Repetytorium ósmoklasisty - język angielski i niemiecki 2024

Kończysz szkołę podstawową w 2024 roku? W takim razie czeka Cię egzamin ósmoklasisty z obcego języka nowożytnego. Większość uczniów będzie zdawać sprawdzian z języka angielskiego lub niemieckiego.
 
To ważny sprawdzian, bo od jego wyniku będzie zależało to, do jakiej szkoły się dostaniesz. Dlatego do egzaminu ósmoklasisty warto się jak najlepiej przygotować.
 
W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie pomoce naukowe, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. To między innymi repetytoria oraz próbne testy.

 

Sprawdź:

Dlaczego warto sięgnąć po repetytoria ósmoklasisty do języka angielskiego i niemieckiego?

Nie ma lepszego sposobu na naukę języka obcego niż wykonywanie ćwiczeń, testów i zadań językowych. Nasze repetytoria językowe dzięki rozbudowanej strukturze i treści ściśle odpowiadającej zagadnieniom przewidzianym na egzaminie ósmoklasisty sprawią, że powtórka materiału przebiegnie sprawnie i przyniesie oczekiwane rezultaty.
 
Każda z proponowanych publikacji pozwala na praktyczne sprawdzenie kompetencji językowych z zakresu pisania krótkich i długich tekstów użytkowych, rozumienia tekstu ze słuchu, tekstu pisanego oraz znajomości środków gramatyczno-leksykalnych. Z nami język angielski czy język niemiecki przestaną być zagadką, a egzamin ósmoklasisty stanie się formalnością.

Repetytorium ósmoklasisty, angielski - Macmillan, Pearson, Express Publishing i inne

Jeśli stresuje Cię myśl o egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego, postaw na sprawdzone i popularne materiały światowych wydawnictw jak Express Publishing czy Macmillan (cenione kompendium wiedzy “Repetytorium Ósmoklasisty”), które oswajają ucznia ze strukturą arkusza egzaminacyjnego.
 
Bogaty wybór zadań w publikacji "Egzamin ósmoklasisty. Practice Tests II" pozwala usystematyzować wiedzę w każdym obszarze językowym - to nie tylko gramatyka, ale też ćwiczenia pomagające w rozwijaniu znajomości środków językowych. Dzięki dodatkowi audio jest to też praktyczne narzędzie do pracy dla nauczyciela zarówno w trakcie lekcji, jak i podczas zajęć dodatkowych.
 
Jeśli z kolei szukasz dawki wiedzy, która sprawi, że egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego zapewni Ci miejsce w wymarzonej szkole, postaw na repetytorium z języka angielskiego, jakim jest "Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Student's Book + DigiBook". Dużym udogodnieniem jest interaktywna odsłona wydawnictwa, która umożliwia rozwiązywanie zadań i trening umiejętności słuchania i pisania dla uczniów szkoły podstawowej preferującym pracę w domu. 

Repetytorium ósmoklasisty, niemiecki - Lektorklett, Draco, PWN

Egzamin ósmoklasisty z języka niemieckiego z naszymi pomocami dydaktycznymi pójdzie gładko, a zadania i testy nie będą stanowiły problemu, bo można je wyćwiczyć wcześniej. Proponujemy zestawy do pracy samodzielnej jak "Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Język niemiecki” wydawnictwa Draco, gdzie uczeń znajdzie oryginalne arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat z kluczem odpowiedzi.
 
Jeśli szukasz uzupełnienia treści, jakie proponuje podręcznik dla szkół podstawowych, doskonale sprawdzi się repetytorium z języka niemieckiego Lektorklett ("Repetytorium ósmoklasisty z arkuszem egzaminacyjnym. Język niemiecki dla szkoły podstawowej"), które pomoże usystematyzować słownictwo, powtórzyć gramatykę oraz poćwiczyć zadania otwarte opracowane według wymagań CKE.
 
Na potrzeby nauczyciela języka niemieckiego w 8 klasie powstał także dostępny w naszej ofercie "Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Arkusze egzaminacyjne + CD”. Zawiera ON testy, arkusze oraz odpowiedzi i transkrypcje nagrań do zadań przewidzianych na egzaminie ósmoklasisty z języka niemieckiego, dzięki czemu stanowi skuteczną pomoc także do samodzielnej nauki dla ucznia. Nakładem wydawnictwa PWN ukazał się również "Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium”, który może uzupełniać treści, jakie klasa 8 ma przewidziane w podstawie programowej, dzięki temu, że łączy wiedzę teoretyczną, zadania zamknięte oraz otwarte ćwiczenia egzaminacyjne.
 
Powodzenia na egzaminie!