Wydarzenia - dowiedz się, gdzie można nas spotkać!

Choinka Fundacji Pomóż Im

11 stycznia wzięliśmy udział w wyjątkowej imprezie choinkowej dla dzieci. Wyjątkowej dlatego, że uczestniczyły w niej dzieci, które są lub były podopiecznymi Fundacji "Pomóż im". Wraz z nimi w zabawie wzięli udział rodzice, rodzeństwo, wolontariusze i przyjaciele Fundacji.

38 Wyświetleń Czytaj więcej

10. Festiwal Literacki Zebrane. Ważne wydarzenie na literackiej mapie Białegostoku

Festiwal Literacki Zebrane to jedno z ważniejszych wydarzeń dla pasjonatów literatury w Białymstoku. Przed nami już 10. jubileuszowa edycja. Jako zapaleni Książkoholicy nie możecie jej przegapić!

469 Wyświetleń Czytaj więcej

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Ksiażki w Krakowie!

Kochani Książkoholicy, Książkofile i Książkowe Molki przed nami jedno z najważniejszych książkowych wydarzeń! Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

1935 Wyświetleń Czytaj więcej

#BIEGleczytam, jesteśmy sponsorem 9. Białystok Biega!

To będzie już 9. edycja Białystok Biega. Nas oczywiście nie może na niej zabraknąć! Kolejny raz nasza księgarnia, TaniaKsiazka.pl, została sponsorem jednej najbardziej rozpoznawalnych imprez biegowych w północno-wschodniej Polsce.

409 Wyświetleń Czytaj więcej

9. Białystok Biega już we wrześniu! Pobiegnijmy razem

Białystok Biega to najstarsza impreza biegowa w naszym mieście. We wrześniu Białystok pobiegnie już dziewiąty raz! My też biegniemy, a Ty? TaniaKsiazka.pl już od dawna wspiera biegaczy. Nie tylko jesteśmy jednym ze sponsorów 9. Białystok Biega, ale też sami weźmiemy udział w imprezie!

137 Wyświetleń Czytaj więcej

FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD

TaniaKsiazka.pl znalazła się w gronie mecenasów Festiwalu literackiego Patrząc na Wschód, który odbędzie się 14–17 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą.

135 Wyświetleń Czytaj więcej

Tania Książka znowu w biegu!

W dniach 1-2 czerwca 2019 w Białymstoku odbędzie się 5. edycja Sztafety Maratońskiej Electrum Ekiden, a więc kolejna okazja, aby nas spotkać.

355 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl na 10. Warszawskich Targach Książki. Widzimy się?

Będziecie mogli spotkać się z załogą naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl, na 10. Warszawskich Targach Książki! Nie dość, że będziemy tam na Was czekać, to jeszcze zabieramy ze sobą mnóstwo fantastycznych książek.

827 Wyświetleń Czytaj więcej

Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci 2019 - spotkajmy się!

Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci odbędzie się już po raz trzeci. Na tegorocznej odsłonie tego niezwykłego wydarzenia nie mogło nas zabraknąć! Zatem w piękny majowy weekend spotkajmy się w Galerii Arsenał.

266 Wyświetleń Czytaj więcej

Wspieramy 7.PKO Białystok Półmaraton!

TaniaKsiazka.pl to księgarnia rozbiegana! Po raz kolejny zostaliśmy sponsorem jednej z większych imprez biegowych w naszym regionie. To będzie już 7. PKO Białystok Półmaraton.

208 Wyświetleń Czytaj więcej

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać