New Matura Success

New Matura Success to seria, w której goszczą podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń. Przeznaczona jest do nauki języka angielskiego w szkołach ponadgimnazjalnych. Seria jest rekomendowana przez nauczycieli, atrakcyjna pod wieloma względami, a na uwagę zasługuje również znane i cenione wydawnictwo Pearson.

Uczniowie przygotowujący się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego znajdują tutaj szereg przydatnych materiałów, wskazówek, porad i zadań pozwalających na utrwalanie przyswojonej dotąd wiedzy. Znajdują się tutaj przykłady z zadań ustnych oraz pisemnych, z jakimi uczniowie będą mieli do czynienia podczas egzaminu dojrzałości.

Nowe wydanie podręczników to inspiracja dla nauczycieli do przygotowania ciekawych scenariuszy lekcji. Czytelny i przejrzysty układ książek ułatwia uczniom naukę, przyswajanie nowych porcji materiału i dokonywanie powtórek tego, który dotąd został poznany. Seria uwzględnia zmiany w formacie egzaminu maturalnego, które nastąpiły po 2012 roku. Jest atrakcyjna również pod względem wizualnym, co wbrew pozorom ma ogromny wpływ na efektywność nauki.

Może zainteresują Cię również