Wydarzenia - dowiedz się, gdzie można nas spotkać!

Zbiórka Fundacji Powszechnego Czytania na książki dla dzieci z Ukrainy. Pomagajmy razem!

Pomóżmy razem! Wesprzyj zbiórkę na zakup książek dla dzieci z Ukrainy.

64 Wyświetleń Czytaj więcej

Zapraszamy na Targi Książki w Białymstoku

Wyposzczone, wygłodniałe i spragnione literackich wydarzeń Mole Książkowe - łączmy się! Nadchodzi czas obfitości i nasycenia! W dniach 22-24 kwietnia odbędzie się wyczekana 9. edycja Targów Książki w Białymstoku.

75 Wyświetleń Czytaj więcej

1% dla Fundacji Pomóż Im

Wierzymy, że nawet najmniejszy pomocny gest ma znaczenie i ogromną moc. Dlatego zachęcamy Was gorąco do przekazania 1% Waszych podatków na rzecz Fundacji “Pomóż Im”, z którą współpracujemy od lat.

161 Wyświetleń Czytaj więcej

12. Festiwal Literacki Zebrane

7 września już po raz 12. w Zmianie Klimatu odbędzie się długo przez Was wyczekiwany Festiwal Literacki Zebrane. My również nie możemy się doczekać tego wielkiego wydarzenia i serdecznie Was zapraszamy!

280 Wyświetleń Czytaj więcej

Poradnik z myślą o rodzicu - Live

Długo wyczekiwany live z niesamowitymi osobami!

271 Wyświetleń Czytaj więcej

11. Festiwal Literacki Zebrane

Już 4 września po raz 11. spotkamy się w Zmianie Klimatu na Festiwalu Literackim Zebrane. To jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie Białegostoku. Nie może Was tam zabraknąć!

447 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl na Festiwalu Literackim Patrząc na Wschód

Już po raz trzeci TaniaKsiazka.pl dołączyła do grona mecenasów Festiwalu Patrząc na Wschód, którzy odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia 2020 r. w Budzie Ruskiej. Dołącz do nas!

284 Wyświetleń Czytaj więcej

Choinka Fundacji Pomóż Im

11 stycznia wzięliśmy udział w wyjątkowej imprezie choinkowej dla dzieci. Wyjątkowej dlatego, że uczestniczyły w niej dzieci, które są lub były podopiecznymi Fundacji "Pomóż im". Wraz z nimi w zabawie wzięli udział rodzice, rodzeństwo, wolontariusze i przyjaciele Fundacji.

283 Wyświetleń Czytaj więcej

10. Festiwal Literacki Zebrane. Ważne wydarzenie na literackiej mapie Białegostoku

Festiwal Literacki Zebrane to jedno z ważniejszych wydarzeń dla pasjonatów literatury w Białymstoku. Przed nami już 10. jubileuszowa edycja. Jako zapaleni Książkoholicy nie możecie jej przegapić!

674 Wyświetleń Czytaj więcej

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Ksiażki w Krakowie!

Kochani Książkoholicy, Książkofile i Książkowe Molki przed nami jedno z najważniejszych książkowych wydarzeń! Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

2176 Wyświetleń Czytaj więcej

#BIEGleczytam, jesteśmy sponsorem 9. Białystok Biega!

To będzie już 9. edycja Białystok Biega. Nas oczywiście nie może na niej zabraknąć! Kolejny raz nasza księgarnia, TaniaKsiazka.pl, została sponsorem jednej najbardziej rozpoznawalnych imprez biegowych w północno-wschodniej Polsce.

937 Wyświetleń Czytaj więcej

9. Białystok Biega już we wrześniu! Pobiegnijmy razem

Białystok Biega to najstarsza impreza biegowa w naszym mieście. We wrześniu Białystok pobiegnie już dziewiąty raz! My też biegniemy, a Ty? TaniaKsiazka.pl już od dawna wspiera biegaczy. Nie tylko jesteśmy jednym ze sponsorów 9. Białystok Biega, ale też sami weźmiemy udział w imprezie!

328 Wyświetleń Czytaj więcej

FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD

TaniaKsiazka.pl znalazła się w gronie mecenasów Festiwalu literackiego Patrząc na Wschód, który odbędzie się 14–17 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą.

382 Wyświetleń Czytaj więcej

Tania Książka znowu w biegu!

W dniach 1-2 czerwca 2019 w Białymstoku odbędzie się 5. edycja Sztafety Maratońskiej Electrum Ekiden, a więc kolejna okazja, aby nas spotkać.

589 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl na 10. Warszawskich Targach Książki. Widzimy się?

Będziecie mogli spotkać się z załogą naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl, na 10. Warszawskich Targach Książki! Nie dość, że będziemy tam na Was czekać, to jeszcze zabieramy ze sobą mnóstwo fantastycznych książek.

1195 Wyświetleń Czytaj więcej

Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci 2019 - spotkajmy się!

Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci odbędzie się już po raz trzeci. Na tegorocznej odsłonie tego niezwykłego wydarzenia nie mogło nas zabraknąć! Zatem w piękny majowy weekend spotkajmy się w Galerii Arsenał.

623 Wyświetleń Czytaj więcej

Wspieramy 7.PKO Białystok Półmaraton!

TaniaKsiazka.pl to księgarnia rozbiegana! Po raz kolejny zostaliśmy sponsorem jednej z większych imprez biegowych w naszym regionie. To będzie już 7. PKO Białystok Półmaraton.

972 Wyświetleń Czytaj więcej

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać