Szkoła podstawowa - nauczanie zintegrowane, klasa 2

W tym dziale znajdują się podręczniki dostosowane do każdego dziecka w 2 klasie szkoły podstawowej. Dzięki nim, Twoje dziecko będzie trenować podstawowe umiejętności takie jak czytanie, pisanie, czy liczenie. Dodatkowo jest to czas na edukację o otaczającym malucha świecie jak na przykład nauka o Ojczyźnie, czy o florze i faunie.

Nauczanie początkowe sprawia, że młody człowiek przygotowuje się do kolejnych etapów edukacji, ale nie obciąża go zbytnio. Często jest to nauka przez zabawę, by dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach i odczuwały chęć poznania świata.

Cechą charakterystyczną dla podręczników z tej kategorii jest cyklicznie powtarzający się materiał, dzięki czemu dziecko powtarza zagadnienia i wzbogaca o dodatkową wiedzę.

W TanioKsiążkowej ofercie możesz znaleźć podręczniki - popularne serie książek na przykład: “Gra w kolory”, “Nasza klasa”, “Elementarz XXI wieku”, “Nowe już w szkole” czy “Nowe Raz dwa trzy teraz My”. Każdy ze składników zestawu możesz kupić osobno lub w komplecie (tzw. boxy).

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej