Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi

Autor:

Ina Nacht

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
276
Rok wydania
2020
Nasza cena: 30,60 zł 36,00 zł Taniej o: 15%


Kiedy tłumaczka Sonia przeprowadzała się do osady Białe, leżącej w Kotlinie Kłodzkiej, spodziewała się ciszy i spokoju. Stary dom oczarował ją atmosferą, a dziki ogród dawał iluzję harmonii z przyrodą. Jednak już kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed nową mieszkanką swoje sekrety.

Karina to młoda policjantka, która po znajomości dostała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu niezbyt pracowitych samców alfa. Jeden z nich postanawia zawładnąć jej życiem.

Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi. Bo nie wszystkie historie mają dobre zakończenie.

Nieoczywiste rozwiązania fabularne, zaskakujące zwroty akcji i kontrowersyjna bohaterka – wszystko to sprawia, że książka jest świetnym debiutem. Polecam serdecznie, ale uprzedzam, że tej lektury nie da się odłożyć, dopóki nie doczyta się do ostatniej strony.
Hanna Greń

Kotlina Kłodzka pełna sekretów, pełna tajemnic... Ina Nacht z niezwykłą wrażliwością i wnikliwością połączyła tradycyjny kryminał z opowieścią o najgorszej możliwej przemocy. Polska kryminałem stoi, a ten smakowity debiut jest tego najlepszym przykładem!
Olga Kowalska z WielkiBuk.com

Rodzinne sekrety, pogańskie rytuały i przeklęty hotel w dziczy Kotliny Kłodzkiej. Polecamy!
Magazyn literacko-kryminalny POCISK

Ina Nacht (właściwie Ilona Gniadek-Czaińska) - autorka lifestylowego bloga marudazewsi.pl. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu i zamiłowania psycholog. Prywatnie mama, miłośniczka psów i wędrówek. Mieszka w okolicach Kotliny Kłodzkiej. Przeprowadziła się w góry w poszukiwaniu spokoju i harmonii, ale odnalazła tu również mroczną inspirację do swoich książek.

Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi jest pierwszym tomem serii z Kotliny Kłodzkiej. Jej głównymi bohaterami są policjanci kłodzkiego wydziału kryminalnego, Karina i Aleks, którzy razem rozwiązują zagadki kryminalne, choć ich własne dusze również skrywają mroczne emocje i tajemnice. Zbrodnie, góry oraz okrucieństwa namiętności tworzą mieszankę wybuchową, której trudno się oprzeć! Już wkrótce kolejny tom serii pod roboczym tytułem: Dziewczyny nienawidzą kobiet.
Recenzje (18)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Uchylę rąbka tajemnicy, czasem zdarza się, że wydawca wysyłający mi książkę przedpremierowo, pisze do mnie: proszę podejść do niej łaskawie, to debiut. A ja wtedy myślę sobie, że absolutnie nie, ja kocham debiuty, na zabój. Nie będę podchodzić do nich łaskawie, wręcz przeciwnie, należy się im dogłębna i do bólu krytyczna ocena. Ina Nacht wydając swoją pierwsza książkę ma za zadanie zareklamować się u czytelnika. Pierwsza książka jest początkiem serii, coś musi tu zadziałać, trzeba związać się emocjonalnie z bohaterami i otoczeniem. Początkująca pisarka wybrała thriller, jeden z najtrudniejszych gatunków. Nie chcemy tu mocnych sensacyjnych scen, chcemy stopniowania napięcia i budowania aury tajemniczości.

  Szanowni Państwo ten debiut powalił mnie na łopatki! Unosząca się w powietrzu mgła spowiła mój umysł. Czułam jak skrapla się na moich włosach. Ja tam byłam, podróżowałam po osadzie w Dolinie Kłodzkiej. Bałam się, wstrzymywałam oddech. Dom kryjący tajemnice był dla mnie tak upiornie realny, że w życiu bym się nie zbliżyła do podobnego budynku. Czapki z głów!

  Akcja toczy się na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony mamy Sonię, która wprowadza się do Doliny wraz ze swoją partnerką. Druga perspektywa to losy Kariny, młodej policjantki.

  Na pierwszy ogień biorę Sonię, która jest zwyczajną dziewczyną, odczuwa strach, potrzebę miłości i marzy o poczuciu bezpieczeństwa. To bohaterka, którą polubiłam już od pierwszych stron książki. Kocha zwierzęta, dba o uczucia innych ludzi, reaguje na krzywdę i wbrew pozorom okazuje się mieć w sobie ogromne pokłady odwagi.

  Teraz Karina, która wkroczyła w męski świat wydziału kryminalnego. Coś, co jest tematem tabu, teoretycznie nieistniejąca dyskryminacja na tle płci, w praktyce wiedzie prym na posterunku. Jak doskonale rozumiem bohaterkę, która musi udowadniać słuszność własnych decyzji, bo jest kobietą. Porzuciła część swoich marzeń i planów, dla rodziny. Wszystko jest takie prawdziwe…

  Historie przeplatają się, łączą w całość i zaskakują. Wyjaśnienie zagadek mroku tworzy spójną całość, nic nie dzieje się przyczyny. To jest dla mnie największy plus. Nie lubię osób, które działają przypadkowo, nie interesują mnie zbiegi okoliczności. Gdy analizuję motywy, to bawię się najlepiej. Realizuję jakieś niespełnione marzenia o byciu profilerem i sama tworzę portrety. U Iny są one najprawdziwszymi dziełami sztuki.

  Dzięki temu czekam z niecierpliwością na kolejny tom i mam nadzieję, że ta seria będzie cholernie długa!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tłumacz Sonia Hoffmann i artystka Kaja Sowińska - dwie młode kobiety, które zamieniają miasto na wieś. Przeprowadzają się do osady Białe w Kotlinie Kłodzkiej. Marzy im się spokój i relaks. Stary dom i ogród jawią się być oazą. Jednak już w krótce ich spokój zostaje zburzony. Wychodzą na światło dzienne sekrety a każdy krok powoduje niepokój ciągłe odwracanie się za siebie. Sprawdzanie, czy ktoś nie stoi tuż za plecami.

  Sierżant Karina Maj jest młodą policjantką. Po znajomości dostała się na stanowisko. Śliczna policjantka zwraca na siebie uwagę. Szczególnie, że w kłodzkim wydziale kryminalnym są sami mężczyźni. Na ten zakazany owoc zaciera sobie rączki komisarz Alex Grab.

  Jakie sekrety ujrzą światło dzienne? Kto stoi za zbrodnią? Czy Sonia i Kaja są tu bezpieczne? Czy Karina uwolni się od zła?

  Debiut a do tego sensacja. Autorka nie bała się na sam początek swej pisarskiej kariery poruszyć temat morderstw, brutalnych zachować oraz miłości. Pierwszy tom serii wypadł dość mocno. Z każdą kolejno przekręcaną kartką moja ciekawość rosła. Byłam zaintrygowana i skupiona na śledztwie. Trzy młode kobiety, których drogi się przecięły. Świetnie wykreowane postacie. Sonia i Łucja zostały wmieszane w coś, czego raczej wolałyby uniknąć. Niestety na los nie mamy wpływu. Zamiast cię cieszyć i korzystać z życia wolały się wycofać. Skulić ten ogon i uciec. Słabe? Czy raczej zbierają energię na spektakularny powrót? Tym będą martwić się później, bowiem teraz mają szczątki w ogrodzie. Rozpoczynają własne śledztwo. One swoje a policja swoje. Ryzykują ale ciekawość zwycięża. One to robią dobrowolnie a funkcjonariusze z obowiązku. Bo tak trzeba i od tego są. I tu przed trzecia bohaterką nie lada wyzwanie. Jako świeżynka musi się wykazać. Ale mając za sobą kolegę po fachu, który ma co do niej całkiem inne plany nie czuje się pewnie. To kolejna fajna bohaterka, aczkolwiek zastraszona zrobiła się słaba. Na pewno nie postąpiłabym tak jak ona. W każdym środowisku i w każdej grupie znajdzie się czarna owca. Ta tutaj książkowa mocno mnie drażniła. Miałam ochotę zrobić mu to samo, do czego sam się dopuścił. Niech by poczuł na własnej skórze jak to jest. Odważne tematu jak na pierwszą książkę. Ale co mnie jeszcze zaskoczyło to fakt, że nie ma tu scen opływających krwią, przerażających krzyków ani makabrycznych opisów odbierania komuś życia. I bez tego było mrocznie. Nie powiem. Momentami miałam wrażenie, że to raczej thriller czy tez nawet horror. Jedno, do czego mogę mieć zastrzeżenie to fakt, ze zbyt wiele wątków zostało poruszonych jak na tak krótką lekturę. Brakowało mi rozwinięć i skupienia się na każdym z nich. Te liźnięcia tematów podsyciły dodatkową moją ciekawość. Do samego końca książka trzymała w napięciu. Jestem ogromnie ciekawa kontynuacji. Tego, w jakim kierunku pójdą wydarzenia w kolejnym tomie.

  Autora w swym debiucie postawiła na mocne wejście. Pokazała ciemne strony życia i tego, jak niesprawiedliwy bywa los. Autorka pokazała, że potrafi pisać. Umie przyciągnąć uwagę czytelnika i trzymać w napięciu. Lekki i dosadny styl, prosty przekaz oraz dopracowane opisy powodują, że książkę czyta się szybko. Mimo iż brakowało mi tego spowolnienia akcji całość wypadła bardzo dobrze. Było mrocznie, było demonicznie i brutalnie. Dobry start. Czekam na więcej. Jeśli czytacie kryminały, sensację czy thrillery to myślę, że możecie ją przeczytać. Zobaczcie co takiego wydarzyło się w Kotlinie Kłodzkiej i jak te wydarzenia wpłynęły na bohaterki.

  Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedna sprawa i tajemnicza zagadka oraz dwie różne historie, które połączyło jedno znalezisko.

  Dwie młode dziewczyny Kaja i Sonia postanawiają wyprowadzić się z dotychczasowego miejsca zamieszkania i przenieść swoje życie na odludzie... Do wsi dawno zapomnianej i opuszczonej, jednak, w której nadal za sprawą Dworku rozwija się głęboko pojęta sztuka...

  Równolegle Karina trafia do Kłodzkiego wydziału kryminalnego, gdzie musi się zmierzyć nie tylko z brakiem przychylności wśród kolegów, ale również z nowymi interesującymi dochodzeniami, które mają swoje podłoże wśród archiwalnych spraw...

  Czy mieszkańcy wioski wiedzą, z kim żyją? Czy młodej policjantce uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć sprzed lat? I co z tym wspólnego ma Kaja?

  Ta historia to nie tylko kryminał. Odnalazłam w niej zalążki fabuły rodem z najlepszej historii paranormal.

  Autorka ciekawie dawkuje napięcie i rozwija bohaterów oraz ich emocje w doskonały sposób.

  Od tej powieści ciężko się oderwać.

  Książka ta fascynuje swoją historią, wykreowanym światem i ludźmi, a każdy z postaci dokłada do tej fabuły inny element, dzięki czemu dostajemy intrygująco złożony świat.

  Postać Kariny jest rozwinięta nie tylko do poziomu jej pracy. Poznajemy kobietę, która musi znieść wiele, ale dodatkowo jest zdeterminowana i pewna swojej racji.

  Dialogi i sposób wykreowana pobocznych bohaterów zaskakuje, co wprowadza jeszcze większe napięcie, a zaskakujące zwroty akcji dostarczają skrajnych emocji.

  Na uwagę zasługuje również fakt, iż w bardzo ciekawy i rzetelny sposób autorka przygotowała się do pokazania świata, w którym przedstawia bohaterów. Ciekawostki antropologiczne zaskoczyły mnie, ale również sprawiły, że fabuła stała się bardziej realna, a samo poprowadzenie zdarzeń elektryzowało. Słowiańskie wierzenia i zabobony to idealna wisienka na torcie dla tak zawiłej i fascynującej lektury.

  A w tej historii znajdziecie wiele emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Kryminał, który czyta się z zaciekawieniem aż do ostatniej strony... I który pozostawia niedosyt. Bo tak naprawdę koniec nie tyle, co zaskakuje, ale sprawia, że ma się ochotę na więcej. I na to więcej czekam, bo nie na wszystkie wątpliwości autorka odpowiedziała w tej części...

  @zaczytany_swiat_mamy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cóż to była za lektura, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, momentów przerażających, zdumiewających i strasznych ...

  Fabuła zaczyna się spokojnie, o ile kryminał ten można nazwać spokojnym. Poznajemy główne bohaterki, policjantkę i okolicę, w której wszystko się rozegra... I tam sobie czytałam, opisy mnie zachęciły, dialogi też były ciekawe, a niektóre powiązania miedzy bohaterami mało spotykane w literaturze, aż tu nagle zaczyna się dziać...

  Wiadomo musi się dziać, bo bez akcji przecież nie ma dobrych książek, ale... to co tu się porobiło w pewnym momencie ... Wow. Az szybciej zaczęłam czytać, bo nie mogłam uwierzyć. Po skończonej lekturze czuję lekki niedosyt,gdyż nie wszystkie wątki zostały rozwiązane. Ostatni też widziałam okładkę drugiej części, więc Mam nadzieję, iż niedługo mój niedosyt zostanie zaspokojony.

  Myślę sobie również, iż nie dla każdego będzie ta książka. Mimo, iż sceny nie są zbyt brutalnie opisane, ale jeśli komuś pracuję wyobraźnia to nie potrzebuje zbyt obszernych opisów, by odtworzyć owe akcję w głowie. Wtedy też nie będzie to przyjemny widok.

  Jedno jest pewne, autorka sięgnęła w tej książce po rozwiązania, które nie są spotykane zbyt często w literaturze. Nie zdradzę dokładnie o czym, ale mam na myśli relacje między ludzkie zarówno te prywatne, jak i zawodowe. Do tej pory serce mi mowi, iż to jest niedorzeczne, lecz rozum podpowiada, że może być też prawdziwe.

  Zakończenie zaskakujące, otwarte, które zostawi Cię z pytaniami. Mam nadzieję na znalezienie odpowiedzi na niektóre z nich w kolejnej części.

  Polecam historię dla osób o mocnych nerwach 🙂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „SPRAWDŹ, CZY KTOŚ ZA TOBĄ NIE STOI”

  Ina Nacht Wydawnictwo Stara Szkoła

  Mroczny i niesamowity klimat Kotliny Kłodzkiej przyciąga czytelników. Bardzo dobry debiutancki kryminał Iny Nacht. Rewelacyjny pomysł na fabułę. Kiedy zobaczyłam tą powieść na jednej ze stron internetowych zapragnęłam ją przeczytać. Czytając nie zawiodłam się.

  Uwielbiam kryminały umiejscowione w przepięknym Polskim krajobrazie.

  Znajdziecie tutaj morderstwa, akcję prowadzoną w celu odnalezienia sprawcy i dużo policjantów. Wiadomo jest dobry i zły glina.

  Karina – młoda policjantka, sierżant, która ukrywa przed wszystkimi sekret. To jej być albo nie być w policji. Tylko czy kariera jest warta ceny, którą ponosi? Nie wyobrażam sobie jej bólu i niestety upokorzenia. Pała zemstą. Czy jej się uda? Czy odnajdzie sprawcę morderstw?

  Sonia i Kaja przeprowadzają się do pięknego domku w osadzie Białe w Kotlinie Kłodzkiej. Jedna z z nich odziedziczyła domek po zmarłej cioci. Dzięki nim możemy podziwiać widoki. Chciały spokoju – a co otrzymały? Czy hermetyczne społeczeństwo zaakceptuje to, że są lesbijkami?

  Aleks – pracuje razem z Kariną. Myśli, że może mieć wszystko czego tylko zapragnie bo ma plecy. Straszy, poniża i szantażuje. Czy tacy „bohaterowie” długo przetrwają? Zemsta jest słodka.

  Mało tego w powieści znajdziecie również nawiązanie do słowiańskich / pogańskich rytuałów. W ogrodzie dziewczyn znaleziono pochowane ludzkie kości. Strych domu skrywa kolejną tajemnicę. Tajemnicza zła energia.

  Znika młoda dziewczyna, czy tylko ona jedna?

  Karina i jej koledzy mają ręce pełne roboty. Mała mieścina a tyle przestępstw. Jak to się wszystko skończy.

  Takich debiutów nam potrzeba. Wielkie brawa dla autorki. Chętnie przeczytam koleją książkę Iny Nacht. Ten kryminał tak mnie wciągnął, że aż nie mogłam się od niego oderwać. Podoba mi się cała historia zawarta na kartkach „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi”. Nie raz miała gęsią skórkę. Często się po prostu bałam i byłam przerażona. Razem z Kariną chciałam odkryć prawdę i wykonać zemstę na pewnej osobie. Sonia traciła zmysły, a ja razem z nią. Lubicie zaskakujące zwroty akcji? To dobrze trafiliście. Z całego serca polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Ina Nacht
 • Wydawnictwo Stara Szkoła
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 276
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366013308
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366013308
 • EAN: 9788366013308
 • Wymiary: 12.5x19.5x1.7 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kroki mordercy 0/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroki mordercy

Literacka uczta! Nie tylko dla miłośników kryminału Marta Guzowska Laureatka Nagrody Wielkiego Kalibru Michaela Klevisová - królowa czeskiej literatury detektywistycznej. Dwukrotna zdobywczyni nagrody Jiřiego Marka za najlepszą powieść kryminalną! W lasku miejskim na peryferiach Pragi zostaje...
Strach 4/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strach

Mistyczny thriller przesiąknięty strachem.Po rozpadzie kilkuletniego związku Jożo Karsky powraca do rodzinnego Rużomberka. Tam czeka na niego puste mieszkanie rodziców, najmroźniejsza od kilku dziesięcioleci zima i podnóże góry skrywającej mroczną tajemnicę. Wkrótce w sąsiedztwie zaczynają znikać...
Szczelina 5/5 Nasza cena:
27,36 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczelina

Trybecz, pasmo górskie na Słowacji. Od dziesięcioleci krążą o nim legendy z powodu tajemniczych zaginięć. Niektóre ofiary zostały znalezione martwe. Niektóre zniknęły bez śladu. A jeszcze inne powróciły – ranne i niezdolne do życia. Igor zdobył tytuł magistra. Po pięciu latach wreszcie może zacząć...
Osiem 5/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Osiem

W praskim Lasku Diablickim zostaje postrzelona młoda kobieta. Nieprzytomna trafia do szpitala, a policja nie potrafi znaleźć sprawcy. Podejrzany jest narzeczony, przyjaciółka, a nawet rodzina, w której ofiara pilnowała dzieci. Osiem nie jest jednak typową powieścią kryminalną. Powaga miesza się tu...
Upadek i wzlot reginalda perrina 4/5 Nasza cena:
28,80 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadek i wzlot reginalda perrina

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich komedii literackich!Kiedy Reginald I. Perrin, pracownik Słonecznych Deserów, obudził się pewnego czwartkowego poranka, bynajmniej nie zamierzał nazwać swej teściowej hipopotamem. Lecz później wszystko uległo diametralnej zmianie.Reggie poczuł, że musi zmienić...
Krzycz po cichu, braciszku 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krzycz po cichu, braciszku

Jeremiasz jest inny. Żyje w świecie, w którym dni tygodnia mają swoje kolory, a najlepszą zabawką jest zamek błyskawiczny. Jeremiasz wychodzi z domu tylko z olbrzymią pokrywką. Jeremiaszem opiekuje się siostra Pamela. Dlaczego to właśnie ona rozumie go najlepiej? Chłopiec, jego siostra oraz ich...
Najlepszy czeski stand-up 0/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepszy czeski stand-up

Nie straszne Ci żarty o polityce, wierze, seksie, uchodźcach i hipsterach? Lubisz mocny humor w stylu stand-up? Przed Tobą stoi dwóch najpopularniejszych czeskich komików! Bez tematów tabu i z dużą dawką inteligentnego humoru oprowadzą Cię po swoim stand-upowym świecie. Usiądź wygodnie, włącz...
Buntownicza młodość 5/5 Nasza cena:
19,73 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Buntownicza młodość

Kultowy amerykański humorysta C.D. Payne nareszcie po polsku!Pamiętacie, jak to jest: mieć czternaście lat i być zagubionym, wrażliwym, lekkomyślnym, romantycznym i niezwykle napalonym nastolatkiem? Przypomni Wam to Nick Twisp młody buntownik, którego zna cała Ameryka!Miłość, bunt, inicjacje...
Ciemność 4/5 Nasza cena:
21,07 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciemność

Scenarzysta serialowy postanawia spędzić Boże Narodzenie w górskiej chacie, by uciec od problemów w domu i w pracy. Jedno pozornie niegroźne zdarzenie zmienia jego pobyt w cyklon porywający głównego bohatera i czytelników!Jozef Karika - słowacki mistrz grozy. Jego powieść Szczelina przekroczyła...
Nawiedzony dom 5/5 Nasza cena:
23,47 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nawiedzony dom

Mroczna Anglia, 1867.Po śmierci ojca Eliza Caine postanawia porzucić Londyn i objąć stanowisko guwernantki w posiadłości Gaudlin Hall. W starym domu nie zastaje jednak pracodawcy. Wita ją tylko… dwoje dzieci. Tajemnica, o której nikt nie chce mówić. Klaustrofobiczna atmosfera angielskiej prowincji....
Mam na imię alicja jestem narkomanką 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mam na imię alicja jestem narkomanką

Wzorowa rodzina: matka nauczycielka, ojciec przedsiębiorca, dwoje dzieci. Jednak pozorna idylla zmienia się w koszmar, gdy córka Alicja po raz pierwszy sięga po narkotyki i wsiada na szaleńczą karuzelę kręcącą się coraz szybciej. Czy stało się tak za sprawą jednej złej decyzji, czy wieloletnich...
Puchar od pana Boga 4/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puchar od pana Boga

„ Puchar od Pana Boga to zbiór tekstów, w których sport stanowi pretekst do opowieści o sprawach najważniejszych: życiu i śmierci, miłości, przyjaźni i pasji. Ota Pavel pisze o zwycięstwach i porażkach równie pięknie, jak o sarnach i rybach. Doskonała lektura dla czytelników ceniących szczerość,...
Wybrane bestsellery
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
24,73 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula