Repetytorium ósmoklasisty - język polski 2024

Czy będziesz zdawać egzamin ósmoklasisty z języka polskiego w 2024 roku? Zatem zmierzysz się z szeregiem zadań zamkniętych i otwartych dotyczących analizy tekstu literackiego i nieliterackiego oraz z napisaniem wypracowania na jeden z zaproponowanych tematów.

 

Przed Tobą jeden z większych egzaminów, jaki będziesz zdawać na poszczególnych etapach swojej edukacji. Zmieniona podstawa programowa wymaga zdania egzaminu po ósmej klasie szkoły podstawowej z trzech przedmiotów. Przygotowane przez nas pomoce dydaktyczne z pewnością pomogą uczniom gruntownie i bezstresowo przygotować się do każdego z nich i uzyskać miejsce w wymarzonej szkole. Rzetelną powtórkę gwarantują publikacje wiodących wydawnictw edukacyjnych w Polsce dopasowane treścią i formą do wymagań CKE.

 

Sprawdź:

 

 

W usystematyzowaniu szkolnej wiedzy pomogą Ci specjalnie przygotowane materiały. To m.in. repetytoria oraz przykładowe testy i arkusze egzaminacyjne. Dzięki nim odpowiednio przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Repetytorium ósmoklasisty - język polski nie taki straszny z odpowiednimi pomocami!

Nasze repetytoria, jak popularne wydawnictwo "Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium", oraz  pozostałe pomoce dydaktyczne mają za zadanie oswoić uczniów z rodzajem zadań i zagadnieniami, jakie sprawdza egzamin ósmoklasisty z polskiego.

 

Zgromadzone w tej kategorii wydawnictwa, takie jak testy, opracowania lektur oraz arkusze egzaminacyjne pomogą każdemu przyszłemu absolwentowi szkoły podstawowej w gruntowny sposób przygotować się do egzaminu. Poza podręcznikami i zestawami zadań egzaminacyjnych typu "Język polski. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań" proponujemy także materiały pomagające kształcić konkretne umiejętności, które sprawdza egzamin ósmoklasisty. Przekonaj się, że język polski nie jest trudny, a jego nauka może być przyjemna. 

Język polski, repetytorium, egzamin ósmoklasisty - jakie publikacje znajdziesz w Taniej Książce?

W naszej księgarni zgromadziliśmy repetytoria znanych wydawnictw podręczników do nauki w szkołach podstawowych jak Nowa Era, WsiP, GWO czy Greg, dzięki którym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty będzie nie tylko mniej stresujące dla uczniów, ale także ułatwi pracę nauczycielom.

 

Obok kompendiów wiedzy ogólnej proponujemy także materiały zachęcające do wykonywania konkretnych zadań, których należy spodziewać się na egzaminie ósmoklasisty, jak na przykład "Egzamin ósmoklasisty. Jak to odczytać?” oraz "Egzamin ósmoklasisty. Jak to napisać?”.

 

Znajdziesz u nas także cenioną przez nauczycieli pozycję "Język polski. Egzamin ósmoklasisty. Przykładowe arkusze egzaminacyjne". Każdy arkusz egzaminacyjny umożliwią wykonanie różnego typu zadań, jakie mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego w realnym czasie oraz sprawdzenie systemu punktacji poszczególnych odpowiedzi.

 

Dla gruntownej powtórki całości materiału z przedmiotu, jakim jest język polski, warto skorzystać ze szczegółowego opracowania "Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. Zdasz to. Klasy 4–8. Szkoła podstawowa”, które zawiera liczne zadania egzaminacyjne z kluczem odpowiedzi.

 

Systematyczną powtórkę lektur z zakresu szkoły podstawowej ułatwi "Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Opracowania lektur". Od 4 klasy do egzaminu kończącego szkołę podstawową na lekcjach języka polskiego pojawiło się tyle lektur, że warto odświeżyć sobie ich treść i wymowę z pomocą podręcznego opracowania.

 

Aby wesprzeć uczniów w efektywnej organizacji czasu na powtórkę i testy, proponujemy zakup pomocy edukacyjnej "Kalendarz ósmoklasisty. Język polski”, która zawiera zadania egzaminacyjne wraz z harmonogramem pracy na kolejne tygodnie i dni.