Matura Język polski 2020

Uczniowie, którzy w 2020 będą podchodzić do egzaminu maturalnego powinni zapoznać się z książkami, które prezentujemy poniżej.

 

Podręcznik maturalny z języka polskiego jest niezbędny do tego, żeby odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Matura z języka polskiego jest obowiązkowa i powinni ją zdać wszyscy uczniowie szkół średnich, którzy chcą kontynuować edukację.

W tym miejscu znajdziesz aktualne, zgodne z obowiązującą podstawą programową, podręczniki maturalne z języka polskiego. Dzięki nim przygotujesz się nie tylko do matury na poziomie podstawowym, ale też do matury rozszerzonej.

Odpowiednie podręczniki maturalne to m.in.: vademeca, w których zebrane jest wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby zdać egzamin; repetytoria, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz zdobytą w szkole wiedzę oraz testy maturalne, które umożliwią Ci doskonalenie umiejętności związanych z ich rozwiązywaniem.

Matura podstawowa lub matura rozszerzona z języka polskiego nie będzie straszna, jeżeli się do niej przygotujesz. Z odpowiednimi podręcznikami maturalnymi to możliwe.

Bestsellery - podręczniki do matury

Nowości

więcej