Szóste piętro

Autor:

Alex Sinclair

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Ilość stron
304
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,84 zł
Nasza cena: 25,86 zł 38,00 zł Taniej o: 32%

"Szóste piętro" to wstrząsający thriller psychologiczny z wartką akcją i duszną, paranoiczną atmosferą. Winda zatrzymuje się między piętrami. Na moment gasną światła. Obecna w kabinie czterolatka znika bez śladu.

Erika Rice chciałaby wyjechać już z Nowego Jorku. Pragnie jak najszybciej znaleźć się z dala od męża kontrolującego wszystkie jej poczynania. Jednak ten ostatni raz musi udać się do jego mieszkania. Jej czteroletnia córka, Alice, zwana pieszczotliwie Króliczką, zostawiła tam swoją ulubioną zabawkę, z którą bardzo nie chce się rozstawać. Erika i Alice wsiadają do windy, by dostać się na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. Nagle winda staje między piętrami. Światła gasną, a drzwi uchylają się dosłownie na moment. Po chwili dźwig windy znowu rusza i wszystko wraca do normy. Tylko że Erika jest w kabinie sama. Jej czteroletnia córeczka zniknęła?

Zrozpaczona kobieta rozpoczyna gorączkowe poszukiwania dziecka. Przemierza czternaście pięter luksusowego budynku, pukając do mieszkań i rozpytując wszystkich napotkanych ludzi. Przecież tak małe dziecko nie mogło po prostu rozpłynąć się bez śladu. Erika powoli nabiera pewności, że mieszkańcy apartamentowca bawią się jej rozpaczą i prowadzą przeciw niej jakąś przerażającą grę. Erika wie, że musi zrobić wszystko, aby odnaleźć swoje dziecko.

"Szóste piętro" to mistrzowski thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu od początku do końca. Z każdą kolejną stroną wciąga czytelnika coraz bardziej, nie pozwalając ani na moment oderwać się od lektury. Autor po mistrzowsku wiedzie nas przez kolejne zawirowania akcji i jej nagłe zwroty. Znakomicie kreśli sylwetki bohaterów, którzy w wyobraźni czytelnika stają się ludźmi z krwi i kości. To doskonała propozycja na długą podróż ? dzięki tej powieści zleci Wam ona w mgnieniu oka!

Alex Sinclair to australijski pisarz, autor niezwykle popularnych thrillerów psychologicznych. Jest zagorzałym czytelnikiem literatury wszelakiej, ale, jak sam przyznaje, największą słabość ma właśnie do uprawianego przez samego siebie gatunku. Ceni sobie dynamiczną, sprawną narrację i dlatego w każdej wolnej chwili dopieszcza własne teksty. Na co dzień mieszka w cichym miasteczku pod Melbourne wraz z żoną i córką.
Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nic nie dawało mi większej pociechy niż Króliczka. Nic nigdy nie da. Była moją Króliczką i tylko moją”, czyli urojenia matki.

  Szóste piętro przyciągnęło mnie do siebie ciekawym opisem, który zwiastował dobry thriller psychologiczny choć trochę nierealny. Alex Sinclair ma na swoim koncie kilka książek, ale Szóste piętro to pierwsza jego książka, która została wydana w Polsce.

  Erika Rice wjeżdża windą na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. W apartamencie z widokiem na Central Park mieszka jej były mąż. Ich córka Alice, pieszczotliwie zwana Króliczką, zostawiła tam ulubioną zabawkę, którą chcą pilnie odebrać, zanim na zawsze wyjadą z Nowego Jorku - Erika już się może się doczekać, kiedy znajdzie się z dala od kontrolującego męża.

  Winda zatrzymuje się gwałtownie między piętrami, gasną światła, drzwi się uchylają. Zanim mechanizm ponownie się uruchomi, czteroletnia Alice zdoła wydostać się przez szparę w drzwiach i wyjść na zewnątrz. Ale wtedy winda rusza ponownie i zjeżdża na parter… Kiedy Erika wróci na górę, po dziewczynce nie będzie ani śladu. Zrozpaczona matka rozpoczyna desperackie poszukiwania dziewczynki w czternastopiętrowym wieżowcu, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje. Z czasem zdaje sobie sprawę, że mieszkańcy apartamentowca, zamiast pomagać, okłamują ją, prowadząc mroczną grę, w której stawką jest życie jej córeczki.

  Erica Rice od samego początku mnie irytowała. Jej obsesja i zachowania spowodowały, że nie raz musiałam chwilę się zastanowić nad tym, czemu tak postępuje. Szóste piętro to inna i dosyć dziwna książka. Jej bohaterowie to również osoby o nietypowych charakterach. Postać zrozpaczonej matki ukazana w sposób bardzo dosadni i troszeczkę psychiczny. Największym plusem jest oczywiście twist w zakończeniu, ale poprzez zachowanie Rice domyśliłam się już wcześniej, że to całe poszukiwanie dziecka nie jest do końca realne.

  Sporo tutaj nieprawdopodobnych sytuacji (np. brak monitoringu w luksusowym wieżowcu), a także urojeń głównej bohaterki, które mogą męczyć czytelnika. Muszę przyznać, że oczekiwałam czegoś lepszego. Jest to thriller na kilka godzin, który jest niewymagającą lekturą. Nie wywołuje większych emocji (chyba że wspomnianą przeze mnie wcześniej irytację). Jest to książka jakich wiele, do przeczytania na szybko i bez angażowania się. Lekki thriller idealny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym gatunkiem. Ja jako osoba, która czyta ich dużo, zawiodłam się.

  Czyta się dobrze, ale nie jest to thriller z wyższej półki. Idealny na przerwę pomiędzy bardziej wymagającymi tytułami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  No niestety cieniutko. Kobieta przez całą książkę biega po budynku szukając swojej córki, która w dodatku nie jest jej córką. Nie było tego 'wow'. Książka do szybkiego pozbycia się. Dla osób z limitowanym czasem - sięgnijcie po coś innego. Sorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czteroletnia Alice, córka Eriki, zostawiła u swojego taty w mieszkaniu ulubioną zabawkę. Erika chce ją szybko odebrać, a następnie zniknąć na zawsze wraz z córką z Nowego Jorku. Gdy wjeżdżają windą na ostatnie piętro w wieżowcu, gdzie mieści się apartament byłego męża Eriki, winda nagle zatrzymuje się na 6 piętrze, a drzwi minimalnie się rozsuwają. Przestraszona dziewczynka ucieka, a matka zjeżdża na parter. Kiedy jednak wraca na 6 piętro nikogo tam nie ma. Erika rozpoczyna szaleńcze poszukiwania Alice. Czy uda się odnaleźć dziewczynkę? Jakie tajemnice kryje 14-piętrowy wieżowiec?

  To idealna książka na jeden wieczór. Ma zaledwie 300 stron i czyta się ją błyskawicznie. Fabuła od samego początku wciąga i nasuwa mnóstwo pytań. Jak mała dziewczynka mogła zaginąć w 14-pietrowym wieżowcu? Przecież gdzieś musi być! I komu tak naprawdę Erika może ufać? Czy wszyscy są w zmowie? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej odnaleźć córkę? Do samego końca zastanawiałam się jaki będzie finał tej historii i autorowi udało się mnie zaskoczyć, bo takiego zakończenia kompletnie się nie spodziewałam. Nie wszyscy bohaterowie chcą pomóc Erice. Jedni trzymają się na dystans i pomagają niechętnie, a inni wcale. Na dodatek możemy cofnąć się do czasów trwania małżeństwa Eriki i Michaela i dowiedzieć się dlaczego się rozstali. Podsumowując, jest to bardzo wciągająca lektura, kryjąca mnóstwo zagadek i szokujące zakończenie. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka „Szóste piętro” autorstwa Alexa Sinclair’a to thriller psychologiczny traktujący o zdarzeniu, które spotyka Ericę oraz jej czteroletnią córkę Alice. Pewnego dnia udają się one do byłego męża Erici, od którego mają odebrać ukochaną zabawkę dziewczynki. Wielki, ekskluzywny, 14-stopiętrowy wieżowiec jest celem ich podróży, a na dodatek muszą wjechać aż na ostatnie piętro. Jest to trauma dla małej, ponieważ panicznie boi się ona wind. Dźwig niespodziewanie zatrzymuje się pomiędzy piętrami, drzwi uchylają się, a przerażona Alice ucieka przez szparę. Matce dopiero po chwili udaje się z powrotem wjechać na szóste piętro, na którym wysiadła dziewczynka. Jednak kiedy tam dociera, po jej córce nie ma ani śladu. Matka zaczyna szukać pomocy wśród mieszkańców budynku oraz u recepcjonisty, jednak nikt nie traktuje jej poważnie. Zdesperowana kobieta postanawia za wszelką cenę odnaleźć swoje zaginione dziecko. Czy jej się to uda? Co stało się z Alice? Czy jest w to zamieszany były mąż Erici? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie czytając ten znakomity thriller.

  Książka jest napisana bardzo przystępnie, zawiera mnóstwo zwrotów akcji, trzyma w napięciu oraz dostarcza masy wrażeń. Bohaterka wykreowana przez autora jest znakomicie przedstawiona. Targające nią uczucia lęku, obawy o swoje dziecko, jej ataki paniki oraz jej miłość i oddanie są opisane z mistrzowską precyzją. Wytrwałość kobiety dążącej do celu usłanego samymi przeszkodami jest naprawdę godna podziwu. Ta książka jest warta przeczytania, ponieważ potrafi wzbudzić wiele emocji. A zakończenie powala na kolana. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Nic nie dawało mi większej pociechy niż Króliczka. Nic nigdy nie da. Była moją Króliczką i tylko moją.”

  Erica wraz z córką Alice wjeżdżają na ostatnie piętro luksusowego wieżowca, żeby odebrać od jej byłego męża zabawkę dziewczynki. Jednak winda zatrzymuje się pomiędzy piętrami, a drzwi się lekko uchylają. Zanim winda rusza czteroletniej Alice udaje się wydostać na zewnątrz. Potem winda zjeżdża na parter. Kiedy Erice udaje się wrócić na szóste piętro po jej córce nie ma ani śladu.

  Uwielbiam thrillery psychologiczne i znowu trafiłam na naprawdę dobry ! “Szóste piętro” opowiada o Erice, która desperacko szuka swojej ukochanej córeczki w czternasto piętrowym wieżowcu, w którym nie może nikomu zaufać i nic nie jest takie jak się wydaje. Czy uda jej się odnaleźć córkę? Może porwał ją jej były mąż? Może jeden z sąsiadów? Może stało się coś naprawdę złego? Uważajcie, tu nic nie jest takie jak się wydaje.

  Historia w “Szóstym piętrze” opisana jest z perspektywy Erici. Nie mam się do czego przyczepić. Książka trzyma w napięciu, a zakończenie zaskakuje. Przekonajcie się sami. Polecam !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Czwarta małpa, Piąta ofiara, Szóste dziecko 5/5 Nasza cena:
59,10 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Czwarta małpa, Piąta ofiara, Szóste dziecko

Seria #4MK o detektywie Samie Porterze odniosła międzynarodowy sukces, prawa zostały sprzedane do kilkudziesięciu krajów, a sam autor porónywany jest do Stephena Kinga. Czwarta małpa Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago....
Szóste okno 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóste okno

Prawda boli, ale kłamstwa mogą zabić. Po śmierci męża Natalie Gray wiąże się z jego najlepszym przyjacielem, Edem Cooperem. Kobieta pragnie, aby zastąpił ON ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna podejrzewać, że intencje mężczyzny nie są do końca czyste. Natalie próbuje...
Szóste dziecko 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóste dziecko

Kolejna powieść porównywanego do Stephena Kinga autora „Czwartej małpy” i „Piątej ofiary”. Książki o detektywie Samie Porterze odniosły międzynarodowy sukces, prawa zostały sprzedane do kilkudziesięciu krajów. Wyczekiwana finałowa część niesie ze sobą nieoczekiwane zwroty akcji. Detektywowi Samowi...
Drugie piętro 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drugie piętro

Powieść obyczajowo-sensacyjna, w której tle jest wojna, lata PRL-u z obrazkami przypominającymi smak lat 50. i teraźniejszość. Lidia, postać niezwykła, łamiącą powszechnie obowiązujący stereotyp starszej pani, pełna życia, niepozbawiona kokieterii, dowcipna, przedsiębiorcza, ale także wierna w...
Niespodzianka. Harley Quinn. Tom 4 (polska okładka Catwoman Kraków) 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespodzianka. Harley Quinn. Tom 4 (polska okładka Catwoman Kraków)

Czwarty tom przygód Harley Quinn w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Harley nie boi się stawić czoła żadnemu wyzwaniu, jakie można sobie wyobrazić, ale czy przeżyje… wizytę rodziców?! Gang odmieńców Harley musi zachowywać się najlepiej, jak potrafi, gdy Quinzelowie przybywają na Coney Island....
DC Odrodzenie Głosuj na Harley. Harley Quinn. Tom 5 4/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

DC Odrodzenie Głosuj na Harley. Harley Quinn. Tom 5

Piąty i ostatni tom przygód Harley Quinn w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Amanda Conner i Jimmy Palmiotti żegnają się z serią w naprawdę wielkim stylu - pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieścią o demokracji. Odkąd Harley Quinn przeprowadziła się z Gotham City do Nowego Jorku,...
Nowe dc comics Miejska gorączka. Harley Quinn. Tom 1 0/5 Nasza cena:
69,59 zł 79,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe dc comics Miejska gorączka. Harley Quinn. Tom 1

Komiks o bohaterce, którą już w sierpniu 2016 będziemy oglądać w filmie Legion Samobójców. Coney Island staje się jeszcze bardziej szalone niż dotychczas. Kiedy wszystkie rzeczy osobiste doktor Harley Quinzell, znanej bardziej jako Harley Quinn, zostają zniszczone, a kobieta ni stąd, ni zowąd...
Nowe dc comics Zamotana. Harley Quinn. Tom 2 0/5 Nasza cena:
69,59 zł 79,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe dc comics Zamotana. Harley Quinn. Tom 2

Drugi tom przygód byłej dziewczyny Jokera. Kiedy autentyczna superbohaterka Power Girl spada z nieba na Coney Island, Harley Quinn nie waha się ani przez chwilę: szyje sobie nowy kostium, by cierpiąca na zanik pamięci Power Girl uwierzyła, że są parą walczących ze zbrodnią bohaterek. Jak długo...
Nowe dc comics Do broni! Harley Quinn. Tom 4 0/5 Nasza cena:
65,25 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe dc comics Do broni! Harley Quinn. Tom 4

Czwarty tom szalonych przygód byłej dziewczyny Jokera i jednej z najpopularniejszych superbohaterek ostatnich lat. Harley Quinn i jej Gang Harleyek ruszają w tan! Jakby Hollywood samo w sobie nie było dość dziwne, teraz Harley odwiedza Fabrykę Snów, gdzie czeka ją pięć minut wyjątkowo...
Nowe dc comics Joker nie śmieje się ostatni. Harley Quinn. Tom 5 0/5 Nasza cena:
65,25 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe dc comics Joker nie śmieje się ostatni. Harley Quinn. Tom 5

Piąty tom przygód szalonej terapeutki i superbohaterki. Mason Macabre, sąsiad i najnowszy wybranek Harley Quinn, zostaje aresztowany i osadzony w Azylu Arkham, czyli jedynym miejscu, którego nasza bojowa bohaterka nie chciała już nigdy odwiedzać. W upiornej więziennej celi Mason jest zdany na łaskę...
DC Odrodzenie Niespodzianka. Harley Quinn. Tom 4 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

DC Odrodzenie Niespodzianka. Harley Quinn. Tom 4

Czwarty tom przygód Harley Quinn w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Harley nie boi się stawić czoła żadnemu wyzwaniu, jakie można sobie wyobrazić, ale czy przeżyje… wizytę rodziców?! Gang odmieńców Harley musi zachowywać się najlepiej, jak potrafi, gdy Quinzelowie przybywają na Coney Island....
eBook Szóste piętro mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 30,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szóste piętro mobi epub

Straciłaś ją z oczu tylko na sekundę… Totalnie porywający thriller psychologiczny. Erika Rice wjeżdża windą na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. W apartamencie z widokiem na Central Park mieszka jej były mąż. Ich córka Alice, pieszczotliwie zwana Króliczką, zostawiła tam ulubioną zabawkę, którą...
Wybrane bestsellery
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,88 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula