Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 30
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
320
Nasza cena: 20,98 zł 34,99 zł Taniej o: 40%

"Tajemnica domu w Bielinach" to fantastyczna książka dla dzieci otwierająca serię "Klub Kwiatu Paproci". Młode osoby czytające tę powieść, doświadczą czegoś niezwykłego! Mogą spodziewać się słowiańskiego klimatu, tajemnic i dreszczyku emocji!

Przeprowadzki do nowego miejsca nigdy nie są łatwe. Szczególnie dla dzieci. Tym bardziej, jeśli ta zamiana jest niezaplanowana. Jeszcze trudniejszy jest dla nich rozwód rodziców. Tak stało się w przypadku rodzeństwa Lipowskich, które doświadcza jednej zmiany za drugą. Dla Bogusi, Tosi, Leszka i Dąbrówki ten ciąg zmian, których końca nie widać, wywrócił ich życie do górny nogami. Żadne z nich tego nie chciało ani nie planowało. Przyszło im też wyprowadzić się z Warszawy do Bielin i zamieszkać w domu ciotki Mirki.

Okazuje się, że te przenosiny przyniosą zaskakujący zwrot akcji. Ciotka, obecnie schorowana staruszka, w młodości była szeptuchą. Niestety każdego dnia coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. Alzheimer to słowo, które zaczyna pojawiać się w rozmowach na jej temat.

Rodzeństwo przebywając na wsi, zaczyna poznawać inny świat niż dotychczas. Stare wierzenia, bóstwa, demony - czy okażą się jedynie mitami, czy też może są bardziej rzeczywiste, niż się wydaje?

Dzieci dowiedzą się tego podczas czytania tej fascynującej, zabawnej i pełnej magii książki! Jej autorką jest Katarzyna Berenika Miszczuk: "Ja cię kocham, a ty miau", "Pustułka", "Druga szansa".
Recenzje (30)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo lubię książki Katarzyny Bereniki Miszczuk, dlatego jak tylko ukazała się „Tajemnica domu w Bielinach” ogłosiłam mężowi, że muszę ją dostać na imieniny. To nic, że to książka dla dzieci. :) Jestem już po lekturze i mogę ocenić, że prezent okazał się naprawdę udany.

  Książka, jakich obecnie brakuje na rynku - ciepła i empatyczna. Z jednej strony przybliża świat słowiańskich legend, z drugiej bawi, pomaga oswajać emocje i podnosi na duchu. To idealny książkowy prezent dla młodego czytelnika (choć sama jestem przykładem, że dla starszego również). Przy najbliższej okazji planuję sprezentować ją mojej siostrzenicy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Katarzyna Berenika Miszczuk swoją opowieść o rodzeństwie, które przeprowadza się wraz z mamą z dużego miasta na wieś, osadza w świecie świetnie znanym jej dorosłym czytelnikom. To inspirowane słowiańskimi wierzeniami uniwersum z serii "Kwiat paproci". W "Tajemnicy domu w Bielinach" w epizodycznych rolach pojawią się znani bohaterowie: Jaga, Gosława i Mieszko.

  Podobny zabieg z powodzeniem wykorzystała Marta Kisiel. W końcu "Małe Licho" jest kontynuacją "Dożywocia". Dlatego po jej książki dla dzieci sięgają nie tylko młodsi czytelnicy, ale też dorośli fani serii. Jestem pewna, że z "Tajemnicą domu w Bielinach" może być podobnie. Bo to książka ciekawa, wciągająca i — co najważniejsze — mądra.

  Zacznijmy od początku. O czym właściwie jest nowa książka Kasi Miszczuk?

  Główną bohaterką książki jest dwunastoletnia Bogusia. Dziewczyna z mamą, trojgiem rodzeństwa: Leszkiem, Tosią, maleńką Dąbrówką oraz psem Waflem po rozwodzie rodziców przeprowadza się na wieś, do Bielin. Teraz mają zamieszkać ze starszą, schorowaną ciocią mamy - szeptuchą Babą Mirką.

  Na miejscu okazuje się, że piękny domek cioci tak naprawdę wymaga nie tylko gruntownego sprzątania, ale przede wszystkim remontu. Co więcej, wydaje się, że w domu poza nimi mieszka ktoś jeszcze. Ktoś, kogo można wypatrzyć tylko kątem oka.

  Miszczuk wprowadza delikatnie dziecięcego czytelnika w stworzony przez siebie fantastyczny świat. W dialogach przemyca wiedzę o tym, kim są szeptuchy i o tym, jak wygląda rzeczywistość w Polsce, w której nadal kultywuje się słowiańskie tradycje i wierzenia.

  Do tego tworzy wciągającą i dynamiczną historię. Na czytelników czeka nocna wyprawa na cmentarz, poszukiwanie nawiedzonego przedmiotu i próba pozbycia się upiora. Dzieje się sporo i bywa strasznie, ale nie aż tak, żeby po przeczytaniu książki dziecko miało koszmary.

  Nie myślcie, że książka jest poważna i mroczna. To pozytywna historia, w której nie brakuje humoru i zabawnych scen. W końcu, czy można wyglądać poważnie w koszulce nadgryzionej przez kozę?

  "Tajemnica domu w Bielinach" to nie tylko przygody w słowiańskim klimacie. To przede wszystkim opowieść o tym, jak trudne w życiu dzieci są zmiany. Pierwsza zmiana to przeprowadzka z Warszawy na wieś, rozstanie ze szkołą, z przyjaciółmi i światem, jaki znało się do tej pory. Druga, jeszcze trudniejsza, to rozwód rodziców.

  Bogusię wypełnia ogromny żal do taty, który układa sobie życie z inną kobietą i żal do młodszej siostrzyczki. Bo jest pewna, że między rodzicami się popsuło, gdy na świecie pojawiła się Dąbrówka. Dziewczynką targa mnóstwo emocji i wydaje jej się, że nie ma nikogo, z kim mogłaby o nich porozmawiać.

  To książka o tym, jak ważna jest rozmowa i jak wielką ma moc. I o tym, że jak rodzice przestają się kochać, wcale nie znaczy, że przestają też kochać dzieci.

  Klimatyczny rysunek na okładkę oraz ilustracje, które można znaleźć wewnątrz książki, stworzył Marcin Minor. Dzięki nim czytelnik może jeszcze lepiej wczuć się w opowiadaną przez Miszczuk historię.

  Po książkę z powodzeniem mogą sięgnąć nawet 10-latki. Samodzielne czytanie ułatwi wielkość i krój czcionki. Rozdziały nie są długie, więc młodziutki czytelnik może spokojnie dawkować sobie historię. Choć jestem pewna, że znajdą się i tacy, którzy ją pochłoną w dwa wieczory 😉.

  Mnie ta historia oczarowała i już czekam na kolejne części.

  Książka otwiera nową serię "Klub Kwiatu Paproci".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  W swojej książce dla dzieci Katarzyna Berenika Miszczuk serwuje czytelnikom ciekawą, nieco straszną, nieco zabawną przygodę w słowiańskim klimacie.

  To także książka o tym, jak trudne w życiu dziecka są zmiany: przeprowadzka, rozwód rodziców. I o tym, że warto rozmawiać o obawach i problemach, a miłość rodziców do dzieci jest bezwarunkowa.

  Polecam i dzieciom, i dorosłym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Katarzyna Berenika Miszczuk pokazała się swoim czytelnikom z wielu wyjątkowych stron. Mam wrażenie, że to jedna z niewielu polskich autorek, która niczym kameleon potrafi dostosować się do wybranego gatunku czy zaprezentować powieść dedykowaną różnej grupie odbiorców. Jedno jest jednak pewne - niezależnie za co się zabierze, wychodzi jej to lepiej niż dobrze!

  "Tajemnica domu w Bielinach" to pierwszy tom serii dla dzieci i to wyczuć można przede wszystkim w wizualnej szacie. Twarda oprawa, duży tekst, grube kartki, piękne ilustracje. Jednak wystarczy wczytać się w fabułę, by szybko pojąć, że to historia dla dużych i małych, dla czytelników w każdym wieku, ponieważ zaglądając do tej wyjątkowej książki każdy znajdzie coś dla siebie.

  To lektura na jeden wieczór, którą szybko przeczytacie nie tylko przez wzgląd na dużą czcionkę, ale przede wszystkim dzięki treści, która jest naszpikowana przygodami, zabawnymi dialogami oraz wydarzeniami, które szybko trafiają w gust każdego czytelnika. Mimo młodszej grupy odbiorców historia prezentuje sobą liczne ponadczasowe wartości, które także zjednują sobie sympatię starszego czytelnika i właściwie muszę przyznać, że ja osobiście jestem zachwycona tą lekturą. Autorka postawiła na wiarygodną kreację bohaterów, nie potraktowała wydarzeń po macoszemu przez wzgląd na literaturę dziecięcą i pozwoliła między wierszami odnaleźć się wartością przyjaźni, rodziny oraz codziennych wyzwań, które idealnie łączą się z rozgrywanymi wydarzeniami. Wszystko wydaje się tutaj w pełni dopracowane oraz przemyślane a to składa się na lekturę, która warta jest każdego przeczytanego słowa.

  Bogusia, Leszek, Dąbrówka oraz Tosi to rodzeństwo Lipowskich, które zmierzy się z zaskakującą i nieoczekiwaną zmianą. Przeprowadzają się z Warszawy do Bielin i tak rozpoczyna się ich przygoda. Mieszkają w domu intrygującej cioci Mirki, która w młodzieńczych latach uważana była za szeptuchę a dziś wydaje się tracić pamięć. Rodzice rodzeństwa zdecydowali się na rozwód a dzieci w nowym miejscu, z dala od zgiełku miasta poznają moc słowiańskich wierzeń oraz legend. Na początku nie byli do tego wszystkiego przekonani, ale urok Bielan szybko pochłonął ich młodzieńcze dusze.

  Co za piękna opowieść! Wyjątkowo dojrzała, bardzo wartościowa oraz piekielnie klimatyczna. Katarzyna Berenika Miszczuk rozpala wyobraźnię naszych młodych czytelników i zabiera starszych w podróż, która może okazać się lekcją z morałem. "Tajemnica domu w Bielinach" bardzo mnie urzekła swoim wydźwiękiem oraz cudowną przygodą, więc w oczekiwaniu na kolejny tom, który mam nadzieję, pojawi się niebawem - ogromnie Wam lekturę polecam i jestem pewna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Niesamowita książka! Jest teoretycznie literaturą dziecięca, ale mi pasuje też na familijną. Dotyka wielu złożonych problemów, dotyczących sytuacji, które często mają miejsce w życiu. Jeśli nie w naszym to u naszych przyjaciół, znajomych. Zazwyczaj dzieciom, jest się ciężko pogodzić z rozwodem rodziców- w tej książce jest ten temat bardzo dobrze ujęty. Niektóre rzeczy z książki nawiązują jeszcze do naszych pradawnych, ojczystych obrzędów co również nadaje wyjątkowości. Książkę czyta się jednym tchem. Myślę, że jest idealna dla dzieci w wieku szkolnym, pobudza wyobraźnię- oczywiście pozytywnie. Grzechem byłoby nie wspomnieć o świetnych ilustracjach w książce, które są idealnym dopełnieniem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 25 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Najczęściej kupowane razem
 • -28%
  Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

  Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

  Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,30 zł 34,99 zł
  w magazynie
 • -40%
  Baśnie Śnieżnego Lasu

  Baśnie Śnieżnego Lasu

  Pięknie opowiedziana, inspirowana rosyjskim folklorem baśń o dziewczynce, która musiała znaleźć w sobie nadludzką siłę, aby wyruszyć w podróż do poznania prawdy o sobie. Nowa opowieść Sophie Anderson, autorki „Domu na kurzych łapach”. Kiedy Janka była dzieckiem, znaleziono ją w lesie tuż przy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Gwiazdkowy Prosiaczek

  Gwiazdkowy Prosiaczek

  Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Operacja Zielona rękawiczka. Biuro detektywistyczne nr 2

  Operacja Zielona rękawiczka. Biuro detektywistyczne nr 2

  Operacja Zielona Rękawiczka to kolejna książka z detektywistycznej serii dla dzieci, pełna zadań oraz zagadek dla małego czytelnika. Tym razem zadanie zleca młodym detektywom ich koleżanka Fanny – prosi o odnalezienie… rękawiczki. Przyznaj, specyficzne zlecenie, ale przecież żadna sprawa nie jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 6,27 zł 11,40 zł
  w magazynie
 • -45%
  Asiunia

  Asiunia

  Historia małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom. Trzeba było iść spać do cudzego domu, gdzie zamiast mamy była obca pani, obce meble i trzeba było pić mleko z cudzego kubeczka, zamiast z tego co zawsze. Asiunia bardzo uważnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 13,70 zł 24,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -26%
  Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Tom 2

  Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Tom 2

  Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one ? skarpetki! Trzynaście nowych opowieści bestsellerowej książki Justyny Bednarek, zilustrowanych przez niezrównanego Daniela de Latour, już od 29 marca w sprzedaży. Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,59 zł 39,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -40%
  Trzy siostry

  Trzy siostry

  Obietnica bycia razem. Nierozerwalna więź. Zaciekła wola przetrwania. Autorka międzynarodowych bestsellerów Heather Morris opisuje zapierające dech w piersiach zakończenie trylogii, zapoczątkowanej "Tatuażystą z Auschwitz". Kiedy są dziewczynkami, Cibi, Magda i Livi obiecują ojcu, że zostaną razem...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,82 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Mądre bajki

  Mądre bajki

  Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale także o niełatwych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 10,91 zł 19,85 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -35%
  Dzień czekolady

  Dzień czekolady

  Opowieść o czasie, który wszystko zmienia, o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim – o miłości. Jej bohaterowie – siedmioletni Dawid i Monika – przeżywają problemy zbyt trudne na swój wiek. Radzą sobie z nimi, oswajając rzeczywistość na swój dziecięcy sposób. Książka została nagrodzona...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,30 zł 24,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Niezłe ziółko

  Niezłe ziółko

  Eryk, choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu, jest szczęśliwy, że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze - nikt tak dobrze Eryka nie rozumie. Nie zawsze jednak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 14,80 zł 26,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Audiobook Dom tajemnic w Wilanowie. Inspektor Bernard Żbik. Tom 4 mp3 0/5 Nasza cena:
28,80 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Dom tajemnic w Wilanowie. Inspektor Bernard Żbik. Tom 4 mp3

Wilanów pod Warszawą, lata 30. XX w. Do inspektora Bernarda Żbika przychodzi jego przyjaciel, doktor Piotr Breda. Jest wyraźnie zdenerwowany i czegoś się obawia. W teczce nosi nabity rewolwer. Breda zaprasza Żbika na urlop do swojej willi "Gong" w Wilanowie. Już wkrótce zaczną się w niej dziać...
Upiór z Llano Estacado. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 17 0/5 Nasza cena:
11,52 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upiór z Llano Estacado. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 17

Klub Podróżnika to kolekcja klasycznych powieści młodzieżowych - 35 książek takich mistrzów pióra, jak: Aleksander Dumas, Jack London czy Juliusz Verne. Nie mogło w niej zabraknąć i polskich akcentów: cykl o Tomku Wilmowskim Alfreda Szklarskiego czy „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza. Dla...
Audiobook Tajemnica domów schadzek mp3 0/5 Nasza cena:
4,49 zł 4,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Tajemnica domów schadzek mp3

Opowiadanie kryminalne „warszawskiego Sherlocka Holmesa" z pierwszej połowy XX wieku, podane z pierwszej ręki. Daniel Bachrach, aspirant Urzędu Śledczego w Warszawie, wspomina sprawę kryminalną, którą prowadził. Zimowego poranka do Urzędu Śledczego wpadł zdyszany mężczyzna w średnim wieku. Ubiegłej...
Audiobook Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 mp3

Wiecie, jak to jest. To tylko dawna znajoma, ON już nic do niej nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak...
Wilczyca. Wilk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,30 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wilczyca. Wilk. Tom 2

Kontynuacja powieści Wilk. Margo Cook oraz Max Stone mają nadzieję, że ich życie wróciło do normy. Pracownicy Instytutu – organizacji prowadzącej eksperymenty na nastolatkach mieszkających w Wolftown – nie interesują się już poczynaniami bohaterów. Margo nie czuje działania wilczej szczepionki, a...
Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści 4/5 Nasza cena:
33,03 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych...
Audiobook Ja, diablica. Wiktoria Biankowska. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Ja, diablica. Wiktoria Biankowska. Tom 1 mp3

Czyta: Magdalena Wójcik Piekielny urząd ds. Rekrutacji nie robi najlepszego pierwszego wrażenia. Nieuprzejmy demon za biurkiem, mnóstwo papierkowej roboty i tandetne obrazki na ścianach. Do tego jeszcze te kolejki! Jednak, aby stać się pełnoprawną diablicą należy spełnić dwa zasadnicze warunki....
eBook Zabójczy Pocisk. Polska krew mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,36 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zabójczy Pocisk. Polska krew mobi epub

Kontynuacja bestsellerowego tomu opowiadań kryminalnych "Zabójczy pocisk".15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy. Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne, którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii, morderstwa...
Audiobook Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 mp3

Gosi udało się przeżyć Noc Kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Młoda szeptucha zaciągnęła u Swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. W dodatku Mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym Gosię......
Ja, anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2 4/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja, anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2

Niedoszła diablica Wiktoria ponownie wpada w tarapaty. Przystojny diabeł Beleth ani myśli o niej zapomnieć, a tym bardziej oddać ukochaną śmiertelnikowi Piotrowi. W wyniku diabelskiej intrygi Wiktoria zjada jabłko z drzewa poznania dobra i zła, przez co trafia do Nieba. Diabły nade wszystko pragną...
eBook Niegrzeczne święta mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niegrzeczne święta mobi epub

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu! Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze... Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy...
Audiobook Ja, anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Ja, anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2 mp3

Ja, Wiktoria Biankowska, obiecuję wieść przykładne życie na Ziemi i już nigdy więcej nie pomagać diabłom w ich niecnych sprawkach. Beleth, Azazel, Kleopatra i Śmierć znani z powieści Ja, diablica powracają! A to oznacza, że już nikt nie będzie się nudził. W życiu Wiktorii ponownie zjawia się...
Wybrane bestsellery
Afera na tuzin rysiów. Nikita. Kroniki sąsiedzkie. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,88 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Afera na tuzin rysiów. Nikita. Kroniki sąsiedzkie. Tom 1

Bywają miłe miasta.  Są też te uzbrojone w kły i pazury, jak Wars i Sawa. Idealne dla kobiety, która poluje na potwory.  Nikita, do niedawna członkini Zakonu Cieni, próbuje sobie poukładać życie od nowa i znaleźć dla siebie miejsce w tkance miasta, które uważa za swoje. Interes rozkręca się powoli...
Zełenski. Poza scenariuszem 0/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zełenski. Poza scenariuszem

Opowieść o życiu, które wykracza poza wszelkie scenariusze. Pierwsza biografia Wołodymyra Zełenskiego, napisana przez ukraińskiego dziennikarza Serhija Rudenkę. Od 24 lutego 2022 roku uwaga całego świata skupiła się na Ukrainie i jej prezydencie. To wtedy z dnia na dzień Wołodymyr Zełenski dołączył...
Barbie Kemping Barbie Brooklyn Lalka + akcesoria HDF74 Mattel 5/5 Nasza cena:
84,01 zł 129,63 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kemping Barbie Brooklyn Lalka + akcesoria HDF74 Mattel

Dołącz do Barbie Malibu i Brooklyn w ich największej przygodzie dzięki lalkom Barbie inspirowanym serialem Barbie „It Takes Two My dwie”! Zabierz lalkę Barbie Brooklyn na niesamowitą wyprawę kempingową ze szczeniaczkiem i ponad 10 akcesoriami biwakowymi, które inspirują do wymyślania różnorodnych...
Loveless 5/5 Nasza cena:
26,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Loveless

Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy? Georgia nigdy nie była zakochana, nigdy się z nikim nie całowała, nikt nigdy jej się nie podobał. Jednak jest pewna, że pewnego...
Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody. Tom 5 5/5 Nasza cena:
28,22 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody. Tom 5

Magiczny świat chwieje się na krawędzi. Celebrant, Król Smoków, zjednoczył smoki w wielką, mściwą armię i już tylko jeden artefakt powstrzymuje go przez zaatakowaniem ludzkości z wściekłą mocą. Presja wystawia stare sojusze na próbę, więc Seth i Kendra rozpaczliwie szukają nowych sprzymierzeńców....
Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
30,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1. Wydanie serialowe

Czy może być większe wyzwanie dla ambitnych mam córek na wydaniu w Londynie roku 1813 niż książę kawaler? Daphne Bridgerton jest urocza i inteligentna, z jakiegoś powodu jednak mężczyźni traktują ją tylko jako przyjaciółkę i nie widać wokół niej roju zalotników. Żaden z londyńskich amantów nie...
W środku jesteśmy baśnią. Mowy i rozmowy 5/5 Nasza cena:
44,09 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W środku jesteśmy baśnią. Mowy i rozmowy

Autoportret Mistrza Myśliwski pozostaje we współczesnej literaturze zjawiskiem wyjątkowym i zasługującym na najwyższą uwagę. Jego powieści, pisane bez pośpiechu, ignorujące literackie mody i rynkowe targowisko próżności, to w rzeczy samej pełne mądrości i dojrzałej wiedzy o życiu traktaty,...
Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
28,86 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5. Wydanie serialowe

Eloise ma czterech braci, więc powinna rozumieć mężczyzn lepiej niż większość kobiet – i może musiała przeżyć całe dwadzieścia osiem lat, by dojść do wniosku, że mężczyźni, szczerze mówiąc, to dziwadła… Sir Phillip Crane wiedział, że Eloise Bridgerton jest starą panną, oświadczył się więc,...
Fighter 5/5 Nasza cena:
25,73 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fighter

Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością. Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana gwiazda wydawnictwa Azum, podczas zbierania materiałów do kolejnej książki trafia na trop firmy VeroMax. Wkrótce potem zaczyna dostawać anonimowe...
Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie 5/5 Nasza cena:
25,78 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zbudować dobry, trwały, szczęśliwy związek, w tej książce znajdziesz odpowiedzi i konkretne wskazówki płynące z nurtu psychologii pozytywnej. Autorki ilustrują tekst licznymi przykładami, dzięki którym wiedzę teoretyczną przekładają na codzienne doświadczenia...
Cobi Lovely Tattoo Pisak do tatuaży 5/5 Nasza cena:
85,84 zł 99,48 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cobi Lovely Tattoo Pisak do tatuaży

Podkręć swój styl przy pomocy kolorowych tatuaży! Elektroniczny pisak, przy pomocy którego możemy zrobić na skórze kolorowe tatuaże. W zestawie znajduje się 6 modnych szablonów i wkłady w 3 kolorach. Wybierz szablon, kolor wkładu i zacznij tworzenie tatuażu! To świetna zabawa dla przyjaciółek,...
Przetaina 0/5 Nasza cena:
40,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula