Szklany tron. Tom 3. Dziedzictwo ognia

Autor:

Sarah J. Maas

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Seria
Rok wydania
2015
Wydawnictwo
Ilość stron
565
Nasza cena: 33,99 zł 39,99 zł Taniej o: 15%

Chwilowo niedostępny

Celaena Sardothien przeżyła już wiele – brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie się jej zmierzyć z własnymi demonami, z ciężarem jej dziedzictwa.

Aby uzyskać informacje – kluczowe w wojnie z okrutnym królem Adarlanu – musi nauczyć się panować nad ogniem, który nosi w sobie. Podczas gdy codziennie ćwiczy pod czujnym okiem nieśmiertelnego Rowana, król wciela w życie kolejne z jego mrocznych planów. Jednak i na dworze  władcy zawiązują się sojusze, mające na celu zakończenie jego panowania i przywrócenie magii na kontynencie.

Celaena, nieświadoma tego, co się dzieje w Rifthold, ma jeden cel  – dostać się do legendarnego Doranelle, którym rządzi Maeve, i uzyskać  odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Jak jej władca zdołał usunąć magię? Co zrobić, by ją przywrócić? Jednak opanowanie jej mocy to niejedyna rzecz, z którą będzie musiała się przedtem zmierzyć – król Adarlanu już o to zadbał. Czy dziewczynie uda się wyjść cało z koszmaru, jaki zgotował jej władca pozbawionego magii kontynentu? Co jeszcze planuje król? I jaki los czeka rebeliantów?

Piękna kobieta, niebezpieczna zabójczyni, a przy tym estetka i wielbicielka pięknych strojów - oto cała Celaena Sardothien. Nietuzinkowa postać kobieca, która bawi Czytelniczki, jest jedną z wielu zalet serii "Szklany tron". Wśród innych warto wymienić wartką akcję, wątek miłosny, czy ciekawą kreację świata wypełnionego magią. Jeśli należysz do grona Czytelniczek młodych wiekiem lub duchem, sięgnij po tę książkę!

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Saro J. Maas, dziękuję! Dziękuję za wykreowanie bohaterki, która stała mi się przyjaciółką. Dziękuję za stworzenie historii, która już zawsze będzie obecna w moim sercu. Dziękuję za dynamiczną akcję i porywającą fabułę, które nie dawały mi spać po nocach! Dziękuję za to i za jeszcze więcej!

  Celaena myśli tylko o tym, jak pomścić śmierć swojej przyjaciółki. Po jej głowie wciąż myślą słowa, które usłyszała od niej po raz ostatni. Wciąż nie jest pewna, czy powinna się stać tym, kim jest jej przeznaczone. Kapitan Królewskiej Gwardii wysyła ją w tym samym czasie do Wendlyn, tylko po to, aby trzymać ją z daleka od dworu, który aż tonie w tajemnicach, intrygach i spiskach. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że wysłanie Zabójczyni do Wendlyn sprawi, że dziewczyna stanie twarzą w twarz ze swoimi najmroczniejszymi tajemnicami. Jeżeli wyjdzie z tego cało, stanie się największym zagrożeniem dla Adarlanu. Jednak czy dziewczyna znajdzie w sobie na tyle siły i uporu?

  Nawet nie wiem od czego powinnam zacząć. „Szklany tron” był książką, która mnie oczarowała. „Korona w mroku” całkowicie mnie pochłonęła. A „Dziedzictwo ognia”? Otóż „Dziedzictwo ognia” sprawiło, że na dobre przepadłam. Jestem całkowicie, nieodwołanie i niezaprzeczalnie zakochana w przygodach Celaeny Sardothien i to się już nigdy nie zmieni! Ta dziewczyna stała się niezwykle bliska memu sercu, potrafię się z nią zżyć w każdej chwili, czuję się jak jej alter ego, jak jej zaginiona siostra bliźniaczka, jak przyjaciółka, która niestety nie może jej wesprzeć, może tylko obserwować. Jest tak niesamowitą postacią, pełną zabójczego piękna i tajemnicy, że drugiej takiej w całej literaturze nie da się znaleźć!

  Gdy skończyłam czytać drugi tom, to pragnęłam rzucić wszystko, aby jak najszybciej zabrać się za trzeci. Na szczęście czekał ON już na półce, więc mogłam swój plan zrealizować bardzo szybko. Już pierwsze strony sprawiły, że na nowo powróciłam do świata Adarlanu i nie chciałam z niego wychodzić. Dlaczego to, co dobre tak szybko się kończy? Nie mogę napisać, że przeczytałam tę powieść jednym tchem, bo to zdecydowanie nie odda realiów zaistniałej sytuacji w odpowiedni sposób. Ja ją całkowicie pochłonęłam, wręcz pożarłam. Nie liczyło się dla mnie nic innego, dawno tak nie przepadłam podczas lektury. Fabuła jest niezwykle wciągająca, bohaterowie wspaniali, a akcja płynie doskonałym tempem. Autorka zadbała o to, żeby przedstawiać wydarzenia z różnych perspektyw, toteż lepiej poznajemy nie tylko tożsamość Cealeny, ale również Doriana, Chaola czy wiedźm, które szykują się do ataku. Sarah J. Maas wprowadziła również nowe zagrożenia i bohatera, który skradł mi serce (Chaol, przepraszam… chyba Rowan przekabacił mnie na swoją stronę)!

  Uwielbiam zarówno pomysły autorki, które są doskonale przemyślane i dopracowane, jak i jej styl. Cała historia jest bardzo spójna i logiczna, a my z każdą kolejną stroną odkrywamy nowe tajemnice, chociaż pojawiają się też nowe. Książka ma niepowtarzalny klimat i cudowną atmosferę, która sprawia, że jeszcze łatwiej możemy wejść do świata stworzonego przez młodą autorkę. W tej powieści nie sposób się nie zatracić, bowiem jest po prostu wspaniała! I jeżeli chciałoby się znaleźć chociaż jedną wadę „Dziedzictwa ognia” to po prostu się nie da! Z resztą… po co się doszukiwać na siłę? Skoro książka potrafi czytelnika całkowicie przechwycić i sprawić, żeby zapomniał o bożym świecie, to mówi to już samo za siebie.

  „Dziedzictwo ognia” to książka bez skazy. Cudowna. Znakomita. Idealna! Podobnie jak cała seria. Na twórczość Sary J. Maas nie można pozostać obojętnym, bo straci się coś niesamowitego! To nie tylko cudowna przygoda, ale również powieść pełna akcji, namiętności i niebezpieczeństw. To opowieść o przeznaczeniu, odnajdywaniu swojej drogi, o honorze i przyjaźni, o odpowiedzialności, sprawiedliwości i miłości. Pełna napięcia i emocji, z perfekcyjnie wykreowanymi bohaterami, którzy stają się bliscy sercu czytelnika. To historia, która nie daje o sobie zapomnieć, zapada zarówno w pamięci, jak i w sercu!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Długo zbierałam się do napisania tej recenzji. Wciąż targa mną ogrom emocji , jaki autorka dostarczyła nam w tym , moim zdaniem , jak na razie najlepszym tomie serii. Po tym jak Sarah zostawiła mnie z pękniętym sercem po "Koronie w Mroku" , tak "Dziedzictwo Ognia" tłukło je i składało na zmianę . Popłakałam się pięć razy , śmiałam do rozpuku , zakochałam się , znienawidziłam , po prostu nie mogłam się oderwać. Według mnie te książki to jakiś fenomen w fantastycznej literaturze dla młodzieży . To nie tylko kolejna historia oparta na magii czy wymyślonym świcie , ale kawał dobrego pisarstwa , pełnego prawdziwości i odniesień do świata rzeczywistego.

  Trzymając w dłoniach "Dziedzictwo Ognia" moje tętno przyspieszyło, a oddech niemalże zamarł mi w płucach. Wiedziałam od początku , że to będzie coś wspaniałego , że ta cegiełka dostarczy mi tyle , ile dwie poprzednie części razem wzięte. Tak też się stało. Już od początku uderza w nas akcja , akcja i jeszcze raz akcja. W tym tomie dzieje się najwięcej i dawka emocji jest największa. Mamy tu do czynienia z kilkoma historiami - dobrze nam znanymi Chaolem , Dorianem i Celaeną , ale też z zupełnie nowymi postaciami takimi jak czarownica oraz dobry przyjaciel Celaeny z czasów, gdy była dzieckiem. Te kilka pomniejszych wątków razem tworzy coś na kształt kroniki , możemy obserwować co się dzieje w Adarlanie z różnych perspektyw , co jeszcze dodaje emocji - dowiadujemy się o kłopotach przed postacią , a przecież nie można jej ostrzec i to utrzymuje w nas dziwny rodzaj nadziei , że jednak jakoś usłyszy ON nasze nawoływania. Naprawdę , Sarah J.Maas ma rękę do pisania i oby pisała jak najwięcej .

  Była kimś więcej niż tylko człowiekiem, niż tylko królową.

  Aelin.

  Ukochana. Nieśmiertelna. Błogosławiona.

  Aelin.

  Aelin, Władczyni Dzikiego Ognia. Aelin Ogniste Serce. Aelin Niosąca Światło.

  Aelin.

  Uniosła ramiona i skierowała twarz ku słońcu. Krzyki ludzi wypełniły cały Biały

  Pałac. Święty znak rodu Brannona jaśniał błękitem nad jej czołem. Uśmiechała się do tłumów, do jej ludu, do jej świata gotowego na nią.

  Jak już wspomniałam jest to bomba emocjonalna. Buduje , by burzyć i odwrotnie. Wszystko podtrzymują jednak postacie , stare i nowe. Celaena jest coraz silniejsza , o ile to w ogóle możliwe . Chaol , Boże , Chaol. To przy nim wylałam najwięcej łez. Nowy mężczyzna , Rowan , skradł moje serce swoją majestatycznością i oryginalnością , ale także osobliwym sposobem bycia okrutnym i wrednym. Od początku wiedziałam , że będzie to jedna z tych wyrazistych postaci , które stają na przedzie historii. Jest jeszcze oczywiście Manon, czarownica , której historia nieco przypomina tę z "Jak wytresować smoka?" . Autorka genialnie wplotła jej historię między rozdziały , jest tu kilka nawiązań do "Małego Księcia" oraz po prostu wzruszająca i pełna wniosków do wyciągnięcia historia.

  -Razem, Płomienne Serce- powiedział, podwijając rękaw jej tuniki.- Znajdziemy sposób razem.[..] Dwór, który zmieni świat- obiecał.

  Jeżeli miałabym określić serię "Szklany Tron: jednym zdaniem , to powiedziałabym , że jest to historia o odwadze i poświęceniu ponad wszystko. Celaena to pantera , anie cicha myszka , więc aż przyjemnie czyta się o niej . Kulminację dostajemy w zakończeniu - ile tam się dzieje ! Celaena , a właściwie już Aelin udowadnia potęgę swojej mocy i to w jaki sposób ! Ponadto słowa jakie tam padają sprawiają , że łzy same cisną się do oczu , a finał historii Doriana i Chaola z tej części po prostu wyrywa oddech z piersi. Ja nie mogłam się oderwać , czytałam nie zważając na nic co dzieje się wokół mnie , nie zauważyłam mijającego czasu. Po prostu nie można przestać. Świadczy to o kunszcie autorki oraz tym , że potrafiła stworzyć coś oryginalnego wśród tylu podobnych i już zrealizowanych pomysłów. Przeniosła tak popularny teraz temat wojny w zupełnie inny , nieprawdopodobnie dobry wymiar.

  Podsumowując , "Dziedzictwo" to książka bez wad , którą można by zasypywać pochlebnymi epitetami. Ktoś powinien zauważyć Sarah J.Maas i pomóc jej stać się tak popularną jak J.K Rowling czy Rick Riordan . Jak dla mnie jest to jedna z lepszych serii jakie czytałam , w którą wczułam się tak , że miałam wrażenia jakby wszystko działo się wokół mnie. Autorka obraca pospolite tematy w nowe , oryginalne wątki pełne akcji , emocji i pomysłowości. Stworzenie postaci tak rozpoznawalnych i takich , które każdy lubi nie jest prostym zadaniem , a Sarah J. Maas udało to się i to bardzo. Polecam każdemu , choć raczej nieco starszym czytelnikom , gdyż te książki trzeba ... zrozumieć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chaol wysłał ogarniętą mrokiem, po śmierci najlepszej przyjaciółki, Celaenę do Wendlyn. Kapitan zrobił to po to, aby była daleko od królewskiego dworu i przede wszystkim króla oraz dlatego, żeby na światło dziennie nie wyszedł najgłębiej skrywany sekret dziewczyny. Sekret o jej prawdziwym nazwisku i pochodzeniu. Sekret o tym, kim naprawdę była.

  Młodą Zabójczynię podczas jej najgorszych dni –w trakcie których zmieniła się w cień samej siebie – odnajduje przystojny wojownik Fae imieniem Rowan. Nic praktycznie nie mówi oprócz tego, że dziewczyna ma spotkać się z Maeve, królową Fae i swoją daleką krewną. Kiedy dochodzi do spotkania, zostaje zawarta umowa. Celeana ma opanować swą magię, wtedy będzie mogła wejść do miasta Fae i wypytać o Klucze Wydra.

  Tymczasem w Szklanym Zamku dzieje się wiele złego. Dorian próbuje poskromić swoją moc nie ujawniając jej przy tym swojemu ojcu. Chaol dołącza do grupy buntowników... a wśród nich jest bardzo ważna osobistość. Ważna zwłaszcza dla królowej Terrasenu.

  Książka BARDZO mi się podobała. Uważam, że to najlepsza część z całej serii. Nie czytałam jeszcze Królestwa Popiołów... ale już wiem, że Dziedzictwo Ognia to moja ulubiona część. Niby nic szczególnego się nie dzieje... ale uwaga! Polubiłam w końcu główną bohaterkę! Szok, tak wiem, mnie to również zdziwiło... ale Sarah J. Maas tak ją zmieniła, że normalnie szacun. Znaczy chodzi mi tu bardziej o to, że na karcie tej powieści widać zmiany zachodzące w Zabójczyni. Dobre, drobne zmiany które jakby ukształtowały ją na nowo. Pokazały też, że szczwana i lojalna z niej bestyjka, co jak dla mnie zasługuje na wielki plus i uścisk! Tak wiem... trochę przesadzam, ale piszę tę recenzję tydzień po przeczytaniu tej książki i wciąż się nią zachwycam... więc coś jest na rzeczy... nikt mi nie wmówi że nie!

  W sumie nie chodzi tu też o Celaenę, ale także na Doriana i Chaola, który w końcu przejrzał na oczy. Każda perspektywa coś wniosła i w ogóle mam wrażenie, że tak książka była przełomowa w całej serii. Dlatego bezwzględnie daje jej 5 na 5 z wielkim serduszkiem. Mam nadzieję, że jeśli zniechęciliście się po pierwszych dwóch tomach... to jednak zajrzycie dzięki mnie do tego i również się nim zachwycicie. Pozdrawiam serdecznie

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Celaena nie jest już w Adarlanie bezpieczna. Choć brutalna prawda jest taka, że nigdy nie była. Teraz gdy jej przyjaciółka nie żyje, a dwie osoby znają jej największy sekret dziewczyna zastanawia się co robić. Komu może zaufać? I czy jest jakakolwiek szansa na pokonanie Króla? Wracamy do Celaeny w trzecim tomie – Dziedzictwo ognia!

  Po złożeniu na grobie przyjaciółki przysięgi, Królewska Obrończyni myśli tylko, jak dokonać zemsty. Nie jest to proste zadanie, jednak nic, ani nikt jej nie powstrzyma. Chaol poświęci wszystko by ratować ukochaną przed zagrożeniem, dlatego wysyła ją do Wendlyn. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że to nie jest najbezpieczniejsze miejsce dla Zabójczyni. Jak potoczy się historia w trzecim tomie Szklanego Tronu od Sarah J. Maas?

  Celaena jest w Wendlyn już prawie dwa tygodnie, jednak wciąż nie wykonała swojego zadania. I chyba nie zamierza tego robić, w końcu po co zabijać kogoś, kim sama chciałaby być. Mieć taką siłę i posłuch u poddanych. Jak wiele można by wtedy zdziałać. A ona kim jest? Dziewczyną bez rodziny, bez przyjaciół, bez przeszłości.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Celaena nie jest już w Adarlanie bezpieczna. Choć brutalna prawda jest taka, że nigdy nie była. Teraz gdy jej przyjaciółka nie żyje, a dwie osoby znają jej największy sekret dziewczyna zastanawia się co robić. Komu może zaufać? I czy jest jakakolwiek szansa na pokonanie Króla? Wracamy do Celaeny w trzecim tomie – Dziedzictwo ognia!

  Po złożeniu na grobie przyjaciółki przysięgi, Królewska Obrończyni myśli tylko, jak dokonać zemsty. Nie jest to proste zadanie, jednak nic, ani nikt jej nie powstrzyma. Chaol poświęci wszystko by ratować ukochaną przed zagrożeniem, dlatego wysyła ją do Wendlyn. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że to nie jest najbezpieczniejsze miejsce dla Zabójczyni. Jak potoczy się historia w trzecim tomie Szklanego Tronu od Sarah J. Maas?

  Celaena jest w Wendlyn już prawie dwa tygodnie, jednak wciąż nie wykonała swojego zadania. I chyba nie zamierza tego robić, w końcu po co zabijać kogoś, kim sama chciałaby być. Mieć taką siłę i posłuch u poddanych. Jak wiele można by wtedy zdziałać. A ona kim jest? Dziewczyną bez rodziny, bez przyjaciół, bez przeszłości.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Szklany tron. Dziedzictwo ognia. Tom 3
 • Autor: Sarah J. Maas
 • Wydawnictwo Uroboros
 • Seria Szklany Tron
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 565
 • Format: 13,5x20 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328021341
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Heir of fire
 • Tłumacz: Mortka Marcin
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328021341
 • EAN: 9788328021341
 • Wymiary: 13.5x20.2x4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron 5/5 Nasza cena:
33,25 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego...
Szklany tron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,44 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 1

Siedemnastoletnia Celaena jest wyszkolonym zabójcą, jednym z najlepszych, ale popełniła fatalny błąd. Została złapana i skazana na dożywotnią niewolniczą pracę w kopalni soli Endovier. Książę Dorian składa jej ofertę. Celaena musi walczyć na śmierć i życie w turnieju o tytuł królewskiego zabójcy....
Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu 5/5 Nasza cena:
43,75 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu

Chaol Westfall i Nesryn Faliq wyruszają w podróż do starego i pięknego miasta Antica. Były kapitan Gwardii Królewskiej ma nadzieję, że któraś ze słynnych uzdrowicielek z Torre Cesme przywróci mu władzę w nogach. Uleczenie to jednak tylko część planu. Oto na tronie zasiada wszechpotężny kagan,...
Szklany tron. Tom 2. Korona w mroku 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 2. Korona w mroku

Drugi tom cyklu Szklany tron, opowiadającego o zabójczyni Celaenie SardothienPo roku ciężkiej pracy w kopalni soli osiemnastoletnia Celaena Sardothien zdobywa pozycję królewskiej zabójczyni. Nie jest jednak lojalna względem tronu, choć ukrywa ten sekret nawet przed najbliższymi przyjaciółmi.Nie...
Szklany tron. Tom. 5. Imperium burz 5/5 Nasza cena:
42,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom. 5. Imperium burz

Kontynuacja bestsellerowej serii Droga do tronu Terrasenu dopiero się rozpoczęła. I choć młoda królowa z każdym dniem coraz lepiej poznaje potęgę swojej magii, to wie, że nie wygra wojny z Erawanem w pojedynkę. Nadszedł czas szukania sojuszników. Kto odpowie na jej wezwanie? I jaką cenę będzie...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron. Edycja Ilustrowana 5/5 Nasza cena:
55,54 zł 79,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron. Edycja Ilustrowana

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego...
Pieśń Lodu i Ognia. Pakiet 8 książek. Tomy 1-5 5/5 Nasza cena:
340,56 zł 472,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Pakiet 8 książek. Tomy 1-5

Oto zestaw książek, które ucieszą każdego fana fantastyki. Przedmiotem sprzedaży jest pakiet 8 książek w twardej oprawie wchodzących w skład sagi Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R.R. Martina. Nawet, jeśli oglądałeś(aś) serial, daj się porwać opowieści książkowej, w której znajdziesz JESZCZE...
Pieśń Lodu i Ognia. Pakiet 3 książek. Tomy 1-3 5/5 Nasza cena:
99,75 zł 147,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Pakiet 3 książek. Tomy 1-3

Te książki pobudzają wyobraźnię nie tylko widzów serialu Gra o tron, lecz również całe rzesze fanów, którzy wielbią twórczość Martina, gdy jeszcze myśl o serialu nie powstała w głowach reżyserów i scenarzystów.  George R.R. Martin przenosi swych czytelników do krainy Westeros, która rządzona była...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula