Spytko Show! Gadając z rzeczami

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
80
Rok wydania
2021
Nasza cena: 21,45 zł 32,00 zł Taniej o: 33%

Szukasz książki dla dzieci i młodzieży, która porusza ważne tematy? Zdecydowanie powinieneś zainteresować się "Spytko Show! Gadając z rzeczami" autorstwa Adama Studzińskiego!

Zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje ze starymi, zapomnianymi rzeczami? Jak one się czują, kiedy zostają porzucone przez swoich właścicieli? Dziś możesz poznać odpowiedź wraz ze "Spytko Show! Gadając rzeczami"! Autor w niebywale interesujący sposób kreuje talk-show, w którym prostym i przystępnym językiem porusza bardzo ważne tematy dotyczące codziennego życia, dzięki czemu najmłodsi czytelnicy zrozumieją powagę problemu. Gośćmi tego programu są między innymi: raz ubrana bluza, niezjedzona bułka i drogi telewizor. Co mają one do przekazania? Dowiesz się, jeśli sięgniesz po tę lekturę!

Studziński poprzez swoją nową publikację ma jedną myśl do przekazania - powinniśmy być odpowiedzialnymi konsumentami i kupować z umiarem. Oprócz tego nasze dzieci dowiedzą się, jak mądrze poruszać się po świecie mediów, Internetu oraz reklamy.

Adam Studziński to marketingowiec oraz pracownik działu PR, który po godzinach pisze książki dla dzieci. Jego celem jest ustrzeżenie małych i większych czytelników przed negatywnym wpływem konsumpcjonizmu oraz działań marketingowych. Swoją wiedzę przedstawia w formie przyjaznych, wartościowych i pełnych akcji opowieści, które swoim przekazem dotrą do niejednego milusińskiego. Na chwilę obecną jest autorem czterech książek. Napisał "Czwartą władzę szóstej B", "Wiewiórczy zakątek" oraz "Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Spytko jest prowadzącym w niezwykłym programie, gdzie zapraszane są rzeczy, których już nikt nie chce. Każdy z tych niecodziennych gości ma swoją historię, swoją przeszłość, którą opowiada. Czasem ta historia jest bardzo smutna, czasem zabawna. Kogo poznamy? Jakie historie usłyszymy?

  To jedna z tych książek, które są bardzo wartościowe i warto, aby nie tylko dzieci, ale i dorośli po nią sięgnęli. Każdy z nas czasem coś kupi, co później po prostu leży, jeśli to jest jedna – dwie rzeczy to jeszcze nie jest źle, niestety jest wiele osób, które kupują, aby być „na czasie” a później te rzeczy po prostu leżą. Warto robić przemyślane zakupy, być odpowiedzialnym konsumentem i tego samego uczuć dziecko.

  Książka napisana jest w ciekawy sposób, a to sprawia, że wciąga małego czytelnika.

  Ilustracje są ładne, dość duże, przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

  „Spytko Show – gadając z rzeczami” to bardzo wartościowa książka. Jest doskonałym początkiem rozmowy z dzieckiem o byciu świadomym konsumentem. Z przyjemnością polecam.

  recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Panie i panowie! Chłopcy i dziewczynki! Czas na show! Usiądźcie wygodnie. W dzisiejszym odcinku gośćmi Spytka będzie [Adres usunięty] smartfon, bluzka, deskorolka, czy robot. Prowadzący pociągnie je za język, nie będzie bał się zadawać trudnych pytań. Zaczynamy!

  Adama Studziński-mistrz w poruszaniu współczesnych i nowoczesnych tematów, a przede wszystkim w pokazywaniu jakie zagrożenia aktualnie czekają na dzieci i jak można się przed nimi uchronić. Media, media społecznościowe, a teraz konsumpcjoznim, On nie boi się trudnych tematów i wie jak ciekawie przedstawić je dzieciom.

  „Spytko show” to niebanalna książka. Narracja poprowadzona jest w formie typowego show telewizyjnego. Prowadzący Spytko O’Wszystko przeprowadza rozmowy z gośćmi, program przerywają reklamy, a nawet łączy się z reporterem Wincentym Wszędobylskim.

  Gośćmi dzisiejszego odcinka są codzienne przedmioty. Na pierwszy ogień idzie komórka, całkiem niestary smartfon. Ignacy bardzo ją chciał, była nowoczesna. Jednak bardzo szybko zamienił ją na nowszy model, pomimo, że działa, nadal może obsługiwać sprawnie wszystkie aplikacje, ale przestała być najnowsza. Komórce jest przykro, że leży zapomniana.

  Jest tu też mowa o tym, że rzeczy w reklamie wyglądają zupełnie inaczej, a niektóre są słabej jakości i bardzo szybko się psują.

  Pan Adam nie zapomniał też o wszędobylskich reklamach. Wszak reklama dźwignią handlu.

  Kolejne dwie rzeczy, które zasługują na zwrócenie Waszej uwagi, to poruszenie w książce aspektu ekologicznego, a także podpowiedzi, a nawet zachęcenie do własnej refleksji, co można zrobić z rzeczami, które przestają nam być potrzebne.

  Jestem pod wrażeniem. „Spytko show” ma atrakcyjną dla dzieci formę. Nie jest zbyt długa, nudna, ma kolorowe i wesołe ilustracje. Ma także duży walor edukacyjny, a przede wszystkim dziecko nie traktuje jej lektury jako naukę. Myślę, że świetnie się sprawdzi u dzieci w wieku 6+.

  Must have!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Spytko Show – gadając z rzeczami" Adama Studzińskiego to bardzo mądra książka pokazująca rosnący na świecie kult kupowania, wyrzucania sprawnych rzeczy, które mogłyby się jeszcze komuś przydać. Napisana w nowoczesny sposób tak by każde dziecko po lekturze wyciągnęło z niej życiową lekcję. Piękne ilustracje, które ubarwiają lekturę. Widać, że nie jest napisana tak sobie tylko dla bajki pokazuje szerzący się problem i stara się pokazać jak z nim walczyć. A wszystko to owiane humorem. świetna dla młodego czytelnika, ale i starszym może otworzyć oczy. Książka warta przeczytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie kupować nowe rzeczy? Często zdarza Wam się kupić coś, co w sumie później okazuje się nikomu niepotrzebne? Bo np. kupiliście coś, bo ktoś miał, albo polecał, albo po prostu spodobało Wam się tylko z wyglądu?

  Pierwszy raz zdarzyło mi się czytać książkę dla młodszych odbiorców, która jest jednocześnie tak wartościowa :P Ale kwestia czy młodszy czytelnik wyniesie z niej coś, czy po prostu przeczyta, pośmieje się i porzuci, tak jak większość tych rzeczy o których mowa jest w środku książki….

  Polska to podobno biedny kraj. Niby ludzie pieniędzy nie mają, a w galeriach potrafią siedzieć całymi dniami i wypatrywać okazji do kupienia czegoś. Nawet rzeczy, których tak naprawdę w danym momencie nie potrzebują! A bo np. tutaj jest promocja na sałatę lodową – to przecież można kupić ze trzy, tutaj obniżyli cenę telewizora – i choć jeszcze jest trochę drogi, a ten w domu jest dobry, to przecież jest promocja i grzech nie kupić! A może milionowa zabawka dla dziecka? No czemu nie, skoro ona tak ładnie świeci i gra… Znacie to? Nie zdarzyło Wam się nieraz tak właśnie postąpić? Mnie owszem. Nieraz nie pomyślę i kupie czegoś za dużo, a potem niestety musze to wyrzuć, a o kupowaniu dla dzieci to już nie wspomnę!

  W książce Adama Studzińskiego właśnie takie zachowania są idealnie opisane! Jest to talk-show, w której głównymi bohaterami, są właśnie te „kupione i porzucone rzeczy”. Wszystko jest z jednej strony ukazane pod postacią żartu, a z drugiej pokazuje dobitnie czym tak naprawdę jest to kupowanie spowodowane. W dalszej części książki mamy też „wypowiedzi ekspertów”, w których zabierają oni głos, co z taką niepotrzebną rzeczą można dalej zrobić. Jedni chcą zutylizować, inni przerobić, inni sprzedać –różne są opcje, które rzeczywiście są jakimś pomysłem, na przedłużenie życia danej rzeczy! No chyba, że chodzi o żywność – tej niestety drugiego życia nie damy :P

  Oprócz ciekawej treści, książka zawiera też mocno kolorowe strony, które oczywiście nawiązują do tego o czym mowa w danym momencie. Myślę, że jest to naprawdę ciekawa pozycja i bardzo się cieszę, że miałam możliwość jej poznania dzięki wydawnictwu dreams, za co bardzo dziękuje!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ***POLECAM, OBOWIĄZKOWA LEKTURA DLA KAŻDEGO!***

  Muszę przyznać otwarcie, że Adam Studziński to mój niekwestionowany faworyt wśród autorów książek dla dzieci. Niewielu może stawać z nim w konkury. Jego każdy utwór to mistrzostwo, dzieło sztuki. Z każdej jego lektury bije mądrość i cenne wskazówki dla młodych ludzi, jak powinni postępować, czego się mają wystrzegać i na co uważać. W dzisiejszych zwariowanych i nie zawsze uczciwych relacjach przestrzega dzieci, jak mają być ostrożne wobec wszelkich ogłupiających i złudnych reklam, jak mają się dystansować wobec wszechobecnych i kolorów neonów zachęcających do kupowania coraz to nowszych rzeczy i zabawek, bardzo często już niepotrzebnych i zbędnych, powiększających kolekcję rzeczy niepotrzebnych.

  W najnowszej książce autor przygotował nam niebanalne reality show z udziałem rzeczy, często rzeczy zaniedbanych i pozostawionych przez ich właścicieli. Mamy oto telefon, którym Ignaś się znudził i zamienił na nowszy model. Kręci się na fotelu zbędna deskorolka, którą chętnie zamieniono na model elektryczny. Świeci cekinami różowa bluzeczka, nie tak dawno codziennie noszona, a dzisiaj spoczywa pognieciona w ciemnym zakamarku szafy. Nie wspominając o telewizorze wziętym na raty, którego nie chciano przyjąć do reklamacji, gdy mu kabelki przegryzł chomik. Te ciekawe i inspirujące rozmowy z bohaterami są przerywane nachalnymi i krzyczącymi reklamami, zachęcającymi do zakupu nowych rzeczy, często niepotrzebnych i zbytecznych. Ale wiadomo, reklama ma zauroczyć odbiorcę i wyzwolić w nim chęć posiadania prezentowanego przedmiotu, najlepiej od razu, tu i teraz. Szybko, bo za chwilę cena może wzrosnąć lub skończyć się genialna promocja, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

  Kolejna część opowieści to opinie i oceny znanych ekspertów od rzeczy niepotrzebnych, a mianowicie Alfreda Wyrzucacza, Katarzyny Handelek, Pawła Oddajskiego. Oni oceniają, czy dana rzecz jest potrzebna i konieczna, proponują rozwiązania, co można zrobić z takimi rzeczami. Już nazwiska gości sugerują, jakie będą opinie i kierunki działań znawców. Wiadomo, ilu ekspertów tyle opinii. Ale to dobrze, bo z tych cennych rad i podpowiedzi warto skorzystać. I pamiętajmy, ostateczna decyzja i tak należy do nas.

  „Bo nie w tym rzecz, by nic nie kupować, zrezygnować z zabawek i zabawy, wygód, przyjemności i osiągnięć techniki. O nie! Chodzi tylko i aż o to, by zakupy robić z głową. Przede wszystkim nie przesadzać z ich ilością, a przy tym starać się kupować rzeczy przemyślane, w miarę przyjazne środowisku i takie, które posłużą długo”.

  W tym krótkim, ale treściwym cytacie, jest ujęta cała mądrość i wielkość tej lektury. Te kilka zdań nas ostrzega i przekonuje, że zakupy powinny być przemyślane. Ale przebija się z tych słów też drugie dno - przestroga, że nie warto się sugerować reklamami i pięknymi zdjęciami, które atakują nas na każdym kroku. Zdrowy rozsądek przede wszystkim! I zakupy z głową!

  Spytko show to cudowna i mądra lektura. Nie można obok niej przejść obojętnie. Uczy i przestrzega. Uczula na sytuację klimatyczną i dbałość o naszą planetę. Wyraźnie wskazuje, że to od nas zależy, w jakim warunkach będziemy żyć i się rozwijać, czy będziemy oddychać czystym powietrzem czy też będziemy tonąć w ogromnej masie śmieci. Autor porusza bardzo istotne zagadnienia i problemy. A wszystko to czyni tak delikatnie i przyjaźnie, że potrafi dotrzeć do każdego, nawet najbardziej opornego na zmiany.

  Czy ta lektura jest potrzebna? Niesamowicie, jestem pewna, że bardzo oczekiwana i pożądana. Przyciąga swoją aktualnością i prostotą. Nie mogę nie wspomnieć o wydaniu. Kolorowa i przyciągająca okładka, cieszy nie tylko oko małego dziecka. Dorosły też z ciekawością na nią spogląda. A w środku ciekawe obrazki i opisy.

  Będę nudna i powtarzalna. Uważam, że ta lektura winna być obowiązkową lekturą dla dzieci w szkole podstawowej. Mądra, pełna ciekawych rad i spostrzeżeń, których nigdy w życiu za wiele.

  Jak dla mnie mistrzostwo! Pierwsze miejsce na podium.

  Drodzy Rodzice! Skorzystajcie z okazji. Dajcie tę książeczkę do przeczytania dla swoich młodych pociech. A jestem przekonana, że będziecie mieli z głowy problem z nieprzemyślanymi potrzebami zakupowymi swoich dzieci. Nauczą się robić zakupy rozważnie i z wyczuciem. I nauczycie je być odpowiedzialnymi konsumentami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Adam Studziński
 • Wydawnictwo Dreams
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 80
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366297845
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366297845
 • EAN: 9788366297845
 • Wymiary: 16x22 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Wiewiórczy zakątek bajki o mediach społecznościowych 5/5 Nasza cena:
26,28 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiewiórczy zakątek bajki o mediach społecznościowych

Poznajcie Tolę, dziewczynkę, która chce dostawać lajki. Mnóstwo lajków. W tej historii będzie też dużo wiewiórek i jedna piła mechaniczna. Pojawi się również król Hugon, piękne księżniczki i bardzo rozkojarzony krawiec. Wiewiórczy Z@kątek to opowieść o mediach społecznościowych. O tym, jak dzięki...
Chciejosztuczki książa zakazana przez chciejokorp 5/5 Nasza cena:
24,00 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chciejosztuczki książa zakazana przez chciejokorp

Mania uwielbia zabawki. A najbardziej plastikowe kucyki, na których punkcie ma małego bzika. Małego? To za mało powiedziane! Wszystko zmieni się jednak, kiedy w opakowaniu po nowym koniku znajdzie coś jeszcze… Uwaga! Ku zgrozie szefa Chciejokorpu, książka ta demaskuje najczęstsze sztuczki...
Czwarta władza szóstej B 5/5 Nasza cena:
22,42 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czwarta władza szóstej B

Szkolny portal informacyjny? Ale nuda! Kto by chciał go prowadzić? Nowy! On jeden wiedział, jaką władzę dają media. Można mieć wpływ nie tylko na sprawy innych uczniów, lecz także na decyzje dyrektora szkoły. A może nawet na ujęcie groźnego przestępcy…? Współczesne media są pełne manipulacji....
Audiobook Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp mp3 0/5 Nasza cena:
17,70 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp mp3

Mania uwielbia zabawki. A najbardziej plastikowe kucyki, na których punkcie ma małego bzika. Małego? To za mało powiedziane! Wszystko zmieni się jednak, kiedy w opakowaniu po nowym koniku znajdzie coś jeszcze... Uwaga! Ku zgrozie szefa Chciejokorpu, książka ta demaskuje najczęstsze sztuczki...
eBook Czwarta władza szóstej B mobi epub 0/5 Nasza cena:
19,87 zł 24,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czwarta władza szóstej B mobi epub

Szkolny portal informacyjny? Ale nuda! Kto by chciał go prowadzić? Nowy! On jeden wiedział, jaką władzę dają media. Można mieć wpływ nie tylko na sprawy innych uczniów, lecz także na decyzje dyrektora szkoły. A może nawet na ujęcie groźnego przestępcy...? Współczesne media są pełne manipulacji....
Grzywą malowane 0/5 Nasza cena:
23,32 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzywą malowane

Kontynuacja powieści „Koń na receptę”.Kolejne przygody Jagody i grupy dzieci, spędzających wakacje w Dąbrówce, widziane oczami nowej bohaterki, Gai.W okolicy dzieją się niezwykłe rzeczy: inwazja królików, podejrzane ucieczki koni i innych zwierząt gospodarskich, dziwne malunki na murach Starego...
Mietek i tajemnica starej willi 4/5 Nasza cena:
22,42 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mietek i tajemnica starej willi

„W życiu pewne są tylko zmiany”… To miały być najlepsze wakacje w ich życiu. W nagrodę za świetną grę trener zorganizował całej drużynie obóz piłkarski z najsilniejszym klubem w mieście. Wszystko dla nich – nowoczesny hotel, baseny i wypasione boiska. Miały być… no właśnie. Ale – jak to mówi babcia...
Koń na receptę 0/5 Nasza cena:
23,32 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koń na receptę

Miłość do koni bywa lekiem. Przekonała się o tym grupa dzieci spędzająca wakacje na wsi w ośrodku hipoterapii. Między podopiecznymi a zwierzętami tworzy się silna więź. Szczególnie ważny staje się tytułowy koń na receptę, Szogun, którego chce odebrać stadninie jego właścicielka. Dzieci szukają...
Królewny z Biblii 0/5 Nasza cena:
27,22 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królewny z Biblii

Prawdziwe biblijne historie o królewnach Pana BogaMałe królewny pokochają opowieści o kobietach z Biblii. Poznają lojalną Rut, mądrą Deborę, śmiałą Esterę i wiele innych.Co najważniejsze, dzięki tej książce odkryją, że one też są królewnami córkami Króla. Czytając te historie, nauczą się kochać...
Mietek drużyna i piwnica której nie ma 5/5 Nasza cena:
21,75 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mietek drużyna i piwnica której nie ma

Nominacja do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za 2017 Mietek – chłopak z osiedla marzy o karierze sędziego lub trenera. Niestety trudno być trenerem bez własnej drużyny. A jak tu zbudować zespół, jeśli połowa chłopaków jest za Barcą, a połowa za Realem, i ani myślą o...
Galopem do gwiazd 0/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Galopem do gwiazd

Trzecia część opowieści o Szogunie – niezwykłym „koniu na receptę”. Tym razem grupa przyjaciół z Dąbrówki staje w obliczu tajemniczych zjawisk występujących w przyrodzie i próbuje rozwikłać zagadkę podejrzanej rośliny, znamion na końskich brzuchach i siwiejących ogonów. Atrakcją wakacji jest wizyta...
W pewnym teatrze lalek 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W pewnym teatrze lalek

Do teatru lalek przybywa nowa marionetka Perełka. Jest niedoświadczona i nigdy nie występowała na scenie. Do roli aktorki pomagają jej przygotować się nowi przyjaciele: Kamilla, Babcia, Miś i Kaczka. Plejada marionetek, jawajek i pacynek wiedzie na pozór beztroskie życie, co rusz wcielając się w...
Wybrane bestsellery
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 0/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Krwawnik, mniszek, ułudka 0/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
189,15 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula