Piórniki dla nastolatków

Praktyczne, ale i stylowe piórniki dla nastolatków. Piórniki typu tuba, saszetka, kosmetyczka i wiele innych rodzajów.

 

Piórnik szkolny to podstawowe wyposażenie nastolatka. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne zestawienie popularnych, modnych i niezwykle praktycznych piórników do szkoły. W tym wieku trzeba zaznaczyć swój styl, dlatego piórnik młodzieżowy służy nie tylko do artykułów szkolnych. Dlatego też znajdziecie tu zarówno klasyczne modele bez nadmiaru elementów graficznych, jak również piórniki w ciekawym, nowoczesnym wzornictwie.

Piórniki młodzieżowe charakteryzują się praktycznością, oszczędnością w zakresie kolorów i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród piórników w tym zestawieniu znajdziecie cały wachlarz modeli, wykonanych z różnorodnych materiałów i w rozmaitych rodzajach i kształtach: piórnik tuba, piórnik saszetka (w tym saszetka usztywniona), piórnik rozkładany, z pełnym wyposażeniem lub bez wyposażenia, itp. Wybór jest szeroki, tak jak i szerokie są gusta oraz potrzeby nastolatków. Piórnik dwukomorowy albo nawet i trzykomorowy z pewnością nie mają sobie równych w kwestii pojemności oraz organizacji przyborów szkolnych, ale dla niejednej osoby w wieku nastoletnim konkurs wygra piórnik jednokomorowy - bo bardziej kompaktowy, bo lepsza “stylówka”, itp. Piórnik pluszowy czy piórnik kosmetyczka każdej nastolatce z pewnością przypadną do gustu bardziej aniżeli zwykły, szary szkolny piórniczek. Wszak nawet tak trywialne przedmioty jak długopisy, ołówki i gumki do mazania znacznie sympatyczniej jest nosić w czymś, co cieszy oko. Niebanalny piórnik do szkoły zmieści więc dzielnie przybory do pisania, podstawowe artykuły plastyczne i pozostałe akcesoria, a przy okazji będzie reprezentował styl przyszłej właścicielki lub przyszłego właściciela, pozwalając im wyrazić siebie - a to w okresie adolescencji jest przecież niezwykle istotne.

 

W naszej ofercie oczywiście znajdziesz także kultowe piórniki marki Coolpack: słynny piórnik Coolpack Campus (np. w modnym wydaniu Campus Dots), ale również Coolpack Clever, Coolpack Jumper i wiele innych modeli.

 

Wybierajcie, przeglądajcie, wybór jest naprawdę ogromny, a do tego ceny piórników zostały zestawione z atrakcyjnymi rabatami!

A jeśli do kompletu wyposażenia nadal jeszcze brakuje Ci najważniejszego, czyli czadowego plecaka, koniecznie sprawdź również nasze plecaki młodzieżowe!

Podręczniki szkolne

więcej

Plecaki

więcej

Artykuły szkolne

więcej