Tania Książka kod zniżkowy nawet -88% styczeń 2017 r.

Tania Książka, czyli sposób na to, by oszczędzić nawet 88% wartości ciekawych książek. Poniżej znajdziesz promocje stycznia 2017 r. - ważne przez cały styczeń lub do wyczerpania zapasów!

Gniew

[SENSACJA] Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4

 

25 listopada 2013 prokurator Teodor Szacki zostaje wezwany do zrujnowanego bunkra koło poniemieckiego szpitala miejskiego. W czasie robót drogowych odnaleziono tam stary szkielet. Szacki bezrefleksyjnie „odfajkowuje Niemca”, jak się tutaj nazywa wojenne szczątki, i każe przekazać je uczelni medycznej, gdzie wiecznie brakuje eksponatów do celów dydaktycznych. Nie przypuszcza, że to, co wydawało się końcem rutynowej procedury, jest początkiem najtrudniejszej sprawy w jego prokuratorskiej karierze. Sprawy, która pozbawi go prawniczego dystansu, zmusi do wyborów ostatecznych i okaże się ostatnim dochodzeniem prokuratora Teodora Szackiego.


Cena rynkowa: 14,99 zł

Nasza cena 8,65 zł Taniej o: 6,34 zł (42% rabatu)


 


Dywaniki i chodniki
[PORADNIK, ARANŻACJA WNĘTRZ] Średnia: 5.0 Ilość ocen: 1
 
 
Masz już dość patrzenia na gołe deski podłogowe, ale nie chcesz drogiego dywanu? Masz powyżej uszu nieustannego odkurzania? Chciałabyś pomysłowo upiększyć dom? Zanim wynaleziono linoleum, bardzo popularne były ręcznie malowane solidne dywaniki. Nawet George Washington, obejmując prezydenturę, wprowadził się do Białego Domu ze swoim ulubionym dywanikiem i zabrał go, kiedy skończyła się jego kadencja. Nie bez powodu dywaniki przeżywają teraz renesans - są efektowne, łatwo je wyczyścić i nie powodują alergii. I można je zrobić w rozmiarach, kolorach i wzorach pasujących do naszego wnętrza. Są łatwe do wyczyszczenia wodą i praktycznie niezniszczalne. Płócienny dywanik to idealny sposób na przykrycie podłogi i zaakcentowanie w mieszkaniu własnych artystycznych upodobań.


Cena rynkowa: 27,90 zł

Nasza cena: 3,47 zł. Taniej o: 24,43 zł (88% rabatu)

  

Schudnij skutecznie i bezpiecznie

[PORADNIK, ODCHUDZANIE] Brak ocen


Porady zawarte w tej książce pomogą ci schudnąć nawet 50 kilogramów w ciągu roku.Koniec z głodzeniem się, koniec z efektem jo - jo, i z poczuciem winy. Racjonalne odżywianie, aktywność fizyczna, oraz zmiana sposobu myślenia, to pewne i sprawdzone sposoby na osiągnięcie, a następnie utrzymanie szczupłej sylwetki i doskonałego samopoczucia.
 

Cena rynkowa: 10,70 zł

Nasza cena 3,00 zł Taniej o: 7,70 zł (72% rabatu)


 Więcej tanich książek znajdziesz między innymi w dziale Outlet oraz w zakładce Promocje.

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać