Piórniki dla nastolatków

Praktyczne, ale i stylowe piórniki dla nastolatków. Piórniki typu tuba, saszetka, kosmetyczka i wiele innych rodzajów.

Piórnik szkolny to podstawowe wyposażenie nastolatka. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne zestawienie popularnych i niezwykle praktycznych piórników do szkoły. W tym wieku trzeba zaznaczyć swój styl, dlatego piórnik młodzieżowy służy nie tylko do przyborów szkolnych. Dlatego też znajdziecie tu zarówno klasyczne modele bez nadmiaru elementów graficznych jak również piórniki w ciekawym nowoczesnym wzornictwie. Piórniki dla nastolatków charakteryzują się praktycznością, oszczędnością w zakresie kolorów i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród piórników w tym zestawieniu znajdziecie cały wachlarz modeli wykonanych z różnorodnych materiałów: piórnik tuba, piórnik saszetka, piórnik dwukomorowy, piórnik rozkładany, piórnik z kompletnym wyposażeniem albo piórnik kosmetyczka. Zmieszczą przybory do pisania i inne artykuły piśmiennicze, a przy okazji będą reprezentowały styl ich przyszłych właścicieli.

Posiadamy w ofercie również kultowe piórniki marki Coolpack: Coolpack Campus, Coolpack Clever, Coolpack Jumper i wiele innych modeli.

Wybierajcie, przeglądajcie, wybór jest naprawdę ogromny, a do tego ceny piórników zostały zestawione z atrakcyjnymi rabatami!

Podręczniki szkolne artykuły szkolne

Plecaki

więcej

Artykuły szkolne

więcej