Tanie podręczniki szkolne na rok 2020/2021 księgarnia internetowa

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj
Podręczniki szkolne
Podręczniki szkolne

Pamiętaj! Podręczniki do wszystkich przedmiotów nieobowiązkowych (religia, etyka, wychowanie do życia w rodzinie) oraz przedmiotów dodatkowych (np. nauka drugiego języka obcego) nie są dotowane.

W Taniej Książce kupisz podręczniki szkolne, wszelkie pomoce naukowe oraz artykuły szkolne z dodatkowym rabatem!

Podręczniki szkolne to niezbędny element edukacji każdego ucznia. Bez nich nie da się uczyć efektywnie. Stanowią podstawowe i obowiązkowe wyposażenie. W tej kategorii można przede wszystkim wybrać tanie i aktualne podręczniki, które są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo i pozwalają zaoszczędzić nam wiele czasu i pieniędzy.

W prezentowanej kategorii znajdziesz szeroki asortyment podręczników, w tym pozycje wprowadzone do programu szkolnictwa wraz z Reformą Oświaty z 2017 roku. Znajdziesz tu propozycje wspomagające edukację wczesnoszkolną, a także książeczki przydatne w zerówce. W Księgarni TaniaKsiążka.pl nie zabraknie podręczników niezbędnych w szkole podstawowej, szkołach średnich, szkołach branżowych, jak i na studiach. Każdy maturzysta znajdzie u nas potrzebne materiały, aby móc rzetelnie i efektywnie przygotować się do najważniejszego egzaminu dojrzałości. Nauczyciele także znajdą coś dla siebie.

W roku szkolnym 2020/2021 w drugich klasach szkół średnich będą się uczyć dwa roczniki uczniów realizujących różne podstawy programowe. To efekt wygaszenia gimnazjów. Rodzice uczniów, którzy są absolwentami gimnazjów, będą musieli sięgnąć po podręczniki do liceum lub podręczniki do technikum zgodne ze starą podstawą programową. Ci uczniowie mają szansę na skorzystanie z książek po starszych kolegach lub rodzeństwie. Z kolei rodzice uczniów rozpoczynających naukę w drugiej klasie szkoły średniej, absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej, będą musieli zainwestować w nowy komplet podręczników do liceum lub technikum zgodnych z nową podstawą programową.

W podręczniki szkolne warto zaopatrzyć się z wyprzedzeniem i nie czekać do ostatniej chwili. Ciekawym rozwiązaniem są podręczniki online, które zdobywają coraz większą popularność w szkołach. Dzieci nie muszą nosić ciężkich książek, bo mają podręcznik na lekkim czytniku, którego nie da się zapomnieć. Dodatkowo taka forma oferuje więcej multimedialnych możliwości. Jednak zaistnienie tej technologii w szkołach to dopiero przyszłość.

  • Nie chcesz czekać na kuriera lub listonosza? Nie ma żadnego problemu. Możesz odebrać swoje zamówienie w jednym z 10 tys. punktów w Polsce (Paczkomaty InPost, Kioski RUCHu, placówki Poczty Polskiej oraz stacje paliw Orlen).
  • Koszty dostawy zaczynają się już od 6,99 zł (Paczka w Ruchu)!
  • Istnieje też możliwość odłożonej płatności. Zamów teraz, zapłać za 30 dni - dowiedz się więcej!
  • Jeśli wybierzesz formę dostawy "Odbiór w punkcie", a wartość Twojego zamówienia przekrocz 159 zł, wyślemy paczkę za 0 zł!
  • Wszystkie podręczniki są nowe oraz zgodne z nową podstawą programową 2020/2021.

Darmowe podręczniki:

Rodzice uczniów szkół podstawowych i gimnazjum będą musieli zakupić tylko książki do religii lub etyki, ewentualnie do nauki drugiego języka obcego, którego najczęściej naukę rozpoczyna się w klasie czwartej. Podręczniki do liceum, technikum i szkół branżowych pozostają płatne. Więcej dowiesz się tutaj.

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać