Szklany tron. Tom 3. Dziedzictwo ognia

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2015
Wydawnictwo
Ilość stron
565
Nasza cena: 30,23 zł 39,99 zł Taniej o: 24%

Celaena Sardothien przeżyła już wiele – brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie się jej zmierzyć z własnymi demonami, z ciężarem jej dziedzictwa.

Aby uzyskać informacje – kluczowe w wojnie z okrutnym królem Adarlanu – musi nauczyć się panować nad ogniem, który nosi w sobie. Podczas gdy codziennie ćwiczy pod czujnym okiem nieśmiertelnego Rowana, król wciela w życie kolejne z jego mrocznych planów. Jednak i na dworze  władcy zawiązują się sojusze, mające na celu zakończenie jego panowania i przywrócenie magii na kontynencie.

Celaena, nieświadoma tego, co się dzieje w Rifthold, ma jeden cel  – dostać się do legendarnego Doranelle, którym rządzi Maeve, i uzyskać  odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Jak jej władca zdołał usunąć magię? Co zrobić, by ją przywrócić? Jednak opanowanie jej mocy to niejedyna rzecz, z którą będzie musiała się przedtem zmierzyć – król Adarlanu już o to zadbał. Czy dziewczynie uda się wyjść cało z koszmaru, jaki zgotował jej władca pozbawionego magii kontynentu? Co jeszcze planuje król? I jaki los czeka rebeliantów?

Piękna kobieta, niebezpieczna zabójczyni, a przy tym estetka i wielbicielka pięknych strojów - oto cała Celaena Sardothien. Nietuzinkowa postać kobieca, która bawi Czytelniczki, jest jedną z wielu zalet serii "Szklany tron". Wśród innych warto wymienić wartką akcję, wątek miłosny, czy ciekawą kreację świata wypełnionego magią. Jeśli należysz do grona Czytelniczek młodych wiekiem lub duchem, sięgnij po tę książkę!

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Saro J. Maas, dziękuję! Dziękuję za wykreowanie bohaterki, która stała mi się przyjaciółką. Dziękuję za stworzenie historii, która już zawsze będzie obecna w moim sercu. Dziękuję za dynamiczną akcję i porywającą fabułę, które nie dawały mi spać po nocach! Dziękuję za to i za jeszcze więcej!

  Celaena myśli tylko o tym, jak pomścić śmierć swojej przyjaciółki. Po jej głowie wciąż myślą słowa, które usłyszała od niej po raz ostatni. Wciąż nie jest pewna, czy powinna się stać tym, kim jest jej przeznaczone. Kapitan Królewskiej Gwardii wysyła ją w tym samym czasie do Wendlyn, tylko po to, aby trzymać ją z daleka od dworu, który aż tonie w tajemnicach, intrygach i spiskach. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że wysłanie Zabójczyni do Wendlyn sprawi, że dziewczyna stanie twarzą w twarz ze swoimi najmroczniejszymi tajemnicami. Jeżeli wyjdzie z tego cało, stanie się największym zagrożeniem dla Adarlanu. Jednak czy dziewczyna znajdzie w sobie na tyle siły i uporu?

  Nawet nie wiem od czego powinnam zacząć. „Szklany tron” był książką, która mnie oczarowała. „Korona w mroku” całkowicie mnie pochłonęła. A „Dziedzictwo ognia”? Otóż „Dziedzictwo ognia” sprawiło, że na dobre przepadłam. Jestem całkowicie, nieodwołanie i niezaprzeczalnie zakochana w przygodach Celaeny Sardothien i to się już nigdy nie zmieni! Ta dziewczyna stała się niezwykle bliska memu sercu, potrafię się z nią zżyć w każdej chwili, czuję się jak jej alter ego, jak jej zaginiona siostra bliźniaczka, jak przyjaciółka, która niestety nie może jej wesprzeć, może tylko obserwować. Jest tak niesamowitą postacią, pełną zabójczego piękna i tajemnicy, że drugiej takiej w całej literaturze nie da się znaleźć!

  Gdy skończyłam czytać drugi tom, to pragnęłam rzucić wszystko, aby jak najszybciej zabrać się za trzeci. Na szczęście czekał ON już na półce, więc mogłam swój plan zrealizować bardzo szybko. Już pierwsze strony sprawiły, że na nowo powróciłam do świata Adarlanu i nie chciałam z niego wychodzić. Dlaczego to, co dobre tak szybko się kończy? Nie mogę napisać, że przeczytałam tę powieść jednym tchem, bo to zdecydowanie nie odda realiów zaistniałej sytuacji w odpowiedni sposób. Ja ją całkowicie pochłonęłam, wręcz pożarłam. Nie liczyło się dla mnie nic innego, dawno tak nie przepadłam podczas lektury. Fabuła jest niezwykle wciągająca, bohaterowie wspaniali, a akcja płynie doskonałym tempem. Autorka zadbała o to, żeby przedstawiać wydarzenia z różnych perspektyw, toteż lepiej poznajemy nie tylko tożsamość Cealeny, ale również Doriana, Chaola czy wiedźm, które szykują się do ataku. Sarah J. Maas wprowadziła również nowe zagrożenia i bohatera, który skradł mi serce (Chaol, przepraszam… chyba Rowan przekabacił mnie na swoją stronę)!

  Uwielbiam zarówno pomysły autorki, które są doskonale przemyślane i dopracowane, jak i jej styl. Cała historia jest bardzo spójna i logiczna, a my z każdą kolejną stroną odkrywamy nowe tajemnice, chociaż pojawiają się też nowe. Książka ma niepowtarzalny klimat i cudowną atmosferę, która sprawia, że jeszcze łatwiej możemy wejść do świata stworzonego przez młodą autorkę. W tej powieści nie sposób się nie zatracić, bowiem jest po prostu wspaniała! I jeżeli chciałoby się znaleźć chociaż jedną wadę „Dziedzictwa ognia” to po prostu się nie da! Z resztą… po co się doszukiwać na siłę? Skoro książka potrafi czytelnika całkowicie przechwycić i sprawić, żeby zapomniał o bożym świecie, to mówi to już samo za siebie.

  „Dziedzictwo ognia” to książka bez skazy. Cudowna. Znakomita. Idealna! Podobnie jak cała seria. Na twórczość Sary J. Maas nie można pozostać obojętnym, bo straci się coś niesamowitego! To nie tylko cudowna przygoda, ale również powieść pełna akcji, namiętności i niebezpieczeństw. To opowieść o przeznaczeniu, odnajdywaniu swojej drogi, o honorze i przyjaźni, o odpowiedzialności, sprawiedliwości i miłości. Pełna napięcia i emocji, z perfekcyjnie wykreowanymi bohaterami, którzy stają się bliscy sercu czytelnika. To historia, która nie daje o sobie zapomnieć, zapada zarówno w pamięci, jak i w sercu!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Długo zbierałam się do napisania tej recenzji. Wciąż targa mną ogrom emocji , jaki autorka dostarczyła nam w tym , moim zdaniem , jak na razie najlepszym tomie serii. Po tym jak Sarah zostawiła mnie z pękniętym sercem po "Koronie w Mroku" , tak "Dziedzictwo Ognia" tłukło je i składało na zmianę . Popłakałam się pięć razy , śmiałam do rozpuku , zakochałam się , znienawidziłam , po prostu nie mogłam się oderwać. Według mnie te książki to jakiś fenomen w fantastycznej literaturze dla młodzieży . To nie tylko kolejna historia oparta na magii czy wymyślonym świcie , ale kawał dobrego pisarstwa , pełnego prawdziwości i odniesień do świata rzeczywistego.

  Trzymając w dłoniach "Dziedzictwo Ognia" moje tętno przyspieszyło, a oddech niemalże zamarł mi w płucach. Wiedziałam od początku , że to będzie coś wspaniałego , że ta cegiełka dostarczy mi tyle , ile dwie poprzednie części razem wzięte. Tak też się stało. Już od początku uderza w nas akcja , akcja i jeszcze raz akcja. W tym tomie dzieje się najwięcej i dawka emocji jest największa. Mamy tu do czynienia z kilkoma historiami - dobrze nam znanymi Chaolem , Dorianem i Celaeną , ale też z zupełnie nowymi postaciami takimi jak czarownica oraz dobry przyjaciel Celaeny z czasów, gdy była dzieckiem. Te kilka pomniejszych wątków razem tworzy coś na kształt kroniki , możemy obserwować co się dzieje w Adarlanie z różnych perspektyw , co jeszcze dodaje emocji - dowiadujemy się o kłopotach przed postacią , a przecież nie można jej ostrzec i to utrzymuje w nas dziwny rodzaj nadziei , że jednak jakoś usłyszy ON nasze nawoływania. Naprawdę , Sarah J.Maas ma rękę do pisania i oby pisała jak najwięcej .

  Była kimś więcej niż tylko człowiekiem, niż tylko królową.

  Aelin.

  Ukochana. Nieśmiertelna. Błogosławiona.

  Aelin.

  Aelin, Władczyni Dzikiego Ognia. Aelin Ogniste Serce. Aelin Niosąca Światło.

  Aelin.

  Uniosła ramiona i skierowała twarz ku słońcu. Krzyki ludzi wypełniły cały Biały

  Pałac. Święty znak rodu Brannona jaśniał błękitem nad jej czołem. Uśmiechała się do tłumów, do jej ludu, do jej świata gotowego na nią.

  Jak już wspomniałam jest to bomba emocjonalna. Buduje , by burzyć i odwrotnie. Wszystko podtrzymują jednak postacie , stare i nowe. Celaena jest coraz silniejsza , o ile to w ogóle możliwe . Chaol , Boże , Chaol. To przy nim wylałam najwięcej łez. Nowy mężczyzna , Rowan , skradł moje serce swoją majestatycznością i oryginalnością , ale także osobliwym sposobem bycia okrutnym i wrednym. Od początku wiedziałam , że będzie to jedna z tych wyrazistych postaci , które stają na przedzie historii. Jest jeszcze oczywiście Manon, czarownica , której historia nieco przypomina tę z "Jak wytresować smoka?" . Autorka genialnie wplotła jej historię między rozdziały , jest tu kilka nawiązań do "Małego Księcia" oraz po prostu wzruszająca i pełna wniosków do wyciągnięcia historia.

  -Razem, Płomienne Serce- powiedział, podwijając rękaw jej tuniki.- Znajdziemy sposób razem.[..] Dwór, który zmieni świat- obiecał.

  Jeżeli miałabym określić serię "Szklany Tron: jednym zdaniem , to powiedziałabym , że jest to historia o odwadze i poświęceniu ponad wszystko. Celaena to pantera , anie cicha myszka , więc aż przyjemnie czyta się o niej . Kulminację dostajemy w zakończeniu - ile tam się dzieje ! Celaena , a właściwie już Aelin udowadnia potęgę swojej mocy i to w jaki sposób ! Ponadto słowa jakie tam padają sprawiają , że łzy same cisną się do oczu , a finał historii Doriana i Chaola z tej części po prostu wyrywa oddech z piersi. Ja nie mogłam się oderwać , czytałam nie zważając na nic co dzieje się wokół mnie , nie zauważyłam mijającego czasu. Po prostu nie można przestać. Świadczy to o kunszcie autorki oraz tym , że potrafiła stworzyć coś oryginalnego wśród tylu podobnych i już zrealizowanych pomysłów. Przeniosła tak popularny teraz temat wojny w zupełnie inny , nieprawdopodobnie dobry wymiar.

  Podsumowując , "Dziedzictwo" to książka bez wad , którą można by zasypywać pochlebnymi epitetami. Ktoś powinien zauważyć Sarah J.Maas i pomóc jej stać się tak popularną jak J.K Rowling czy Rick Riordan . Jak dla mnie jest to jedna z lepszych serii jakie czytałam , w którą wczułam się tak , że miałam wrażenia jakby wszystko działo się wokół mnie. Autorka obraca pospolite tematy w nowe , oryginalne wątki pełne akcji , emocji i pomysłowości. Stworzenie postaci tak rozpoznawalnych i takich , które każdy lubi nie jest prostym zadaniem , a Sarah J. Maas udało to się i to bardzo. Polecam każdemu , choć raczej nieco starszym czytelnikom , gdyż te książki trzeba ... zrozumieć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chaol wysłał ogarniętą mrokiem, po śmierci najlepszej przyjaciółki, Celaenę do Wendlyn. Kapitan zrobił to po to, aby była daleko od królewskiego dworu i przede wszystkim króla oraz dlatego, żeby na światło dziennie nie wyszedł najgłębiej skrywany sekret dziewczyny. Sekret o jej prawdziwym nazwisku i pochodzeniu. Sekret o tym, kim naprawdę była.

  Młodą Zabójczynię podczas jej najgorszych dni –w trakcie których zmieniła się w cień samej siebie – odnajduje przystojny wojownik Fae imieniem Rowan. Nic praktycznie nie mówi oprócz tego, że dziewczyna ma spotkać się z Maeve, królową Fae i swoją daleką krewną. Kiedy dochodzi do spotkania, zostaje zawarta umowa. Celeana ma opanować swą magię, wtedy będzie mogła wejść do miasta Fae i wypytać o Klucze Wydra.

  Tymczasem w Szklanym Zamku dzieje się wiele złego. Dorian próbuje poskromić swoją moc nie ujawniając jej przy tym swojemu ojcu. Chaol dołącza do grupy buntowników... a wśród nich jest bardzo ważna osobistość. Ważna zwłaszcza dla królowej Terrasenu.

  Książka BARDZO mi się podobała. Uważam, że to najlepsza część z całej serii. Nie czytałam jeszcze Królestwa Popiołów... ale już wiem, że Dziedzictwo Ognia to moja ulubiona część. Niby nic szczególnego się nie dzieje... ale uwaga! Polubiłam w końcu główną bohaterkę! Szok, tak wiem, mnie to również zdziwiło... ale Sarah J. Maas tak ją zmieniła, że normalnie szacun. Znaczy chodzi mi tu bardziej o to, że na karcie tej powieści widać zmiany zachodzące w Zabójczyni. Dobre, drobne zmiany które jakby ukształtowały ją na nowo. Pokazały też, że szczwana i lojalna z niej bestyjka, co jak dla mnie zasługuje na wielki plus i uścisk! Tak wiem... trochę przesadzam, ale piszę tę recenzję tydzień po przeczytaniu tej książki i wciąż się nią zachwycam... więc coś jest na rzeczy... nikt mi nie wmówi że nie!

  W sumie nie chodzi tu też o Celaenę, ale także na Doriana i Chaola, który w końcu przejrzał na oczy. Każda perspektywa coś wniosła i w ogóle mam wrażenie, że tak książka była przełomowa w całej serii. Dlatego bezwzględnie daje jej 5 na 5 z wielkim serduszkiem. Mam nadzieję, że jeśli zniechęciliście się po pierwszych dwóch tomach... to jednak zajrzycie dzięki mnie do tego i również się nim zachwycicie. Pozdrawiam serdecznie

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Celaena nie jest już w Adarlanie bezpieczna. Choć brutalna prawda jest taka, że nigdy nie była. Teraz gdy jej przyjaciółka nie żyje, a dwie osoby znają jej największy sekret dziewczyna zastanawia się co robić. Komu może zaufać? I czy jest jakakolwiek szansa na pokonanie Króla? Wracamy do Celaeny w trzecim tomie – Dziedzictwo ognia!

  Po złożeniu na grobie przyjaciółki przysięgi, Królewska Obrończyni myśli tylko, jak dokonać zemsty. Nie jest to proste zadanie, jednak nic, ani nikt jej nie powstrzyma. Chaol poświęci wszystko by ratować ukochaną przed zagrożeniem, dlatego wysyła ją do Wendlyn. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że to nie jest najbezpieczniejsze miejsce dla Zabójczyni. Jak potoczy się historia w trzecim tomie Szklanego Tronu od Sarah J. Maas?

  Celaena jest w Wendlyn już prawie dwa tygodnie, jednak wciąż nie wykonała swojego zadania. I chyba nie zamierza tego robić, w końcu po co zabijać kogoś, kim sama chciałaby być. Mieć taką siłę i posłuch u poddanych. Jak wiele można by wtedy zdziałać. A ona kim jest? Dziewczyną bez rodziny, bez przyjaciół, bez przeszłości.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Celaena nie jest już w Adarlanie bezpieczna. Choć brutalna prawda jest taka, że nigdy nie była. Teraz gdy jej przyjaciółka nie żyje, a dwie osoby znają jej największy sekret dziewczyna zastanawia się co robić. Komu może zaufać? I czy jest jakakolwiek szansa na pokonanie Króla? Wracamy do Celaeny w trzecim tomie – Dziedzictwo ognia!

  Po złożeniu na grobie przyjaciółki przysięgi, Królewska Obrończyni myśli tylko, jak dokonać zemsty. Nie jest to proste zadanie, jednak nic, ani nikt jej nie powstrzyma. Chaol poświęci wszystko by ratować ukochaną przed zagrożeniem, dlatego wysyła ją do Wendlyn. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że to nie jest najbezpieczniejsze miejsce dla Zabójczyni. Jak potoczy się historia w trzecim tomie Szklanego Tronu od Sarah J. Maas?

  Celaena jest w Wendlyn już prawie dwa tygodnie, jednak wciąż nie wykonała swojego zadania. I chyba nie zamierza tego robić, w końcu po co zabijać kogoś, kim sama chciałaby być. Mieć taką siłę i posłuch u poddanych. Jak wiele można by wtedy zdziałać. A ona kim jest? Dziewczyną bez rodziny, bez przyjaciół, bez przeszłości.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Szklany tron. Dziedzictwo ognia. Tom 3
 • Autor: Sarah J. Maas
 • Wydawnictwo Uroboros
 • Seria Szklany Tron
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 565
 • Format: 13,5x20 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328021341
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Heir of fire
 • Tłumacz: Mortka Marcin
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328021341
 • EAN: 9788328021341
 • Wymiary: 13.5x20 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Szklany tron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,22 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 1

Siedemnastoletnia Celaena jest wyszkolonym zabójcą, jednym z najlepszych, ale popełniła fatalny błąd. Została złapana i skazana na dożywotnią niewolniczą pracę w kopalni soli Endovier. Książę Dorian składa jej ofertę. Celaena musi walczyć na śmierć i życie w turnieju o tytuł królewskiego zabójcy....
Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni 5/5 Nasza cena:
37,09 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni

Powraca, by podpalić świat Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomścić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali. Mroczne bestie, magiczne moce, namiętność i pragnienie...
Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu 5/5 Nasza cena:
45,23 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu

Chaol Westfall i Nesryn Faliq wyruszają w podróż do starego i pięknego miasta Antica. Były kapitan Gwardii Królewskiej ma nadzieję, że któraś ze słynnych uzdrowicielek z Torre Cesme przywróci mu władzę w nogach. Uleczenie to jednak tylko część planu. Oto na tronie zasiada wszechpotężny kagan,...
Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby 5/5 Nasza cena:
38,19 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby

Długo oczekiwana trzecia część bestsellerowego cyklu Sarah J. Maas Feyra powraca do Dworu Wiosny, zdeterminowana by zdobyć informacje o działaniach Tamlina oraz potężnego, złowrogiego króla Hybernii, który grozi, że rozgromi cały Prythian. Jednak by to osiągnąć, musi najpierw rozegrać...
Dom Ziemi i Krwi. Księżycowe miasto. Tom 1. Część 1 4/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Ziemi i Krwi. Księżycowe miasto. Tom 1. Część 1

Bryce Quinlan jest dziewczyną, która w połowie jest człowiekiem, a w połowie Fae. W świecie pełnym magii, niebezpieczeństw i ognistych romansów poszukuje zemsty! Bryce Quinlan kocha swoje życie. W dzień pracuje dla handlarza antyków, sprzedając nie do końca legalne magiczne artefakty, a nocą...
Szklany tron. Tom. 5. Imperium burz 5/5 Nasza cena:
47,24 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom. 5. Imperium burz

Kontynuacja bestsellerowej serii Droga do tronu Terrasenu dopiero się rozpoczęła. I choć młoda królowa z każdym dniem coraz lepiej poznaje potęgę swojej magii, to wie, że nie wygra wojny z Erawanem w pojedynkę. Nadszedł czas szukania sojuszników. Kto odpowie na jej wezwanie? I jaką cenę będzie...
Dwór cierni i róż. Tom 2. Dwór mgieł i furii 5/5 Nasza cena:
34,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 2. Dwór mgieł i furii

Po tym, jak Feyra ocaliła Prythian, mogłoby się wydawać, że baśń dobiega końca. Dziewczyna, bezpieczna i otoczona luksusem, przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. Przed nią długie i szczęśliwe życie. Sęk w tym, że Feyra nigdy nie chciała być księżniczką z bajki. Zresztą zupełnie nie...
Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów. Część 2 5/5 Nasza cena:
37,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów. Część 2

Finałowy tom epickiej serii Szklany tron. Nadchodzi ostateczne starcie… Ostatnia nadzieja wszystkich, którzy marzą o wolności, tli się na Północy, gdzie Terrasen dzielnie stawia czoła hordom Morath. Tam, gdzie w pierwszej linii szaleje Aedion na czele Zguby. Tam, dokąd zmierzają Aelin, Chaol i...
Dwór cierni i róż. Tom 3.1. Dwór szronu i blasku gwiazd 4/5 Nasza cena:
29,62 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 3.1. Dwór szronu i blasku gwiazd

Uwielbiana autorka powraca z kolejną odsłoną cyklu Dwór cierni i róż! Akcja powieści toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z Dworu skrzydeł i zguby. Historia opowiedziana jest z perspektywy Feyre i Rhysa, którzy wraz z przyjaciółmi zajmują się odbudową Dworu Nocy oraz miasta, które uległo...
Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów. Część 1 5/5 Nasza cena:
42,21 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów. Część 1

Wyczekiwany latami finał serii „Szklany tron! Światowy bestseller królowej fantasy, Sarah J. Maas, oferuje czytelnikowi epickie, niezapomniane zakończenie! Życiowa podróż Aelin –  od niewolnicy do królowej niegdyś wielkiego królestwa – osiąga swój rozdzierający serce finał, gdy wybucha wojna na...
Dom Ziemi i Krwi. Księżycowe miasto. Tom 1. Część 2 5/5 Nasza cena:
36,50 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Ziemi i Krwi. Księżycowe miasto. Tom 1. Część 2

Bryce Quinlan jest dziewczyną, która w połowie jest człowiekiem, a w połowie Fae. W świecie pełnym magii, niebezpieczeństw i ognistych romansów poszukuje zemsty! Bryce Quinlan kocha swoje życie. W dzień pracuje dla handlarza antyków, sprzedając nie do końca legalne magiczne artefakty, a nocą...
eBook Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu mobi epub

Wspaniałe imperium. Desperacka misja. Pradawny sekret. Kontynuacja bestsellerowej serii Szklany tron, która zdobyła miliony czytelników na całym świecie, a autorka, Sarah J. Maas, stała się ulubienicą czytelników i recenzentów. Chaol Westfall i Nesryn Faliq wyruszają w podróż do starego i pięknego...
Wybrane bestsellery
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Zero 0/5 Nasza cena:
39,14 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
29,66 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula