Tania Książka kod zniżkowy nawet -90% kwiecień 2016

Promocja nieaktywna
W kwietniu kupujący w Tania Książka mogą upolować nawet -90% zniżki?
Jak to zrobić? Wystarczy wybrać jeden z poniższych tytułów i odebrać dodatkowe 10% dodatkowego rabatu od cen w księgarni za zapisanie się na newsletter (promocja działa tylko w specjalnym oknie zapisu, które pojawia się jeden raz).

Poniżej przegląd 3 książek, które w kwietniu 2016 można kupić z ogromną zniżką. UWAGA: promocja dotyczy ograniczonej ilości egzemplarzy!
 

1. Polska. 52 weekendy. Sprawdzone wycieczki po Polsce

 

Przepis na udaną wycieczkę po Polsce! Książka przeceniona aż o 73%!

Książka to wybór 52 wycieczek, które prowadzą wyjątkowymi trasami wspaniałych zabytków, urokliwych parków narodowych, cennych zespołów miejskich i ciekawych imprez cyklicznych. Wśród nich nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych m.in. parków miniatur, dinoparków i parków linowych. W przewodniku znajdują się mapy wszystkich tras wycieczek wraz z ciekawymi opisami, plany miast i atrakcji (np. zamków, skansenów), ciekawostki historyczne i kulturowe oraz wskazówki praktyczne - odległości pomiędzy poszczególnymi punktami trasy, propozycje gastronomiczne i noclegowe, adresy, telefony, terminy otwarcia oraz ceny biletów do opisywanych atrakcji. Całość uzupełniają wspaniałe ilustracje. Doskonałe źródło inspiracji na niezapomniane wypady w Polskę

2. Dni Ciemności

 
Sensacja za mniej niż 10 zł! Rabat na tę książkę sięga 80% od ceny rynkowej/


Znakomita powieść niemieckiego autora bestsellerów, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

 

Wiekowy klasztor Himmerod w dolinie rzeki Salm. Oaza ciszy i pokoju. Mimo to za grubymi murami zaczyna dziać się coś przerażającego... Dlaczego brat Paulinus popełnia samobójstwo, rzucając się z chóru? I co stoi za zbezczeszczeniem ołtarza? Brat Thomasius rozpoczyna dochodzenie, ale im głębiej dociera, tym więcej pojawia się pytań i tajemnic. Aż w klasztornej bibliotece wpada na pewien trop...

Rainer M. Schröder, ur. w 1951 r., po studiach i pracy w różnych zawodach od roku 1977 mieszka i tworzy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Zapalony podróżnik; podczas licznych wędrówek dotarł do wielu niezwykłych zakątków świata. Jest jednym z najlepszych niemieckich autorów powieści historycznych. Jego pracę wielokrotnie nagradzano, w tym m.in. renomowaną nagrodą literacką „Buxtehuder Bulle”.

3. Bajkomania / Łakomczucha


Książka za 2 zł - tania propozycja dla małych miłośników wierszyków.
Ciekawa książka dla młodszych dzieci, krótkie wierszowane historie, ciekawie ilustrowane.

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać