Prezenty dla dziecka w wieku od 3 do 7 lat

 • -50%
  Literki magnetyczne w wiaderku Alexander

  Literki magnetyczne w wiaderku Alexander

  Wiaderko z kolorowymi literkami wykonanymi z tworzywa sztucznego, które z tylnej strony mają zamocowany magnes, za pomocą którego możesz przyczepiać je na lodówkę czy tablicę magnetyczną. Uwaga: Tablicy magnetycznej nie ma w zestawie. Wysokość literek: 32 mm.  Grubość literek: 7 mm.
  Ocena: 4/5
  Zabawka
  Cena: Nasza cena: 10,86 zł 21,77 zł
  w magazynie
 • -28%
  Cyferki magnetyczne w wiaderku Alexander

  Cyferki magnetyczne w wiaderku Alexander

  Zbiór 60 sztuk cyferek z magnesami, które możesz przyczepiać na lodówkę czy tablicę magnetyczną. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Uwaga: Tablicy magnetycznej nie ma w zestawie.
  Ocena: 0/5
  Zabawka
  Cena: Nasza cena: 15,70 zł 21,77 zł
  wysyłka w 24 godziny

Może zainteresują Cię również

Wybieramy prezent dla dziecka w wieku 3 - 7 lat
Wybór prezentów dla dziecka jest zawsze czymś przyjemnym. A najlepsza jest ta chwila, kiedy Twoje dziecko zabiera się do rozpakowania świątecznych prezentów: wielkie napięcie, chwila niepewności i... ogromna radość oraz uśmiech na twarzy. Bezcenne, prawda?

Tylko jak wybrać udany prezent dla dziecka? Czym powinniśmy się kierować wybierając go dla swojej pociechy? Przede wszystkim zastanów się nad tym co lubi Twoje dziecko, czym się interesuje, czym się lubi bawić, jak najchętniej spędza czas. Być może będzie to słuchanie muzyki, układanie puzzli, kolorowanie obrazków, albo czytanie książek z rodzicami? A może Twoje dziecko jest bardziej ekspresyjne i potrzebuje więcej ruchu i zabawy? Znając odpowiedzi na te pytania będzie Ci dużo łatwiej kupić trafiony prezent dla swojego maluszka ;)

Pamiętaj jednak, że dziecko powinno rozwijać się w każdej dziedzinie, dlatego bardzo ważne są zajęcia ruchowe, sportowe, twórcze i manualne. Nie zapominajmy jednak o jego rozwoju intelektualnym.

Poniżej znajdziesz naszą propozycję prezentów świątecznych dla dzieci w wieku 3-7 lat. Jest tu dużo genialnych zabawek, gier, puzzli oraz zabawnych i ładnie wydanych książeczek! Znajdziesz tu wszystkie z wymienionych propozycji. Życzymy udanych zakupów!

Poniżej znajduje się lista blisko 200 pomysłów na prezent. Jeśli jednak nie interesuje Cię przeglądanie tak dużej ilości produktów, zajrzyj tutaj - przygotowaliśmy listę 18 super pomysłów prezentowych.

Poniżej znajdziesz wszystkie z wymienionych propozycji. Udanych zakupów!


Bestsellery - zestawy edukacyjne dla dzieci

Nowości - zestawy edukacyjne dla dzieci