Stacja Jagodno. Serce z bibuły

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
317
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,27 zł
Nasza cena: 28,97 zł 34,90 zł Taniej o: 17%


Zapraszamy do magicznego miejsca w Górach Świętokrzyskich, w którym czas płynie inaczej… Jagodno stoi otworem przed każdą kobietą – pozytywna energia tego miejsca wypełni Twoje serce błogim ciepłem.

Dom babci Róży zacznie odwiedzać mieszkanka Jagodna. Jadwiga po stracie męża musi sama zająć się wychowaniem czwórki dzieci i utrzymaniem domu. Pocieszenie znajduje w małych przyjemnościach: w chwili wytchnienia tworzy piękne róże z bibuły. Za namową kobiet spotykających się w dworku hrabianek, postanawia zrealizować swoje marzenia i zapisuje się na kurs florystyczny. Czy kobiecie będzie pisane szczęście?

Losy pozostałych mieszkańców Jagodna ponownie nas zaskoczą. Czy powrót Łukasza wpłynie na życie Tamary? Czy poznamy sekrety tego mężczyzny? Czy wyjaśni się tajemnica relacji doktor Ewy i ojca Łukasza?

Sagę Karoliny Wilczyńskiej pokochało już mnóstwo czytelniczek. Każda z nich odnalazła w mieszkankach Jagodna cząstkę siebie.
Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serce z bibuły” to już czwarta część Stacji Jagodno, w której czekają dobrze nam znani bohaterowie. Tym razem poznajemy Jadwigę, matkę czwórki dzieci i żonę alkoholika. Kobieta sama radzi sobie z trudną codziennością, ze strachem co przyniesie jutro. Szczęście dają jej dzieci, jest z nich dumna. Cieszy ją to, że pomimo trudnego losu są dobrze wychowani. Kobieta ma ukryty talent. Robi piękne kwiaty z bibuły, które wyglądają jak żywe. Wierzy, że kiedyś i do niej szczęście się uśmiechnie i będzie wiodło się jej lepiej. W Kolorowym Szaliku poznaje żonę wójta, która ma problemy z rozkręceniem swojego biznesu. Z jednej strony chce się poddać i go zamknąć, ale z drugiej nie chce wrócić do domu pokonana. Boi się przyznać przed mężem do porażki. Mieszkańcy nie są przyzwyczajeni do pięknych, wyszukanych drobiazgów i ozdób jakie sprzedaje. Wolą coś tańszego, zwyczajnego. Przypadkowe odwiedziny Jadwigi i rozmowa z nią dają Małgorzacie siłę na podjęcie walki o sklepik, o siebie, o swoje marzenia. Jest pod wrażeniem jak kobieta, która tyle w życiu przeszła może być tak energiczna. Mieć tyle zapału i chęci do życia. Jadwiga to zaradna kobieta, która nie traci pogody ducha i daje nieświadomie innym siłę do działania. Po nagłej śmierci męża zostaje otoczona opieką sąsiadów. Każdy wiedząc w jakiej znalazła się sytuacji pragnie ją wesprzeć. Tamara długo nie może dojść do siebie po stracie pracy. Marysia bardzo tęskni za Kamilem, który wyjechał na studia. Jest zazdrosna, a wyobraźnia podsuwa jej różne scenariusze. Tymczasem to jej uczucie zostaje wystawione na próbę. Czy zdoła odróżnić prawdziwą miłość od zauroczenia? Na szczęście zawsze ma przy sobie osoby, które pomogą jej w trudnych chwilach i doradzą. Ewa odnawia starą znajomość z Adamem, którego spotkała w domku babci Róży. Odżywa ich dawne uczucie. Wraca też Łukasz, z którym Tamara coraz lepiej się dogaduje. Mężczyzna opowiada jej swoją historię, dzięki czemu może go lepiej poznać i zrozumieć jego zachowanie. Kasia nareszcie zrozumiała jak źle dzieje się w jej domu. Zbuntowała się przeciwko agresji jaką na co dzień serwował jej mąż. Wybrała dobro dzieci i swoje, wybrała spokój, niezależność i rodzinę. Tęskniła za mamą, a dzieci za babcią. W końcu zrozumiała, że tak nie da się żyć. Tymczasem zapracowany wójt odkrywa, że zaczyna tęsknić za żoną. Za jej obecnością w domu, za rozmowami. Robi wszystko, aby naprawić swoje błędy. W nowo odnowionym dworku hrabianek Leszczyńskich odbywa się przedświąteczne przyjęcie, na którym są wszyscy bohaterowie Stacji Jagodno. Wiele się dzieje i wiele się też wyjaśnia. Siła tkwi w kobietach, które biorą sprawy w swoje ręce. Z pozoru delikatne okazują się silne, wiedzą czego chcą i starają się do tego dążyć.

  Z przyjemnością sięgam po kolejne części tej ciepłej, rodzinnej sagi. Tym razem autorka również mnie nie zawiodła. Z ogromną przyjemnością śledziłam losy ulubionych bohaterów. Każdy dopiero co poznany bohater dostarczył nowych wrażeń, pojawiły się nowe problemy i kłopoty do rozwiązania. W Stacji Jagodno nie wszyscy są ze sobą spokrewnieni mimo to wspierają się i doskonale rozumieją. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tyle różnych wątków i postaci, że nie sposób się nudzić. Polecam przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Najpierw było mnóstwo powodów, które nie pozwalały „spakować się” i wyruszyć do Jagodna… Teraz jest tak, że jeszcze dobrze nie wrócę… a już tęsknię. Z narastającym zafascynowaniem, szczyptą zaintrygowania i odrobiną ciepła rozlewającą się w sercu sięgam po kolejny tom serii stworzonej przez Karolinę Wilczyńską…

  Co wydarzyło się tym razem?

  Depresja Tamary po utracie pracy nie maleje… Kobieta przesiaduje w sadzie babci Róży tępo gapiąc się przed siebie. Nie zdaje sobie sprawy, że dosłownie wszyscy pomagają Marzenie w projekcie ‘Stacja Jagodno’, nawet hrabianki wyszywają serwetki z jagodami. Tylko nie ona… Nikt i żadnymi argumentami nie jest w stanie wyciągnąć jej z tego marazmu. Co musi się zdarzyć, by zaskoczyła iskra i przywróciła Tamarze chęć do aktywnego życia i pomocy innym?

  „Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny, to takim pozostanie zawsze. W chwilach dobrych i w momentach słabości.” *

  Kasia Kocela ukończyła wymarzony kurs, jednak jej radość przyćmi zderzenie z nieustępliwym zdaniem i silną ręką Jarka. Czy zawalczy o siebie? Marzena dzięki aktywnej pracy w Borowej ma mniej czasu na myślenie o Janku, którego rzeczowość i brak okazywania uczuć ogromnie ją denerwuje. Czy ta para ma szansę na wspólne szczęście? Małgorzata jest z kolei załamana swoim „Kolorowym szalikiem” - wprawdzie ludzie są zafascynowani jej inicjatywą, ale grozi jej bankructwo, ponieważ nic nie kupują! Czy brak poczucia, że jest potrzebna i kochana sprawia, że nie potrafi zawalczyć o swoją niezależność? Czy jest szansa na reaktywację?

  „Co ludzie powiedzą? (...) Mądry zrozumie, głupiego nie ma co słuchać.” **

  W „Sercu z bibuły” poznajemy również rozterki Marysi, Ewy oraz Adama, jednak polecam zajrzeć do ich życia osobiście. Wilczyńska zachowała również tradycję, iż w każdej części pojawiają się nowe postacie – Jadwiga i Tadeusz to małżeństwo z piątką dzieci. Ona martwi się co do garnka włożyć dorabiając na weselach, ON wprawdzie pracuje, ale większość pieniędzy przepija… Skromna i delikatna kobieta marzy o śnie, spokoju i normalnym życiu, bez zamartwiania się czym nakarmi dzieci. A postawa tych ostatnich jest godna anielskich określeń – nawet najmłodsze pociechy zaciskały zęby, nie skarżyły się i tylko ich smutne oczy wskazywały na to, że mają swoje małe marzenia. Czy ich los się odmieni? Czy Ryszard Terlecki okaże się wrogiem czy przyjacielem?

  „Uczucia są takie same w każdym wieku, bo nasze serca się nie starzeją. To tylko ciało się zużywa i marszczy jak bibuła, serce na zawsze pozostaje młode.” ***

  Bardzo podobała mi się waleczna postawa Katarzyny, która miała dosyć życia z apodyktycznym mężem. Straciła kontakty towarzyskie, nie mogła odwiedzać matki a jej dzieci nawet wspominać o babci przy ojcu. Znalazła w sobie siłę, by podjąć walkę a widząc, iż ma sojuszników, nie podda się łatwo. Czy tyle samo siły odnajdą w sobie Jadwiga i Małgorzata? Czy podejmą ryzyko i postawią krok we właściwym kierunku?

  Czarodziejka Wilczyńska podarowała czytelnikowi trzy pokolenia bohaterów a każde z nich wnosi do historii coś swojego, innego, nowego i oryginalnego. Młodzi wnoszą powiew świeżości i rozterki związane z pierwszymi miłostkami i rozstaniami; seniorzy wiele cennych rad, spokój i retrospekcję życia. Zaś postacie ze środkowej grupy - najczęściej liczne problemy, wahania nastrojów i tajemnice… Tak, w tym tomie znalazła się opowieść Łukasza, która rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące jego zachowania w stosunku do ludzi a w szczególności Tamary, nałogu i samotności.

  Finałowa Wigilia doskonale wpasowała się w świąteczny okres, kiedy czytałam powieść. Sądzę jednak, że będziecie zaskoczeni niespodziankami, które miały miejsce w jej trakcie, nie mniej niż ja :)

  „Tak to już czasami w życiu bywa, że trzeba wybrać. Albo wygodne życie, albo szczęśliwe. ” ****

  Autorka na tak niewielu stronach zawarła nie tylko kilka zajmujących wątków, ale przede wszystkim barwnych bohaterów i przesłania, którymi śmiało możemy się kierować w naszym życiu. Powinniśmy przeciwstawiać się krzywdzie swojej, ale i tej dostrzeganej ‘tuż za płotem’. Realizować marzenia, walczyć o samodzielność, poważnie traktować nastolatki, nie tłumić tego, co mamy do powiedzenia, bowiem tym sposobem można wiele stracić. Pomimo faktu, iż o uczuciach ciężko jest mówić, trzeba rozmawiać, wyjaśniać, zdobywać się na szczerość i kompromisy. A nie chować za rozciągniętym dresem topiąc demony w alkoholu… niestety pływają doskonale… Walczmy o swoje oraz nasze i pnijmy się po kolejnych stopniach w górę do pięknego życia, bo choć nieprzewidywalne, może warto iść jego ścieżkami razem niż obok siebie.

  Podsumowując – „Serce z bibuły” to powieść o bezinteresownej pomocy, zaufaniu, wybaczeniu, przyjaźni, oddawaniu dobra oraz uciekaniu od szczęścia widocznego na horyzoncie. Cudowny klimat Jagodna zawładnął mną ponownie, jednocześnie udowadniając, że nie należy bezmyślnie godzić się z porażką, ale walczyć z losem i jego ‘darami’. Piękna i ciepła opowieść, która poprawia humor a równocześnie pokazuje co w życiu ważne. Lektura obowiązkowa dla wielbicieli polskich obyczajówek i pióra Karoliny Wilczyńskiej.

  * K. Wilczyńska, "Serce z bibuły", Wyd. IV Strona, Poznań 2016, s. 18

  ** Tamże, s. 181

  *** Tamże, s. 179

  **** Tamże, s. 298

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość, przyjaźń, ból, radość, tęsknota - to wszystko znajdziecie w Jagodnie i razem z bohaterkami przeżyjecie piękne chwile. Tym razem autorka przygotowała dla nas mnóstwo emocji i wzruszeń!

  Książki Karoliny Wilczyńskiej przypominają mi ukochany serial, do którego z przyjemnością się wraca i z niecierpliwością czeka na kolejny odcinek. Z przyjemnością śledzę losy bohaterów, z którymi zdążyłam się już zaprzyjaźnić. Nie będę Wam w związku z tym opowiadać zbyt wiele o fabule, bo przecież każdy z Was na pewno czytał wcześniejsze części, a jeżeli nie, to musi je koniecznie nadrobić.

  W Sercu z bibuły największą rolę mają trzy, dosyć ciężkie emocjonalnie, historie. Kasię, stłamszoną przez męża i odseparowaną od własnej matki już znacie, podobnie jak żonę wójta - Małgorzatę. Obie kobiety mają w życiu pod górkę i tutaj możemy towarzyszyć im w rozwiązywaniu problemów. Jeszcze gorzej ma jednak Jadwiga - matka piątki dzieci i żona alkoholika, która ledwo może wykarmić swoją rodzinę...

  Karolina Wilczyńska dobrze buduje akcje, że jesteśmy ciekawi końca historii. Jednocześnie książka jest pełna ciepła i czyta się ją z przyjemnością, jak wszystkie napisane przez tę autorkę. Ma ona bowiem w sobie ogromną wrażliwość, a przy tym pisze lekko i potrafi tworzyć metafory, które zawsze mnie zachwycają.

  O wcześniejszych częściach zdarzało mi się pisać, że są przesłodzone. Tym razem już jest znacznie mniej kolorowo, chociaż nadal w książce jest zbyt wiele dobrych i bezinteresownych ludzi (choć jest znacznie więcej ludzi złych i groźnych). Niestety, bezinteresowna pomoc zdarza się coraz rzadziej i szczerze zazdroszczę bohaterom tego, że mają blisko siebie Różę, Tamarę, Małgorzatę i pozostałych, którzy wyciągnęli dłoń do biedniejszych od siebie. W prawdziwym życiu czarnych charakterów jest znacznie więcej i czasem trudno jest wrócić do normalnego życia. Na szczęście w Jagodnie można znaleźć pełno ciepła i serdeczności.

  Właśnie takiej lektury było mi trzeba: ciepłej, refleksyjnej i dającej nadzieję na lepsze jutro. Bardzo cenię całą serię o Stacji Jagodno, ale ta część stanowczo przebiła dla mnie poprzednie. Autorka pokazuje, że ludzie bywają różni i czasem warto spojrzeć na nasze problemy z innej perspektywy. Oczywiście, wiadomo że wiele osób jest w gorszej sytuacji niż my, ale co innego wiedzieć, a co innego poznać taką osobę i wczuć się w jej sytuację. Cieszę się, że już wkrótce będę mogła wrócić do Jagodna i jeszcze trochę odpocząć przy kojącej konfiturze z fiołków.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Mogę powiedzieć tylko to, co czuję. A czuję ogromną radość. Ten dworek, po wielu latach, dostał drugie życie. I nie dlatego, że został pomalowany, że polakierowano podłogi czy kupiono nowe meble. Stało się to możliwe dlatego, że wy tutaj jesteście. Bo żeby dom żył, nie wystarczą mu mury i nowy dach czy piec. Dom to ludzie. To ci, którzy wspierają, pomagają sobie w trudnych chwilach, rozumieją innych. Dom to ludzie, do których się wraca, którym się ufa i którzy są nam bliscy. - Zamilkła na chwilę i posłała wszystkim swoje mądre i pełne dobroci spojrzenie. – To wy jesteście tym domem. To nasz wspólny dom. Dziękuję wam za niego.”

  „Serce z bibuły” to przede wszystkim opowieść o rodzinie. Nie jest to jednak rodzina w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, lecz patchworkowa. Składają się na nią osoby spokrewnione ze sobą oraz zupełnie obce, które los w sobie tylko znanym celu rzucił w góry Świętokrzyskie. Wspólne przeżycia związały ich ze sobą mocniej, niż jakiekolwiek inne więzy.

  Powieść Karoliny Wilczyńskiej jest kontynuacją cyklu „Stacja Jagodno”, lecz jeśli nie znacie poprzednich części z łatwością odnajdziecie się w nowej opowieści. Powiem więcej! Wykreowany przez autorkę świat wciągnie Was i zaczaruje tak, że zapragniecie poznać losy pozostałych bohaterów i sięgniecie po poprzednie tomy sagi.

  W malowniczym Jagodnie poznajemy tym razem Jadwigę, żonę alkoholika i matkę pięciorga dzieci. Na jej barkach spoczywa bardzo wiele. Bez wsparcia ze strony męża, sama musi zatroszczyć się o swoją gromadkę. Nie traci przy tym pogody ducha oraz nadziei na lepsze jutro. Aby załatać domowy budżet ima się różnych prac dorywczych. Przyjemność, a przy tym oderwanie od codziennych trosk daje jej tworzenie kwiatów z bibuły, wyglądających jak żywe. Nawet nie podejrzewa, że przypadkowe spotkanie z Małgosią, żoną wójta, przyniesie jej szansę na zmianę życiowej passy.

  „Nigdy pani nie jest zmęczona? […] Jestem – powiedziała po prostu. – Ale wtedy myślę sobie, że jak szybciej skończę, to pójdę na spacer do lasu albo na pola. Popatrzę na drzewa, na zboże, na trawy. Albo zrobię sobie kilka róż. I jakoś siłę znajduję. Jak to w życiu. Więcej jest nie tak, jakby się chciało, ale nic się na to nie poradzi. – Wzrusza ramionami. – Może z tych kwiatów siłę mam? Nie wiem. I z dzieci chyba. Czyli wychodzi, że z tego, co kocham. Normalnie.”

  W powieści przedstawione są różne postacie kobiet. Są to kobiety, jakich wiele pośród nas. Ich problemy są także jak najbardziej realne. Pomimo wielu zawirowań życiowych cechuje je siła i odwaga, empatia oraz dobroć, a także optymizm i pracowitość. Nie poddają się łatwo, lecz dzielnie walczą z przeciwnościami losu. Gdy jedna z nich ma gorszy dzień, zawsze może liczyć na pomoc przyjaciółki, a ta zawsze znajdzie dobre słowo, udzieli wsparcia, a nawet pomocy. Każda z nich przekonała się, że z problemami lepiej radzić sobie wspólnie. Czasami wystarczy spojrzenie innej osoby, by znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

  „Kobiece problemy nie zostają w głowie. Natychmiast znajdują odbicie w wyglądzie i zachowaniu. Czasami to tylko brak iskierek radości w oczach, delikatnie opuszczone kąciki ust lub drżąca dłoń, ale rozciągnięty stary podkoszulek pod szlafrokiem, niedokładnie zmyty makijaż i zaczerwienione oczy to już nie tylko sygnał ostrzegawczy. To wyjąca syrena alarmowa, której może nie dostrzec mężczyzna, ale przyjaciółki nie pozostawi obojętną.”

  Jeśli lubicie miłą i przyjemną lekturę, szczególnie na długie zimowe wieczory, zapraszam Was serdecznie do Jagodna. Lektura, o czym jestem przekonana, sprawi Wam przyjemność. Osobiście jestem ciekawa kolejnych losów naszych bohaterów. Szczególnie spodobała mi się postać Igora, syna Jadwigi. Mam nadzieję, że autorka zdecyduje się kontynuować sagę i może w kolejnym tomie spotkam się z nim ponownie. Tymczasem zapraszam do lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cala seria Stacji "Jagodno" to cos co zapada w serce i czyta sie to tchem jednym, z kubkiem kawy w dloni. Szczegolnie bliskie klimaty wobec podobnych przezyc, wobec podobnych wzorcow, ktore byly i moim udzialem. Polecam wszystkim, od 15 do 150 lat, wierzac ze dobro zwycieza a przyjazn przetrwa wszelakie perturbacje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Stacja Jagodno. Tom 7. Uczucia zaklęte w kamieniu 4/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stacja Jagodno. Tom 7. Uczucia zaklęte w kamieniu

„Stacja Jagodno” to bestsellerowy cykl, który pokochały tysiące Polek, bo każda z nich może odnaleźć w bohaterkach Jagodna cząstkę siebie. Do Jagodna niespodziewanie trafia Lea, artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej. Chce wykorzystać w swoich projektach krzemień pasiasty –...
Stacja Jagodno. Tom 3. Po nitce do szczęścia 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stacja Jagodno. Tom 3. Po nitce do szczęścia

Trzecia część serii „Stacja Jagodno”   Pozwól zabrać się w kolejną podróż do Jagodna – urokliwego miejsca w Górach Świętokrzyskich, które działa kojąco na duszę kobiety… Daj się przekonać, że prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Dlaczego żona wójta płacze...
Stacja Jagodno. Tom 1. Marzenia szyte na miarę 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stacja Jagodno. Tom 1. Marzenia szyte na miarę

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Stacja Jagodno. Marzenia szyte na miarę”. Co łączy doktor Ewę z babcią Różą? Kto mieszka w tajemniczym dworku? Czy Tamara odnajdzie miłość? Jakie jeszcze sekrety skrywa urokliwe Jagodno w Górach Świętokrzyskich?„Stacja Jagodno” to nie tylko sielski krajobraz,...
Stacja Jagodno. Tom 5. Życie jak malowane 5/5 Nasza cena:
26,28 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stacja Jagodno. Tom 5. Życie jak malowane

Do Jagodna zawitała wiosna, a wraz z nią pojawiły się nowe plany, wyzwania i nowi goście. Eliza maluje przepiękne anioły na porcelanie, lecz skrywa w sobie bolesną tajemnicę... Jej synek wierzy w moc dobrej wróżki napotkanej w starym dworku - może ona sprawi, że mama nie będzie już smutna? Zmiany...
Stacja Jagodno. Tom 6. Dom pełen słońca 5/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stacja Jagodno. Tom 6. Dom pełen słońca

„Stacja Jagodno” to bestsellerowy cykl, który pokochały tysiące Polek, bo każda z nich może odnaleźć w bohaterkach Jagodna cząstkę siebie.   W urokliwym Jagodnie pojawi się Sylwia, która potrafi przedmiotom dawać drugie życie. Związek Sylwii i jej partnera przechodzi kryzys. Niestety, rodziny ich...
Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości 4/5 Nasza cena:
23,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości

Pierwszy wspólny rok na Kwiatowej dobiega końca… Zajrzyj do swoich ukochanych przyjaciółek i przekonaj się, jak potoczą się ich losy. Czwarty tom pełnej emocji serii o współczesnych kobietach, napisanej przez autorkę bestsellerowej „Stacji Jagodno”! Wioletta jest pewna, że jej małżeństwo się...
Performens 4/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Performens

Gdy w 2006 roku w sieci ukazał się e-book nieznanej autorki, nikt nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. „Performens” to długo oczekiwane wznowienie debiutu pisarki, która jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych. Jej bestsellerową sagę „Stacja Jagodno”...
Przytulajka 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przytulajka

Lubisz się przytulać? Autorki najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyły opowiadania pełne miłości do domowych pupilów. Przygotuj kubek herbaty, ciepły koc i wtul się w nasze rozgrzewające historie...
Ja, kochanka 4/5 Nasza cena:
31,76 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja, kochanka

Nie ma znaczenia, kim jest ona ani kim jest jej Ukochany. Liczą się tylko uczucia, emocje i pożądanie…Mieszanka zmysłowych wspomnień, faktów i marzeń zamknięta w zapiskach kobiety zakochanej bez pamięci. Miłość w jej życiu zjawiła się w nieodpowiednim czasie, ale czy w wypadku uczuć to w ogóle ma...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula