Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! Złap 6 książek za 99 zł

Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! Złap 6 książek za 99 zł

Potrzebujesz dobrego towarzystwa na jesienne wieczory? Zaparz herbatę i otwórz drzwi na oścież, bo Sześciu Wspaniałych idzie do ciebie!

Kup 6 książek 99 złotych!

Zapomnij o chandrze, słocie i zimnych stopach! Mamy promocję, która odwróci twoją uwagę od jesiennych bolączek. Sześć wspaniałych książek poprawiających nastrój i rozpraszających ciężkie, ciemne chmury melancholii. Przebieraj w naszych propozycjach i wybierz sześć lektur o mocy usuwania nieprzyjemnych skutków dżdżu, szarugi i zawieruchy. 

Niezależnie od tego, jakie wybierzesz książki, za swój zestaw zapłacisz tylko 99 zł!

Kup 6 książek za 99 złotych! >>

Spiesz się! Promocja trwa do 4 października.Polecamy:

Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! Złap 6 książek za 99 zł


Detektyw Pozytywka

Grzegorz Kasdepke

Detektyw Pozytywka jest nie lada specjalistą od zagadek kryminalnych. Prowadzi agencję detektywistyczną ”Różowe Okulary”, która mieści się na poddaszu starej, kilkupiętrowej kamienicy. Pomieszczenie, w którym pracuje Pozytywka, jest niewielkie, mieści się w nim zaledwie malutki stolik z namalowaną na wierzchu szachownicą, dwa składane taborety wędkarskie, stojący na parapecie kaktus oraz elektryczny czajnik, w którym już od dłuższego czasu detektywowi nie udaje się zagotować wody. W pokoiku pozostaje jeszcze odrobina miejsca dla Pozytywki, ale żaden interesant już się tu nie wepchnie, no chyba że jest to dziecko, a detektyw wciągnie brzuch.

Sprawdź >>
Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! Złap 6 książek za 99 zł

Głosy z zaświatów

Remigiusz Mróz

Zawód patomorfologa wymaga stalowych nerwów. Ale nawet tak wytrawny specjalista jak Seweryn Zaorski nie może patrzeć spokojnie na ciała kolejnych dzieci, które trafiają do zakładu patomorfologii w Żeromicach. To nie może być jedynie zbieg okoliczności. Coś lub ktoś musi kryć się za tymi tajemniczymi zgonami, mimo że na ciałach ofiar nie widać żadnych podejrzanych śladów. Zaorski postanawia zawalczyć o odkrycie prawdy. Chce, żeby światło dzienne ujrzała prawda o losach tych, których głosy z zaświatów słyszy jedynie on.

Sprawdź >>

Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! Złap 6 książek za 99 złNowy wspaniały świat

Aldous Huxley

Akcja książki toczy się w 2541 lub 632 roku (przyjmując tzw. "erę Forda"). W Republice Świata ludzie żyją w zgodzie z trzema ideami reprezentowanymi przez słowa: Wspólność, Identyczność oraz Stabilność. Członkowie tego społeczeństwa są kontrolowani już od początku swojego życia. Powstają poprzez sztuczne zapłodnienie lub klonowanie, następnie podlegają warunkowaniu genetycznemu oraz psychologicznemu. Stają się niemal bezrozumnymi robotami, które skrojone są pod konkretne zadania, więc nie potrzebują już uczuć wyższych. Każdy człowiek ma z góry przypisany zawód, pod który dobierany jest jego poziom inteligencji oraz rozwój fizyczny. Społeczeństwo składa się z konsumentów idealnych, którzy do życia potrzebują jedynie prostych rozrywek dla mas, seksu lub narkotyków.

Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać