Repetytorium ósmoklasisty - matematyka 2024

Przed Tobą egzamin ósmoklasisty z matematyki w 2024 roku? Już teraz zadbaj o to, żeby się odpowiednio do niego przygotować. W związku z reformą edukacji dostanie się do wybranej szkoły średniej, może być trudniejsze niż w poprzednich latach.
 
Egzamin ósmoklasisty to pierwszy z większych egzaminów, które czekają uczniów na różnych szczeblach edukacji. Podczas testu z matematyki zostanie sprawdzona wiedza z tego przedmiotu, którą każdy absolwent szkoły podstawowej powinien mieć opanowaną.

 

Sprawdź:

 
W usystematyzowaniu materiału i w ćwiczeniu umiejętności rozwiązywania testów, zarówno zadań otwartych, jak i zamkniętych, przydadzą się specjalne publikacje. Wśród nich znajdziesz m.in. repetytoria i przykładowe arkusze egzaminacyjne oraz zestawy testów. Dzięki nim poradzisz sobie z egzaminem ósmoklasisty z matematyki i nawet najtrudniejsze zadania nie będą ci straszne.

Repetytorium, egzamin ósmoklasisty z matematyki - opanuj królową nauk!

Niezbędną pomocą dla każdego ucznia podchodzącego do egzaminu kończącego szkołę podstawową są repetytoria, które pozwalają ocenić stopień własnego przygotowania, ułatwiają powtórkę materiału oraz umożliwiają zidentyfikowanie luk w wiedzy. Repetytorium ósmoklasisty z matematyki jest pomocnym narzędziem pozwalającym poznać skuteczne strategie rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań matematycznych, których uczniowie mogą spodziewać się na egzaminie ósmoklasisty.

Najnowsze repetytoria jak "Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium 2021” oraz "Tak, zdam! Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium” wydawnictw Operon i Nowa Ewa to niezbędne pozycje dla każdego ósmoklasisty, które w wyczerpujący sposób tłumaczą formułę i wszystkie informacje dotyczące przebiegu egzaminu kończącego szkołę podstawową i wyjaśniają wzory i rodzaje zadań zamkniętych i otwartych, które na nim występują, wraz z obszernymi przykładami według najnowszych wytycznych CKE.

Klasa 8 to czas, który warto poświęcić na gruntowną powtórkę całości materiału, dlatego przygotowaliśmy zbiór praktycznych i cenionych przez pedagogów pomocy dydaktycznych - warto się nimi zainteresować, ponieważ repetytoria z matematyki wspomagają proces przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i czynią go mniej żmudnym.

Repetytorium z matematyki - z jakimi pomocami ćwiczyć zadania egzaminacyjne?

Tania Książka pozwoli Ci skompletować zestaw materiałów, dzięki którym egzamin ósmoklasisty z matematyki przestanie wydawać się ekstremalnym wyzwaniem.

"Matematyka. Egzamin ósmoklasisty” oraz "Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Zbiór zadań” zawierają praktyczny zestaw zadań i testów, jakie mogą pojawić się na egzaminie.

Pozycja "Egzamin 8-klasisty z Tutorem. Zestawy zadań z matematyki” zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne oraz zadania otwarte, które wymagają od ucznia, aby poza obliczeniami zaprezentował także własny tok rozumowania i wnioski.

Propozycja wydawnictwa Greg - "Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium” - jest dedykowana uczniom, którzy potrzebują wytłumaczenia bardziej zawiłych zadań i zagadnień matematycznych.

Przygotowaliśmy również publikacje, które z powodzeniem mogą posłużyć jako baza do nauczania matematyki w 8 klasie szkoły podstawowej jak "Egzamin ósmoklasisty z matematyki. Z nami to możliwe!” czy materiały dydaktyczne do zadań dodatkowych jak repetytorium wydawnictwa WSiP "Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Zdasz.to. Klasy 4-8. Szkoła podstawowa”.

Z myślą o nauczycielach szukających zbiorów zadań do samodzielnego wykonania dla uczniów o różnym stopniu zaawansowania powstał także dostępny w naszej księgarni zbiór "Egzamin 8-klasisty z matematyki. Propozycja dla nauczyciela i ucznia”, który ukierunkowuje uczniów na typy zadań, jakie mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty.