Tanie podręczniki szkolne na rok 2023/2024 księgarnia internetowa

Skorzystaj z wyszukiwarki podręcznikowej

Artykuły szkolne i papiernicze

Podręczniki szkolne na rok 2023/2024, pomoce naukowe i artykuły szkolne z rabatem

Jeśli szukacie podręczników na rok szkolny 2023/2024, to dobrze trafiliście. Dzięki naszej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl kupicie je szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Wszystkie podręczniki są nowe i zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Teraz możecie zrobić szkolne zakupy spokojnie, w wolnej chwili, bez nerwowego biegania po księgarniach i sklepach. U nas skompletujecie całą wyprawkę szkolną.

W TaniaKsiazka.pl znajdziecie podręczniki potrzebne na zajęcia. Na naszych wirtualnych półkach są książki do edukacji przedszkolnej, do zerówki i edukacji wczesnoszkolnej. Znajdziesz też podręczniki do szkoły podstawowej, do szkół ponadpodstawowych: do liceum, technikum, szkoły branżowej. Nie zabraknie też podręczników akademickich. 

Dodatkowo zaopatrzycie się w lektury szkolne i skompletujecie wyprawkę szkolną. W ofercie obok podręczników mamy plecaki, piórniki, zeszyty, przybory szkolne i plastyczne. W TaniaKsiazka.pl zrobicie całe okołoszkolne zakupy za jednym zamachem.

Nauczyciele i wychowawcy także znajdą coś dla siebie. Mamy terminarze nauczyciela, scenariusze lekcji oraz książki poświęcone teorii i metodom nauczania.

Tanie podręczniki online - wygodny dostęp, szybkie zakupy

Sierpień i wrzesień to czas kompletowania wyprawki szkolnej i stresu rodziców. Co jeszcze będzie potrzebne ich dzieciom w nadchodzącym roku szkolnym? Książki, ćwiczenia, zeszyty, materiały do pisania? Jest tego naprawdę dużo i bardzo łatwo się pogubić. Szczególnie od czasu reformy oświaty, która sprawiła, że wiele wydań podręczników stało się nieaktualnych.

Nie chcecie tracić czasu na bieganie po kolejnych sklepach w poszukiwaniu właściwych podręczników szkolnych? W takim razie zakupy w naszej księgarni internetowej są dla Was. Zamiast spędzać godziny na staniu w kolejkach, sprawdźcie, jak tanie podręczniki, materiały edukacyjne i wyprawkę szkolną mamy w TaniaKsiazka.pl.

Zakupy na TaniaKsiazka.pl są proste, tanie i szybkie. Wybierasz potrzebne książki, a następnie najwygodniejszy sposób dostawy oraz płatności. Potwierdzasz zamówienie i gotowe! Poświęć chwilę na zakupy, a resztą już zajmiemy się my. Zadbamy, żeby przesyłka dotarła do ciebie sprawnie i bezpiecznie.

  • Koszty dostawy zaczynają się już od 6,99 zł (odbiór w kiosku RUCHu)
  • Nie chcesz czekać na kuriera lub listonosza? Nie ma problemu. Odbierz swoje zamówienie w jednym z tysięcy punktów w Polsce (Paczkomaty InPost, Kioski RUCHu, placówki Poczty Polskiej oraz stacje paliw Orlen). 
  • Istnieje też możliwość odroczonej płatności. Zamów podręczniki i wyprawkę teraz, zapłać za 30 dni - dowiedz się więcej!
  • Jeśli wybierzesz formę dostawy "Odbiór osobisty", do punktu odbioru wyślemy paczkę za 0 zł! TaniaKsiazka.pl ma już około 20 punktów odbioru w całej Polsce.

Zakupy z nami to gwarancja bezpieczeństwa przesyłki i zadowolenia. Warto nam zaufać. Świadczą o tym liczne nagrody, jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich lat, między innymi: miejsca na podium w rankingu e-sklepów Ceneo.pl i Opineo.pl.

Książki dla przedszkolaków, podręczniki do zerówki

Rodzice kilkuletnich dzieci znajdą u nas wiele przydatnych książek i materiałów. Pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, poprawić zdolność skupienia uwagi, a nawet rozpocząć naukę pisania, czytania i liczenia. Wszystko w wesoły, przyjemny i kreatywny sposób, dostosowany do wieku dziecka.

W TaniaKsiazka.pl znajdziecie książki edukacyjne i podręczniki dla przedszkolaków. Znajdziecie też książki, które przydadzą się podczas nauki w przedszkolu - oferujemy podręczniki przedszkolne dla 3-, 4- i 5-latka - oraz w zerówce. Nie tylko uczą, ale też bawią, bo nauka przez zabawę jest nieoceniona na początkowym etapie edukacji.

Podręczniki dla klasy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej

Jeśli wasze dzieci chodzą do szkoły podstawowej, to jedyne podręczniki, jakie na pewno musicie samodzielnie kupić, to te należące do przedmiotów nieobowiązkowych oraz dodatkowych. Należą do nich: etyka, wychowanie do życia w rodzinie, drugi język obcy oraz religia. Książki na pozostałe, obowiązkowe zajęcia powinna zapewnić szkoła. Jeśli jednak wolicie, by wasze dziecko miało książki na własność - kupcie je u nas, w niskiej cenie i z atrakcyjnymi rabatami. Aby znaleźć potrzebny tytuł, wystarczy wybrać numer klasy, a później - konkretny przedmiot. W naszych zasobach znajdziecie też oczywiście tanie podręczniki do zajęć dodatkowych.

Warto jednak pamiętać, że nauka to nie tylko podręczniki, dlatego oferta naszej księgarni internetowej jest bardzo urozmaicona. Ważne jest, by dzieci dopiero rozpoczynające przygodę z edukacją nie zniechęciły się, sfrustrowane monotonnymi i nudnymi zadaniami. Warto pokazać im, że nauka może być fascynująca - a nawet zabawna i przyjemna! Trzeba też pamiętać, że każde dziecko potrzebuje nieco innych bodźców do pracy - wszystko zależy od tego, co najłatwiej je motywuje do zdobywania wiedzy, co interesuje je najbardziej, a z czym ma największe problemy i co wymaga większej ilości ćwiczeń oraz powtarzania materiału.

Dlatego właśnie nasz asortyment materiałów edukacyjnych dla uczniów klas szkoły podstawowej jest wzbogacony o szereg dodatkowych publikacji. Najmłodszych z pewnością zainteresują kolorowanki, dzięki którym poznają świat, oraz pięknie ilustrowane zbiory zadań, dostosowane do ich wieku i możliwości. Od dawna wiadomo, że najłatwiej jest uczyć się poprzez zabawę, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Podręczniki do szkół ponadpodstawowych - liceum, technikum i szkoły branżowej

Szkoła średnia, czyli liceum ogólnokształcące, technikum lub szkoła branżowa to najważniejszy etap edukacji. Uczniowie w tym wieku mają już sprecyzowane zainteresowania i predyspozycje co do tego, w jakim kierunku chcą się kształcić. Część z nich wie już nawet, jaki zawód zamierza wykonywać w przyszłości, dlatego kieruje swoje kroki do szkół technicznych i zawodowych. Oczywiście wszystkich czeka poza tym matura - najważniejszy z egzaminów szkolnych, będący podsumowaniem całej edukacji.

Tylko dzięki dobrym podręcznikom szkolnym oraz profesjonalnym pomocom naukowym nastolatkowie mają szansę zdobyć szeroką, ugruntowaną wiedzę. W trosce o młodych ludzi i naszych klientów pilnujemy, by nasza oferta była na bieżąco aktualizowana i dopasowywana do ich potrzeb. Znajdziesz u nas popularne serie podręczników do szkoły średniej, takie jak “Biologia na czasie”, “Oblicza epok”, “Oblicza geografii”, “Odkryć fizykę” czy “To jest chemia”. Dzięki rabatom i promocjom nasze podręczniki do szkoły średniej są tanie, a ich zakup zajmie wam tylko kilka chwil!

Koniecznie zapoznajcie się również z pomocnymi publikacjami, pomagającymi w nauce do matury i egzaminów kwalifikacyjnych na koniec edukacji w szkołach branżowych. Dobrze dobrane repetytoria i kompendia wiedzy oraz materiały ćwiczeniowe pozwolą im nie tylko stawić czoło wszelkim szkolnym trudnościom oraz śpiewająco zdać wszystkie testy, ale też rozwinąć zainteresowania i zabłysnąć na lekcjach. Zaopatrzcie swoje dzieci w kreatywne, nowocześnie zredagowane, motywujące materiały pomocnicze, jak fiszki, zbiory zadań, atlasy oraz zbiory testów maturalnych.

W naszej ofercie znajdują się też publikacje do nauki języków obcych oraz przedmiotów nieobowiązkowych, które pogłębią wiedzę waszego dziecka i poszerzą jego młodzieńcze horyzonty. Pośród podręczników do szkół branżowych znajdziecie tytuły zarówno z przedmiotów ścisłych, humanistycznych jak i specjalistycznych, służących do nauki zawodu. Trzeba pamiętać, że każda szkoła zawodowa, zależnie od tego, w jakiej branży się specjalizuje, ma inną, osobną podstawę programową i osobne przedmioty zawodowe. Oferujemy naprawdę duży wybór tanich podręczników do nauki zawodów!

Materiały edukacyjne i repetytoria dla ósmoklasistów i maturzystów

Kompendia wiedzy i repetytoria przydadzą się, zwłaszcza gdy ucznia czeka egzamin ósmoklasisty lub matura. Pomogą w powtórzeniu materiału i usystematyzowaniu wiedzy. Warto zapoznać się z książkami, które pomogą przygotować się do sprawdzianów, testów i matury. W TaniaKsiazka.pl znajdziecie repetytoria i kompendia wiedzy przedmiotowej. W uporządkowaniu informacji pomogą też fiszki, zbiory zadań, atlasy i zbiory testów dla ósmoklasisty.

W naszej ofercie znajdują się też książki do nauki języków obcych oraz przedmiotów nieobowiązkowych, które pogłębią wiedzę ucznia.

Podręczniki akademickie

W naszej księgarni internetowej znajdziecie podręczniki akademickie. To fachowe opracowania naukowe. Dzięki nim studenci zgłębią wiedzę wymaganą od nich na poszczególnych kierunkach studiów wyższych i przygotują się do sesji.  

Nowa podstawa programowa 2023/2024

Wraz z początkiem roku szkolnego 2019/2020 wprowadzono nową podstawę programową, związaną z reformą edukacji i likwidacją gimnazjów, za to przywróceniem ośmioletniej szkoły podstawowej, czteroletniego liceum i pięcioletnich techników. To wymusiło bardzo duże zmiany w programie nauczania, a co za tym idzie - aktualizację materiałów dydaktycznych i konieczność wprowadzenia nowych podręczników. Wszystkie podręczniki szkolne na naszej stronie są zgodne z aktualną podstawą programową. Nasz asortyment jest bogaty i urozmaicony - posiadamy tanie podręczniki wszystkich najważniejszych wydawców.

Tanie podręczniki do nauki języków obcych

Zarówno dzieci na wszystkich etapach edukacji, jak i ludzie dorośli, powinni uczyć się języków obcych. Ułatwiają one zdobycie wymarzonego zawodu na całym świecie, poznawanie przyjaciół, obcych kultur i magicznych zakątków za granicą oraz poszerzają horyzonty.

W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko tanie podręczniki szkolne do nauki języków, ale też rozmówki i materiały edukacyjne pomagające sprawnie opanować zasady gramatyczne oraz słownictwo, dzięki któremu komunikacja za granicą nie będzie stresującym wyzwaniem. Posiadamy też specjalistyczne publikacje, oparte na nowatorskich metodach nauczania dla osób niemających zbyt wiele czasu na wielogodzinne ślęczenie nad nauką - dzięki nim wystarczy zaledwie 15 minut dziennie, by skutecznie i perfekcyjnie opanować dany język.

Aby ułatwić wyszukiwanie tytułów, na stronie znajdziecie poręczny podział na podkategorie oraz konkretne języki. Znajdziecie wśród nich materiały do nauki siedmiu najpopularniejszych języków na świecie: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz łaciny. Ta ostatnia przydaje się nie tylko w szkole, ale i na studiach oraz w wielu zawodach, choćby prawniczym czy medycznym.

Podręczniki Nowa Era, Operon, WSiP i innych czołowych wydawnictw

Tania Książka dba o to, by asortyment oferowanych podręczników i materiałów edukacyjnych był na najwyższym poziomie, a same pomoce naukowe - oparte na najnowocześniejszej wiedzy i wykorzystujące najciekawsze i najbardziej skuteczne rozwiązania pedagogiczne. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie publikacje najlepszych, sprawdzonych wydawnictw o ugruntowanej od lat pozycji na rynku, jak Nowa Era, Operon i WSiP.

Nowa Era, założona w 1992 roku, proponuje dziesiątki doskonale zredagowanych podręczników, przeróżne pomoce dydaktyczne (także cyfrowe!) dla wykładowców i nauczycieli, a także oprogramowania pomagające w zarządzaniu oświatą. Z książek Nowej Ery korzysta się w ogromnej ilości szkół od wielu lat, a nauczyciele bardzo chwalą ich podręczniki za regularnie aktualizowaną ofertę oraz jakość materiałów edukacyjnych.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oferuje nie tylko podręczniki szkolne do wszystkich klas, ale też szeroki wybór publikacji przygotowujących do egzaminów końcowych. Wielu uczniów od lat korzysta z ich repetytoriów i testów maturalnych, ponieważ wydawnictwo to opracowuje je we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, dlatego wybierając ich tytuły mamy gwarancję, że nie przeoczymy żadnych informacji wymaganych na egzaminach czy sprawdzianach.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najstarszych, istniejących do dziś, wydawnictw polskich. To oni wydali po II wojnie światowej kultowy już “Elementarz” Mariana Falskiego. Mimo tak długiej historii istnienia, WSiP zdecydowanie idzie z duchem czasu i wciąż proponuje świetne, nowoczesne materiały edukacyjne. Współpracuje z najwybitniejszymi ekspertami i naukowcami oraz pedagogami, którzy współtworzą ich publikacje oraz pomoce dydaktyczne.

Podręczniki w TaniaKsiazka.pl dostępne przez cały rok

Spóźnione zakupy? Zdarzył się wypadek i podręcznik Waszego dziecka uległ uszkodzeniu? Pies zjadł kluczowe rozdziały lub też książka wpadła do kałuży podczas powrotu ze szkoły w deszczowe popołudnie? Nauczyciel postanowił uzupełnić obowiązującą listę lektur i ćwiczeń w środku semestru? A może Twoja pociecha z różnych powodów musiała zmienić szkołę w środku roku szkolnego, a w nowej placówce obowiązują całkiem inne podręczniki? To nie powód do stresu, ponieważ TaniaKsiazka.pl prowadzi sprzedaż podręczników i materiałów edukacyjnych przez cały rok! W każdej chwili możecie więc uzupełnić brakujące tytuły, nie martwiąc się, że szkolna wyprawka waszej pociechy jest niepełna.

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać