. Jednak Rain nie zna prawdziwych zamiarów Cassiana. A kiedy prawda wyjdzie na jaw, czy Cassian będzie w stanie w końcu przyznać się do swoich uczuć i ocalić więź łączącą go z Rain?

  The Guarded Heart to książka o czystej, niewinnej i wszechogarniającej miłości, która wkrada się w serce czytelnika tak szybko, że nim jesteśmy się w stanie obejrzeć, już zostajemy pochłonięci w całości historią Rain i Cassiana. Ich miłość i sposób w jaki jest ona napisana uderza w najmniejszy kawałek duszy i ciała, sprawiając, że wraz z bohaterami, odczuwamy wszystkie emocje, te dobre jak i złe. Rain przyciąga do siebie swoją niewinnością, tym, że w każdym człowieku potrafi dostrzec dobro, pomagać nawet tym, którzy wyrządzili jej krzywdę. Cassian opisuje ją jako rozświetlającą i promienistą siłę, która wdziera się w jego życie i rozjaśnia najciemniejsze zakamarki jego serca. Rain, choć jej imię oznacza deszcz, dla Cassiana jest jego słońcem.

  Współczułam Cassianowi już od chwili, gdy tylko został przedstawiony. Nie z powodu jego przeszłości, blizn czy nawet jego postawy. Bolało mnie, że nie był w stanie zobaczyć tego, jakim był wspaniałym człowiekiem. Jednak Rain dostrzegła to już w chwili, gdy pierwszy raz go spotkała. Potrzebował jedynie trochę pomocy, aby to w sobie odkryć. Rain pomaga Cassianowi przekraczać granice i rozpocząć proces wybaczania sobie rzeczy, nad którymi nie miał niestety kontroli w przeszłości. Ich dynamika jest intensywna i radosna. I choć Cassian dostrzegł miłość Rain, nie miał siły aby przyznać się do miłości, dopóki jej nie stracił. Czytanie historii tej dwójki było fascynujące, Nie chcę zdradzać zbyt wiele i zagłębiać się w szczegóły, ale mogę powiedzieć wam, że Cassian i Rain to uzależniający duet, od którego ciężko się oderwać. Blair LeBlanc wykonała świetną robotę i z ręką na sercu polecam wam The Guarded Heart!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie da się docenić życia, nigdy nie cierpiąc"

  Cassian jest ochroniarzem, a jego obecne zlecenie to ochrona 19-letniej Rain. Idealnie się składa, ponieważ dziewczyna jest także córką senatora, z którym trzydziestolatek ma niedokończone sprawy z przeszłości. Teraz Cassian ma szansę dokonać upragnionej od dawna zemsty. I zamierza tę szansę wykorzystać! Młoda dziewczyna początkowo nie jest zadowolona z przydzielonej przez ojca ochrony, ponieważ uważa, że nie jest jej ona potrzebna. Nastawienie Rain w stosunku do ochroniarza bardzo szybko ulega diametralnej zmianie. W grę zaczynają wchodzić uczucia, lecz nie zdaje sobie ona sprawy, że jest dla Cassiana tylko środkiem do celu. Ma ON swoje tajemnice, które wszystko mogą zniszczyć. Czy Rain odkryje prawdę? Czy Cassian doprowadzi swój plan do końca?

  "The guarded heart" jest książką, co do której mam lekko mieszane uczucia. Z początku historia mnie zaciekawiła, nawet bardzo, ale im dalej w treść, tym bardziej miałam poczucie, że czegoś mi w niej brakuje. Co gorsza, sama do końca nie wiem czego dokładnie. 🙈 Fabuła sama w sobie była jak najbardziej w porządku, ale właśnie zabrakło mi w niej... Hmm, może większych zwrotów akcji? Bardziej namacalnych emocji? One gdzieś tam się pojawiały, ale przez większą część powieści były takie...nie wybijające się, obojętne. W pewnym momencie niestety zaczęłam się trochę nudzić. Bohaterowie... No między nimi też nie wyczułam przeskakujących iskier. Szczerze mówiąc, więcej wrażeń dostarczyły mi ich słowne potyczki niż przykładowo momenty zbliżeń. Ale muszę przyznać, że bardzo zaskoczyła mnie kreacja postaci głównej bohaterki. Dlaczego? Otóż sięgając po książkę, byłam przekonana, że dostanę irytującą małolatę, która będzie przez większość czasu stroić przysłowiowe fochy. A tutaj niespodzianka, bo fioletowłosa Rain okazała się bardzo miłą i przesympatyczną dziewczyną! Jej uśmiech, pogodne, a zarazem z lekka zadziorne usposobienie sprawiły, że polubiłam ją od razu i do samego końca już tak zostało. Rain jest też bohaterką, której silnie współczułam sytuacji rodzinnej. Od zawsze pragnęła ona tylko jednego. Prawdziwie kochającej, dającej poczucie bezpieczeństwa i przynależności rodziny. Niestety, ale jej rzeczywistość jest tego przeciwieństwem. Ojciec polityk, który widzi tylko czubek własnego nosa. Matka zaślepiona toksyczną miłością, dla której ważniejsze jest zdanie partnera niż jedynej córki. Dziewczyna, mając rodziców, tak naprawdę ich nie ma. Jeżeli chodzi o naszego ochroniarza Cassiana, to jest ON bohaterem bardziej tajemniczym, nieco skomplikowanym. Przystojny, ale nie pozbawiony defektów. Blizny znaczące jego dłonie nie pozwalają mu zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości, a wiele osób spostrzegając je, czuje do niego odrazę. On sam też nie stara się zmienić postrzegania innych odnośnie do swojej osoby. Uchodzi za aroganckiego, szorstkiego i pełnego przeciwieństw człowieka. Podobnie widzi go Rain, choć bardzo szybko zdaje sobie sprawę z tego, że jej ochroniarz ma też drugie oblicze. Łagodniejsze, troskliwe i czułe. Jest w nim coś, co ją jednocześnie przyciąga i odpycha. "Cassian był jak grawitacja-w walce z nim nie miałam szans." Postać Cassiana wyzwoliła we mnie dosyć skrajne uczucia, a to wszystko dlatego, że raz miałam chęć go własnoręcznie udusić za podejmowane pochopnie decyzje, a już za chwilę mogłabym śmiało powiedzieć, że go lubię. Zdecydowanie potrafił mnie jednocześnie do siebie zniechęcić i oczarować. 😂 Pozytywną stroną tej książki okazała się również znacząca różnica wieku pomiędzy głównymi bohaterami. Mnie osobiście bardzo dobrze czyta się takie historie. W tym przypadku ta różnica nie była nawet zbytnio wyczuwalna, ponieważ Rain jak na swój młody wiek jest bohaterką dojrzałą i rozważną. Bynajmniej ja ją tak odebrałam. To też pokazuje, że wiek jest tylko mało znaczącą liczbą w naszym życiu. Dodatkowo intrygującym wątkiem okazała się wspólna przeszłość Cassiana i ojca Rain. Trochę przeczuwałam, co się mogło wydarzyć te kilkanaście lat temu, ale nie do końca byłam w stanie przewidzieć, w jaki sposób autorka to wszystko rozegra. Blair LeBlanc ma dodatkowo bardzo przyjemny i lekki styl pisania. Moje pierwsze spotkanie z jej twórczością, ale myślę, że nie ostatnie. Książka "The guarded heart" nie jest pozbawiona wad, ale mimo wszystko uważam ją za udaną lekturę. Pomijając fakt, że spodziewałam się po niej czegoś więcej, to miło spędziłam z nią czas. Polecam! Szczególnie osobom, które lubią i szukają lekkiego romansu z ochroniarzem w roli głównej. 😊

  Moja ocena 7/10 💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miałam już okazję recenzować dla was książki z motywem ochroniarza, pisałam Wam o tym, jak bardzo mi się podoba, postanowiłam, więc zgłębić nieco ten temat, a kiedy pojawiła się na horyzoncie książka „The Guarded Heart” wiedziałam, że jej nie zignoruję. Nie znałam wcześniej twórczości Blair LeBlanc, nic właściwie o niej nie wiedziałam, jednak nie było to dla mnie problemem. Z chęcią poznałam kolejną autorkę i książkę, którą dla nas napisała. Nie jest taki typowy romans, ochronię cię i będzie cudownie, a coś więcej. O czym jest książka „The Guarded Heart”?

  Świat nie jest takim bezpiecznym i przyjaznym miejscem, jak mogłoby się wydawać. Nie dla wszystkich, kiedy zajmuje się poważne stanowisko, nie tylko samemu jest się narażonym, ale także i rodzina, która jest nam bliska może się spodziewać ataku. Każdy szaleniec szuka najłatwiejszego dojścia do kogoś znienawidzonego. Kiedy coś w człowieku pęka, wystarczy jedna myśl, iskra, która popchnie do zrobienia czegoś niewłaściwego. Ludzie na stanowiskach, publiczne persony muszą się liczyć z zagrożeniem. Czasem lepiej chuchać na zimne i chronić najbliższych niż później żałować tego, że się zawaliło.

  Kiedy jest się córką senatora życie nie wygląda tak ładnie i kolorowo, jak się człowiek prezentuje na ekranie telewizora czy okładce gazety. To nie tylko przywileje, ale także zagrożenia, które czyhają na każdym kroku. Polityka nie jest czysta, świetlista, a przede wszystkim nie ma w niej miejsca na stuprocentową prawdomówność. Każdy ma swoje, mroczne sekrety, nawet, jeśli wydawać się może, że wszystko jest w porządku, a ludzie, którymi się otaczamy są wspaniali i prawdomówni, tacy, którym możemy zaufać. Nieświadomość zagrożenia czasem jest zbawienna, a innym razem zwodnicza, nie wiadomo, kiedy trafi się, na jaki scenariusz. Młodzi ludzie mają to do siebie, że ciężko im jest zrezygnować z wolności, zmienić swoje naszywki, w jakiś sposób podporządkować się nowym zupełnie innym panującym zasadom, które nie są tak łatwe do zaakceptowania, jakby się mgło wydawać.

  Główną bohaterką książki „The Guarded Heart” jest Rain Montgomery, dziewiętnastoletnia dziewczyna, która musi zmienić swoje dotychczasowe życie. Nigdy nie czekała, aż ktoś dla niej coś zrobił, radziła sobie sama i cieszyła z tego powodu, że nie była zależna w żaden sposób. Niestety wszystko ma swój kres, jako córka senatora musi się liczyć z tym, że jej ojciec nie tylko ma zwolenników jego poglądów politycznych, ale i ludzi, którzy w żadnym wypadku nie będą się z nim zgadzać. Rain jest bardzo sympatyczną bohaterką, zawsze sprawia wrażenie zadowolonej, cokolwiek by się nie dało. Na pozór jest szczęśliwą, wiecznie uśmiechnięta, niechcąca sprawiać problemów. Jaka jest naprawdę? Czy faktycznie Rain jest dziewczyną, która w życiu widzi tylko same superlatywy? Czy ukrywa swoje prawdziwe uczucia przed wszystkimi, aby nie sprawiać problemów? Rain ma swoje marzenia, bardzo chciałaby w gruncie rzeczy wieźć normalne życie, ma dość bycia w cieniu wyborów, wszystkich wyborczych spotkań, ściskania rąk, całowania bobasków w główki. W gruncie rzeczy czuje się samotna, brakuje jej rodziny, tego ciepła, zrozumienia i spędzonego wspólnie czasu. W końcu ojciec znalazł dla niej prywatnego ochroniarza, którego musiała słuchać, a to nie było takie proste zadanie, jak z pozoru się wydawało.

  Cassian Grant jest dojrzałym mężczyzną po trzydziestce, wykonuje zawód prywatnego ochroniarza, jest w tym całkiem dobry, dlatego też pozwala sobie na przebieranie w zleceniach. Nie każde zlecenie sprawia, że jest nim zainteresowanym, właściwie potrzebuje czegoś, co będzie dla niego wyzwaniem, co nie oznacza to, że ma olewający stosunek do pracy, wręcz przeciwnie. Cassian jest profesjonalistą w każdym calu, nie lubi sprawiać sobie kłopotów, drażnią go nastoletnie gwiazdki, ale kiedy dowiaduje się o tym, że córka znienawidzonego przez niego senatora potrzebuje ochroniarza w głowie rodzi mu się pewien szatański pomysł. Zemsta bywa słodka, najlepiej smakuje na zimno. W obyciu jest raczej nieczuły i szorstki, ale ma także tą dobrą stronę, nosi na sobie blizny, ale nie tylko na ciele, także i na duszy, których nie chce nikomu pokazać. Jakie plany ma wobec Rain? Czy dziewczyna zapłaci za grzechy jej ojca? Co zrobił senator Montgomery?

  „The Guarded Heart” z tego co zauważyłam jest debiutem Blair LeBlanc, na koncie autorki nie ma żadnej innej powieści i wzmianki o wcześniejszych poczynaniach. Jest to bardzo lekki i niezwykle przyjemny romans, który dał mi wiele niezapomnianych chwil, a także relaksu, którego ostatnio mi brakowało. Ciekawym elementem było uczynienie kogoś, kto miał chronić główną bohaterkę, kimś, kto nie miał takich niewinnych zamiarów wobec niej. Nie chciał, aby ktoś zrobił jej krzywdę, ale jednocześnie miał swoje demony, chęć zemsty i niecne plany. Tylko czy je zrealizuje? Styl autorki przypadł mi do gustu, książkę czytało mi się naprawdę dobrze i naprawdę polubiłam głównych bohaterów. Spodziewajcie się kilku intryg, tajemnic i prób ich rozwiązania, tęsknocie za rodzinnym ciepłem, chęcią zemsty za grzechy przeszłości. „The Guarded Heart” jest bardzo ciekawą pozycją i jeśli lubicie motyw ochroniarza w książkach i oczekujecie od niej czegoś więcej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złe rzeczy zdarzają się dobrym ludziom i przez większość czasu nic nie możemy z tym zrobić."

  Cassian to trzydziestoletni mężczyzna, zawodowo jest ochroniarzem sławnych ludzi. Właśnie dostał kolejne zlecenie. Ma chronić córkę znienawidzonego polityka, w końcu będzie miał okazję się odegrać i zemścić za wyrządzone krzywdy. Planuje uwieść dziewiętnastolatkę, rozkochać w sobie, może wtedy znajdzie upragniony spokój i wyrówna rachunki. Jest tylko jedno małe, ale… Cassian nawet w najśmielszych scenariuszach nie przewidział, że poczuje do dziewczyny coś więcej…

  Bardzo ciekawie poprowadzona akcja, intryguje i niepokoi tajemnicami. Styl autorki jest bardzo płynny i lekki, czytanie było dużą przyjemnością. Bohaterowie dobrze ukazani, skomplikowane, niejednoznaczne osobowości. Cassian ma za sobą trudną i bardzo bolesną przeszłość. Przez człowieka, którego córkę ma chronić stracił kompletnie wszystko. Jego zachowanie chwilami wzbudzało we mnie zdziwieni, obrażał się, dąsał, nie do końca go polubiłam. Rain zaś to bardzo naiwna, zbyt ufna, śliczna dziewczyna. Nie potrafi dostrzec zakłamania i manipulacji swojego ojca. Od zawsze szukała u niego akceptacji. Znajdziemy tu całkiem sporo pikantnych scen erotycznych.

  Naszych bohaterów dzieli całkiem spora różnica wieku – jedenaście lat – jednak ta dwójka pasuje do siebie wręcz idealnie. Ich miłość wybucha niespodziewanie, z ogromna siłą i żarliwością. Walka ze swoimi słabościami, pokonywanie trudności. Kreowanie idealnego wizerunku, zachłanność na pieniądze, kariera. Tajemnice, głęboko skrywane sekrety, brak szczerości.

  Bardzo lekka, przyjemna, dość przewidywalna. Pozytywna opowieść o pięknie rodzącego się uczucia i przeciwnościach losu, jakie mu towarzyszą. Był to miło spędzony czas. Polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Daisy Jones & The Six 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Daisy Jones & The Six

12 lutego 1979 roku. Daisy Jones & The Six, najsławniejszy zespół rock’n’rollowy na świecie, daje koncert, na którym szaleje tysiące osób. Nikt jeszcze nie wie, że to ich ostatni wspólny występ. Jak doszło do tego, że kultowy zespół, którego piosenki królowały na wszystkich potańcówkach, przestał...
The Darkest Moon 3/5 Nasza cena:
30,69 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Darkest Moon

Nowa książka autorki bestsellerowej serii After Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd? Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać. Przystojny żołnierz jeszcze niedawno spał w jej łóżku, pościel wciąż nosi zapach jego skóry. Dziewczyna nie może mu wybaczyć, że pomógł jej...
The maddest obsession. Made. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,56 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The maddest obsession. Made. Tom 2

The Sweetest Oblivion – pierwszy tom tej serii – został okrzyknięty przez czytelniczki ich „odkryciem roku”. Ona boi się ciemności, której ON jest panem. Jej sukienki są bardzo obcisłe, a obcasy zbyt wysokie. Za głośno się śmieje i bez skrępowania mówi o swoim zamiłowaniu do narkotyków. Jednak...
Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2

Khai Diep ma problemy z emocjami. Kiedy ktoś dotyka jego rzeczy, robi się poirytowany, a największą satysfakcję sprawiają mu starannie wypełnione księgi rachunkowe, w których wszystko zgadza się co do jednego centa. Nie potrafi jednak przeżywać głębszych uczuć takich jak miłość i żal. Jego kłopoty...
Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1

Zwyciężczyni w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku największego portalu literackiego na świecie – Goodreads Choice Awards. Uzyskała przy tym bezprecedensową liczbę 45 tysięcy głosów! Według trzydziestoletniej Stelli świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Tworzenie algorytmów...
The Most Beautiful. Moje życie z Prince`em 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Most Beautiful. Moje życie z Prince`em

PRINCE – sławny muzyk, wybitny wokalista, znakomity showman. Takim widzieli go fani na koncertach, płytach i w teledyskach. Jaki jednak był w prywatnym życiu, gdy nie oglądały go tysiące wielbicieli? Niezwykła książka, również dla tak ortodoksyjnych fanów jak ja. Mayte opisała wiele zdarzeń z życia...
The Dark Duet. Tom 2. Zapach ciemności 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Dark Duet. Tom 2. Zapach ciemności

Drugi tom bestsellerowej serii. Dark Erotica w najmocniejszym wydaniu. Jeżeli nie czytałaś "Dotyku ciemności", sięgnij po niego koniecznie! Po lekturze "Zapachu ciemności" będziesz porażona. Jeszcze nigdy miłość i przemoc nie były tak blisko. Uwaga! Ta książka kusi i wciąga! Oswobodzony z...
The Dark Duet. Tom 3. Smak ciemności 4/5 Nasza cena:
24,80 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Dark Duet. Tom 3. Smak ciemności

Trzecia część mrocznej i kuszącej serii "The Dark Duet" pozwoli Wam poznać szokującą prawdę o Calebie. Jesteś gotowa przekroczyć wszelkie granice?"Piszę to, bo błagaliście. A wiecie, jak ja kocham, gdy błagacie. Właściwie to już za dużo o mnie wiecie. Kim jestem? Cóż, odpowiedź na to pytanie...
Heart of darkness jądro ciemności angielski z ćwiczeniami poziom b1-b2 0/5 Nasza cena:
14,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Heart of darkness jądro ciemności angielski z ćwiczeniami poziom b1-b2

Jądro ciemności/Heart of Darkness Josepha Conrada to publikacja stworzona dla osób, które chcą poznać jedną z najważniejszych i najczęściej czytanych angielskich powieści wszech czasów. Została ona zekranizowana przez Francisa Forda Coppolę w 1979 roku pod tytułem „Czas apokalipsy”. Tekst powieści...
Uratuj mnie. The Last Regret. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uratuj mnie. The Last Regret. Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej serii, którą pokochały tysiące czytelniczek. Anna Bellon stworzyła historię, która wywołuje łzy i porusza serce. Pełna emocji opowieść, która swoim muzycznym rytmem wciąga od pierwszych stron. Maia po śmierci brata nie jest już tą samą dziewczyną. Przy zdrowych zmysłach...
A Portrait of the Artist as a Young Man 0/5 Nasza cena:
11,55 zł 12,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A Portrait of the Artist as a Young Man

Against the backdrop of nineteenth century Dublin, a boy becomes a man: his mind testing its powers, obsessions taking hold and loosening again, the bonds of family, tradition, nation and religion transforming from supports into shackles; until the young man devotes himself to the celebration of...
The disaster artist moje życie na planie the room najlepszego złego filmu na świecie 3/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The disaster artist moje życie na planie the room najlepszego złego filmu na świecie

Z planu najlepszego złego filmu świata Niezwykła opowieść o Tommym Wiseau – pewnym niezwykle bogatym człowieku w nieokreślonym wieku i o niejasnym pochodzeniu (najprawdopodobniej z Poznania!), który w 2003 roku nie tylko napisał, wyprodukował oraz wyreżyserował słynny film The Room, ale także...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula